Játékos kereső

Férfi

Fürjes Ádám

(magyar)

Aktuális klubja: Nincs élő klubtagsága Nincs élő klubtagsága
Születési dátum 1991-10-06 Magasság 180 cm Súly 72 kg Láb jobb
Poszt Középpályás NB I-es mérkőzés/gól 0/0 Válogatott/gól 0/0

Szerződések

Szerződés időtartama Csapat
2011-08-08 - 2012-08-15 Eger
2012-08-16 - 2012-12-31 BKV Előre
2013-02-19 - 2017-01-12 Dorog
2017-01-13 - 2017-06-30 Cegléd
2017-07-26 - 2020-01-19 Dorog
2020-01-20 - 2020-07-09 Taksony SE
2020-07-10 - 2021-12-31 Érdi VSE

Statisztika

Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2011/2012. évi statisztika
NB II 9 0 0 0 0 481 4 3 5
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2012/2013. évi statisztika
NB II 11 0 0 3 0 961 11 2 0
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2013/2014. évi statisztika
NB III 26 2 0 2 2 2127 26 7 0
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2014/2015. évi statisztika
NB III 18 3 0 2 0 1559 17 1 1
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2015/2016. évi statisztika
NB III 25 2 0 4 0 2163 25 2 0
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2016/2017. évi statisztika
NB II 10 0 0 2 0 831 10 2 0
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2017/2018. évi statisztika
NB II 7 1 0 1 0 551 6 1 1
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2018/2019. évi statisztika
NB II 12 0 0 1 0 1004 11 1 1
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2020/2021. évi statisztika
NB III 26 2 1 3 0 2212 26 5 0
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2021/2022. évi statisztika
NB III 17 0 0 0 0 1349 15 2 2

Meccsek

Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2011/2012. évi meccsek Pirossal Fürjes Ádám csapata
2011-08-20 NB II Orosháza - Eger 3 - 0 - Adatok 90 2011-08-20 - kezdő
2011-08-27 NB II Eger - Békéscsaba 2 - 2 - Adatok 66 2011-08-27 - kezdő 2011-08-27 - csere
2011-09-03 NB II Nyíregyháza - Eger 1 - 1 - Adatok 89 2011-09-03 - kezdő 2011-09-03 - csere
2011-09-10 NB II Eger - Balmazújváros 1 - 1 - Adatok 25 2011-09-10 - becserélt
2011-09-17 NB II Vác - Eger 1 - 4 - Adatok 21 2011-09-17 - becserélt
2011-10-01 NB II Szolnok - Eger 3 - 0 - Adatok 31 2011-10-01 - becserélt
2011-10-15 NB II Kazincbarcika - Eger 1 - 0 - Adatok 32 2011-10-15 - becserélt
2011-11-02 NB II Eger - Újpest II 1 - 0 - Adatok 63 2011-11-02 - becserélt
2012-03-24 NB II Eger - Vác 2 - 0 - Adatok 64 2012-03-24 - kezdő 2012-03-24 - csere
Statisztika 481 0
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2012/2013. évi meccsek Pirossal Fürjes Ádám csapata
2012-08-18 NB II Kozármisleny - BKV Előre 4 - 0 - Adatok 90 2012-08-18 - kezdő
2012-08-25 NB II BKV Előre - Haladás II 0 - 3 - Adatok 79 2012-08-25 - kezdő 2012-08-25 - csere
2012-09-02 NB II Paks II - BKV Előre 1 - 1 - Adatok 90 2012-09-02 - kezdő 2012-09-02 - sárgalap - 1
2012-09-09 NB II BKV Előre - ETO FC Győr II 3 - 2 - Adatok 90 2012-09-09 - kezdő
2012-09-15 NB II Gyirmót - BKV Előre 2 - 0 - Adatok 90 2012-09-15 - kezdő
2012-09-23 NB II BKV Előre - Ajka 1 - 1 - Adatok 90 2012-09-23 - kezdő
2012-09-30 NB II Sz.szentmiklós - BKV Előre 3 - 1 - Adatok 90 2012-09-30 - kezdő
2012-10-07 NB II BKV Előre - ZTE 1 - 3 - Adatok 90 2012-10-07 - kezdő 2012-10-07 - sárgalap - 1
2012-10-13 NB II Veszprém - BKV Előre 2 - 1 - Adatok 90 2012-10-13 - kezdő
2012-10-21 NB II BKV Előre - Kaposvár II 3 - 3 - Adatok 72 2012-10-21 - kezdő 2012-10-21 - csere 2012-10-21 - sárgalap - 1
2012-11-11 NB II BKV Előre - Soproni VSE 5 - 0 - Adatok 90 2012-11-11 - kezdő
Statisztika 961 0
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2013/2014. évi meccsek Pirossal Fürjes Ádám csapata
2013-08-17 NB III Dorog - Csákvári TK 2 - 0 - Adatok 45 2013-08-17 - kezdő 2013-08-17 - csere
2013-08-24 NB III Budafok-Újbuda - Dorog 2 - 0 - Adatok 90 2013-08-24 - kezdő
2013-09-08 NB III Diósd - Dorog 4 - 0 - Adatok 45 2013-09-08 - kezdő 2013-09-08 - csere
2013-09-14 NB III Dorog - Körmend 3 - 0 - Adatok 90 2013-09-14 - kezdő
2013-09-21 NB III M.magyaróvár - Dorog 5 - 2 - Adatok 56 2013-09-21 - kezdő 2013-09-21 - csere 2013-09-21 - piroslap - 1
2013-10-12 NB III Dorog - Nagyatád 4 - 0 - Adatok 45 2013-10-12 - kezdő 2013-10-12 - csere
2013-10-20 NB III Haladás II - Dorog 2 - 0 - Adatok 82 2013-10-20 - kezdő 2013-10-20 - csere 2013-10-20 - sárgalap - 1
2013-10-26 NB III Dorog - Balatonfüred 2 - 1 - Adatok 61 2013-10-26 - kezdő 2013-10-26 - csere
2013-11-03 NB III Andráshida - Dorog 2 - 0 - Adatok 90 2013-11-03 - kezdő 2013-11-03 - sárgalap - 1
2013-11-09 NB III Dorog - ETO FC Győr II 5 - 1 - Adatok 90 2013-11-09 - gólok - 1 2013-11-09 - kezdő
2013-11-17 NB III BKV Előre - Dorog 4 - 1 - Adatok 90 2013-11-17 - kezdő
2013-11-23 NB III Dorog - Tököl 1 - 2 - Adatok 90 2013-11-23 - kezdő
2013-12-01 NB III Csákvári TK - Dorog 1 - 0 - Adatok 90 2013-12-01 - kezdő
2014-03-01 NB III Dorog - Budafok-Újbuda 0 - 2 - Adatok 90 2014-03-01 - kezdő
2014-03-08 NB III Budaörs - Dorog 4 - 1 - Adatok 90 2014-03-08 - gólok - 1 2014-03-08 - kezdő
2014-03-16 NB III Dorog - Diósd 2 - 0 - Adatok 90 2014-03-16 - kezdő
2014-03-22 NB III Körmend - Dorog 2 - 1 - Adatok 90 2014-03-22 - kezdő
2014-03-29 NB III Dorog - M.magyaróvár 1 - 1 - Adatok 90 2014-03-29 - kezdő
2014-04-05 NB III Veszprém - Dorog 0 - 3 - Adatok 90 2014-04-05 - kezdő
2014-04-12 NB III Dorog - Csepel FC 3 - 0 - Adatok 90 2014-04-12 - kezdő
2014-04-19 NB III Nagyatád - Dorog 1 - 1 - Adatok 90 2014-04-19 - kezdő
2014-04-26 NB III Dorog - Haladás II 4 - 1 - Adatok 90 2014-04-26 - kezdő
2014-05-03 NB III Balatonfüred - Dorog 1 - 0 - Adatok 83 2014-05-03 - kezdő 2014-05-03 - csere 2014-05-03 - piroslap - 1
2014-05-18 NB III ETO FC Győr II - Dorog 0 - 1 - Adatok 90 2014-05-18 - kezdő
2014-05-24 NB III Dorog - BKV Előre 1 - 2 - Adatok 90 2014-05-24 - kezdő
