Játékos kereső

Férfi

Constantinescu Dan-Marius

(román)

Aktuális klubja: Karcag Karcag
Születési dátum 1996-04-25 Magasság 180 cm Súly - Láb -
Poszt Csatár NB I-es mérkőzés/gól 5/0 Válogatott/gól 0/0

Szerződések

Szerződés időtartama Csapat
2012-10-10 - 2015-06-30 Honvéd II
2016-02-05 - 2016-06-30 Honvéd II
2016-02-27 - 2016-06-30 Honvéd
2016-08-10 - 2018-07-30 Kazincbarcika
2018-07-31 - 2019-07-15 Putnok FC
2019-07-16 - 2020-06-30 Füzesgyarmat
2020-08-03 - 2021-07-26 Kecskemét
2022-01-28 - 2022-07-19 Külföldre igazolt
2022-07-20 - 2023-07-09 Hajdúszoboszló
2023-07-10 - Karcag

Statisztika

Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2014/2015. évi statisztika
NB III 5 0 0 1 0 271 2 0 3
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2015/2016. évi statisztika
NB I 5 0 0 0 0 82 0 0 5
NB III 13 7 0 3 0 1137 13 1 0
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2016/2017. évi statisztika
NB III 26 9 0 1 2 1653 20 12 6
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2017/2018. évi statisztika
NB II 22 0 0 2 0 1116 10 6 12
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2018/2019. évi statisztika
NB III 26 5 0 1 1 2092 25 10 1
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2019/2020. évi statisztika
NB III 18 5 0 2 0 1575 17 0 1
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2020/2021. évi statisztika
NB III 26 3 0 2 0 1420 18 18 8
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2022/2023. évi statisztika
NB III 38 13 0 0 0 3140 37 22 1
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2023/2024. évi statisztika
NB III 14 2 0 0 0 789 10 6 4

Meccsek

Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2014/2015. évi meccsek Pirossal Constantinescu Dan-Marius csapata
2014-10-05 NB III Honvéd II - Veresegyház 8 - 0 - Adatok 45 2014-10-05 - becserélt
2015-04-12 NB III Honvéd II - Felsőtárkány 1 - 0 - Adatok 32 2015-04-12 - becserélt
2015-05-10 NB III Honvéd II - Kazincbarcika 0 - 1 - Adatok 14 2015-05-10 - becserélt 2015-05-10 - sárgalap - 1
2015-05-31 NB III Debrecen II - Honvéd II 4 - 0 - Adatok 90 2015-05-31 - kezdő
2015-06-07 NB III Honvéd II - Jászberény 0 - 1 - Adatok 90 2015-06-07 - kezdő
Statisztika 271 0
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2015/2016. évi meccsek Pirossal Constantinescu Dan-Marius csapata
2016-02-14 NB III Honvéd II - Szentlőrinc 5 - 1 - Adatok 90 2016-02-14 - gólok - 2 2016-02-14 - gólok - 2 2016-02-14 - kezdő
2016-02-21 NB III Szekszárd - Honvéd II 1 - 1 - Adatok 90 2016-02-21 - kezdő
2016-02-27 NB I Honvéd - Ferencvárosi TC 2 - 1 - Adatok 13 2016-02-27 - becserélt
2016-02-28 NB III Honvéd II - Kozármisleny 1 - 2 - Adatok 90 2016-02-28 - kezdő 2016-02-28 - sárgalap - 1
2016-03-06 NB III Dabas - Honvéd II 1 - 1 - Adatok 90 2016-03-06 - gólok - 1 2016-03-06 - kezdő
2016-03-13 NB III Honvéd II - Dunaharaszti 1 - 0 - Adatok 90 2016-03-13 - kezdő
