Játékos kereső

Férfi

Károly Bálint

(magyar)

Aktuális klubja: Dunaföldvár Dunaföldvár
Születési dátum 1993-01-12 Magasság 185 cm Súly - Láb mindkettő
Poszt Középpályás NB I-es mérkőzés/gól 1/0 Válogatott/gól 0/0

Szerződések

Szerződés időtartama Csapat
2013-07-08 - 2013-12-31 Puskás Akadémia
2014-02-06 - 2014-06-30 Békéscsaba
2014-08-27 - 2014-12-31 ZTE
2015-08-19 - 2016-06-30 Soproni VSE
2016-08-04 - 2018-07-23 PMFC
2018-07-24 - 2019-06-25 Tiszakécske
2019-06-26 - 2020-02-17 Békéscsaba
2020-02-18 - 2021-06-18 Kecskemét
2021-06-19 - 2022-09-02 PMFC
2022-09-03 - 2023-06-30 Kozármisleny
2023-07-12 - Dunaföldvár

Statisztika

Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2013/2014. évi statisztika
NB I 1 0 0 0 0 32 0 0 1
NB II 9 1 0 0 0 432 6 6 3
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2014/2015. évi statisztika
NB II 7 0 0 2 0 166 1 0 6
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2015/2016. évi statisztika
NB II 4 0 0 0 0 134 1 1 3
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2016/2017. évi statisztika
NB III 33 25 0 2 0 2706 30 8 3
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2017/2018. évi statisztika
NB III 26 12 0 2 0 1994 23 10 3
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2018/2019. évi statisztika
NB II 23 1 0 1 0 1360 15 9 8
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2019/2020. évi statisztika
NB II 3 0 0 0 0 41 0 0 3
NB III 2 1 0 0 0 180 2 0 0
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2020/2021. évi statisztika
NB III 37 20 0 7 0 3202 37 13 0
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2021/2022. évi statisztika
NB II 16 2 0 0 0 523 3 2 13
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2022/2023. évi statisztika
NB II 14 1 0 0 0 412 4 4 10
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2023/2024. évi statisztika
NB III 11 2 0 1 0 414 5 5 6

Meccsek

Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2013/2014. évi meccsek Pirossal Károly Bálint csapata
2013-08-18 NB I Honvéd - Puskás Akadémia 3 - 0 - Adatok 32 2013-08-18 - becserélt
2014-03-14 NB II Békéscsaba - ZTE 0 - 0 - Adatok 26 2014-03-14 - becserélt
2014-03-22 NB II Cegléd - Békéscsaba 2 - 7 - Adatok 61 2014-03-22 - kezdő 2014-03-22 - csere
2014-03-29 NB II Békéscsaba - Soproni VSE 2 - 0 - Adatok 81 2014-03-29 - kezdő 2014-03-29 - csere
2014-04-05 NB II Balmazújváros - Békéscsaba 0 - 3 - Adatok 60 2014-04-05 - gólok - 1 2014-04-05 - kezdő 2014-04-05 - csere
2014-04-12 NB II Békéscsaba - Gyirmót 1 - 2 - Adatok 58 2014-04-12 - kezdő 2014-04-12 - csere
2014-04-19 NB II Szolnok - Békéscsaba 3 - 1 - Adatok 63 2014-04-19 - kezdő 2014-04-19 - csere
2014-04-26 NB II Békéscsaba - Siófok 2 - 2 - Adatok 45 2014-04-26 - kezdő 2014-04-26 - csere
2014-05-03 NB II Kisvárda - Békéscsaba 1 - 2 - Adatok 13 2014-05-03 - becserélt
2014-05-10 NB II Békéscsaba - Sz.szentmiklós 0 - 1 - Adatok 25 2014-05-10 - becserélt
Statisztika 464 1
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2014/2015. évi meccsek Pirossal Károly Bálint csapata
2014-09-13 NB II Soroksár SC - ZTE 2 - 0 - Adatok 12 2014-09-13 - becserélt
2014-10-12 NB II ZTE - Soproni VSE 2 - 1 - Adatok 4 2014-10-12 - becserélt
2014-10-25 NB II ZTE - Gyirmót 2 - 3 - Adatok 20 2014-10-25 - becserélt
2014-10-31 NB II Vasas - ZTE 2 - 0 - Adatok 90 2014-10-31 - kezdő
2014-11-08 NB II ZTE - Balmazújváros 3 - 3 - Adatok 7 2014-11-08 - becserélt
2014-11-15 NB II Ajka - ZTE 2 - 2 - Adatok 18 2014-11-15 - becserélt 2014-11-15 - sárgalap - 1
2014-11-22 NB II ZTE - Kaposvár 2 - 1 - Adatok 15 2014-11-22 - becserélt 2014-11-22 - sárgalap - 1
Statisztika 166 0
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2015/2016. évi meccsek Pirossal Károly Bálint csapata
2015-08-22 NB II Soproni VSE - Mezőkövesd 0 - 0 - Adatok 13 2015-08-22 - becserélt
2015-09-12 NB II Soproni VSE - Vác 1 - 0 - Adatok 64 2015-09-12 - kezdő 2015-09-12 - csere
2015-10-31 NB II Gyirmót - Soproni VSE 2 - 1 - Adatok 22 2015-10-31 - becserélt
2015-11-28 NB II Soproni VSE - Soroksár SC 1 - 0 - Adatok 35 2015-11-28 - becserélt
Statisztika 134 0
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2016/2017. évi meccsek Pirossal Károly Bálint csapata
2016-08-07 NB III Dunaharaszti - PMFC 0 - 1 - Adatok 90 2016-08-07 - kezdő
2016-08-13 NB III PMFC - Hódmezővásárhely 1 - 0 - Adatok 84 2016-08-13 - kezdő 2016-08-13 - csere
2016-08-21 NB III Méhkeréki SE - PMFC 0 - 4 - Adatok 45 2016-08-21 - becserélt
2016-08-27 NB III PMFC - Sz.szentmiklós 1 - 2 - Adatok 90 2016-08-27 - kezdő
2016-09-11 NB III PMFC - Ferencváros II 0 - 0 - Adatok 27 2016-09-11 - becserélt
2016-09-17 NB III Komlói Bányász - PMFC 1 - 3 - Adatok 90 2016-09-17 - gólok - 1 2016-09-17 - kezdő
2016-09-24 NB III PMFC - Szentlőrinc 2 - 1 - Adatok 90 2016-09-24 - gólok - 1 2016-09-24 - kezdő
2016-10-01 NB III Gyulai TFC - PMFC 0 - 6 - Adatok 90 2016-10-01 - gólok - 2 2016-10-01 - gólok - 2 2016-10-01 - kezdő
2016-10-08 NB III PMFC - Szekszárd 0 - 1 - Adatok 90 2016-10-08 - kezdő
2016-10-15 NB III Budafok-Újbuda - PMFC 2 - 0 - Adatok 90 2016-10-15 - kezdő
2016-10-22 NB III PMFC - Mórahalom VSE 5 - 0 - Adatok 78 2016-10-22 - gólok - 1 2016-10-22 - kezdő 2016-10-22 - csere
2016-10-30 NB III Paks II - PMFC 1 - 0 - Adatok 90 2016-10-30 - kezdő
2016-11-06 NB III PMFC - Békéscsaba II 4 - 0 - Adatok 90 2016-11-06 - gólok - 2 2016-11-06 - gólok - 2 2016-11-06 - kezdő
2016-11-12 NB III Dabas-Gyón - PMFC 0 - 10 - Adatok 72 2016-11-12 - gólok - 1 2016-11-12 - kezdő 2016-11-12 - csere
2016-11-20 NB III Dabas - PMFC 0 - 1 - Adatok 90 2016-11-20 - kezdő 2016-11-20 - sárgalap - 1
2016-11-26 NB III PMFC - Pénzügyőr SE 3 - 0 - Adatok 90 2016-11-26 - gólok - 1 2016-11-26 - kezdő
2016-12-03 NB III PMFC - Dunaharaszti 2 - 1 - Adatok 82 2016-12-03 - gólok - 1 2016-12-03 - kezdő 2016-12-03 - csere
2017-02-19 NB III Hódmezővásárhely - PMFC 1 - 1 - Adatok 90 2017-02-19 - kezdő
2017-02-25 NB III PMFC - Méhkeréki SE 1 - 0 - Adatok 76 2017-02-25 - kezdő 2017-02-25 - csere
2017-03-04 NB III Sz.szentmiklós - PMFC 2 - 1 - Adatok 90 2017-03-04 - kezdő