2014-06-01 NB III Tököl - Dorog 0 - 4 - Adatok 90 2014-06-01 - kezdő
Statisztika 2127 2
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2014/2015. évi meccsek Pirossal Fürjes Ádám csapata
2014-08-16 NB III Nagyatád - Dorog 0 - 2 - Adatok 90 2014-08-16 - kezdő
2014-08-23 NB III Dorog - ETO FC Győr II 2 - 1 - Adatok 90 2014-08-23 - kezdő
2014-08-30 NB III Veszprém - Dorog 0 - 0 - Adatok 90 2014-08-30 - kezdő
2014-09-06 NB III Dorog - Diósd 2 - 0 - Adatok 45 2014-09-06 - becserélt
2014-09-13 NB III Balatonfüred - Dorog 1 - 2 - Adatok 90 2014-09-13 - kezdő 2014-09-13 - sárgalap - 1
2014-09-20 NB III Dorog - Budaörs 0 - 0 - Adatok 90 2014-09-20 - kezdő
2014-09-27 NB III Csepel FC - Dorog 0 - 1 - Adatok 90 2014-09-27 - kezdő
2014-10-04 NB III Dorog - Sárvár 3 - 1 - Adatok 90 2014-10-04 - kezdő
2014-10-12 NB III M.magyaróvár - Dorog 1 - 1 - Adatok 90 2014-10-12 - kezdő
2014-10-18 NB III Tököl - Dorog 1 - 2 - Adatok 74 2014-10-18 - kezdő 2014-10-18 - csere
2014-10-25 NB III Dorog - Tatabánya 0 - 0 - Adatok 90 2014-10-25 - kezdő 2014-10-25 - sárgalap - 1
2014-11-01 NB III III. Ker. TVE - Dorog 0 - 1 - Adatok 90 2014-11-01 - kezdő
2014-11-08 NB III Dorog - Budafok-Újbuda 3 - 1 - Adatok 90 2014-11-08 - gólok - 1 2014-11-08 - kezdő
2014-11-15 NB III Rákosmente KSK - Dorog 1 - 3 - Adatok 90 2014-11-15 - gólok - 1 2014-11-15 - kezdő
2014-11-22 NB III Dorog - BKV Előre 1 - 1 - Adatok 90 2014-11-22 - kezdő
2015-02-28 NB III Dorog - Nagyatád 2 - 1 - Adatok 90 2015-02-28 - gólok - 1 2015-02-28 - kezdő
2015-03-07 NB III ETO FC Győr II - Dorog 1 - 1 - Adatok 90 2015-03-07 - kezdő
2015-03-21 NB III Diósd - Dorog 1 - 0 - Adatok 90 2015-03-21 - kezdő
Statisztika 1559 3
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2015/2016. évi meccsek Pirossal Fürjes Ádám csapata
2015-08-09 NB III Dorog - Ferencváros II 0 - 0 - Adatok 90 2015-08-09 - kezdő 2015-08-09 - sárgalap - 1
2015-08-16 NB III BKV Előre - Dorog 0 - 1 - Adatok 90 2015-08-16 - kezdő
2015-08-23 NB III Dorog - Puskás Ak. II 1 - 4 - Adatok 90 2015-08-23 - kezdő
2015-09-19 NB III Csornai SE - Dorog 0 - 4 - Adatok 90 2015-09-19 - kezdő
2015-09-26 NB III Dorog - Tatabánya 1 - 0 - Adatok 90 2015-09-26 - kezdő
2015-10-10 NB III Dorog - MTK II 1 - 0 - Adatok 90 2015-10-10 - kezdő
2015-10-17 NB III Balatonfüred - Dorog 0 - 1 - Adatok 90 2015-10-17 - kezdő
2015-10-31 NB III Érdi VSE - Dorog 0 - 1 - Adatok 90 2015-10-31 - gólok - 1 2015-10-31 - kezdő 2015-10-31 - sárgalap - 1
2015-11-07 NB III Dorog - III. Ker. TVE 1 - 1 - Adatok 90 2015-11-07 - kezdő
2015-11-14 NB III Sárvár - Dorog 0 - 3 - Adatok 90 2015-11-14 - kezdő
2015-11-21 NB III Dorog - ETO FC Győr 1 - 0 - Adatok 90 2015-11-21 - kezdő
2016-02-14 NB III Dorog - Fehérvár II 0 - 0 - Adatok 84 2016-02-14 - kezdő 2016-02-14 - csere
2016-02-21 NB III Ferencváros II - Dorog 1 - 0 - Adatok 90 2016-02-21 - kezdő 2016-02-21 - sárgalap - 1
2016-03-06 NB III Puskás Ak. II - Dorog 0 - 1 - Adatok 90 2016-03-06 - kezdő 2016-03-06 - sárgalap - 1
2016-03-12 NB III Dorog - Diósd 1 - 0 - Adatok 90 2016-03-12 - kezdő
2016-03-20 NB III Andráshida - Dorog 0 - 0 - Adatok 90 2016-03-20 - kezdő
2016-03-26 NB III Dorog - M.magyaróvár 0 - 0 - Adatok 90 2016-03-26 - kezdő
2016-04-02 NB III Dorog - Csornai SE 2 - 0 - Adatok 90 2016-04-02 - kezdő
2016-04-09 NB III Tatabánya - Dorog 0 - 0 - Adatok 90 2016-04-09 - kezdő
2016-04-16 NB III Dorog - Csepel FC 3 - 0 - Adatok 90 2016-04-16 - kezdő
2016-04-24 NB III MTK II - Dorog 0 - 1 - Adatok 90 2016-04-24 - kezdő
2016-04-30 NB III Dorog - Balatonfüred 5 - 0 - Adatok 90 2016-04-30 - gólok - 1 2016-04-30 - kezdő
2016-05-14 NB III Dorog - Érdi VSE 3 - 1 - Adatok 90 2016-05-14 - kezdő
2016-05-21 NB III III. Ker. TVE - Dorog 0 - 3 - Adatok 90 2016-05-21 - kezdő
2016-05-29 NB III Dorog - Sárvár 2 - 0 - Adatok 9 2016-05-29 - kezdő 2016-05-29 - csere
Statisztika 2163 2
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2016/2017. évi meccsek Pirossal Fürjes Ádám csapata
2016-07-31 NB II Dorog - Cigánd 2 - 1 - Adatok 90 2016-07-31 - kezdő
2016-08-07 NB II Csákvári TK - Dorog 1 - 1 - Adatok 90 2016-08-07 - kezdő
2016-08-14 NB II ZTE - Dorog 3 - 1 - Adatok 66 2016-08-14 - kezdő 2016-08-14 - csere
2016-08-21 NB II Dorog - M.magyaróvár 2 - 1 - Adatok 90 2016-08-21 - kezdő
2016-08-28 NB II Dorog - Nyíregyháza 0 - 1 - Adatok 90 2016-08-28 - kezdő 2016-08-28 - sárgalap - 1
2017-02-19 NB II Cegléd - SZEOL SC 0 - 1 - Adatok 90 2017-02-19 - kezdő 2017-02-19 - sárgalap - 1
2017-02-26 NB II Cigánd - Cegléd 1 - 2 - Adatok 90 2017-02-26 - kezdő
2017-03-05 NB II Cegléd - Csákvári TK 1 - 0 - Adatok 90 2017-03-05 - kezdő
2017-03-12 NB II Vác - Cegléd 1 - 0 - Adatok 90 2017-03-12 - kezdő
2017-04-16 NB II Szeged-Csanád - Cegléd 0 - 0 - Adatok 45 2017-04-16 - kezdő 2017-04-16 - csere
Statisztika 831 0
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2017/2018. évi meccsek Pirossal Fürjes Ádám csapata
2018-04-22 NB II Dorog - ETO FC Győr 1 - 0 - Adatok 29 2018-04-22 - becserélt
2018-05-02 NB II Dorog - Kisvárda 1 - 0 - Adatok 90 2018-05-02 - gólok - 1 2018-05-02 - kezdő
2018-05-06 NB II Siófok - Dorog 0 - 1 - Adatok 90 2018-05-06 - kezdő
2018-05-13 NB II Dorog - Csákvári TK 2 - 1 - Adatok 90 2018-05-13 - kezdő 2018-05-13 - sárgalap - 1
2018-05-20 NB II Cegléd - Dorog 1 - 1 - Adatok 90 2018-05-20 - kezdő
2018-05-27 NB II Dorog - Békéscsaba 2 - 3 - Adatok 90 2018-05-27 - kezdő
2018-06-03 NB II Vác - Dorog 1 - 0 - Adatok 72 2018-06-03 - kezdő 2018-06-03 - csere
Statisztika 551 1
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2018/2019. évi meccsek Pirossal Fürjes Ádám csapata
2018-09-26 NB II Dorog - Cegléd 2 - 1 - Adatok 90 2018-09-26 - kezdő
2018-09-30 NB II ZTE - Dorog 2 - 1 - Adatok 90 2018-09-30 - kezdő