2016-03-19 NB I Honvéd - Paks 2 - 0 - Adatok 5 2016-03-19 - becserélt
2016-03-20 NB III ESMTK - Honvéd II 1 - 1 - Adatok 90 2016-03-20 - kezdő 2016-03-20 - sárgalap - 1
2016-03-27 NB III Hódmezővásárhely - Honvéd II 3 - 2 - Adatok 90 2016-03-27 - gólok - 1 2016-03-27 - kezdő
2016-04-03 NB III Paks II - Honvéd II 1 - 0 - Adatok 90 2016-04-03 - kezdő
2016-04-10 NB I Ferencvárosi TC - Honvéd 2 - 1 - Adatok 14 2016-04-10 - becserélt
2016-04-17 NB III Budafok-Újbuda - Honvéd II 0 - 2 - Adatok 57 2016-04-17 - gólok - 1 2016-04-17 - kezdő 2016-04-17 - csere
2016-04-20 NB I Diósgyőr - Honvéd 1 - 2 - Adatok 5 2016-04-20 - becserélt
2016-04-24 NB III Honvéd II - Komlói Bányász 3 - 0 - Adatok 90 2016-04-24 - gólok - 1 2016-04-24 - kezdő 2016-04-24 - sárgalap - 1
2016-04-30 NB I Puskás Akadémia - Honvéd 2 - 1 - Adatok 45 2016-04-30 - becserélt
2016-05-08 NB III Honvéd II - Békéscsaba II 1 - 2 - Adatok 90 2016-05-08 - gólok - 1 2016-05-08 - kezdő
2016-05-13 NB III Honvéd II - Pénzügyőr SE 0 - 1 - Adatok 90 2016-05-13 - kezdő
2016-06-05 NB III Gyulai TFC - Honvéd II 3 - 3 - Adatok 90 2016-06-05 - kezdő
Statisztika 1219 7
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2016/2017. évi meccsek Pirossal Constantinescu Dan-Marius csapata
2016-08-14 NB III Kazincbarcika - BKV Előre 3 - 0 - Adatok 62 2016-08-14 - gólok - 1 2016-08-14 - kezdő 2016-08-14 - csere
2016-08-21 NB III Monor - Kazincbarcika 2 - 0 - Adatok 90 2016-08-21 - kezdő
2016-08-27 NB III Kazincbarcika - Rákosmente KSK 3 - 1 - Adatok 67 2016-08-27 - kezdő 2016-08-27 - csere
2016-09-04 NB III Diósgyőr II - Kazincbarcika 4 - 1 - Adatok 90 2016-09-04 - kezdő
2016-09-10 NB III Hatvan - Kazincbarcika 2 - 3 - Adatok 39 2016-09-10 - becserélt
2016-09-17 NB III Kazincbarcika - Nyírbátor 3 - 0 - Adatok 28 2016-09-17 - becserélt
2016-09-24 NB III REAC - Kazincbarcika 2 - 1 - Adatok 25 2016-09-24 - becserélt
2016-10-01 NB III Kazincbarcika - Tállya KSE 3 - 1 - Adatok 65 2016-10-01 - kezdő 2016-10-01 - csere 2016-10-01 - piroslap - 1
2016-10-15 NB III Kazincbarcika - H.böszörmény 3 - 0 - Adatok 14 2016-10-15 - becserélt
2016-11-12 NB III Kazincbarcika - Jászberény 4 - 0 - Adatok 59 2016-11-12 - gólok - 1 2016-11-12 - kezdő 2016-11-12 - csere
2016-11-19 NB III Tiszaújváros - Kazincbarcika 0 - 2 - Adatok 90 2016-11-19 - kezdő
2016-11-27 NB III Kazincbarcika - Újpest II 9 - 0 - Adatok 90 2016-11-27 - gólok - 3 2016-11-27 - gólok - 3 2016-11-27 - gólok - 3 2016-11-27 - kezdő
2016-12-03 NB III Kazincbarcika - STC Salgótarján 4 - 1 - Adatok 90 2016-12-03 - kezdő
2017-02-19 NB III BKV Előre - Kazincbarcika 0 - 1 - Adatok 37 2017-02-19 - becserélt
2017-02-25 NB III Kazincbarcika - Monor 2 - 2 - Adatok 64 2017-02-25 - gólok - 1 2017-02-25 - kezdő 2017-02-25 - csere
2017-03-04 NB III Rákosmente KSK - Kazincbarcika 3 - 1 - Adatok 90 2017-03-04 - kezdő