2017-03-11 NB III PMFC - Dunaújváros FC 5 - 1 - Adatok 82 2017-03-11 - gólok - 1 2017-03-11 - kezdő 2017-03-11 - csere 2017-03-11 - sárgalap - 1
2017-03-19 NB III Ferencváros II - PMFC 1 - 3 - Adatok 37 2017-03-19 - becserélt
2017-03-26 NB III PMFC - Komlói Bányász 3 - 0 - Adatok 90 2017-03-26 - gólok - 2 2017-03-26 - gólok - 2 2017-03-26 - kezdő
2017-04-02 NB III Szentlőrinc - PMFC 2 - 2 - Adatok 90 2017-04-02 - gólok - 2 2017-04-02 - gólok - 2 2017-04-02 - kezdő
2017-04-08 NB III PMFC - Gyulai TFC 3 - 0 - Adatok 90 2017-04-08 - gólok - 1 2017-04-08 - kezdő
2017-04-15 NB III Szekszárd - PMFC 1 - 2 - Adatok 90 2017-04-15 - gólok - 1 2017-04-15 - kezdő
2017-04-22 NB III PMFC - Budafok-Újbuda 1 - 1 - Adatok 90 2017-04-22 - kezdő
2017-04-29 NB III Mórahalom VSE - PMFC 0 - 4 - Adatok 90 2017-04-29 - gólok - 1 2017-04-29 - kezdő
2017-05-07 NB III PMFC - Paks II 3 - 1 - Adatok 90 2017-05-07 - kezdő
2017-05-13 NB III Békéscsaba II - PMFC 0 - 3 - Adatok 71 2017-05-13 - gólok - 1 2017-05-13 - kezdő 2017-05-13 - csere
2017-05-20 NB III PMFC - Dabas-Gyón 9 - 0 - Adatok 72 2017-05-20 - gólok - 2 2017-05-20 - gólok - 2 2017-05-20 - kezdő 2017-05-20 - csere
2017-05-27 NB III PMFC - Dabas 4 - 0 - Adatok 90 2017-05-27 - gólok - 2 2017-05-27 - gólok - 2 2017-05-27 - kezdő
2017-06-04 NB III Pénzügyőr SE - PMFC 0 - 3 - Adatok 90 2017-06-04 - gólok - 2 2017-06-04 - gólok - 2 2017-06-04 - kezdő
Statisztika 2706 25
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2017/2018. évi meccsek Pirossal Károly Bálint csapata
2017-08-13 NB III SZEOL SC - PMFC 2 - 1 - Adatok 60 2017-08-13 - kezdő 2017-08-13 - csere
2017-08-19 NB III PMFC - Kozármisleny 3 - 0 - Adatok 45 2017-08-19 - becserélt
2017-08-27 NB III PMFC - Honvéd II 0 - 1 - Adatok 90 2017-08-27 - kezdő
2017-09-02 NB III Tiszakécske - PMFC 3 - 1 - Adatok 90 2017-09-02 - gólok - 1 2017-09-02 - kezdő
2017-09-10 NB III PMFC - Paks II 3 - 2 - Adatok 90 2017-09-10 - kezdő
2017-09-16 NB III Rákosmente KSK - PMFC 0 - 3 - Adatok 90 2017-09-16 - gólok - 1 2017-09-16 - kezdő
2017-09-23 NB III PMFC - Vecsés 3 - 0 - Adatok 90 2017-09-23 - kezdő
2017-09-30 NB III Dunaújváros FC - PMFC 2 - 3 - Adatok 89 2017-09-30 - kezdő 2017-09-30 - csere
2017-10-08 NB III PMFC - Hódmezővásárhely 3 - 1 - Adatok 90 2017-10-08 - kezdő
2017-10-14 NB III Makó - PMFC 0 - 7 - Adatok 90 2017-10-14 - gólok - 1 2017-10-14 - kezdő
2017-11-18 NB III PMFC - Iváncsa 2 - 2 - Adatok 30 2017-11-18 - becserélt
2017-11-25 NB III PMFC - SZEOL SC 2 - 0 - Adatok 81 2017-11-25 - kezdő 2017-11-25 - csere 2017-11-25 - sárgalap - 1
2018-03-11 NB III Honvéd II - PMFC 1 - 2 - Adatok 18 2018-03-11 - becserélt
2018-03-17 NB III PMFC - Tiszakécske 1 - 1 - Adatok 90 2018-03-17 - gólok - 1 2018-03-17 - kezdő
2018-03-21 NB III Kozármisleny - PMFC 1 - 2 - Adatok 90 2018-03-21 - gólok - 1 2018-03-21 - kezdő
2018-03-25 NB III Paks II - PMFC 0 - 3 - Adatok 75 2018-03-25 - gólok - 2 2018-03-25 - gólok - 2 2018-03-25 - kezdő 2018-03-25 - csere
2018-03-31 NB III PMFC - Rákosmente KSK 1 - 0 - Adatok 90 2018-03-31 - gólok - 1 2018-03-31 - kezdő 2018-03-31 - sárgalap - 1
2018-04-07 NB III Vecsés - PMFC 1 - 0 - Adatok 90 2018-04-07 - kezdő
2018-04-14 NB III PMFC - Dunaújváros FC 2 - 1 - Adatok 78 2018-04-14 - kezdő 2018-04-14 - csere
2018-04-22 NB III Hódmezővásárhely - PMFC 0 - 3 - Adatok 90 2018-04-22 - gólok - 2 2018-04-22 - gólok - 2 2018-04-22 - kezdő
2018-04-28 NB III PMFC - Makó 6 - 1 - Adatok 90 2018-04-28 - gólok - 2 2018-04-28 - gólok - 2 2018-04-28 - kezdő
2018-05-05 NB III Szentlőrinc - PMFC 2 - 4 - Adatok 89 2018-05-05 - kezdő 2018-05-05 - csere
2018-05-12 NB III PMFC - Mórahalom VSE 6 - 0 - Adatok 69 2018-05-12 - kezdő 2018-05-12 - csere
2018-05-19 NB III Szekszárd - PMFC 0 - 1 - Adatok 83 2018-05-19 - kezdő 2018-05-19 - csere
2018-05-27 NB III PMFC - Dabas 0 - 0 - Adatok 62 2018-05-27 - kezdő 2018-05-27 - csere
2018-06-03 NB III Iváncsa - PMFC 1 - 1 - Adatok 45 2018-06-03 - kezdő 2018-06-03 - csere
Statisztika 1994 12
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2018/2019. évi meccsek Pirossal Károly Bálint csapata
2018-08-05 NB II Gyirmót - Tiszakécske 5 - 0 - Adatok 24 2018-08-05 - becserélt
2018-08-12 NB II Tiszakécske - Kazincbarcika 0 - 0 - Adatok 82 2018-08-12 - kezdő 2018-08-12 - csere
2018-08-19 NB II M.magyaróvár - Tiszakécske 0 - 0 - Adatok 58 2018-08-19 - kezdő 2018-08-19 - csere
2018-08-26 NB II Tiszakécske - Budaörs 2 - 1 - Adatok 32 2018-08-26 - becserélt
2018-08-29 NB II Tiszakécske - Cegléd 0 - 0 - Adatok 90 2018-08-29 - kezdő
2018-09-02 NB II Tiszakécske - ZTE 1 - 2 - Adatok 27 2018-09-02 - becserélt
2018-09-26 NB II Tiszakécske - Vasas 1 - 1 - Adatok 70 2018-09-26 - kezdő 2018-09-26 - csere
2018-09-30 NB II Siófok - Tiszakécske 0 - 0 - Adatok 82 2018-09-30 - kezdő 2018-09-30 - csere
2018-10-03 NB II Tiszakécske - Csákvári TK 2 - 0 - Adatok 35 2018-10-03 - becserélt
2018-10-21 NB II Tiszakécske - Békéscsaba 2 - 1 - Adatok 63 2018-10-21 - kezdő 2018-10-21 - csere
2018-10-28 NB II Nyíregyháza - Tiszakécske 3 - 3 - Adatok 90 2018-10-28 - kezdő
2018-11-04 NB II Tiszakécske - Kaposvár 2 - 1 - Adatok 89 2018-11-04 - kezdő 2018-11-04 - csere
2018-11-07 NB II Tiszakécske - Budafoki MTE 3 - 0 - Adatok 39 2018-11-07 - gólok - 1 2018-11-07 - kezdő 2018-11-07 - csere
2019-02-17 NB II Budaörs - Tiszakécske 0 - 0 - Adatok 90 2019-02-17 - kezdő
2019-03-10 NB II Vasas - Tiszakécske 1 - 0 - Adatok 90 2019-03-10 - kezdő
2019-03-17 NB II Tiszakécske - Siófok 2 - 2 - Adatok 73 2019-03-17 - kezdő 2019-03-17 - csere 2019-03-17 - sárgalap - 1
2019-03-31 NB II Csákvári TK - Tiszakécske 0 - 0 - Adatok 90 2019-03-31 - kezdő
2019-04-07 NB II Tiszakécske - ETO FC Győr 0 - 1 - Adatok 85 2019-04-07 - kezdő 2019-04-07 - csere
2019-04-14 NB II Békéscsaba - Tiszakécske 1 - 2 - Adatok 32 2019-04-14 - becserélt
2019-04-21 NB II Tiszakécske - Nyíregyháza 0 - 0 - Adatok 18 2019-04-21 - becserélt
2019-04-28 NB II Kaposvár - Tiszakécske 2 - 1 - Adatok 10 2019-04-28 - becserélt
2019-05-01 NB II Budafoki MTE - Tiszakécske 1 - 0 - Adatok 90 2019-05-01 - kezdő