2018-10-07 NB II Vasas - Dorog 1 - 1 - Adatok 90 2018-10-07 - kezdő
2018-11-04 NB II Dorog - ETO FC Győr 4 - 3 - Adatok 90 2018-11-04 - kezdő
2018-11-07 NB II Békéscsaba - Dorog 2 - 1 - Adatok 90 2018-11-07 - kezdő
2018-11-11 NB II Dorog - Nyíregyháza 1 - 1 - Adatok 90 2018-11-11 - kezdő
2018-11-25 NB II Kaposvár - Dorog 2 - 2 - Adatok 85 2018-11-25 - kezdő 2018-11-25 - csere
2018-12-02 NB II Dorog - Tiszakécske 4 - 0 - Adatok 90 2018-12-02 - kezdő
2018-12-09 NB II Dorog - Balmazújváros 0 - 0 - Adatok 90 2018-12-09 - kezdő
2018-12-16 NB II Vác - Dorog 1 - 1 - Adatok 90 2018-12-16 - kezdő
2019-02-24 NB II Dorog - Kazincbarcika 1 - 2 - Adatok 90 2019-02-24 - kezdő 2019-02-24 - sárgalap - 1
2019-03-10 NB II Cegléd - Dorog 2 - 2 - Adatok 19 2019-03-10 - becserélt
Statisztika 1004 0
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2020/2021. évi meccsek Pirossal Fürjes Ádám csapata
2020-08-02 NB III Érdi VSE - Gárdonyi VSC 0 - 0 - Adatok 90 2020-08-02 - kezdő
2020-08-09 NB III Komárom VSE - Érdi VSE 0 - 1 - Adatok 90 2020-08-09 - kezdő
2020-08-12 NB III Érdi VSE - ZTE II 5 - 0 - Adatok 90 2020-08-12 - kezdő
2020-08-16 NB III M.magyaróvár - Érdi VSE 0 - 1 - Adatok 90 2020-08-16 - kezdő
2020-08-23 NB III Érdi VSE - Fehérvár II 2 - 0 - Adatok 90 2020-08-23 - kezdő 2020-08-23 - sárgalap - 1
2020-08-26 NB III FC Nagykanizsa - Érdi VSE 0 - 2 - Adatok 90 2020-08-26 - kezdő
2020-08-30 NB III Érdi VSE - Bicskei TC 2 - 0 - Adatok 90 2020-08-30 - kezdő
2020-09-05 NB III Ménfőcsanak ESK - Érdi VSE 1 - 1 - Adatok 88 2020-09-05 - kezdő 2020-09-05 - csere
2020-11-14 NB III Balatonfüred - Érdi VSE 1 - 1 - Adatok 90 2020-11-14 - kezdő
2020-11-18 NB III Érdi VSE - Tatabánya 2 - 0 - Adatok 90 2020-11-18 - kezdő 2020-11-18 - sárgalap - 1
2020-11-22 NB III Érdi VSE - BKV Előre 1 - 1 - Adatok 29 2020-11-22 - kezdő 2020-11-22 - csere
2021-02-27 NB III ZTE II - Érdi VSE 1 - 1 - Adatok 90 2021-02-27 - kezdő
2021-03-07 NB III Érdi VSE - M.magyaróvár 1 - 2 - Adatok 90 2021-03-07 - kezdő
2021-03-14 NB III Fehérvár II - Érdi VSE 2 - 1 - Adatok 90 2021-03-14 - kezdő 2021-03-14 - sárgalap - 1
2021-03-21 NB III Érdi VSE - FC Nagykanizsa 1 - 1 - Adatok 90 2021-03-21 - kezdő
2021-03-27 NB III Bicskei TC - Érdi VSE 2 - 0 - Adatok 90 2021-03-27 - kezdő
2021-04-04 NB III Érdi VSE - Ménfőcsanak ESK 2 - 0 - Adatok 90 2021-04-04 - gólok - 1 2021-04-04 - kezdő
2021-04-11 NB III Pápa FC - Érdi VSE 1 - 2 - Adatok 90 2021-04-11 - kezdő
2021-04-14 NB III Érdi VSE - THSE-Szabadkikötő 1 - 3 - Adatok 90 2021-04-14 - kezdő
2021-04-18 NB III Lipót Pékség SE - Érdi VSE 3 - 1 - Adatok 84 2021-04-18 - gólok - 1 2021-04-18 - kezdő 2021-04-18 - csere
2021-04-25 NB III Érdi VSE - SC Sopron 1 - 4 - Adatok 86 2021-04-25 - öngólok - 1 2021-04-25 - kezdő 2021-04-25 - csere
2021-04-28 NB III III. Ker. TVE - Érdi VSE 0 - 1 - Adatok 90 2021-04-28 - kezdő
2021-05-02 NB III Tatabánya - Érdi VSE 1 - 1 - Adatok 90 2021-05-02 - kezdő
2021-05-09 NB III Érdi VSE - Nagyatád 4 - 2 - Adatok 35 2021-05-09 - kezdő 2021-05-09 - csere
2021-05-23 NB III Érdi VSE - Balatonfüred 1 - 1 - Adatok 90 2021-05-23 - kezdő
2021-05-30 NB III BKV Előre - Érdi VSE 1 - 1 - Adatok 90 2021-05-30 - kezdő
Statisztika 2212 2
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2021/2022. évi meccsek Pirossal Fürjes Ádám csapata
2021-08-01 NB III Érdi VSE - Bicskei TC 4 - 1 - Adatok 90 2021-08-01 - kezdő
2021-08-15 NB III Érdi VSE - ZTE II 1 - 1 - Adatok 90 2021-08-15 - kezdő
2021-09-04 NB III Gyirmót II - Érdi VSE 3 - 4 - Adatok 90 2021-09-04 - kezdő
2021-09-12 NB III Érdi VSE - Kelen Sport Club 3 - 1 - Adatok 90 2021-09-12 - kezdő
2021-09-22 NB III ETO FC Győr II - Érdi VSE 1 - 0 - Adatok 90 2021-09-22 - kezdő
2021-09-26 NB III Érdi VSE - SC Sopron 0 - 2 - Adatok 66 2021-09-26 - kezdő 2021-09-26 - csere
2021-10-03 NB III Pápa FC - Érdi VSE 2 - 1 - Adatok 19 2021-10-03 - becserélt
2021-10-10 NB III Érdi VSE - Tatabánya 0 - 2 - Adatok 86 2021-10-10 - kezdő 2021-10-10 - csere
2021-10-17 NB III Balatonfüred - Érdi VSE 1 - 3 - Adatok 90 2021-10-17 - kezdő
2021-10-20 NB III Érdi VSE - Andráshida 5 - 4 - Adatok 90 2021-10-20 - kezdő
2021-10-31 NB III Érdi VSE - BVSC-Zugló 1 - 4 - Adatok 90 2021-10-31 - kezdő
2021-11-14 NB III Érdi VSE - Fehérvár II 2 - 0 - Adatok 8 2021-11-14 - becserélt
2021-11-21 NB III Érdi VSE - Komárom VSE 1 - 1 - Adatok 90 2021-11-21 - kezdő
2021-11-24 NB III Kaposvár - Érdi VSE 2 - 2 - Adatok 90 2021-11-24 - kezdő
2021-11-28 NB III Veszprém - Érdi VSE 3 - 1 - Adatok 90 2021-11-28 - kezdő
2021-12-05 NB III Bicskei TC - Érdi VSE 1 - 0 - Adatok 90 2021-12-05 - kezdő
2021-12-09 NB III FC Nagykanizsa - Érdi VSE 3 - 0 - Adatok 90 2021-12-09 - kezdő
Statisztika 1349 0
Kezdő
Lecserélt
Becserélt
Sárga lap
Piros lap
Gól
Öngól
NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Paks 22 14 4 4 40-26 46
2. Ferencvárosi TC 21 14 3 4 57-22 45
3. Fehérvár FC 22 12 3 7 42-32 39
4. Puskás Akadémia 22 9 7 7 36-25 34
5. Debrecen 22 9 5 8 31-28 32
6. MTK 22 9 4 9 29-42 31
7. Kecskemét 22 9 3 10 32-34 30
8. Diósgyőr 21 8 4 9 34-34 28
9. ZTE 22 8 4 10 33-42 28
10. Újpest FC 22 7 3 12 27-47 24
11. Kisvárda 22 5 2 15 23-36 17
12. Mezőkövesd 22 4 4 14 20-36 16
NB II, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Nyíregyháza 22 16 5 1 48-17 53
2. ETO FC Győr 22 13 3 6 39-25 42
3. Vasas 22 11 8 3 50-22 41
4. Szeged-Csanád 22 9 11 2 23-15 38
5. Kozármisleny 22 10 6 6 38-26 36
6. Gyirmót 22 7 11 4 29-25 32
7. Soroksár SC 22 8 6 8 24-25 30
8. Kazincbarcika 22 7 9 6 25-25 30
9. Csákvári TK 22 7 6 9 26-31 27
10. Honvéd 22 6 9 7 24-26 27
11. Haladás 22 6 9 7 29-33 27
12. Ajka 22 8 2 12 20-24 26
13. PMFC 22 6 8 8 10-20 26
14. Budafoki MTE 22 6 5 11 22-30 23
15. BVSC-Zugló 22 6 5 11 16-29 23