2017-03-26 NB III Nyírbátor - Kazincbarcika 1 - 2 - Adatok 60 2017-03-26 - becserélt
2017-04-01 NB III Kazincbarcika - REAC 2 - 1 - Adatok 64 2017-04-01 - kezdő 2017-04-01 - csere
2017-04-08 NB III Tállya KSE - Kazincbarcika 3 - 3 - Adatok 90 2017-04-08 - gólok - 1 2017-04-08 - kezdő
2017-04-14 NB III Kazincbarcika - MTK II 1 - 1 - Adatok 90 2017-04-14 - kezdő
2017-04-22 NB III H.böszörmény - Kazincbarcika 0 - 2 - Adatok 88 2017-04-22 - gólok - 1 2017-04-22 - kezdő 2017-04-22 - csere
2017-04-30 NB III Kazincbarcika - Debrecen II 3 - 1 - Adatok 77 2017-04-30 - kezdő 2017-04-30 - csere
2017-05-07 NB III ESMTK - Kazincbarcika 1 - 2 - Adatok 32 2017-05-07 - kezdő 2017-05-07 - csere
2017-05-14 NB III Kazincbarcika - Putnok FC 3 - 0 - Adatok 64 2017-05-14 - gólok - 1 2017-05-14 - kezdő 2017-05-14 - csere 2017-05-14 - sárgalap - 1
2017-05-20 NB III Jászberény - Kazincbarcika 0 - 1 - Adatok 22 2017-05-20 - kezdő 2017-05-20 - csere 2017-05-20 - piroslap - 1
2017-06-04 NB III Újpest II - Kazincbarcika 0 - 8 - Adatok 66 2017-06-04 - kezdő 2017-06-04 - csere
Statisztika 1653 9
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2017/2018. évi meccsek Pirossal Constantinescu Dan-Marius csapata
2017-07-30 NB II Békéscsaba - Kazincbarcika 0 - 1 - Adatok 90 2017-07-30 - kezdő 2017-07-30 - sárgalap - 1
2017-08-06 NB II Kazincbarcika - Vác 2 - 1 - Adatok 90 2017-08-06 - kezdő
2017-08-13 NB II Szolnok - Kazincbarcika 0 - 0 - Adatok 31 2017-08-13 - becserélt
2017-08-19 NB II Kazincbarcika - Budafoki MTE 2 - 1 - Adatok 61 2017-08-19 - kezdő 2017-08-19 - csere
2017-08-27 NB II Kazincbarcika - Nyíregyháza 2 - 2 - Adatok 45 2017-08-27 - kezdő 2017-08-27 - csere
2017-09-10 NB II Kazincbarcika - Soroksár SC 1 - 0 - Adatok 32 2017-09-10 - becserélt
2017-09-17 NB II Gyirmót - Kazincbarcika 0 - 1 - Adatok 10 2017-09-17 - becserélt
2017-09-24 NB II Szeged-Csanád - Kazincbarcika 0 - 1 - Adatok 90 2017-09-24 - kezdő
2017-10-01 NB II Kazincbarcika - MTK 0 - 1 - Adatok 60 2017-10-01 - kezdő 2017-10-01 - csere 2017-10-01 - sárgalap - 1
2017-10-08 NB II Soproni VSE - Kazincbarcika 2 - 0 - Adatok 81 2017-10-08 - kezdő 2017-10-08 - csere
2017-10-15 NB II Kazincbarcika - M.magyaróvár 0 - 0 - Adatok 82 2017-10-15 - becserélt
2017-11-12 NB II Kazincbarcika - Siófok 0 - 2 - Adatok 31 2017-11-12 - becserélt
2017-11-19 NB II Csákvári TK - Kazincbarcika 2 - 1 - Adatok 17 2017-11-19 - becserélt
2017-11-26 NB II Kazincbarcika - Cegléd 1 - 2 - Adatok 84 2017-11-26 - becserélt
2017-12-03 NB II Kazincbarcika - Békéscsaba 0 - 1 - Adatok 17 2017-12-03 - becserélt
2017-12-10 NB II Vác - Kazincbarcika 1 - 0 - Adatok 29 2017-12-10 - becserélt
2018-02-25 NB II Kazincbarcika - Szolnok 2 - 1 - Adatok 16 2018-02-25 - becserélt
2018-03-25 NB II Kazincbarcika - Dorog 0 - 0 - Adatok 18 2018-03-25 - becserélt
2018-03-28 NB II Soroksár SC - Kazincbarcika 2 - 0 - Adatok 90 2018-03-28 - kezdő