2019-05-12 NB II Vác - Tiszakécske 0 - 1 - Adatok 1 2019-05-12 - becserélt
Statisztika 1360 1
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2019/2020. évi meccsek Pirossal Károly Bálint csapata
2019-08-25 NB II Békéscsaba - MTK 3 - 3 - Adatok 16 2019-08-25 - becserélt
2019-10-06 NB II Szeged-Csanád - Békéscsaba 1 - 0 - Adatok 3 2019-10-06 - becserélt
2019-10-20 NB II Békéscsaba - Szolnok 1 - 1 - Adatok 22 2019-10-20 - becserélt
2020-03-08 NB III Monor - Kecskemét 2 - 1 - Adatok 90 2020-03-08 - kezdő
2020-03-14 NB III Iváncsa - Kecskemét 1 - 1 - Adatok 90 2020-03-14 - gólok - 1 2020-03-14 - kezdő
Statisztika 221 1
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2020/2021. évi meccsek Pirossal Károly Bálint csapata
2020-08-02 NB III Ferencváros II - Kecskemét 1 - 0 - Adatok 90 2020-08-02 - kezdő
2020-08-09 NB III Kecskemét - Honvéd II 4 - 1 - Adatok 90 2020-08-09 - gólok - 1 2020-08-09 - kezdő
2020-08-12 NB III Kecskemét - Paks II 3 - 0 - Adatok 65 2020-08-12 - kezdő 2020-08-12 - csere
2020-08-16 NB III Vác - Kecskemét 3 - 2 - Adatok 90 2020-08-16 - gólok - 1 2020-08-16 - kezdő
2020-08-23 NB III Kecskemét - Újpest II 4 - 1 - Adatok 90 2020-08-23 - gólok - 1 2020-08-23 - kezdő 2020-08-23 - sárgalap - 1
2020-08-26 NB III Hódmezővásárhely - Kecskemét 0 - 5 - Adatok 69 2020-08-26 - gólok - 1 2020-08-26 - kezdő 2020-08-26 - csere
2020-08-30 NB III Kecskemét - Majosi SE 5 - 0 - Adatok 90 2020-08-30 - gólok - 1 2020-08-30 - kezdő
2020-09-05 NB III Szekszárd - Kecskemét 1 - 2 - Adatok 90 2020-09-05 - kezdő
2020-09-09 NB III Kecskemét - Monor 4 - 1 - Adatok 73 2020-09-09 - gólok - 1 2020-09-09 - kezdő 2020-09-09 - csere
2020-09-13 NB III ESMTK - Kecskemét 0 - 2 - Adatok 90 2020-09-13 - gólok - 1 2020-09-13 - kezdő
2020-09-27 NB III Kecskemét - Dabas 2 - 0 - Adatok 90 2020-09-27 - gólok - 2 2020-09-27 - gólok - 2 2020-09-27 - kezdő 2020-09-27 - sárgalap - 1
2020-10-04 NB III Dabas-Gyón - Kecskemét 2 - 1 - Adatok 90 2020-10-04 - kezdő 2020-10-04 - sárgalap - 1
2020-10-10 NB III Kecskemét - Dunaújváros FC 2 - 2 - Adatok 90 2020-10-10 - kezdő
2020-10-18 NB III Kőrösladány - Kecskemét 0 - 3 - Adatok 85 2020-10-18 - kezdő 2020-10-18 - csere
2020-10-25 NB III Kecskemét - Szegedi VSE 1 - 1 - Adatok 90 2020-10-25 - gólok - 1 2020-10-25 - kezdő
2020-11-01 NB III Taksony SE - Kecskemét 1 - 2 - Adatok 89 2020-11-01 - kezdő 2020-11-01 - csere
2020-11-08 NB III Kecskemét - Rákosmente KSK 2 - 0 - Adatok 88 2020-11-08 - gólok - 1 2020-11-08 - kezdő 2020-11-08 - csere 2020-11-08 - sárgalap - 1
2020-11-14 NB III Kozármisleny - Kecskemét 1 - 4 - Adatok 88 2020-11-14 - gólok - 1 2020-11-14 - kezdő 2020-11-14 - csere
2020-11-22 NB III Kecskemét - Iváncsa 1 - 0 - Adatok 84 2020-11-22 - kezdő 2020-11-22 - csere 2020-11-22 - sárgalap - 1
2020-12-06 NB III Honvéd II - Kecskemét 0 - 2 - Adatok 89 2020-12-06 - kezdő 2020-12-06 - csere
2021-02-28 NB III Paks II - Kecskemét 0 - 0 - Adatok 90 2021-02-28 - kezdő
2021-03-07 NB III Kecskemét - Vác 1 - 1 - Adatok 90 2021-03-07 - gólok - 1 2021-03-07 - kezdő
2021-03-14 NB III Újpest II - Kecskemét 1 - 3 - Adatok 90 2021-03-14 - gólok - 1 2021-03-14 - kezdő
2021-03-21 NB III Kecskemét - Hódmezővásárhely 2 - 0 - Adatok 76 2021-03-21 - kezdő 2021-03-21 - csere 2021-03-21 - sárgalap - 1
2021-03-27 NB III Majosi SE - Kecskemét 1 - 6 - Adatok 90 2021-03-27 - gólok - 2 2021-03-27 - gólok - 2 2021-03-27 - kezdő
2021-04-04 NB III Kecskemét - Szekszárd 2 - 2 - Adatok 90 2021-04-04 - gólok - 1 2021-04-04 - kezdő
2021-04-11 NB III Monor - Kecskemét 2 - 1 - Adatok 90 2021-04-11 - kezdő
2021-04-14 NB III Kecskemét - ESMTK 3 - 0 - Adatok 69 2021-04-14 - kezdő 2021-04-14 - csere
2021-04-18 NB III Dabas - Kecskemét 0 - 0 - Adatok 90 2021-04-18 - kezdő 2021-04-18 - sárgalap - 1
2021-04-25 NB III Kecskemét - Dabas-Gyón 2 - 1 - Adatok 90 2021-04-25 - kezdő
2021-04-28 NB III Dunaújváros FC - Kecskemét 0 - 2 - Adatok 89 2021-04-28 - gólok - 1 2021-04-28 - kezdő 2021-04-28 - csere
2021-05-02 NB III Kecskemét - Kőrösladány 2 - 2 - Adatok 90 2021-05-02 - gólok - 1 2021-05-02 - kezdő
2021-05-09 NB III Szegedi VSE - Kecskemét 0 - 3 - Adatok 78 2021-05-09 - kezdő 2021-05-09 - csere
2021-05-12 NB III Kecskemét - Taksony SE 7 - 0 - Adatok 90 2021-05-12 - kezdő
2021-05-16 NB III Rákosmente KSK - Kecskemét 1 - 1 - Adatok 90 2021-05-16 - gólok - 1 2021-05-16 - kezdő
2021-05-23 NB III Kecskemét - Kozármisleny 1 - 2 - Adatok 90 2021-05-23 - kezdő
2021-05-30 NB III Iváncsa - Kecskemét 3 - 0 - Adatok 90 2021-05-30 - kezdő
Statisztika 3202 20
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2021/2022. évi meccsek Pirossal Károly Bálint csapata
2021-09-26 NB II PMFC - Siófok 0 - 1 - Adatok 20 2021-09-26 - becserélt
2021-10-31 NB II PMFC - Nyíregyháza 6 - 1 - Adatok 9 2021-10-31 - becserélt
2021-11-21 NB II PMFC - III. Ker. TVE 0 - 1 - Adatok 60 2021-11-21 - kezdő 2021-11-21 - csere
2021-11-28 NB II PMFC - Dorog 1 - 2 - Adatok 29 2021-11-28 - gólok - 1 2021-11-28 - becserélt
2021-12-05 NB II Tiszakécske - PMFC 3 - 2 - Adatok 45 2021-12-05 - becserélt
2021-12-12 NB II Haladás - PMFC 0 - 1 - Adatok 90 2021-12-12 - kezdő
2022-02-06 NB II Budaörs - PMFC 0 - 1 - Adatok 59 2022-02-06 - kezdő 2022-02-06 - csere
2022-02-13 NB II Soroksár SC - PMFC 3 - 3 - Adatok 13 2022-02-13 - becserélt
2022-02-20 NB II Ajka - PMFC 1 - 0 - Adatok 29 2022-02-20 - becserélt
2022-02-27 NB II PMFC - Diósgyőr 3 - 0 - Adatok 24 2022-02-27 - becserélt
2022-03-13 NB II Siófok - PMFC 0 - 0 - Adatok 20 2022-03-13 - becserélt
2022-04-06 NB II Budafoki MTE - PMFC 2 - 0 - Adatok 23 2022-04-06 - becserélt
2022-04-24 NB II PMFC - Békéscsaba 1 - 2 - Adatok 31 2022-04-24 - gólok - 1 2022-04-24 - becserélt
2022-05-01 NB II III. Ker. TVE - PMFC 3 - 0 - Adatok 16 2022-05-01 - becserélt
2022-05-15 NB II Dorog - PMFC 3 - 0 - Adatok 24 2022-05-15 - becserélt
2022-05-22 NB II PMFC - Tiszakécske 1 - 1 - Adatok 31 2022-05-22 - becserélt
Statisztika 523 2
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2022/2023. évi meccsek Pirossal Károly Bálint csapata