16. Siófok 22 6 5 11 23-37 23
17. Tiszakécske 22 3 9 10 20-29 18
18. M.magyaróvár 22 2 5 15 18-45 11
NB III Észak-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Putnok FC 17 12 3 2 44-14 39
2. Kisvárda II 17 10 4 3 30-18 34
3. Cigánd 17 9 6 2 32-13 33
4. Debrecen II 17 9 4 4 39-22 31
5. Eger 17 7 5 5 18-18 26
6. DEAC 17 7 5 5 22-23 26
7. Újpest II 17 8 1 8 32-32 25
8. Tiszaújváros 17 7 4 6 31-24 25
9. Karcag 17 7 4 6 25-22 25
10. Diósgyőr II 17 6 4 7 27-32 22
11. REAC 17 6 1 10 19-39 19
12. Hatvan 17 4 7 6 22-30 19
13. Sényő FC 17 4 5 8 25-36 17
14. Salgótarjáni BTC 17 3 6 8 16-27 15
15. Tiszafüred 17 3 4 10 25-34 13
16. Gyöngyösi AK 17 1 3 13 16-39 6
NB III Dél-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Békéscsaba 17 15 1 1 47-11 46
2. ESMTK 17 12 3 2 47-16 39
3. Kőrösladány 17 11 3 3 40-20 36
4. Hódmezővásárhely 17 8 6 3 24-15 30
5. Monor 17 8 2 7 32-30 26
6. Dabas 17 7 5 5 22-26 26
7. BKV Előre 17 7 3 7 22-28 24
8. Szolnok 17 6 6 5 26-25 24
9. Pénzügyőr SE 17 6 3 8 25-26 21
10. Vasas II 17 5 6 6 24-24 21
11. Honvéd II 17 5 4 8 28-32 19
12. Martfű LSE 17 5 3 9 23-35 18
13. Füzesgyarmat 17 5 2 10 18-38 17
14. Kecskemét II 17 3 5 9 18-26 14
15. Cegléd 17 2 3 12 17-46 9
16. Szeged-Csanád II 17 1 5 11 14-29 8
NB III Észak-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Tatabánya 17 12 3 2 35-16 39
2. Veszprém 17 11 4 2 39-17 37
3. III. Ker. TVE 17 10 4 3 29-16 34
4. Bicskei TC 1 17 10 3 4 25-16 33
5. Dorog 17 7 6 4 28-21 27
6. Gyirmót II 17 7 4 6 36-41 25
7. Kelen Sport Club 17 7 2 8 20-28 23
8. Balatonfüred 17 6 5 6 27-28 23
9. Puskás Ak. II 17 5 7 5 24-22 22
10. Komárom VSE 17 5 7 5 20-23 22
11. SC Sopron 17 5 5 7 27-24 20
12. ETO FC Győr II 17 5 4 8 22-27 19
13. Budaörs 17 5 3 9 22-31 18
14. Haladás VSE 17 4 4 9 22-29 16
15. ZTE II 17 3 3 11 17-29 12
16. Csornai SE 1 17 1 2 14 20-45 5

[1] A Csorna-Bicske (8. ford.) mérkőzés megállapított eredménye: 0-3

NB III Dél-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Iváncsa 17 14 1 2 45-14 43
2. Szentlőrinc 17 13 4 0 43-12 43
3. Ferencváros II 17 11 2 4 30-13 35
4. FC Nagykanizsa 17 10 3 4 45-25 33
5. Dunaföldvár 17 10 3 4 32-19 33
6. Kaposvár 17 7 7 3 25-17 28
7. Paks II 17 7 0 10 40-42 21
8. Gárdonyi VSC 17 5 4 8 34-41 19
9. Érdi VSE 17 5 4 8 28-39 19
10. MTK II 17 4 6 7 27-31 18
11. Mohácsi TE 17 5 2 10 19-28 17
12. Majosi SE 17 5 2 10 18-32 17
13. Fehérvár II 17 4 3 10 25-38 15
14. PTE-PEAC 17 3 5 9 11-30 14
15. Szekszárd 17 3 4 10 15-33 13
16. Dunaújváros FC 17 3 4 10 16-39 13
Női NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. FTC 12 11 1 0 55-1 34
2. Győri ETO FC 12 10 1 1 50-5 31
3. MTK Budapest 12 10 0 2 31-11 30
4. PAFC 12 9 0 3 30-12 27
5. DVTK 12 4 4 4 21-28 16
6. Haladás Viktória 12 4 3 5 19-23 15
7. Astra HFC 12 3 3 6 10-16 12
8. Szekszárdi WFC 12 3 3 6 15-31 12
9. Soroksár 12 3 1 8 11-31 10
10. Szent Mihály 12 2 2 8 13-29 8
11. Fehérvár 12 1 2 9 8-38 5
12. BSC 12 1 2 9 6-44 5
Archív tabellák
Göllövőlista / NB I, 2023/2024
1. Varga Barnabás (Ferencvárosi TC) 15
2. Kodro Kenan (Fehérvár FC) 11
3. Mance Antonio (ZTE) 10
4. Drazic Stefan (Mezőkövesd) 9
5. Könyves Norbert (Paks) 8
Windecker József (Paks) 8
Horváth Krisztofer (Kecskemét) 8
8. Katona Mátyás (Fehérvár FC) 7
9. Németh Krisztián (MTK) 6
Szabó Levente (Fehérvár FC) 6
Croizet Yohan (ZTE) 6
ifj. Lisztes Krisztián (Ferencvárosi TC) 6
Ambrose Peter (Újpest FC) 6
Pesic Aleksandar (Ferencvárosi TC) 6
Pozeg Vancas Rudi (Diósgyőr) 6
16. Bognár István (MTK) 5
Nagy Zsolt (Puskás Akadémia) 5
Lukács Dániel (Diósgyőr) 5
Plsek Jakub (Puskás Akadémia) 5
Gruber Zsombor (Puskás Akadémia) 5
Zachariassen Kristoffer (Ferencvárosi TC) 5
Marquinhos (Ferencvárosi TC) 5
Colley Lamin (Puskás Akadémia) 5
Ljujic Matija (Újpest FC) 5
Dominguès Brandon (Debrecen) 5
Mörschel Heinz (Újpest FC) 5
Edomwonyi Bright (Diósgyőr) 5
28. Dzsudzsák Balázs (Debrecen) 4
Mim Gergely (ZTE) 4
Bárány Donát (Debrecen) 4
Mezei Szabolcs (Paks) 4
Szalai Gábor (Kecskemét) 4
Favorov Artem (Puskás Akadémia) 4
Mesanovic Jasmin (Kisvárda) 4
Traoré Adama (Ferencvárosi TC) 4
Kastrati Lirim (Fehérvár FC) 4
Christensen Tobias (Fehérvár FC) 4
Loncar Stefan (Debrecen) 4
39. Szabó János (Paks) 3
Szécsi Márk (Debrecen) 3
Stieber Zoltán (MTK) 3
Hahn János (Paks) 3
Cseke Benjámin (Mezőkövesd) 3
Kalmár Zsolt (Fehérvár FC) 3
Pálinkás Gergő (Kecskemét) 3
Csoboth Kevin (Újpest FC) 3
Szabó Bálint (Paks) 3
Kusnyír Erik (Debrecen) 3
Komáromi György (Puskás Akadémia) 3
Antonov Nemanja (MTK) 3
Loncar Stjepan (Ferencvárosi TC) 3
Ilievski Mario (Kisvárda) 3
Abu Fani Mohammed (Ferencvárosi TC) 3
Cipetic Branimir (Kisvárda) 3
55. Böde Dániel (Paks) 2
Molnár Gábor (Mezőkövesd) 2
Gera Dániel (Diósgyőr) 2
Vágó Levente Martin (Kecskemét) 2
Thiam Khaly (MTK) 2
Sajbán Máté (ZTE) 2
Balogh Norbert (Kisvárda) 2
Kocsis Gergő (MTK) 2
Tóth Barna (Kecskemét) 2
Szuhodovszki Soma (Kecskemét) 2
Hej Viktor (MTK) 2
Szabó Alex (Kecskemét) 2
Zeke Márió (Kecskemét) 2
Onovo Vincent (Újpest FC) 2
Tajti Mátyás (ZTE) 2
Jurina Marin (Diósgyőr) 2
Corbu Marius (Puskás Akadémia) 2
Camaj Driton (Kisvárda) 2
Vajda Botond (Debrecen) 2
Mmaee Samy (Ferencvárosi TC) 2
Spoljaric Josip (ZTE) 2
Golla Wojciech (Puskás Akadémia) 2
Kyziridisz Alexandrosz (Debrecen) 2
Vallejo Alex (Diósgyőr) 2
Acolatse Elton (Diósgyőr) 2
Karamoko Mamoudou (Fehérvár FC) 2
Rodrigues Da Silva (Diósgyőr) 2
Soisalo Mikael (Puskás Akadémia) 2
Franchu Feuillassier (Diósgyőr) 2
Stefanelli Nicolas (Fehérvár FC) 2
85. Cseri Tamás (Mezőkövesd) 1
Bódi Ádám (Debrecen) 1
Simon Krisztián (Újpest FC) 1
Bőle Lukács (Paks) 1
Papp Kristóf (Paks) 1
Haraszti Zsolt (Paks) 1
Sigér Dávid (Ferencvárosi TC) 1
Batik Bence (Puskás Akadémia) 1
Osváth Attila (Paks) 1
Szatmári Csaba (Diósgyőr) 1
Medgyes Sinan (ZTE) 1