2018-04-01 NB II Kazincbarcika - Gyirmót 2 - 3 - Adatok 65 2018-04-01 - kezdő 2018-04-01 - csere
2018-04-08 NB II Kazincbarcika - Szeged-Csanád 1 - 1 - Adatok 53 2018-04-08 - kezdő 2018-04-08 - csere
2018-04-11 NB II Budafoki MTE - Kazincbarcika 1 - 0 - Adatok 24 2018-04-11 - becserélt
Statisztika 1116 0
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2018/2019. évi meccsek Pirossal Constantinescu Dan-Marius csapata
2018-08-04 NB III DEAC - Putnok FC 2 - 2 - Adatok 90 2018-08-04 - kezdő
2018-08-11 NB III Putnok FC - Szolnok 1 - 2 - Adatok 90 2018-08-11 - kezdő
2018-08-19 NB III Diósgyőr II - Putnok FC 0 - 1 - Adatok 90 2018-08-19 - kezdő
2018-08-25 NB III Putnok FC - ESMTK 1 - 2 - Adatok 90 2018-08-25 - kezdő
2018-09-02 NB III Cigánd - Putnok FC 0 - 5 - Adatok 90 2018-09-02 - kezdő
2018-09-09 NB III Putnok FC - Tállya KSE 0 - 2 - Adatok 90 2018-09-09 - kezdő
2018-09-16 NB III Sajóbábony VSE - Putnok FC 1 - 3 - Adatok 90 2018-09-16 - gólok - 1 2018-09-16 - kezdő
2018-09-30 NB III Putnok FC - Salgótarjáni BTC 3 - 1 - Adatok 87 2018-09-30 - gólok - 1 2018-09-30 - kezdő 2018-09-30 - csere
2018-10-07 NB III Jászberény - Putnok FC 4 - 0 - Adatok 90 2018-10-07 - kezdő
2018-10-14 NB III Tiszaújváros - Putnok FC 1 - 2 - Adatok 75 2018-10-14 - kezdő 2018-10-14 - csere
2018-10-21 NB III Putnok FC - Nyírbátor 1 - 1 - Adatok 90 2018-10-21 - kezdő
2018-10-28 NB III Sényő FC - Putnok FC 2 - 3 - Adatok 90 2018-10-28 - kezdő
2018-11-04 NB III Putnok FC - Gyöngyösi AK 2 - 0 - Adatok 69 2018-11-04 - kezdő 2018-11-04 - csere
2018-11-11 NB III Füzesgyarmat - Putnok FC 3 - 0 - Adatok 90 2018-11-11 - kezdő
2018-11-17 NB III Putnok FC - Eger 2 - 0 - Adatok 89 2018-11-17 - kezdő 2018-11-17 - csere
2018-11-25 NB III Putnok FC - DEAC 1 - 0 - Adatok 86 2018-11-25 - kezdő 2018-11-25 - csere
2019-03-03 NB III Szolnok - Putnok FC 0 - 2 - Adatok 83 2019-03-03 - gólok - 1 2019-03-03 - kezdő 2019-03-03 - csere
2019-03-10 NB III Putnok FC - Diósgyőr II 2 - 1 - Adatok 76 2019-03-10 - kezdő 2019-03-10 - csere
2019-03-17 NB III ESMTK - Putnok FC 2 - 2 - Adatok 15 2019-03-17 - kezdő 2019-03-17 - csere
2019-04-07 NB III Putnok FC - Sajóbábony VSE 2 - 0 - Adatok 14 2019-04-07 - becserélt
2019-04-14 NB III Salgótarjáni BTC - Putnok FC 3 - 2 - Adatok 77 2019-04-14 - kezdő 2019-04-14 - csere 2019-04-14 - piroslap - 1
2019-05-05 NB III Nyírbátor - Putnok FC 2 - 3 - Adatok 90 2019-05-05 - kezdő 2019-05-05 - sárgalap - 1
2019-05-12 NB III Putnok FC - Sényő FC 3 - 5 - Adatok 90 2019-05-12 - gólok - 1 2019-05-12 - kezdő
2019-05-19 NB III Gyöngyösi AK - Putnok FC 1 - 2 - Adatok 90 2019-05-19 - gólok - 1 2019-05-19 - kezdő
2019-05-26 NB III Putnok FC - Füzesgyarmat 1 - 7 - Adatok 90 2019-05-26 - kezdő
2019-06-02 NB III Eger - Putnok FC 0 - 0 - Adatok 71 2019-06-02 - kezdő 2019-06-02 - csere
Statisztika 2092 5