2022-10-02 NB II Dorog - Kozármisleny 1 - 3 - Adatok 63 2022-10-02 - gólok - 1 2022-10-02 - kezdő 2022-10-02 - csere
2022-10-05 NB II Kozármisleny - Békéscsaba 1 - 0 - Adatok 21 2022-10-05 - becserélt
2022-10-09 NB II Budafoki MTE - Kozármisleny 3 - 0 - Adatok 45 2022-10-09 - becserélt
2022-10-16 NB II Kozármisleny - M.magyaróvár 0 - 4 - Adatok 45 2022-10-16 - kezdő 2022-10-16 - csere
2022-10-30 NB II Diósgyőr - Kozármisleny 1 - 1 - Adatok 21 2022-10-30 - becserélt
2022-11-09 NB II Nyíregyháza - Kozármisleny 2 - 0 - Adatok 10 2022-11-09 - becserélt
2022-11-13 NB II Kozármisleny - ETO FC Győr 1 - 1 - Adatok 30 2022-11-13 - becserélt
2023-01-29 NB II Tiszakécske - Kozármisleny 2 - 2 - Adatok 6 2023-01-29 - becserélt
2023-02-19 NB II Kozármisleny - Kazincbarcika 0 - 3 - Adatok 8 2023-02-19 - becserélt
2023-03-05 NB II Kozármisleny - MTK 0 - 3 - Adatok 45 2023-03-05 - kezdő 2023-03-05 - csere
2023-03-12 NB II Szentlőrinc - Kozármisleny 1 - 1 - Adatok 24 2023-03-12 - becserélt
2023-03-19 NB II Kozármisleny - Dorog 0 - 1 - Adatok 74 2023-03-19 - kezdő 2023-03-19 - csere
2023-04-02 NB II Békéscsaba - Kozármisleny 1 - 1 - Adatok 10 2023-04-02 - becserélt
2023-04-30 NB II Kozármisleny - Nyíregyháza 0 - 2 - Adatok 10 2023-04-30 - becserélt
Statisztika 412 1
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2023/2024. évi meccsek Pirossal Károly Bálint csapata
2023-07-30 NB III Iváncsa - Dunaföldvár 4 - 1 - Adatok 75 2023-07-30 - kezdő 2023-07-30 - csere 2023-07-30 - sárgalap - 1
2023-08-02 NB III Dunaföldvár - Dunaújváros FC 3 - 2 - Adatok 45 2023-08-02 - kezdő 2023-08-02 - csere
2023-08-19 NB III Dunaföldvár - Kaposvár 1 - 1 - Adatok 29 2023-08-19 - becserélt
2023-09-03 NB III Dunaföldvár - Szentlőrinc 0 - 1 - Adatok 1 2023-09-03 - becserélt
2023-09-24 NB III Dunaföldvár - Gárdonyi VSC 4 - 0 - Adatok 39 2023-09-24 - gólok - 1 2023-09-24 - becserélt
2023-10-01 NB III Fehérvár II - Dunaföldvár 2 - 4 - Adatok 45 2023-10-01 - kezdő 2023-10-01 - csere
2023-10-08 NB III FC Nagykanizsa - Dunaföldvár 3 - 1 - Adatok 59 2023-10-08 - kezdő 2023-10-08 - csere
2023-10-15 NB III Dunaföldvár - Paks II 2 - 3 - Adatok 33 2023-10-15 - gólok - 1 2023-10-15 - becserélt
2023-10-22 NB III Szekszárd - Dunaföldvár 0 - 0 - Adatok 1 2023-10-22 - becserélt
2023-10-29 NB III Dunaföldvár - Ferencváros II 1 - 0 - Adatok 81 2023-10-29 - kezdő 2023-10-29 - csere
2023-11-12 NB III Dunaföldvár - MTK II 0 - 0 - Adatok 6 2023-11-12 - becserélt
Statisztika 414 2
Kezdő
Lecserélt
Becserélt
Sárga lap
Piros lap
Gól
Öngól
NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Paks 21 13 4 4 39-26 43
2. Ferencvárosi TC 20 13 3 4 52-22 42
3. Fehérvár FC 21 12 3 6 42-28 39
4. Puskás Akadémia 21 9 7 5 36-24 34
5. Kecskemét 21 9 3 9 31-31 30
6. Debrecen 21 8 5 8 30-28 29
7. MTK 21 8 4 9 26-41 28
8. Diósgyőr 20 7 4 9 30-34 25
9. ZTE 21 7 4 10 30-41 25
10. Újpest FC 21 7 3 11 27-42 24
11. Kisvárda 21 5 2 14 23-35 17
12. Mezőkövesd 21 4 4 13 19-33 16
NB II, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Nyíregyháza 21 15 5 1 47-17 50
2. ETO FC Győr 21 13 3 5 39-24 42
3. Vasas 21 11 7 3 49-21 40
4. Kozármisleny 21 10 6 5 37-24 36
5. Szeged-Csanád 21 8 11 2 21-15 35
6. Gyirmót 21 7 10 4 27-23 31
7. Kazincbarcika 21 7 8 6 24-24 29
8. Soroksár SC 21 7 6 8 22-24 27
9. Honvéd 21 6 9 6 24-25 27
10. PMFC 21 6 8 7 10-19 26
11. Csákvári TK 21 6 6 9 24-30 24
12. Haladás 21 5 9 7 27-32 24
13. Ajka 21 7 2 12 19-24 23
14. Budafoki MTE 21 6 5 10 21-28 23
15. BVSC-Zugló 21 6 5 10 16-27 23
16. Siófok 21 5 5 11 22-37 20
17. Tiszakécske 21 3 9 9 19-27 18
18. M.magyaróvár 21 2 4 15 16-43 10
NB III Észak-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Putnok FC 17 12 3 2 44-14 39
2. Kisvárda II 17 10 4 3 30-18 34
3. Cigánd 17 9 6 2 32-13 33
4. Debrecen II 17 9 4 4 39-22 31
5. Eger 17 7 5 5 18-18 26
6. DEAC 17 7 5 5 22-23 26
7. Újpest II 17 8 1 8 32-32 25
8. Tiszaújváros 17 7 4 6 31-24 25
9. Karcag 17 7 4 6 25-22 25
10. Diósgyőr II 17 6 4 7 27-32 22
11. REAC 17 6 1 10 19-39 19
12. Hatvan 17 4 7 6 22-30 19
13. Sényő FC 17 4 5 8 25-36 17
14. Salgótarjáni BTC 17 3 6 8 16-27 15
15. Tiszafüred 17 3 4 10 25-34 13
16. Gyöngyösi AK 17 1 3 13 16-39 6
NB III Dél-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Békéscsaba 17 15 1 1 47-11 46
2. ESMTK 17 12 3 2 47-16 39
3. Kőrösladány 17 11 3 3 40-20 36
4. Hódmezővásárhely 17 8 6 3 24-15 30
5. Monor 17 8 2 7 32-30 26
6. Dabas 17 7 5 5 22-26 26
7. BKV Előre 17 7 3 7 22-28 24
8. Szolnok 17 6 6 5 26-25 24
9. Pénzügyőr SE 17 6 3 8 25-26 21
10. Vasas II 17 5 6 6 24-24 21
11. Honvéd II 17 5 4 8 28-32 19
12. Martfű LSE 17 5 3 9 23-35 18
13. Füzesgyarmat 17 5 2 10 18-38 17
14. Kecskemét II 17 3 5 9 18-26 14
15. Cegléd 17 2 3 12 17-46 9
16. Szeged-Csanád II 17 1 5 11 14-29 8
NB III Észak-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Tatabánya 17 12 3 2 35-16 39
2. Veszprém 17 11 4 2 39-17 37
3. III. Ker. TVE 17 10 4 3 29-16 34
4. Bicskei TC 1 17 10 3 4 25-16 33
5. Dorog 17 7 6 4 28-21 27
6. Gyirmót II 17 7 4 6 36-41 25
7. Kelen Sport Club 17 7 2 8 20-28 23
8. Balatonfüred 17 6 5 6 27-28 23
9. Puskás Ak. II 17 5 7 5 24-22 22
10. Komárom VSE 17 5 7 5 20-23 22
11. SC Sopron 17 5 5 7 27-24 20
12. ETO FC Győr II 17 5 4 8 22-27 19
13. Budaörs 17 5 3 9 22-31 18
14. Haladás VSE 17 4 4 9 22-29 16
15. ZTE II 17 3 3 11 17-29 12
16. Csornai SE 1 17 1 2 14 20-45 5

[1] A Csorna-Bicske (8. ford.) mérkőzés megállapított eredménye: 0-3

NB III Dél-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Iváncsa 17 14 1 2 45-14 43
2. Szentlőrinc 17 13 4 0 43-12 43
3. Ferencváros II 17 11 2 4 30-13 35
4. FC Nagykanizsa 17 10 3 4 45-25 33
5. Dunaföldvár 17 10 3 4 32-19 33
6. Kaposvár 17 7 7 3 25-17 28
7. Paks II 17 7 0 10 40-42 21
8. Gárdonyi VSC 17 5 4 8 34-41 19
9. Érdi VSE 17 5 4 8 28-39 19
10. MTK II 17 4 6 7 27-31 18
11. Mohácsi TE 17 5 2 10 19-28 17
12. Majosi SE 17 5 2 10 18-32 17
13. Fehérvár II 17 4 3 10 25-38 15
14. PTE-PEAC 17 3 5 9 11-30 14
15. Szekszárd 17 3 4 10 15-33 13
16. Dunaújváros FC 17 3 4 10 16-39 13
Női NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. FTC 12 11 1 0 55-1 34