Bobál Dávid (MTK) 1
Botka Endre (Ferencvárosi TC) 1
Holdampf Gergő (Diósgyőr) 1
Lenzsér Bence (Paks) 1
Nagy Krisztián (Kecskemét) 1
Vajda Sándor (Mezőkövesd) 1
Ramírez Cristian (Ferencvárosi TC) 1
Bedi Bence (ZTE) 1
Széles Imre (Kisvárda) 1
Végh Bence (MTK) 1
Banó-Szabó Bence (Kecskemét) 1
Bárdos Bence (Diósgyőr) 1
Kiss Bence (ZTE) 1
Tamás Krisztián (Újpest FC) 1
Kovács Krisztián (Paks) 1
Varju Benedek (MTK) 1
Nikolov Boban (Kisvárda) 1
Szendrei Norbert (ZTE) 1
Skribek Alen (Paks) 1
Nguen Tokmac (Ferencvárosi TC) 1
Szendrei Ákos (Kecskemét) 1
Bényei Ágoston (Diósgyőr) 1
Kata Mihály (MTK) 1
Csongvai Áron (Fehérvár FC) 1
Ubochioma Meshack (ZTE) 1
Slagveer Luciano (Puskás Akadémia) 1
Navratil Jaroslav (Kisvárda) 1
Lehoczky Roland (Mezőkövesd) 1
Nagy Olivér Zoltán (Kecskemét) 1
Varga György Balázs (Újpest FC) 1
Jurek Gábor (Diósgyőr) 1
Wingo Henry (Ferencvárosi TC) 1
Tóth Tamás Vid (Fehérvár FC) 1
Molnár Rajmund (MTK) 1
Radosevic Ognjen (Újpest FC) 1
Stronati Patrizio (Puskás Akadémia) 1
Serafimov Nikola (Fehérvár FC) 1
Mack Luca (Újpest FC) 1
Czékus Ádám (Kisvárda) 1
Babunski Dorian (Debrecen) 1
Manrique Christian (Debrecen) 1
Vida Kristopher (Kisvárda) 1
Jovicic Aleksandar (Kisvárda) 1
Spasic Milos (Kisvárda) 1
Beriashvili Ilia (Mezőkövesd) 1
Levi Jonathan (Puskás Akadémia) 1
Flores Deybi (Fehérvár FC) 1
Abena Myenty (Ferencvárosi TC) 1
Ben Romdhane Mohamed Ali (Ferencvárosi TC) 1
Stephen Godfrey Bitok (Diósgyőr) 1
Aaneba Ismail (Ferencvárosi TC) 1
Evangelou Stefanos (ZTE) 1
Filipovic Andrija (Kisvárda) 1
Gradisar Nejc (Fehérvár FC) 1
Göllövőlista / NB II, 2023/2024
1. Kirchner Krisztián (Kozármisleny) 11
Tóth Milán (Vasas) 11
3. Rácz Barnabás (Haladás) 9
Géresi Krisztián (Nyíregyháza) 9
5. Novothny Soma (Vasas) 7
Nagy Dominik (Nyíregyháza) 7
Medgyes Zoltán (Gyirmót) 7
Pinte Patrik (Kazincbarcika) 7
Borvető Áron (Szeged-Csanád) 7
Nagy Zoárd (Csákvári TK) 7
Bumba Claudiu (ETO FC Győr) 7
Kerezsi Zalán (Honvéd) 7
Németh Barnabás (Nyíregyháza) 7
14. Lovrencsics Balázs (Soroksár SC) 6
Radó András (Vasas) 6
Myke Bouard Ramos (Nyíregyháza) 6
Soltész Dominik (Gyirmót) 6
Bíró Bence (Szeged-Csanád) 6
19. Takács Tamás (M.magyaróvár) 5
Bobál Gergely (Honvéd) 5
Novák Csanád (Nyíregyháza) 5
Horváth II Péter (Kozármisleny) 5
Vajda Roland Attila (Kozármisleny) 5
Torvund Alexander (Tiszakécske) 5
Skvarka Michal (ETO FC Győr) 5
Vasvári Zoltán (Budafoki MTE) 5
Huszár Marcell (ETO FC Győr) 5
28. Zamostny Balázs (Tiszakécske) 4
Holender Filip (Vasas) 4
Madarász Márk (Gyirmót) 4
Kovács Dávid (Budafoki MTE) 4
Kitl Miklós (Siófok) 4
Szabó Bence (M.magyaróvár) 4
Tóth Zoltán (Kozármisleny) 4
Tamás Nándor (Csákvári TK) 4
Molnár Ádin (Kozármisleny) 4
Horváth Rajmund (Haladás) 4
38. Simon András (Csákvári TK) 3
Hidi Patrik (BVSC-Zugló) 3
Elek Bence (Budafoki MTE) 3
Litauszki Róbert (Vasas) 3
Holman Dávid (Honvéd) 3
Illés Dávid (M.magyaróvár) 3
Gengeliczki Gergő (Nyíregyháza) 3
Berecz Zsombor (Vasas) 3
Herjeczki Kristóf (Nyíregyháza) 3
Szegi Vince (Gyirmót) 3
Pávkovics Bence (Vasas) 3
Harsányi István (PMFC) 3
Dragóner Filip (Soroksár SC) 3
Ádám Ferenc (Kazincbarcika) 3
Szarka Ákos (Ajka) 3
Szépe János (ETO FC Győr) 3
Erdei Carlo (Tiszakécske) 3
Nyíri Vince (Haladás) 3
Gálfi Zoltán Norbert (Soroksár SC) 3
Zimonyi Dávid (Vasas) 3
Mucsányi Márk (BVSC-Zugló) 3
Hajdú Roland (Soroksár SC) 3
Babos Bence (Ajka) 3
Lacza Alex (ETO FC Győr) 3
Borsos Filip (Ajka) 3
Varga Zétény (Soroksár SC) 3
Diarra Mamady (ETO FC Győr) 3
Pintér Attila Filip (Haladás) 3
66. Szakály Dénes (Csákvári TK) 2
Baracskai Roland (Csákvári TK) 2
Nagy Mihály Krisztián (Ajka) 2
Baráth Botond (Vasas) 2
Bacsa Patrik (BVSC-Zugló) 2
Pekár László (Kazincbarcika) 2
Ihrig-Farkas Sebestyén (Vasas) 2
Kesztyűs Barna (Nyíregyháza) 2
Gajdos Zsolt (Szeged-Csanád) 2
Márkvárt Dávid (Szeged-Csanád) 2
Szedlár Zoltán (Siófok) 2
Nagy Richárd (Siófok) 2
Fejős Áron (Csákvári TK) 2
Kozics Barnabás (Kozármisleny) 2
Czingráber Máté (M.magyaróvár) 2
Turi Tamás (Kozármisleny) 2
Korozmán Kevin (Soroksár SC) 2
Gresó Mátyás (Nyíregyháza) 2
Csizmadia Zoltán (Ajka) 2
Oláh Bálint (Budafoki MTE) 2
Adamcsek Máté (Gyirmót) 2
Tóth Levente Milán (BVSC-Zugló) 2
Pethő Bence (Kazincbarcika) 2
Hidi M Sándor (Vasas) 2
Major Gergő (Siófok) 2
Kovács Milán (Gyirmót) 2
Kotula Máté (Kazincbarcika) 2
Papp Milán (Kazincbarcika) 2
Urblík József (Vasas) 2
Szekszárdi Milán (Kazincbarcika) 2
Kalmár Olivér (Budafoki MTE) 2
Gyurkits Gergő (PMFC) 2
Kocsis Dominik (Tiszakécske) 2
Benczenleitner Barna (Honvéd) 2
Farkas Bendegúz (Nyíregyháza) 2
Alaxai Áron (Nyíregyháza) 2
Bakti Balázs (Vasas) 2
Dénes Csanád (Siófok) 2
Papp Áron (Szeged-Csanád) 2
Babós Levente (Csákvári TK) 2
Lányi Bence (Gyirmót) 2
Anton Paul (ETO FC Győr) 2
Kröhn Christopher (ETO FC Győr) 2
Riquelme Rodrigues Mendes (ETO FC Győr) 2
110. Bertus Lajos (Tiszakécske) 1
Gaál Bálint (Ajka) 1
Vernes Richárd (BVSC-Zugló) 1
Mitrovics Nikola (BVSC-Zugló) 1
Tajthy Tamás (Ajka) 1
Tóth Gergely (Ajka) 1
Horváth Zoltán (Tiszakécske) 1
Lőrinczy Attila (Honvéd) 1
Pantovic Nikola (Ajka) 1
Daru Bence (Kozármisleny) 1
Gajág Gergő (Kozármisleny) 1
Jancsó András (Haladás) 1
Prosser Dániel (Szeged-Csanád) 1
Farkas Aurél (Csákvári TK) 1
Tar Zsolt (Ajka) 1
Baki Ákos (Nyíregyháza) 1
Karacs Dániel (Csákvári TK) 1
Óvári Zsolt (Szeged-Csanád) 1
Zsolnai Richárd (Ajka) 1
Hudák Dávid (Gyirmót) 1
Haris Attila (Szeged-Csanád) 1
Szilágyi Máté (BVSC-Zugló) 1
Csonka Bonifác (Haladás) 1
Svedyuk Alex Pál (PMFC) 1
Kártik Bálint (Kazincbarcika) 1
Zsóri Dániel (Budafoki MTE) 1
Takács Ronald (Gyirmót) 1
Csernik Kornél (Haladás) 1
Dobos Áron (Soroksár SC) 1
Szilágyi Zoltán (Szeged-Csanád) 1
Horváth Kevin (M.magyaróvár) 1
Horváth Olivér (Budafoki MTE) 1
Szőr Levente (Tiszakécske) 1
Varjas Zoltán (Siófok) 1