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2019/2020. évi meccsek Pirossal Constantinescu Dan-Marius csapata
2019-08-04 NB III Jászberény - Füzesgyarmat 1 - 0 - Adatok 45 2019-08-04 - becserélt
2019-08-18 NB III ESMTK - Füzesgyarmat 0 - 1 - Adatok 90 2019-08-18 - kezdő
2019-08-25 NB III Füzesgyarmat - Eger 2 - 1 - Adatok 90 2019-08-25 - kezdő 2019-08-25 - sárgalap - 1
2019-09-01 NB III Hatvan - Füzesgyarmat 1 - 3 - Adatok 90 2019-09-01 - kezdő
2019-09-08 NB III Gyöngyösi AK - Füzesgyarmat 0 - 1 - Adatok 90 2019-09-08 - kezdő
2019-09-15 NB III Füzesgyarmat - Diósgyőr II 4 - 0 - Adatok 90 2019-09-15 - kezdő
2019-09-29 NB III Debrecen II - Füzesgyarmat 2 - 3 - Adatok 90 2019-09-29 - gólok - 1 2019-09-29 - kezdő
2019-10-06 NB III Füzesgyarmat - Putnok FC 3 - 2 - Adatok 90 2019-10-06 - kezdő
2019-10-12 NB III Tállya KSE - Füzesgyarmat 1 - 2 - Adatok 90 2019-10-12 - gólok - 2 2019-10-12 - gólok - 2 2019-10-12 - kezdő
2019-10-20 NB III Füzesgyarmat - Ózdi Kohász 3 - 1 - Adatok 90 2019-10-20 - kezdő
2019-10-27 NB III DEAC - Füzesgyarmat 3 - 0 - Adatok 90 2019-10-27 - kezdő
2019-11-03 NB III Füzesgyarmat - Sényő FC 2 - 1 - Adatok 90 2019-11-03 - gólok - 1 2019-11-03 - kezdő
2019-11-10 NB III Balassagyarmat - Füzesgyarmat 1 - 3 - Adatok 90 2019-11-10 - gólok - 1 2019-11-10 - kezdő
2019-11-17 NB III Füzesgyarmat - Tiszaújváros 1 - 0 - Adatok 90 2019-11-17 - kezdő
2019-11-24 NB III Füzesgyarmat - Jászberény 2 - 0 - Adatok 90 2019-11-24 - kezdő 2019-11-24 - sárgalap - 1
2019-12-01 NB III Cegléd - Füzesgyarmat 1 - 1 - Adatok 90 2019-12-01 - kezdő
2020-03-08 NB III Füzesgyarmat - ESMTK 1 - 1 - Adatok 90 2020-03-08 - kezdő
2020-03-14 NB III Eger - Füzesgyarmat 1 - 0 - Adatok 90 2020-03-14 - kezdő
Statisztika 1575 5
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2020/2021. évi meccsek Pirossal Constantinescu Dan-Marius csapata
2020-09-09 NB III Kecskemét - Monor 4 - 1 - Adatok 17 2020-09-09 - becserélt
2020-09-27 NB III Kecskemét - Dabas 2 - 0 - Adatok 70 2020-09-27 - kezdő 2020-09-27 - csere 2020-09-27 - sárgalap - 1
2020-10-04 NB III Dabas-Gyón - Kecskemét 2 - 1 - Adatok 59 2020-10-04 - kezdő 2020-10-04 - csere
2020-10-10 NB III Kecskemét - Dunaújváros FC 2 - 2 - Adatok 66 2020-10-10 - kezdő 2020-10-10 - csere
2020-10-18 NB III Kőrösladány - Kecskemét 0 - 3 - Adatok 55 2020-10-18 - kezdő 2020-10-18 - csere
2020-11-08 NB III Kecskemét - Rákosmente KSK 2 - 0 - Adatok 2 2020-11-08 - becserélt
2020-11-14 NB III Kozármisleny - Kecskemét 1 - 4 - Adatok 80 2020-11-14 - gólok - 1 2020-11-14 - kezdő 2020-11-14 - csere
2020-11-22 NB III Kecskemét - Iváncsa 1 - 0 - Adatok 45 2020-11-22 - kezdő 2020-11-22 - csere
2020-11-29 NB III Kecskemét - Ferencváros II 3 - 1 - Adatok 89 2020-11-29 - kezdő 2020-11-29 - csere
2020-12-06 NB III Honvéd II - Kecskemét 0 - 2 - Adatok 73 2020-12-06 - kezdő 2020-12-06 - csere
2021-02-28 NB III Paks II - Kecskemét 0 - 0 - Adatok 30 2021-02-28 - becserélt