2. Győri ETO FC 12 10 1 1 50-5 31
3. MTK Budapest 12 10 0 2 31-11 30
4. PAFC 12 9 0 3 30-12 27
5. DVTK 12 4 4 4 21-28 16
6. Haladás Viktória 12 4 3 5 19-23 15
7. Astra HFC 12 3 3 6 10-16 12
8. Szekszárdi WFC 12 3 3 6 15-31 12
9. Soroksár 12 3 1 8 11-31 10
10. Szent Mihály 12 2 2 8 13-29 8
11. Fehérvár 12 1 2 9 8-38 5
12. BSC 12 1 2 9 6-44 5
Archív tabellák
Göllövőlista / NB I, 2023/2024
1. Varga Barnabás (Ferencvárosi TC) 13
2. Kodro Kenan (Fehérvár FC) 11
3. Mance Antonio (ZTE) 10
4. Drazic Stefan (Mezőkövesd) 9
5. Könyves Norbert (Paks) 8
Windecker József (Paks) 8
Horváth Krisztofer (Kecskemét) 8
8. Katona Mátyás (Fehérvár FC) 7
9. ifj. Lisztes Krisztián (Ferencvárosi TC) 6
Ambrose Peter (Újpest FC) 6
Pozeg Vancas Rudi (Diósgyőr) 6
12. Bognár István (MTK) 5
Nagy Zsolt (Puskás Akadémia) 5
Lukács Dániel (Diósgyőr) 5
Plsek Jakub (Puskás Akadémia) 5
Croizet Yohan (ZTE) 5
Zachariassen Kristoffer (Ferencvárosi TC) 5
Marquinhos (Ferencvárosi TC) 5
Colley Lamin (Puskás Akadémia) 5
Ljujic Matija (Újpest FC) 5
Dominguès Brandon (Debrecen) 5
Mörschel Heinz (Újpest FC) 5
Edomwonyi Bright (Diósgyőr) 5
24. Dzsudzsák Balázs (Debrecen) 4
Németh Krisztián (MTK) 4
Mim Gergely (ZTE) 4
Szabó Levente (Fehérvár FC) 4
Bárány Donát (Debrecen) 4
Szalai Gábor (Kecskemét) 4
Favorov Artem (Puskás Akadémia) 4
Gruber Zsombor (Puskás Akadémia) 4
Mesanovic Jasmin (Kisvárda) 4
Traoré Adama (Ferencvárosi TC) 4
Kastrati Lirim (Fehérvár FC) 4
Christensen Tobias (Fehérvár FC) 4
Loncar Stefan (Debrecen) 4
Pesic Aleksandar (Ferencvárosi TC) 4
38. Szabó János (Paks) 3
Stieber Zoltán (MTK) 3
Hahn János (Paks) 3
Kalmár Zsolt (Fehérvár FC) 3
Pálinkás Gergő (Kecskemét) 3
Csoboth Kevin (Újpest FC) 3
Szabó Bálint (Paks) 3
Mezei Szabolcs (Paks) 3
Kusnyír Erik (Debrecen) 3
Komáromi György (Puskás Akadémia) 3
Antonov Nemanja (MTK) 3
Ilievski Mario (Kisvárda) 3
Abu Fani Mohammed (Ferencvárosi TC) 3
Cipetic Branimir (Kisvárda) 3
52. Böde Dániel (Paks) 2
Szécsi Márk (Debrecen) 2
Molnár Gábor (Mezőkövesd) 2
Gera Dániel (Diósgyőr) 2
Vágó Levente Martin (Kecskemét) 2
Thiam Khaly (MTK) 2
Cseke Benjámin (Mezőkövesd) 2
Sajbán Máté (ZTE) 2
Balogh Norbert (Kisvárda) 2
Kocsis Gergő (MTK) 2
Tóth Barna (Kecskemét) 2
Szuhodovszki Soma (Kecskemét) 2
Hej Viktor (MTK) 2
Szabó Alex (Kecskemét) 2
Onovo Vincent (Újpest FC) 2
Tajti Mátyás (ZTE) 2
Jurina Marin (Diósgyőr) 2
Corbu Marius (Puskás Akadémia) 2
Camaj Driton (Kisvárda) 2
Vajda Botond (Debrecen) 2
Mmaee Samy (Ferencvárosi TC) 2
Loncar Stjepan (Ferencvárosi TC) 2
Spoljaric Josip (ZTE) 2
Golla Wojciech (Puskás Akadémia) 2
Kyziridisz Alexandrosz (Debrecen) 2
Vallejo Alex (Diósgyőr) 2
Acolatse Elton (Diósgyőr) 2
Karamoko Mamoudou (Fehérvár FC) 2
Rodrigues Da Silva (Diósgyőr) 2
Soisalo Mikael (Puskás Akadémia) 2
Stefanelli Nicolas (Fehérvár FC) 2
83. Cseri Tamás (Mezőkövesd) 1
Bódi Ádám (Debrecen) 1
Simon Krisztián (Újpest FC) 1
Bőle Lukács (Paks) 1
Papp Kristóf (Paks) 1
Haraszti Zsolt (Paks) 1
Sigér Dávid (Ferencvárosi TC) 1
Batik Bence (Puskás Akadémia) 1
Osváth Attila (Paks) 1
Szatmári Csaba (Diósgyőr) 1
Medgyes Sinan (ZTE) 1
Bobál Dávid (MTK) 1
Botka Endre (Ferencvárosi TC) 1
Holdampf Gergő (Diósgyőr) 1
Lenzsér Bence (Paks) 1
Nagy Krisztián (Kecskemét) 1
Vajda Sándor (Mezőkövesd) 1
Ramírez Cristian (Ferencvárosi TC) 1
Bedi Bence (ZTE) 1
Széles Imre (Kisvárda) 1
Végh Bence (MTK) 1
Banó-Szabó Bence (Kecskemét) 1
Bárdos Bence (Diósgyőr) 1
Tamás Krisztián (Újpest FC) 1
Zeke Márió (Kecskemét) 1
Kovács Krisztián (Paks) 1
Nikolov Boban (Kisvárda) 1
Szendrei Norbert (ZTE) 1
Skribek Alen (Paks) 1
Nguen Tokmac (Ferencvárosi TC) 1
Szendrei Ákos (Kecskemét) 1
Bényei Ágoston (Diósgyőr) 1
Kata Mihály (MTK) 1
Csongvai Áron (Fehérvár FC) 1
Ubochioma Meshack (ZTE) 1
Slagveer Luciano (Puskás Akadémia) 1
Navratil Jaroslav (Kisvárda) 1
Lehoczky Roland (Mezőkövesd) 1
Nagy Olivér Zoltán (Kecskemét) 1
Varga György Balázs (Újpest FC) 1
Jurek Gábor (Diósgyőr) 1
Wingo Henry (Ferencvárosi TC) 1
Tóth Tamás Vid (Fehérvár FC) 1
Molnár Rajmund (MTK) 1
Radosevic Ognjen (Újpest FC) 1
Stronati Patrizio (Puskás Akadémia) 1
Serafimov Nikola (Fehérvár FC) 1
Mack Luca (Újpest FC) 1
Czékus Ádám (Kisvárda) 1
Babunski Dorian (Debrecen) 1
Manrique Christian (Debrecen) 1
Vida Kristopher (Kisvárda) 1
Jovicic Aleksandar (Kisvárda) 1
Spasic Milos (Kisvárda) 1
Beriashvili Ilia (Mezőkövesd) 1
Levi Jonathan (Puskás Akadémia) 1
Flores Deybi (Fehérvár FC) 1
Abena Myenty (Ferencvárosi TC) 1
Ben Romdhane Mohamed Ali (Ferencvárosi TC) 1
Stephen Godfrey Bitok (Diósgyőr) 1
Aaneba Ismail (Ferencvárosi TC) 1
Evangelou Stefanos (ZTE) 1
Franchu Feuillassier (Diósgyőr) 1
Filipovic Andrija (Kisvárda) 1
Gradisar Nejc (Fehérvár FC) 1
Göllövőlista / NB II, 2023/2024
1. Kirchner Krisztián (Kozármisleny) 11
Tóth Milán (Vasas) 11
3. Géresi Krisztián (Nyíregyháza) 9
4. Rácz Barnabás (Haladás) 8
5. Novothny Soma (Vasas) 7
Nagy Dominik (Nyíregyháza) 7
Pinte Patrik (Kazincbarcika) 7
Bumba Claudiu (ETO FC Győr) 7
Kerezsi Zalán (Honvéd) 7
10. Radó András (Vasas) 6
Medgyes Zoltán (Gyirmót) 6
Myke Bouard Ramos (Nyíregyháza) 6
Borvető Áron (Szeged-Csanád) 6
Nagy Zoárd (Csákvári TK) 6
Bíró Bence (Szeged-Csanád) 6
Németh Barnabás (Nyíregyháza) 6
17. Lovrencsics Balázs (Soroksár SC) 5
Bobál Gergely (Honvéd) 5
Novák Csanád (Nyíregyháza) 5
Horváth II Péter (Kozármisleny) 5
Vajda Roland Attila (Kozármisleny) 5
Torvund Alexander (Tiszakécske) 5
Soltész Dominik (Gyirmót) 5
Skvarka Michal (ETO FC Győr) 5
Vasvári Zoltán (Budafoki MTE) 5
Huszár Marcell (ETO FC Győr) 5
27. Takács Tamás (M.magyaróvár) 4
Zamostny Balázs (Tiszakécske) 4
Holender Filip (Vasas) 4
Madarász Márk (Gyirmót) 4
Kovács Dávid (Budafoki MTE) 4
Kitl Miklós (Siófok) 4
Tamás Nándor (Csákvári TK) 4
Molnár Ádin (Kozármisleny) 4
35. Hidi Patrik (BVSC-Zugló) 3
Elek Bence (Budafoki MTE) 3
Litauszki Róbert (Vasas) 3
Holman Dávid (Honvéd) 3
Illés Dávid (M.magyaróvár) 3
Gengeliczki Gergő (Nyíregyháza) 3
Herjeczki Kristóf (Nyíregyháza) 3
Szegi Vince (Gyirmót) 3
Pávkovics Bence (Vasas) 3
Harsányi István (PMFC) 3
Szabó Bence (M.magyaróvár) 3