Kovács Nikolasz (Honvéd) 1
Pejovic Danilo (PMFC) 1
Kovácsréti Márk (Nyíregyháza) 1
Cipf Dominik (Tiszakécske) 1
Krausz Raul (PMFC) 1
Sipos Zoltán (Soroksár SC) 1
Rabatin Richárd (Ajka) 1
Papp László (M.magyaróvár) 1
György Nico (Siófok) 1
Szerető Krisztofer (Budafoki MTE) 1
Pintér Ádám (Budafoki MTE) 1
Keresztes Krisztián (ETO FC Győr) 1
Kurdics Levente (Kazincbarcika) 1
Bencze Márk (Tiszakécske) 1
Doktorics Áron (Haladás) 1
Köböl Krisztián (Soroksár SC) 1
Kovács Dominik (Gyirmót) 1
Major Sámuel (Kozármisleny) 1
Bocskay Bertalan (Honvéd) 1
Németh Dániel (M.magyaróvár) 1
Kocsis Dominik (Honvéd) 1
Böndi Ádám (Siófok) 1
Nahirnij Artem (Csákvári TK) 1
Csóka Dominik (M.magyaróvár) 1
Kelemen Marko (Haladás) 1
Gera Zalán (PMFC) 1
Gazdag Vajk (Csákvári TK) 1
Sztojka Dominik (Vasas) 1
Pekár István (Honvéd) 1
Vékony Viktor (Siófok) 1
Csatári Gergő (Kazincbarcika) 1
Kaján Norbert (Soroksár SC) 1
Beke Péter (Nyíregyháza) 1
Lukic Nenad (ETO FC Győr) 1
Székely Krisztián (Kazincbarcika) 1
Balogh Máté (BVSC-Zugló) 1
Merényi Ádám (Budafoki MTE) 1
Tóth Rajmund (ETO FC Győr) 1
Tarján Patrik (Haladás) 1
Barkóczi Benedek (Kozármisleny) 1
Simut Mario (Haladás) 1
Vingler László (ETO FC Győr) 1
Bolla Gergő (Haladás) 1
Vida Kristopher (Nyíregyháza) 1
Szendeff Bence (M.magyaróvár) 1
Mohos Barnabás (Haladás) 1
Csóka Bálint (ETO FC Győr) 1
Göllövőlista / NB III, 2023/2024
1. Boros Gábor (Putnok FC) 23
2. Rétyi Róbert (Szentlőrinc) 16
3. Molnár János (ESMTK) 14
4. Bányai Péter (Iváncsa) 13
5. Kerék László (BKV Előre) 12
6. Magasföldi József (Puskás Ak. II) 11
Bartusz Dániel (Veszprém) 11
Wirth Dániel (ESMTK) 11
Monori Norbert (Érdi VSE) 11
10. Nagy Dávid (Tiszaújváros) 10
Lőrincz Bence (FC Nagykanizsa) 10
Szabó Tamás (SC Sopron) 10
Pesti Zoltán (Paks II) 10
14. Vólent Roland (Békéscsaba) 9
Barczi Dávid (III. Ker. TVE) 9
Gránicz Patrik (Karcag) 9
Árvai Dániel (Tatabánya) 9
Iván Milán (Szolnok) 9
Erdei Milán (Gyirmót II) 9
Kócs-Washburn Erik (Debrecen II) 9
21. Tóth László (Dorog) 8
Mácsai László (Tiszafüred) 8
János Norbert (FC Nagykanizsa) 8
Ominger Bence (Gyirmót II) 8
Batai Tamás (Debrecen II) 8
Major Szabolcs (Balatonfüred) 8
Varga Zétény (Ferencváros II) 8
28. Bartha László (Dunaföldvár) 7
Major Norbert (Veszprém) 7
Sóron Tibor (Bicskei TC) 7
Wéber László (Kőrösladány) 7
Hampuk Ádám (Kaposvár) 7
Zádori Krisztián (Békéscsaba) 7
Szabó Martin (Haladás VSE) 7
Haragos Viktor (Honvéd II) 7
Szalai Péter (Balatonfüred) 7
Kelemen Gergő (Cigánd) 7
Bohata Ádám (Mohácsi TE) 7
Hulicsár Máté (Monor) 7
Balogh Ádám (Gárdonyi VSC) 7
Kövesdi Péter (Gárdonyi VSC) 7
Honchar Nikita (Kisvárda II) 7
Simon Benedek (Honvéd II) 7
Földi Dominik (Paks II) 7
Horváth László Dávid (Monor) 7
46. Remili Mohamed (Kelen Sport Club) 6
Pintér Norbert (Békéscsaba) 6
Kocsis Gergő (Tatabánya) 6
Vigh Ádám (Dorog) 6
Kiprich Dávid József (Tatabánya) 6
Kerékgyártó Dávid (Csornai SE) 6
Tóth Tibor (Gárdonyi VSC) 6
Busa Bence (Szolnok) 6
Kapacina Kevin (Sényő FC) 6
Lakatos István (Gyöngyösi AK) 6
Novák Zsombor (Szentlőrinc) 6
Gréczi Márton (Hódmezővásárhely) 6
Nagy Zsolt András (Tiszafüred) 6
Törőcsik Péter (Iváncsa) 6
Kovalovszki Máté (FC Nagykanizsa) 6
Sármány Kristóf (Békéscsaba) 6
Lettner Lóránt (Dabas) 6
Kocsis Ármin (SC Sopron) 6
Szabó Bence (Füzesgyarmat) 6
Artner Dávid (Kecskemét II) 6
Radosevic Ognjen (Újpest II) 6
Kicsun Jevhenyij (Gyirmót II) 6
Tóth Máté Zsolt (Dunaföldvár) 6
Rácz Milán (Monor) 6
Ambach Arnold (Fehérvár II) 6
Sándor Raul (Füzesgyarmat) 6
Nwachukwu David (Debrecen II) 6
73. Rubus Tamás (Kisvárda II) 5
Bíró Ákos (Pénzügyőr SE) 5
Tarlósi Milán (Salgótarjáni BTC) 5
Oláh László Dávid (Komárom VSE) 5
Czirok József (Kőrösladány) 5
Tömösvári Bálint (Veszprém) 5
Kovács Sándor (Iváncsa) 5
Kondor Kristóf (FC Nagykanizsa) 5
Sandal Dominik (Komárom VSE) 5
Bíró Dominik (Kaposvár) 5
Tóth Borisz (Tiszaújváros) 5
Farkas Bálint (Érdi VSE) 5
Molnár Balázs (Veszprém) 5
Talpalló Norbert (Kőrösladány) 5
Suszter László Márk (Iváncsa) 5
Dékei Márk (Újpest II) 5
Oláh Benjámin (Tiszaújváros) 5
Rajsli Tamás (Kőrösladány) 5
Pintér Viktor (Martfű LSE) 5
Silling Máté (Cigánd) 5
Usakov Pavel (Gárdonyi VSC) 5
94. Szepessy Róbert (Dunaújváros FC) 4
Domokos Bálint (Dabas) 4
Gál Szabolcs (Dunaföldvár) 4
Horváth Zoltán (Cigánd) 4
Budai Dávid (Szekszárd) 4
Albert István (Békéscsaba) 4
Raducu Sorin (Kőrösladány) 4
Lucz Viktor (ESMTK) 4
Arena Ármin (Szekszárd) 4
Szalai Dániel (Bicskei TC) 4
Németh Márk (Szentlőrinc) 4
Pál Achilles (Majosi SE) 4
Ferencz Zoltán (Haladás VSE) 4
Keresztes Bence (Szentlőrinc) 4
Bata Kristóf (Dunaújváros FC) 4
Kovács Dominik (Monor) 4
Pap Zsolt (Cigánd) 4
Horváth Emil (Budaörs) 4
Lizák Bence (Sényő FC) 4
Vladul Stefan (Hódmezővásárhely) 4
Szilágyi Adrián Gábor (FC Nagykanizsa) 4
Nagy Zalán Barna (Komárom VSE) 4
Horog Ádám (Mohácsi TE) 4
Burzi Alex (Hatvan) 4
Halácsi Mirkó (Budaörs) 4
Lőrinc Dániel (Majosi SE) 4
Varga Donát (Vasas II) 4
Józsa Marcell (Dabas) 4
Nagy-Kolozsvári Dániel (Eger) 4
Kubó Gábor (BKV Előre) 4
Bagó Bálint (Gyirmót II) 4
Letenyei Zalán (Tatabánya) 4
Pataki Zoltán (Szeged-Csanád II) 4
Simon Balázs Bálint (Újpest II) 4
Csepregi Barnabás (Fehérvár II) 4
Sajnovics Milán (Majosi SE) 4
Farkas Balázs Zoltán (Pénzügyőr SE) 4
Papp G. Benedek (DEAC) 4
Trombola Vilmos (Gyöngyösi AK) 4
Molnár Csaba (Vasas II) 4
Fekete Vince (Diósgyőr II) 4
Vass Benjámin (Kelen Sport Club) 4
Orbán Kolos (PTE-PEAC) 4
Kenesei Noel (MTK II) 4
Kriska Norbert (Martfű LSE) 4
Vas Milán (MTK II) 4
140. Hegedűs Dávid (Eger) 3
Birtalan Botond (Budaörs) 3
Farkas Ádám (Monor) 3
Kardos Norbert dr. (Martfű LSE) 3
Balajti Ádám (Vasas II) 3
Kapacina Valér (Sényő FC) 3
Kalmár Ferenc (Karcag) 3
Kristófi Sándor (Kisvárda II) 3
Grabant Bence (Szentlőrinc) 3
Sajbán Miklós (Budaörs) 3