2021-03-07 NB III Kecskemét - Vác 1 - 1 - Adatok 80 2021-03-07 - kezdő 2021-03-07 - csere
2021-03-14 NB III Újpest II - Kecskemét 1 - 3 - Adatok 87 2021-03-14 - kezdő 2021-03-14 - csere
2021-03-21 NB III Kecskemét - Hódmezővásárhely 2 - 0 - Adatok 23 2021-03-21 - becserélt
2021-03-27 NB III Majosi SE - Kecskemét 1 - 6 - Adatok 51 2021-03-27 - gólok - 1 2021-03-27 - kezdő 2021-03-27 - csere
2021-04-11 NB III Monor - Kecskemét 2 - 1 - Adatok 70 2021-04-11 - kezdő 2021-04-11 - csere
2021-04-14 NB III Kecskemét - ESMTK 3 - 0 - Adatok 29 2021-04-14 - gólok - 1 2021-04-14 - becserélt
2021-04-18 NB III Dabas - Kecskemét 0 - 0 - Adatok 37 2021-04-18 - becserélt
2021-04-25 NB III Kecskemét - Dabas-Gyón 2 - 1 - Adatok 77 2021-04-25 - kezdő 2021-04-25 - csere
2021-04-28 NB III Dunaújváros FC - Kecskemét 0 - 2 - Adatok 11 2021-04-28 - becserélt
2021-05-02 NB III Kecskemét - Kőrösladány 2 - 2 - Adatok 63 2021-05-02 - kezdő 2021-05-02 - csere
2021-05-09 NB III Szegedi VSE - Kecskemét 0 - 3 - Adatok 78 2021-05-09 - kezdő 2021-05-09 - csere
2021-05-12 NB III Kecskemét - Taksony SE 7 - 0 - Adatok 81 2021-05-12 - kezdő 2021-05-12 - csere
2021-05-16 NB III Rákosmente KSK - Kecskemét 1 - 1 - Adatok 72 2021-05-16 - kezdő 2021-05-16 - csere
2021-05-23 NB III Kecskemét - Kozármisleny 1 - 2 - Adatok 52 2021-05-23 - kezdő 2021-05-23 - csere 2021-05-23 - sárgalap - 1
2021-05-30 NB III Iváncsa - Kecskemét 3 - 0 - Adatok 23 2021-05-30 - becserélt
Statisztika 1420 3
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2022/2023. évi meccsek Pirossal Constantinescu Dan-Marius csapata
2022-07-31 NB III Hatvan - Hajdúszoboszló 1 - 1 - Adatok 63 2022-07-31 - kezdő 2022-07-31 - csere
2022-08-03 NB III Hajdúszoboszló - Békéscsaba II 2 - 0 - Adatok 88 2022-08-03 - gólok - 2 2022-08-03 - gólok - 2 2022-08-03 - kezdő 2022-08-03 - csere
2022-08-14 NB III Füzesgyarmat - Hajdúszoboszló 1 - 2 - Adatok 87 2022-08-14 - kezdő 2022-08-14 - csere
2022-08-17 NB III Hajdúszoboszló - Debrecen II 4 - 0 - Adatok 76 2022-08-17 - gólok - 1 2022-08-17 - kezdő 2022-08-17 - csere
2022-08-21 NB III Vasas II - Hajdúszoboszló 2 - 1 - Adatok 67 2022-08-21 - kezdő 2022-08-21 - csere
2022-08-31 NB III Hajdúszoboszló - Diósgyőr II 3 - 0 - Adatok 90 2022-08-31 - gólok - 1 2022-08-31 - kezdő
2022-09-04 NB III Tiszafüred - Hajdúszoboszló 0 - 0 - Adatok 64 2022-09-04 - kezdő 2022-09-04 - csere
2022-09-11 NB III Hajdúszoboszló - Sényő FC 3 - 1 - Adatok 90 2022-09-11 - gólok - 2 2022-09-11 - gólok - 2 2022-09-11 - kezdő
2022-09-25 NB III Karcag - Hajdúszoboszló 6 - 1 - Adatok 90 2022-09-25 - kezdő
2022-09-28 NB III Hajdúszoboszló - BKV Előre 1 - 1 - Adatok 84 2022-09-28 - gólok - 1 2022-09-28 - kezdő 2022-09-28 - csere
2022-10-02 NB III Jászberény - Hajdúszoboszló 4 - 1 - Adatok 88 2022-10-02 - kezdő 2022-10-02 - csere