Dragóner Filip (Soroksár SC) 3
Ádám Ferenc (Kazincbarcika) 3
Tóth Zoltán (Kozármisleny) 3
Szépe János (ETO FC Győr) 3
Erdei Carlo (Tiszakécske) 3
Nyíri Vince (Haladás) 3
Gálfi Zoltán Norbert (Soroksár SC) 3
Zimonyi Dávid (Vasas) 3
Mucsányi Márk (BVSC-Zugló) 3
Hajdú Roland (Soroksár SC) 3
Horváth Rajmund (Haladás) 3
Babos Bence (Ajka) 3
Lacza Alex (ETO FC Győr) 3
Borsos Filip (Ajka) 3
Varga Zétény (Soroksár SC) 3
Diarra Mamady (ETO FC Győr) 3
Pintér Attila Filip (Haladás) 3
63. Szakály Dénes (Csákvári TK) 2
Simon András (Csákvári TK) 2
Baracskai Roland (Csákvári TK) 2
Nagy Mihály Krisztián (Ajka) 2
Baráth Botond (Vasas) 2
Bacsa Patrik (BVSC-Zugló) 2
Pekár László (Kazincbarcika) 2
Ihrig-Farkas Sebestyén (Vasas) 2
Kesztyűs Barna (Nyíregyháza) 2
Gajdos Zsolt (Szeged-Csanád) 2
Berecz Zsombor (Vasas) 2
Szedlár Zoltán (Siófok) 2
Nagy Richárd (Siófok) 2
Fejős Áron (Csákvári TK) 2
Kozics Barnabás (Kozármisleny) 2
Czingráber Máté (M.magyaróvár) 2
Turi Tamás (Kozármisleny) 2
Korozmán Kevin (Soroksár SC) 2
Gresó Mátyás (Nyíregyháza) 2
Csizmadia Zoltán (Ajka) 2
Oláh Bálint (Budafoki MTE) 2
Adamcsek Máté (Gyirmót) 2
Tóth Levente Milán (BVSC-Zugló) 2
Szarka Ákos (Ajka) 2
Hidi M Sándor (Vasas) 2
Major Gergő (Siófok) 2
Kovács Milán (Gyirmót) 2
Kotula Máté (Kazincbarcika) 2
Papp Milán (Kazincbarcika) 2
Urblík József (Vasas) 2
Szekszárdi Milán (Kazincbarcika) 2
Kalmár Olivér (Budafoki MTE) 2
Gyurkits Gergő (PMFC) 2
Kocsis Dominik (Tiszakécske) 2
Benczenleitner Barna (Honvéd) 2
Farkas Bendegúz (Nyíregyháza) 2
Alaxai Áron (Nyíregyháza) 2
Bakti Balázs (Vasas) 2
Dénes Csanád (Siófok) 2
Papp Áron (Szeged-Csanád) 2
Babós Levente (Csákvári TK) 2
Lányi Bence (Gyirmót) 2
Anton Paul (ETO FC Győr) 2
Kröhn Christopher (ETO FC Győr) 2
Riquelme Rodrigues Mendes (ETO FC Győr) 2
108. Bertus Lajos (Tiszakécske) 1
Gaál Bálint (Ajka) 1
Vernes Richárd (BVSC-Zugló) 1
Mitrovics Nikola (BVSC-Zugló) 1
Tajthy Tamás (Ajka) 1
Tóth Gergely (Ajka) 1
Horváth Zoltán (Tiszakécske) 1
Lőrinczy Attila (Honvéd) 1
Pantovic Nikola (Ajka) 1
Daru Bence (Kozármisleny) 1
Gajág Gergő (Kozármisleny) 1
Márkvárt Dávid (Szeged-Csanád) 1
Jancsó András (Haladás) 1
Prosser Dániel (Szeged-Csanád) 1
Farkas Aurél (Csákvári TK) 1
Tar Zsolt (Ajka) 1
Baki Ákos (Nyíregyháza) 1
Karacs Dániel (Csákvári TK) 1
Óvári Zsolt (Szeged-Csanád) 1
Zsolnai Richárd (Ajka) 1
Hudák Dávid (Gyirmót) 1
Haris Attila (Szeged-Csanád) 1
Szilágyi Máté (BVSC-Zugló) 1
Csonka Bonifác (Haladás) 1
Svedyuk Alex Pál (PMFC) 1
Kártik Bálint (Kazincbarcika) 1
Takács Ronald (Gyirmót) 1
Csernik Kornél (Haladás) 1
Pethő Bence (Kazincbarcika) 1
Dobos Áron (Soroksár SC) 1
Szilágyi Zoltán (Szeged-Csanád) 1
Horváth Olivér (Budafoki MTE) 1
Szőr Levente (Tiszakécske) 1
Varjas Zoltán (Siófok) 1
Kovács Nikolasz (Honvéd) 1
Pejovic Danilo (PMFC) 1
Kovácsréti Márk (Nyíregyháza) 1
Cipf Dominik (Tiszakécske) 1
Krausz Raul (PMFC) 1
Sipos Zoltán (Soroksár SC) 1
Rabatin Richárd (Ajka) 1
Papp László (M.magyaróvár) 1
György Nico (Siófok) 1
Szerető Krisztofer (Budafoki MTE) 1
Pintér Ádám (Budafoki MTE) 1
Keresztes Krisztián (ETO FC Győr) 1
Kurdics Levente (Kazincbarcika) 1
Bencze Márk (Tiszakécske) 1
Doktorics Áron (Haladás) 1
Kovács Dominik (Gyirmót) 1
Major Sámuel (Kozármisleny) 1
Bocskay Bertalan (Honvéd) 1
Németh Dániel (M.magyaróvár) 1
Kocsis Dominik (Honvéd) 1
Böndi Ádám (Siófok) 1
Nahirnij Artem (Csákvári TK) 1
Csóka Dominik (M.magyaróvár) 1
Kelemen Marko (Haladás) 1
Gera Zalán (PMFC) 1
Gazdag Vajk (Csákvári TK) 1
Sztojka Dominik (Vasas) 1
Pekár István (Honvéd) 1
Vékony Viktor (Siófok) 1
Csatári Gergő (Kazincbarcika) 1
Kaján Norbert (Soroksár SC) 1
Lukic Nenad (ETO FC Győr) 1
Székely Krisztián (Kazincbarcika) 1
Balogh Máté (BVSC-Zugló) 1
Merényi Ádám (Budafoki MTE) 1
Tóth Rajmund (ETO FC Győr) 1
Tarján Patrik (Haladás) 1
Barkóczi Benedek (Kozármisleny) 1
Simut Mario (Haladás) 1
Vingler László (ETO FC Győr) 1
Bolla Gergő (Haladás) 1
Vida Kristopher (Nyíregyháza) 1
Szendeff Bence (M.magyaróvár) 1
Mohos Barnabás (Haladás) 1
Csóka Bálint (ETO FC Győr) 1
Göllövőlista / NB III, 2023/2024
1. Boros Gábor (Putnok FC) 23
2. Rétyi Róbert (Szentlőrinc) 16
3. Molnár János (ESMTK) 14
4. Bányai Péter (Iváncsa) 13
5. Kerék László (BKV Előre) 12
6. Magasföldi József (Puskás Ak. II) 11
Bartusz Dániel (Veszprém) 11
Wirth Dániel (ESMTK) 11
Monori Norbert (Érdi VSE) 11
10. Nagy Dávid (Tiszaújváros) 10
Lőrincz Bence (FC Nagykanizsa) 10
Szabó Tamás (SC Sopron) 10
Pesti Zoltán (Paks II) 10
14. Vólent Roland (Békéscsaba) 9
Barczi Dávid (III. Ker. TVE) 9
Gránicz Patrik (Karcag) 9
Árvai Dániel (Tatabánya) 9
Iván Milán (Szolnok) 9
Erdei Milán (Gyirmót II) 9
Kócs-Washburn Erik (Debrecen II) 9
21. Tóth László (Dorog) 8
Mácsai László (Tiszafüred) 8
János Norbert (FC Nagykanizsa) 8
Ominger Bence (Gyirmót II) 8
Batai Tamás (Debrecen II) 8
Major Szabolcs (Balatonfüred) 8
Varga Zétény (Ferencváros II) 8
28. Bartha László (Dunaföldvár) 7
Major Norbert (Veszprém) 7
Sóron Tibor (Bicskei TC) 7
Wéber László (Kőrösladány) 7
Hampuk Ádám (Kaposvár) 7
Zádori Krisztián (Békéscsaba) 7
Szabó Martin (Haladás VSE) 7
Haragos Viktor (Honvéd II) 7
Szalai Péter (Balatonfüred) 7
Kelemen Gergő (Cigánd) 7
Bohata Ádám (Mohácsi TE) 7
Hulicsár Máté (Monor) 7
Balogh Ádám (Gárdonyi VSC) 7
Kövesdi Péter (Gárdonyi VSC) 7
Honchar Nikita (Kisvárda II) 7
Simon Benedek (Honvéd II) 7
Földi Dominik (Paks II) 7
Horváth László Dávid (Monor) 7
46. Remili Mohamed (Kelen Sport Club) 6
Pintér Norbert (Békéscsaba) 6
Kocsis Gergő (Tatabánya) 6
Vigh Ádám (Dorog) 6
Kiprich Dávid József (Tatabánya) 6
Kerékgyártó Dávid (Csornai SE) 6
Tóth Tibor (Gárdonyi VSC) 6
Busa Bence (Szolnok) 6
Kapacina Kevin (Sényő FC) 6
Lakatos István (Gyöngyösi AK) 6
Novák Zsombor (Szentlőrinc) 6
Gréczi Márton (Hódmezővásárhely) 6
Nagy Zsolt András (Tiszafüred) 6
Törőcsik Péter (Iváncsa) 6
Kovalovszki Máté (FC Nagykanizsa) 6
Sármány Kristóf (Békéscsaba) 6
Lettner Lóránt (Dabas) 6
Kocsis Ármin (SC Sopron) 6
Szabó Bence (Füzesgyarmat) 6
Artner Dávid (Kecskemét II) 6
Radosevic Ognjen (Újpest II) 6
Kicsun Jevhenyij (Gyirmót II) 6
Tóth Máté Zsolt (Dunaföldvár) 6