Sándor Tamás (DEAC) 3
Murai Márk (Budaörs) 3
Soltész Barnabás (Tatabánya) 3
Slezák Richárd (ESMTK) 3
Tarlósi Patrik (Salgótarjáni BTC) 3
Lőrincz Attila (Putnok FC) 3
Kun László Dávid (Dunaföldvár) 3
Szerencsi Miklós (Dorog) 3
Kitl Krisztián (Hatvan) 3
Németh Balázs (Csornai SE) 3
Pócsik Botond (Putnok FC) 3
Mikló Roland (Békéscsaba) 3
Barta Barnabás (Iváncsa) 3
Babinszky Bence (Kaposvár) 3
Valkay Richárd (Tiszaújváros) 3
Pál Márton Vilmos (Majosi SE) 3
Malkócs Marcell (Kőrösladány) 3
Juhos Dávid (Putnok FC) 3
Pusztai András (Kőrösladány) 3
Kovács Norbert (Cigánd) 3
Márton Adrián (Csornai SE) 3
Zuigéber Ákos (MTK II) 3
Szenczi Bence (Haladás VSE) 3
Molnár Tamás (ESMTK) 3
Mucsányi Márk (Újpest II) 3
Görög Gergő (Dunaföldvár) 3
Fehér Barnabás (FC Nagykanizsa) 3
Pap Márton Rafael (Haladás VSE) 3
Szederkényi Ádám (Kaposvár) 3
Ladányi Gergő (Ferencváros II) 3
Girdán Levente (Cigánd) 3
Varga György Balázs (Újpest II) 3
Bozai Bence Attila (Gárdonyi VSC) 3
Zoltán Rafael (Paks II) 3
Bodor Zoltán (Cegléd) 3
Tochukwu Oliver (DEAC) 3
Volter Patrik (Veszprém) 3
Izsák Máté (Mohácsi TE) 3
Rátonyi Soma (ETO FC Győr II) 3
Skripek Dávid (REAC) 3
Juhász Bálint Dániel (Cegléd) 3
Doncsecz Levente (Szeged-Csanád II) 3
Horváth Kevin (Paks II) 3
Horváth Zalán (Debrecen II) 3
Pinto Mario Alfredo (Szolnok) 3
Csikai Gergő (Csornai SE) 3
Gágyor Domán (Ferencváros II) 3
Tóth Sándor (DEAC) 3
Bagi Ádám Gyula (Ferencváros II) 3
Cserkuti-Németh Olivér (Fehérvár II) 3
Bánáti Kevin (ETO FC Győr II) 3
Bán Gergő (ESMTK) 3
Anokye Christian (MTK II) 3
Győrfi Milán (Paks II) 3
Lépő Kristóf (Paks II) 3
Kröhn Christopher (ETO FC Győr II) 3
Benkő Dominik (Hatvan) 3
Hancz Dominik (Honvéd II) 3
Fendrik István (SC Sopron) 3
Szabó Szilárd (Ferencváros II) 3
Jürgens Oliver (Újpest II) 3
Spinner Szabolcs (Érdi VSE) 3
212. Pál Szabolcs (Érdi VSE) 2
Ur László (Sényő FC) 2
Korhut Mihály (DEAC) 2
Bozsoki Imre (Bicskei TC) 2
Kis Szabolcs (Füzesgyarmat) 2
Horváth Bence (Iváncsa) 2
Aradi Csaba (Iváncsa) 2
Németh Milán (Haladás VSE) 2
Markó Ádám (Cegléd) 2
Berkó Ádám (Dorog) 2
Tóth Dániel (Hódmezővásárhely) 2
Vankó Imre (III. Ker. TVE) 2
Papp Máté (III. Ker. TVE) 2
Engel Alex (Tiszafüred) 2
Erdei Gábor (III. Ker. TVE) 2
Szegleti Gergely (Tatabánya) 2
Török Milán (Balatonfüred) 2
Varga Szabolcs (Bicskei TC) 2
Károly Bálint (Dunaföldvár) 2
Márton András (Sényő FC) 2
Vallejos Dominique (Iváncsa) 2
Baldauf Konrád (Veszprém) 2
Cseszneki Richárd (III. Ker. TVE) 2
Constantinescu Dan-Marius (Karcag) 2
Göblyös Dániel (Érdi VSE) 2
Oldal Tibor (Cegléd) 2
Bartos Julián (III. Ker. TVE) 2
Varga Örs (Pénzügyőr SE) 2
Tóth Dávid (Pénzügyőr SE) 2
Nemes Milán (Putnok FC) 2
Márkvárt Patrik (PTE-PEAC) 2
Pálinkás Gergő (Kecskemét II) 2
Visy Bálint (Csornai SE) 2
Hunya Krisztián (Hódmezővásárhely) 2
Szellák Soma (Gárdonyi VSC) 2
Kovács Botond (ESMTK) 2
Zsóri Dániel (MTK II) 2
Nagy Gergő (REAC) 2
Lénárt Tomás (Dorog) 2
Kercsó Bence (Iváncsa) 2
Ekker Milán (Kaposvár) 2
Papp György (Cegléd) 2
Hegedűs Márk (BKV Előre) 2
Ilyés Tamás (Békéscsaba) 2
Pethő Bence (Gyirmót II) 2
Zachán Péter (Veszprém) 2
Hetesi Patrik (Balatonfüred) 2
Szalánszki Gergő (Tatabánya) 2
Szabó Patrik (FC Nagykanizsa) 2
Annus Árpád (Cegléd) 2
Galacs Erik (Putnok FC) 2
Székely Dávid (Martfű LSE) 2
Májer Milán (Kecskemét II) 2
Szabó Bálint (Paks II) 2
Baranyai Nimród (Debrecen II) 2
Vajda Ákos (Eger) 2
Jónyer Kristóf (Eger) 2
Motkó Benjámin (Cigánd) 2
Markos Marcell (REAC) 2
Barna Gergő Ákos (Dorog) 2
Juhász Zsombor (Monor) 2
Dobrovolszki Jenő (Putnok FC) 2
Kapornai Bertalan (Vasas II) 2
Fazekas Lóránt (Békéscsaba) 2
Kun Bertalan (Veszprém) 2
Balogh Ferenc (SC Sopron) 2
Csifó István (Salgótarjáni BTC) 2
Bartók István Dániel (Füzesgyarmat) 2
Feledy Balázs (Vasas II) 2
Cibla Flórián (Debrecen II) 2
Hamed Yasin (ETO FC Győr II) 2
Gíber Attila (Eger) 2
Kiss Krisztián (Szentlőrinc) 2
Csóka Dominik (ZTE II) 2
Menyhárt Zsombor (Fehérvár II) 2
Medgyesi Márk (Szentlőrinc) 2
Schmidt Péter (Sényő FC) 2
Horváth Máté (Salgótarjáni BTC) 2
Katona Bálint (Ferencváros II) 2
Sipőcz Bence (SC Sopron) 2
Mrva Patrik (Putnok FC) 2
Benkő Péter (Putnok FC) 2
Demeter Zsombor (Puskás Ak. II) 2
Biben Barnabás (MTK II) 2
Győri Benjámin (Karcag) 2
Jurek Gábor (Diósgyőr II) 2
Tóth Tamás Vid (Fehérvár II) 2
Kotroczó Péter (Dabas) 2
Kovács Patrik (MTK II) 2
Kovács Kolos (Kecskemét II) 2
Zavodni Tamás Ferenc (Kelen Sport Club) 2
Buda Péter Pál (III. Ker. TVE) 2
Guth Ádám (Hódmezővásárhely) 2
Harsányi Dániel (Kaposvár) 2
Pongó-Dankai Dominik (Kisvárda II) 2
Dani Zoltán (BKV Előre) 2
Molnár Attila (Bicskei TC) 2
Szűcs Levente Norbert (ESMTK) 2
Pajti Attila Bence (Kelen Sport Club) 2
Szőke Gergő (Gyirmót II) 2
Erdei Martin (Tiszafüred) 2
Kalocsány Péter (Honvéd II) 2
Benkő László (Honvéd II) 2
Behovits Máté (III. Ker. TVE) 2
Korógyi Szabolcs (ZTE II) 2
Mitring Zsombor (ETO FC Győr II) 2
Puporka Dávid (Kisvárda II) 2
Lasz Szabolcs (Balatonfüred) 2
Geiger Bálint (Újpest II) 2
Balogh Zsombor (Honvéd II) 2
Boros Zsombor (ZTE II) 2
Nagy Richárd (Balatonfüred) 2
Vincze Dániel (Diósgyőr II) 2
Megyeri Márk (Pénzügyőr SE) 2
Tóth Alex László (Ferencváros II) 2
Lapu Andor (III. Ker. TVE) 2
Hetyei Szilveszter (Diósgyőr II) 2
Ledacs-Kis Balázs (Cegléd) 2
Moharos Leó (ETO FC Győr II) 2
Fülöp Levente (Diósgyőr II) 2
Doktor Zsolt (Debrecen II) 2
Farkas Jeromos (Vasas II) 2
Baloteli Philip (ZTE II) 2
Hujbert Botond (Karcag) 2
Berényi Erik (Ferencváros II) 2
Virág Gergő (DEAC) 2
Kanálos Péter (Hatvan) 2
Barta Tamás (Gyirmót II) 2
Lyskov Danyil (Debrecen II) 2
Balogh Máté Zsolt (Fehérvár II) 2
Majoros Benjámin (Kecskemét II) 2
Rácz Márton (Pénzügyőr SE) 2
Ésik Ákos (Kisvárda II) 2
Sági Marcell (FC Nagykanizsa) 2
Szamosi Ádám Szabolcs (Diósgyőr II) 2
Kozachuk Artur (Kisvárda II) 2