2022-10-09 NB III Hajdúszoboszló - Kőrösladány 3 - 0 - Adatok 87 2022-10-09 - gólok - 1 2022-10-09 - kezdő 2022-10-09 - csere
2022-10-16 NB III Hajdúszoboszló - DEAC 0 - 0 - Adatok 69 2022-10-16 - kezdő 2022-10-16 - csere
2022-10-22 NB III Hajdúszoboszló - BVSC-Zugló 1 - 1 - Adatok 84 2022-10-22 - kezdő 2022-10-22 - csere
2022-10-30 NB III Putnok FC - Hajdúszoboszló 2 - 0 - Adatok 90 2022-10-30 - kezdő
2022-11-06 NB III Eger - Hajdúszoboszló 2 - 0 - Adatok 90 2022-11-06 - kezdő
2022-11-13 NB III Hajdúszoboszló - Pénzügyőr SE 0 - 0 - Adatok 90 2022-11-13 - kezdő
2022-11-19 NB III Tiszaújváros - Hajdúszoboszló 1 - 4 - Adatok 90 2022-11-19 - kezdő
2022-11-27 NB III Hajdúszoboszló - Kisvárda II 1 - 2 - Adatok 90 2022-11-27 - kezdő
2022-12-04 NB III Hajdúszoboszló - Hatvan 1 - 0 - Adatok 89 2022-12-04 - gólok - 1 2022-12-04 - kezdő 2022-12-04 - csere
2023-02-12 NB III Békéscsaba II - Hajdúszoboszló 1 - 5 - Adatok 74 2023-02-12 - gólok - 3 2023-02-12 - gólok - 3 2023-02-12 - gólok - 3 2023-02-12 - kezdő 2023-02-12 - csere
2023-02-19 NB III Hajdúszoboszló - Füzesgyarmat 1 - 0 - Adatok 80 2023-02-19 - kezdő 2023-02-19 - csere
2023-03-05 NB III Hajdúszoboszló - Vasas II 0 - 3 - Adatok 90 2023-03-05 - kezdő
2023-03-12 NB III Diósgyőr II - Hajdúszoboszló 1 - 0 - Adatok 84 2023-03-12 - kezdő 2023-03-12 - csere
2023-03-16 NB III Debrecen II - Hajdúszoboszló 1 - 1 - Adatok 90 2023-03-16 - kezdő
2023-03-19 NB III Hajdúszoboszló - Tiszafüred 2 - 1 - Adatok 88 2023-03-19 - kezdő 2023-03-19 - csere
2023-03-26 NB III Sényő FC - Hajdúszoboszló 1 - 0 - Adatok 90 2023-03-26 - kezdő
2023-03-29 NB III Hajdúszoboszló - Karcag 0 - 2 - Adatok 90 2023-03-29 - kezdő
2023-04-02 NB III BKV Előre - Hajdúszoboszló 3 - 0 - Adatok 90 2023-04-02 - kezdő
2023-04-09 NB III Hajdúszoboszló - Jászberény 2 - 0 - Adatok 65 2023-04-09 - gólok - 1 2023-04-09 - kezdő 2023-04-09 - csere
2023-04-12 NB III Kőrösladány - Hajdúszoboszló 1 - 1 - Adatok 85 2023-04-12 - kezdő 2023-04-12 - csere
2023-04-16 NB III DEAC - Hajdúszoboszló 2 - 0 - Adatok 75 2023-04-16 - kezdő 2023-04-16 - csere
2023-04-23 NB III BVSC-Zugló - Hajdúszoboszló 2 - 0 - Adatok 73 2023-04-23 - kezdő 2023-04-23 - csere
2023-04-26 NB III Hajdúszoboszló - Putnok FC 1 - 3 - Adatok 86 2023-04-26 - kezdő 2023-04-26 - csere
2023-04-30 NB III Hajdúszoboszló - Eger 1 - 1 - Adatok 89 2023-04-30 - kezdő 2023-04-30 - csere
2023-05-07 NB III Pénzügyőr SE - Hajdúszoboszló 0 - 0 - Adatok 90 2023-05-07 - kezdő
2023-05-13 NB III Hajdúszoboszló - Tiszaújváros 0 - 1 - Adatok 90 2023-05-13 - kezdő
2023-05-21 NB III Kisvárda II - Hajdúszoboszló 3 - 2 - Adatok 45 2023-05-21 - becserélt
Statisztika 3140 13
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2023/2024. évi meccsek Pirossal Constantinescu Dan-Marius csapata
2023-07-30 NB III Sényő FC - Karcag 3 - 2 - Adatok 90 2023-07-30 - kezdő
2023-08-02 NB III Karcag - Tiszafüred 4 - 1 - Adatok 65 2023-08-02 - kezdő 2023-08-02 - csere