Rácz Milán (Monor) 6
Ambach Arnold (Fehérvár II) 6
Sándor Raul (Füzesgyarmat) 6
Nwachukwu David (Debrecen II) 6
73. Rubus Tamás (Kisvárda II) 5
Bíró Ákos (Pénzügyőr SE) 5
Tarlósi Milán (Salgótarjáni BTC) 5
Oláh László Dávid (Komárom VSE) 5
Czirok József (Kőrösladány) 5
Tömösvári Bálint (Veszprém) 5
Kovács Sándor (Iváncsa) 5
Kondor Kristóf (FC Nagykanizsa) 5
Sandal Dominik (Komárom VSE) 5
Bíró Dominik (Kaposvár) 5
Tóth Borisz (Tiszaújváros) 5
Farkas Bálint (Érdi VSE) 5
Molnár Balázs (Veszprém) 5
Talpalló Norbert (Kőrösladány) 5
Suszter László Márk (Iváncsa) 5
Dékei Márk (Újpest II) 5
Oláh Benjámin (Tiszaújváros) 5
Rajsli Tamás (Kőrösladány) 5
Pintér Viktor (Martfű LSE) 5
Silling Máté (Cigánd) 5
Usakov Pavel (Gárdonyi VSC) 5
94. Szepessy Róbert (Dunaújváros FC) 4
Domokos Bálint (Dabas) 4
Gál Szabolcs (Dunaföldvár) 4
Horváth Zoltán (Cigánd) 4
Budai Dávid (Szekszárd) 4
Albert István (Békéscsaba) 4
Raducu Sorin (Kőrösladány) 4
Lucz Viktor (ESMTK) 4
Arena Ármin (Szekszárd) 4
Szalai Dániel (Bicskei TC) 4
Németh Márk (Szentlőrinc) 4
Pál Achilles (Majosi SE) 4
Ferencz Zoltán (Haladás VSE) 4
Keresztes Bence (Szentlőrinc) 4
Bata Kristóf (Dunaújváros FC) 4
Kovács Dominik (Monor) 4
Pap Zsolt (Cigánd) 4
Horváth Emil (Budaörs) 4
Lizák Bence (Sényő FC) 4
Vladul Stefan (Hódmezővásárhely) 4
Szilágyi Adrián Gábor (FC Nagykanizsa) 4
Nagy Zalán Barna (Komárom VSE) 4
Horog Ádám (Mohácsi TE) 4
Burzi Alex (Hatvan) 4
Halácsi Mirkó (Budaörs) 4
Lőrinc Dániel (Majosi SE) 4
Varga Donát (Vasas II) 4
Józsa Marcell (Dabas) 4
Nagy-Kolozsvári Dániel (Eger) 4
Kubó Gábor (BKV Előre) 4
Bagó Bálint (Gyirmót II) 4
Letenyei Zalán (Tatabánya) 4
Pataki Zoltán (Szeged-Csanád II) 4
Simon Balázs Bálint (Újpest II) 4
Csepregi Barnabás (Fehérvár II) 4
Sajnovics Milán (Majosi SE) 4
Farkas Balázs Zoltán (Pénzügyőr SE) 4
Papp G. Benedek (DEAC) 4
Trombola Vilmos (Gyöngyösi AK) 4
Molnár Csaba (Vasas II) 4
Fekete Vince (Diósgyőr II) 4
Vass Benjámin (Kelen Sport Club) 4
Orbán Kolos (PTE-PEAC) 4
Kenesei Noel (MTK II) 4
Kriska Norbert (Martfű LSE) 4
Vas Milán (MTK II) 4
140. Hegedűs Dávid (Eger) 3
Birtalan Botond (Budaörs) 3
Farkas Ádám (Monor) 3
Kardos Norbert dr. (Martfű LSE) 3
Balajti Ádám (Vasas II) 3
Kapacina Valér (Sényő FC) 3
Kalmár Ferenc (Karcag) 3
Kristófi Sándor (Kisvárda II) 3
Grabant Bence (Szentlőrinc) 3
Sajbán Miklós (Budaörs) 3
Sándor Tamás (DEAC) 3
Murai Márk (Budaörs) 3
Soltész Barnabás (Tatabánya) 3
Slezák Richárd (ESMTK) 3
Tarlósi Patrik (Salgótarjáni BTC) 3
Lőrincz Attila (Putnok FC) 3
Kun László Dávid (Dunaföldvár) 3
Szerencsi Miklós (Dorog) 3
Kitl Krisztián (Hatvan) 3
Németh Balázs (Csornai SE) 3
Pócsik Botond (Putnok FC) 3
Mikló Roland (Békéscsaba) 3
Barta Barnabás (Iváncsa) 3
Babinszky Bence (Kaposvár) 3
Valkay Richárd (Tiszaújváros) 3
Pál Márton Vilmos (Majosi SE) 3
Malkócs Marcell (Kőrösladány) 3
Juhos Dávid (Putnok FC) 3
Pusztai András (Kőrösladány) 3
Kovács Norbert (Cigánd) 3
Márton Adrián (Csornai SE) 3
Zuigéber Ákos (MTK II) 3
Szenczi Bence (Haladás VSE) 3
Molnár Tamás (ESMTK) 3
Mucsányi Márk (Újpest II) 3
Görög Gergő (Dunaföldvár) 3
Fehér Barnabás (FC Nagykanizsa) 3
Pap Márton Rafael (Haladás VSE) 3
Szederkényi Ádám (Kaposvár) 3
Ladányi Gergő (Ferencváros II) 3
Girdán Levente (Cigánd) 3
Varga György Balázs (Újpest II) 3
Bozai Bence Attila (Gárdonyi VSC) 3
Zoltán Rafael (Paks II) 3
Bodor Zoltán (Cegléd) 3
Tochukwu Oliver (DEAC) 3
Volter Patrik (Veszprém) 3
Izsák Máté (Mohácsi TE) 3
Rátonyi Soma (ETO FC Győr II) 3
Skripek Dávid (REAC) 3
Juhász Bálint Dániel (Cegléd) 3
Doncsecz Levente (Szeged-Csanád II) 3
Horváth Kevin (Paks II) 3
Horváth Zalán (Debrecen II) 3
Pinto Mario Alfredo (Szolnok) 3
Csikai Gergő (Csornai SE) 3
Gágyor Domán (Ferencváros II) 3
Tóth Sándor (DEAC) 3
Bagi Ádám Gyula (Ferencváros II) 3
Cserkuti-Németh Olivér (Fehérvár II) 3
Bánáti Kevin (ETO FC Győr II) 3
Bán Gergő (ESMTK) 3
Anokye Christian (MTK II) 3
Győrfi Milán (Paks II) 3
Lépő Kristóf (Paks II) 3
Kröhn Christopher (ETO FC Győr II) 3
Benkő Dominik (Hatvan) 3
Hancz Dominik (Honvéd II) 3
Fendrik István (SC Sopron) 3
Szabó Szilárd (Ferencváros II) 3
Jürgens Oliver (Újpest II) 3
Spinner Szabolcs (Érdi VSE) 3
212. Pál Szabolcs (Érdi VSE) 2
Ur László (Sényő FC) 2
Korhut Mihály (DEAC) 2
Bozsoki Imre (Bicskei TC) 2
Kis Szabolcs (Füzesgyarmat) 2
Horváth Bence (Iváncsa) 2
Aradi Csaba (Iváncsa) 2
Németh Milán (Haladás VSE) 2
Markó Ádám (Cegléd) 2
Berkó Ádám (Dorog) 2
Tóth Dániel (Hódmezővásárhely) 2
Vankó Imre (III. Ker. TVE) 2
Papp Máté (III. Ker. TVE) 2
Engel Alex (Tiszafüred) 2
Erdei Gábor (III. Ker. TVE) 2
Szegleti Gergely (Tatabánya) 2
Török Milán (Balatonfüred) 2
Varga Szabolcs (Bicskei TC) 2
Károly Bálint (Dunaföldvár) 2
Márton András (Sényő FC) 2
Vallejos Dominique (Iváncsa) 2
Baldauf Konrád (Veszprém) 2
Cseszneki Richárd (III. Ker. TVE) 2
Constantinescu Dan-Marius (Karcag) 2
Göblyös Dániel (Érdi VSE) 2
Oldal Tibor (Cegléd) 2
Bartos Julián (III. Ker. TVE) 2
Varga Örs (Pénzügyőr SE) 2
Tóth Dávid (Pénzügyőr SE) 2
Nemes Milán (Putnok FC) 2
Márkvárt Patrik (PTE-PEAC) 2
Pálinkás Gergő (Kecskemét II) 2
Visy Bálint (Csornai SE) 2
Hunya Krisztián (Hódmezővásárhely) 2
Szellák Soma (Gárdonyi VSC) 2
Kovács Botond (ESMTK) 2
Zsóri Dániel (MTK II) 2
Nagy Gergő (REAC) 2
Lénárt Tomás (Dorog) 2
Kercsó Bence (Iváncsa) 2
Ekker Milán (Kaposvár) 2
Papp György (Cegléd) 2
Hegedűs Márk (BKV Előre) 2
Ilyés Tamás (Békéscsaba) 2
Pethő Bence (Gyirmót II) 2
Zachán Péter (Veszprém) 2
Hetesi Patrik (Balatonfüred) 2
Szalánszki Gergő (Tatabánya) 2
Szabó Patrik (FC Nagykanizsa) 2
Annus Árpád (Cegléd) 2
Galacs Erik (Putnok FC) 2
Székely Dávid (Martfű LSE) 2
Májer Milán (Kecskemét II) 2
Szabó Bálint (Paks II) 2
Baranyai Nimród (Debrecen II) 2
Vajda Ákos (Eger) 2
Jónyer Kristóf (Eger) 2
Motkó Benjámin (Cigánd) 2
Markos Marcell (REAC) 2
Barna Gergő Ákos (Dorog) 2
Juhász Zsombor (Monor) 2
Dobrovolszki Jenő (Putnok FC) 2
Kapornai Bertalan (Vasas II) 2
Fazekas Lóránt (Békéscsaba) 2
Kun Bertalan (Veszprém) 2
Balogh Ferenc (SC Sopron) 2
Csifó István (Salgótarjáni BTC) 2
Bartók István Dániel (Füzesgyarmat) 2