Kruppai Adrián (Újpest II) 2
Szabó Szilveszter László (Hatvan) 2
Halászi-Harsányi Medárd (Puskás Ak. II) 2
Zámbó Márton (III. Ker. TVE) 2
Sáreczki Szabolcs (Diósgyőr II) 2
Bernáth Ákos (Tiszafüred) 2
Lakatos Zoltán (REAC) 2
Tóth Márk (REAC) 2
Barkóczi Barnabás (Vasas II) 2
Vörös Dominik (Kelen Sport Club) 2
Tagai András (ESMTK) 2
Jankovics Máté (Komárom VSE) 2
Tokody Bence (Szekszárd) 2
Antic Dimitrije (Karcag) 2
Desnica Vladimir (Martfű LSE) 2
363. Forgács András (Dabas) 1
Böde Dániel (Paks II) 1
Bozsó Antal (Monor) 1
Tamás László (Szentlőrinc) 1
Müllerlei Szabolcs (Mohácsi TE) 1
Fröhlich Roland (Dunaföldvár) 1
Lengyel Béla (Szolnok) 1
Kiss Máté (ETO FC Győr II) 1
Lázár Patrik (Gyirmót II) 1
Zelenyánszki László (Kőrösladány) 1
Tisza Kálmán (Szolnok) 1
Szokol Zsolt (Sényő FC) 1
Bertus Lajos (Diósgyőr II) 1
Vég Bence (Mohácsi TE) 1
Balogh Balázs (Paks II) 1
Kovács Ádám (Sényő FC) 1
Pécseli Szilárd (Balatonfüred) 1
Farkas Norbert (Iváncsa) 1
Balázs Bálint (Pénzügyőr SE) 1
Orosz Máté (Sényő FC) 1
Király Patrik (Bicskei TC) 1
Bussy Dávid (Tiszaújváros) 1
Ihrig-Farkas Sebestyén (Vasas II) 1
Geiger Norbert (Békéscsaba) 1
Popgeorgiev Pantelisz (REAC) 1
Gera Dániel (Diósgyőr II) 1
Andric Nemanja (Karcag) 1
Kalász Milán (SC Sopron) 1
Puskás Gábor (Dunaújváros FC) 1
Ferkó Ádám (Dorog) 1
Szénási István (Komárom VSE) 1
Földes Milán (Dabas) 1
Füredi Patrik (Szekszárd) 1
Kárász Krisztián (REAC) 1
Túri Dániel (ESMTK) 1
Mayer Milán (Kaposvár) 1
Pleszkán Tibor (Dunaföldvár) 1
Dulló Martin (Eger) 1
Szabó Balázs (Gárdonyi VSC) 1
Karácsony Dávid (Hatvan) 1
Dobsa Gergő (Veszprém) 1
Szabó Bence (Balatonfüred) 1
Czibolya Gábor (Hatvan) 1
Szabó Tamás (Martfű LSE) 1
Szabó Richárd (Szolnok) 1
Bora György (Békéscsaba) 1
Asztalos Dávid (Martfű LSE) 1
Szanyi Krisztián (FC Nagykanizsa) 1
Szélpál Norbert (Paks II) 1
Dudás Dániel (Dabas) 1
Irmes Dávid (Komárom VSE) 1
Soós Dávid (REAC) 1
Bakos Bence (Salgótarjáni BTC) 1
Vámos Márk (Sényő FC) 1
Kószás Krisztián (Veszprém) 1
Vincze Ákos (DEAC) 1
Lékó Roland (Szekszárd) 1
Zámbori Dániel (Hódmezővásárhely) 1
Pintér Nikolasz (Érdi VSE) 1
Kertai Dániel (Kelen Sport Club) 1
Katona Károly (Tatabánya) 1
Székely II Dávid (Karcag) 1
Kürti Zsolt (Érdi VSE) 1
Havas Attila (Szentlőrinc) 1
Szabó Tamás (Gyöngyösi AK) 1
Gaszner Roland (Bicskei TC) 1
Kovács Dávid (Eger) 1
Soós Bence (ESMTK) 1
Juhász Jónás (Hódmezővásárhely) 1
Durso Giuliano (Iváncsa) 1
Madarász Bence (Iváncsa) 1
Lustyik Levente (REAC) 1
Schmidtka Balázs (Cegléd) 1
Lencsés Balázs (Gárdonyi VSC) 1
Godzsajev-Telmán Rabil (FC Nagykanizsa) 1
Bévárdi Zsombor (Debrecen II) 1
Veres Milán (Csornai SE) 1
Achim Sebastian (Füzesgyarmat) 1
Tímári Norman (Komárom VSE) 1
Takács Martin (PTE-PEAC) 1
Kóródi Nándor (Békéscsaba) 1
Tóth Ákos (Dunaföldvár) 1
Szabó Dominik (Mohácsi TE) 1
Bence Szilárd (FC Nagykanizsa) 1
Szőr Levente (Kisvárda II) 1
Tóth György (REAC) 1
Vitelki Balázs (Tiszaújváros) 1
Udvardi Dániel (PTE-PEAC) 1
Gajda Márkó (Pénzügyőr SE) 1
Tapiska Géza (Dunaújváros FC) 1
Tóth Márton Mihály (Haladás VSE) 1
Múcska Viktor (Szentlőrinc) 1
Szökrönyös Dániel (FC Nagykanizsa) 1
Papp Richárd (Csornai SE) 1
Vastag Richárd (Hódmezővásárhely) 1
Mezei Szabolcs (Paks II) 1
Vörös Tamás (Dunaújváros FC) 1
Tóth Ádám (Cigánd) 1
Sághy Félix (Szentlőrinc) 1
Maruscsák Jan (Karcag) 1
Temesvári Attila (Paks II) 1
Radics Márton (Szeged-Csanád II) 1
Magyar Zsolt (Szeged-Csanád II) 1
Tóth Kristóf (Pénzügyőr SE) 1
Nagy Tamás (Komárom VSE) 1
Szegő Imre (Tatabánya) 1
Varjas László (Tiszaújváros) 1
Csernik Zsombor (Mohácsi TE) 1
Zvara Levente (Békéscsaba) 1
Tóth Simon (Tiszaújváros) 1
Nikic Nemanja (Karcag) 1
Kovács Barnabás (ZTE II) 1
Kiszely Dominik (Szekszárd) 1
Márkus Marcell (Gyöngyösi AK) 1
Ominger Gergő (Puskás Ak. II) 1
Czuczi Péter (Haladás VSE) 1
Szendrei Ákos (Kecskemét II) 1
Puskás Zsombor (Vasas II) 1
Szabó Levente (DEAC) 1
Lakatos Benjámin (DEAC) 1
Labát Krisztofer (Pénzügyőr SE) 1
Barna Viktor (Szolnok) 1
Dankó Márton (Bicskei TC) 1
Fekete Olivér (Budaörs) 1
Sárosi Norbert (Sényő FC) 1
Sipos Gábor (Hódmezővásárhely) 1
Kapronczai Gergely (III. Ker. TVE) 1
Krajcsó Krisztián (Kőrösladány) 1
Szalay Szabolcs (ZTE II) 1
Váradi Ádám (Békéscsaba) 1
Csontos Dominik (ETO FC Győr II) 1
Dobronoky Viktor (Hódmezővásárhely) 1
Buna Gábor (ETO FC Győr II) 1
Keresztes Zalán (PTE-PEAC) 1
Hodonicki Márk (Békéscsaba) 1
Bene Marcell (Pénzügyőr SE) 1
Gellén Balázs (Debrecen II) 1
Vass Ottó (Cigánd) 1
Németh Dániel (ZTE II) 1
Keresztes Noel (Honvéd II) 1
Benyó Imre (Szeged-Csanád II) 1
Papp Zsolt (Kőrösladány) 1
Száhl Péter (Bicskei TC) 1
Dóra Donát János (Hódmezővásárhely) 1
Papp Marcell (Diósgyőr II) 1
Hajas Attila (Tatabánya) 1
Tóth Adrián (Csornai SE) 1
Bedő Roland (REAC) 1
Czérna Erik (Kisvárda II) 1
Bartos Norbert (Pénzügyőr SE) 1
Dinka Kristóf (Hatvan) 1
Hosszú Zétény (Vasas II) 1
Sindel Roland (Martfű LSE) 1
Kocsis Barnabás (SC Sopron) 1
Kópis Róbert (Szolnok) 1
Forrai Zoltán (Dabas) 1
Somogyi-Bakos Bence (Csornai SE) 1
Vajda Botond (Debrecen II) 1
Puskás Norbert (Monor) 1
Nagy Barnabás (Pénzügyőr SE) 1
Ulbert Renátó (Paks II) 1
Tarjáni Péter Máté (Hatvan) 1
Pintér Dániel (FC Nagykanizsa) 1
Mező Péter (Füzesgyarmat) 1
Balla Mátyás (Dorog) 1
Dér Zalán (Mohácsi TE) 1
Laczik Levente (Hatvan) 1
Hawkins Archie (PTE-PEAC) 1
Csatári Gergő (Diósgyőr II) 1
Gruber Zsombor (Puskás Ak. II) 1
Csicsely János (Kőrösladány) 1
Ladányi Patrik (Dunaföldvár) 1
Kovács Gergő (Szeged-Csanád II) 1
Croizet Yohan (Újpest II) 1
Szabó Zalán (Szentlőrinc) 1
Molnár Rajmund (MTK II) 1
Horváth Gergő Ákos (Fehérvár II) 1
Gula Boldizsár (Budaörs) 1
Kovács Bence (Fehérvár II) 1
Tuboly Máté (Debrecen II) 1
Králik Péter (Kisvárda II) 1
Beke Péter (Paks II) 1
Milovanovikj Daniel (ZTE II) 1
Trencsényi Bence (DEAC) 1