Feledy Balázs (Vasas II) 2
Cibla Flórián (Debrecen II) 2
Hamed Yasin (ETO FC Győr II) 2
Gíber Attila (Eger) 2
Kiss Krisztián (Szentlőrinc) 2
Csóka Dominik (ZTE II) 2
Menyhárt Zsombor (Fehérvár II) 2
Medgyesi Márk (Szentlőrinc) 2
Schmidt Péter (Sényő FC) 2
Horváth Máté (Salgótarjáni BTC) 2
Katona Bálint (Ferencváros II) 2
Sipőcz Bence (SC Sopron) 2
Mrva Patrik (Putnok FC) 2
Benkő Péter (Putnok FC) 2
Demeter Zsombor (Puskás Ak. II) 2
Biben Barnabás (MTK II) 2
Győri Benjámin (Karcag) 2
Jurek Gábor (Diósgyőr II) 2
Tóth Tamás Vid (Fehérvár II) 2
Kotroczó Péter (Dabas) 2
Kovács Patrik (MTK II) 2
Kovács Kolos (Kecskemét II) 2
Zavodni Tamás Ferenc (Kelen Sport Club) 2
Buda Péter Pál (III. Ker. TVE) 2
Guth Ádám (Hódmezővásárhely) 2
Harsányi Dániel (Kaposvár) 2
Pongó-Dankai Dominik (Kisvárda II) 2
Dani Zoltán (BKV Előre) 2
Molnár Attila (Bicskei TC) 2
Szűcs Levente Norbert (ESMTK) 2
Pajti Attila Bence (Kelen Sport Club) 2
Szőke Gergő (Gyirmót II) 2
Erdei Martin (Tiszafüred) 2
Kalocsány Péter (Honvéd II) 2
Benkő László (Honvéd II) 2
Behovits Máté (III. Ker. TVE) 2
Korógyi Szabolcs (ZTE II) 2
Mitring Zsombor (ETO FC Győr II) 2
Puporka Dávid (Kisvárda II) 2
Lasz Szabolcs (Balatonfüred) 2
Geiger Bálint (Újpest II) 2
Balogh Zsombor (Honvéd II) 2
Boros Zsombor (ZTE II) 2
Nagy Richárd (Balatonfüred) 2
Vincze Dániel (Diósgyőr II) 2
Megyeri Márk (Pénzügyőr SE) 2
Tóth Alex László (Ferencváros II) 2
Lapu Andor (III. Ker. TVE) 2
Hetyei Szilveszter (Diósgyőr II) 2
Ledacs-Kis Balázs (Cegléd) 2
Moharos Leó (ETO FC Győr II) 2
Fülöp Levente (Diósgyőr II) 2
Doktor Zsolt (Debrecen II) 2
Farkas Jeromos (Vasas II) 2
Baloteli Philip (ZTE II) 2
Hujbert Botond (Karcag) 2
Berényi Erik (Ferencváros II) 2
Virág Gergő (DEAC) 2
Kanálos Péter (Hatvan) 2
Barta Tamás (Gyirmót II) 2
Lyskov Danyil (Debrecen II) 2
Balogh Máté Zsolt (Fehérvár II) 2
Majoros Benjámin (Kecskemét II) 2
Rácz Márton (Pénzügyőr SE) 2
Ésik Ákos (Kisvárda II) 2
Sági Marcell (FC Nagykanizsa) 2
Szamosi Ádám Szabolcs (Diósgyőr II) 2
Kozachuk Artur (Kisvárda II) 2
Kruppai Adrián (Újpest II) 2
Szabó Szilveszter László (Hatvan) 2
Halászi-Harsányi Medárd (Puskás Ak. II) 2
Zámbó Márton (III. Ker. TVE) 2
Sáreczki Szabolcs (Diósgyőr II) 2
Bernáth Ákos (Tiszafüred) 2
Lakatos Zoltán (REAC) 2
Tóth Márk (REAC) 2
Barkóczi Barnabás (Vasas II) 2
Vörös Dominik (Kelen Sport Club) 2
Tagai András (ESMTK) 2
Jankovics Máté (Komárom VSE) 2
Tokody Bence (Szekszárd) 2
Antic Dimitrije (Karcag) 2
Desnica Vladimir (Martfű LSE) 2
363. Forgács András (Dabas) 1
Böde Dániel (Paks II) 1
Bozsó Antal (Monor) 1
Tamás László (Szentlőrinc) 1
Müllerlei Szabolcs (Mohácsi TE) 1
Fröhlich Roland (Dunaföldvár) 1
Lengyel Béla (Szolnok) 1
Kiss Máté (ETO FC Győr II) 1
Lázár Patrik (Gyirmót II) 1
Zelenyánszki László (Kőrösladány) 1
Tisza Kálmán (Szolnok) 1
Szokol Zsolt (Sényő FC) 1
Bertus Lajos (Diósgyőr II) 1
Vég Bence (Mohácsi TE) 1
Balogh Balázs (Paks II) 1
Kovács Ádám (Sényő FC) 1
Pécseli Szilárd (Balatonfüred) 1
Farkas Norbert (Iváncsa) 1
Balázs Bálint (Pénzügyőr SE) 1
Orosz Máté (Sényő FC) 1
Király Patrik (Bicskei TC) 1
Bussy Dávid (Tiszaújváros) 1
Ihrig-Farkas Sebestyén (Vasas II) 1
Geiger Norbert (Békéscsaba) 1
Popgeorgiev Pantelisz (REAC) 1
Gera Dániel (Diósgyőr II) 1
Andric Nemanja (Karcag) 1
Kalász Milán (SC Sopron) 1
Puskás Gábor (Dunaújváros FC) 1
Ferkó Ádám (Dorog) 1
Szénási István (Komárom VSE) 1
Földes Milán (Dabas) 1
Füredi Patrik (Szekszárd) 1
Kárász Krisztián (REAC) 1
Túri Dániel (ESMTK) 1
Mayer Milán (Kaposvár) 1
Pleszkán Tibor (Dunaföldvár) 1
Dulló Martin (Eger) 1
Szabó Balázs (Gárdonyi VSC) 1
Karácsony Dávid (Hatvan) 1
Dobsa Gergő (Veszprém) 1
Szabó Bence (Balatonfüred) 1
Czibolya Gábor (Hatvan) 1
Szabó Tamás (Martfű LSE) 1
Szabó Richárd (Szolnok) 1
Bora György (Békéscsaba) 1
Asztalos Dávid (Martfű LSE) 1
Szanyi Krisztián (FC Nagykanizsa) 1
Szélpál Norbert (Paks II) 1
Dudás Dániel (Dabas) 1
Irmes Dávid (Komárom VSE) 1
Soós Dávid (REAC) 1
Bakos Bence (Salgótarjáni BTC) 1
Vámos Márk (Sényő FC) 1
Kószás Krisztián (Veszprém) 1
Vincze Ákos (DEAC) 1
Lékó Roland (Szekszárd) 1
Zámbori Dániel (Hódmezővásárhely) 1
Pintér Nikolasz (Érdi VSE) 1
Kertai Dániel (Kelen Sport Club) 1
Katona Károly (Tatabánya) 1
Székely II Dávid (Karcag) 1
Kürti Zsolt (Érdi VSE) 1
Havas Attila (Szentlőrinc) 1
Szabó Tamás (Gyöngyösi AK) 1
Gaszner Roland (Bicskei TC) 1
Kovács Dávid (Eger) 1
Soós Bence (ESMTK) 1
Juhász Jónás (Hódmezővásárhely) 1
Durso Giuliano (Iváncsa) 1
Madarász Bence (Iváncsa) 1
Lustyik Levente (REAC) 1
Schmidtka Balázs (Cegléd) 1
Lencsés Balázs (Gárdonyi VSC) 1
Godzsajev-Telmán Rabil (FC Nagykanizsa) 1
Bévárdi Zsombor (Debrecen II) 1
Veres Milán (Csornai SE) 1
Achim Sebastian (Füzesgyarmat) 1
Tímári Norman (Komárom VSE) 1
Takács Martin (PTE-PEAC) 1
Kóródi Nándor (Békéscsaba) 1
Tóth Ákos (Dunaföldvár) 1
Szabó Dominik (Mohácsi TE) 1
Bence Szilárd (FC Nagykanizsa) 1
Szőr Levente (Kisvárda II) 1
Tóth György (REAC) 1
Vitelki Balázs (Tiszaújváros) 1
Udvardi Dániel (PTE-PEAC) 1
Gajda Márkó (Pénzügyőr SE) 1
Tapiska Géza (Dunaújváros FC) 1
Tóth Márton Mihály (Haladás VSE) 1
Múcska Viktor (Szentlőrinc) 1
Szökrönyös Dániel (FC Nagykanizsa) 1
Papp Richárd (Csornai SE) 1
Vastag Richárd (Hódmezővásárhely) 1
Mezei Szabolcs (Paks II) 1
Vörös Tamás (Dunaújváros FC) 1
Tóth Ádám (Cigánd) 1
Sághy Félix (Szentlőrinc) 1
Maruscsák Jan (Karcag) 1
Temesvári Attila (Paks II) 1
Radics Márton (Szeged-Csanád II) 1
Magyar Zsolt (Szeged-Csanád II) 1
Tóth Kristóf (Pénzügyőr SE) 1
Nagy Tamás (Komárom VSE) 1
Szegő Imre (Tatabánya) 1
Varjas László (Tiszaújváros) 1
Csernik Zsombor (Mohácsi TE) 1
Zvara Levente (Békéscsaba) 1
Tóth Simon (Tiszaújváros) 1
Nikic Nemanja (Karcag) 1
Kovács Barnabás (ZTE II) 1
Kiszely Dominik (Szekszárd) 1
Márkus Marcell (Gyöngyösi AK) 1
Ominger Gergő (Puskás Ak. II) 1
Czuczi Péter (Haladás VSE) 1
Szendrei Ákos (Kecskemét II) 1
Puskás Zsombor (Vasas II) 1
Szabó Levente (DEAC) 1
Lakatos Benjámin (DEAC) 1
Labát Krisztofer (Pénzügyőr SE) 1
Barna Viktor (Szolnok) 1
Dankó Márton (Bicskei TC) 1
Fekete Olivér (Budaörs) 1
Sárosi Norbert (Sényő FC) 1