2023-08-13 NB III Diósgyőr II - Karcag 1 - 3 - Adatok 62 2023-08-13 - gólok - 1 2023-08-13 - kezdő 2023-08-13 - csere
2023-08-19 NB III Karcag - Putnok FC 2 - 3 - Adatok 45 2023-08-19 - kezdő 2023-08-19 - csere
2023-08-30 NB III Cigánd - Karcag 0 - 0 - Adatok 57 2023-08-30 - kezdő 2023-08-30 - csere
2023-09-03 NB III Karcag - Eger 1 - 2 - Adatok 90 2023-09-03 - kezdő
2023-09-09 NB III Debrecen II - Karcag 3 - 1 - Adatok 90 2023-09-09 - kezdő
2023-09-24 NB III Karcag - Tiszaújváros 1 - 0 - Adatok 12 2023-09-24 - gólok - 1 2023-09-24 - becserélt
2023-10-22 NB III Újpest II - Karcag 3 - 1 - Adatok 20 2023-10-22 - becserélt
2023-10-29 NB III Karcag - REAC 3 - 0 - Adatok 14 2023-10-29 - becserélt
2023-11-04 NB III Kisvárda II - Karcag 2 - 0 - Adatok 20 2023-11-04 - becserélt
2023-11-12 NB III Karcag - DEAC 0 - 0 - Adatok 66 2023-11-12 - kezdő 2023-11-12 - csere
2023-11-18 NB III Karcag - Sényő FC 1 - 0 - Adatok 90 2023-11-18 - kezdő
2023-11-26 NB III Tiszafüred - Karcag 1 - 2 - Adatok 68 2023-11-26 - kezdő 2023-11-26 - csere
Statisztika 789 2
Kezdő
Lecserélt
Becserélt
Sárga lap
Piros lap
Gól
Öngól
NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Paks 15 9 4 2 29-16 31
2. Ferencvárosi TC 15 9 3 3 37-16 30
3. Puskás Akadémia 16 7 6 3 27-20 27
4. Fehérvár 15 7 3 5 31-24 24
5. Debrecen 15 7 3 5 23-19 24
6. MTK 15 6 3 6 16-24 21
7. Diósgyőr 15 6 2 7 21-24 20
8. Kecskemét 16 6 2 8 24-28 20
9. Újpest 15 6 2 7 23-30 20
10. Mezőkövesd 15 4 2 9 17-24 14
11. ZTE 15 4 2 9 20-32 14
12. Kisvárda 15 3 2 10 14-25 11
NB II, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Nyíregyháza 17 12 4 1 39-14 40
2. ETO FC Győr 17 12 2 3 37-21 38
3. Vasas 17 9 5 3 42-19 32
4. Kozármisleny 17 9 4 4 34-21 31
5. Szeged-Csanád 17 7 9 1 18-13 30
6. Kazincbarcika 17 5 8 4 20-18 23
7. Gyirmót 17 5 8 4 23-22 23
8. Budafoki MTE 17 6 7 4 18-20 22
9. Csákvári TK 17 6 4 7 18-22 22
10. PMFC 17 5 7 5 6-10 22
11. Soroksár 17 5 6 6 17-18 21
12. Honvéd 17 5 6 6 18-20 21
13. Haladás 17 4 7 6 22-27 19
14. BVSC-Zugló 17 4 5 8 12-23 17
15. Tiszakécske 17 3 7 7 17-21 16
16. Siófok 17 3 4 10 13-31 13
17. Ajka 17 3 2 12 10-22 11
18. M.magyaróvár 17 2 4 11 15-37 10
NB III Észak-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Putnok FC 17 12 3 2 44-14 39
2. Kisvárda II 17 10 4 3 30-18 34
3. Cigánd 17 9 6 2 32-13 33
4. Debrecen II 17 9 4 4 39-22 31
5. Eger 17 7 5 5 18-18 26
6. DEAC 17 7 5 5 22-23 26
7. Újpest II 17 8 1 8 32-32 25
8. Tiszaújváros 17 7 4 6 31-24 25
9. Karcag 17 7 4 6 25-22 25
10. Diósgyőr II 17 6 4 7 27-32 22
11. REAC 17 6 1 10 19-39 19
12. Hatvan 17 4 7 6 22-30 19
13. Sényő FC 17 4 5 8 25-36 17
14. Salgótarjáni BTC 17 3 6 8 16-27 15
15. Tiszafüred 17 3 4 10 25-34 13
16. Gyöngyösi AK 17 1 3 13 16-39 6
NB III Dél-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Békéscsaba 17 15 1 1 47-11 46
2. ESMTK 17 12 3 2 47-16 39
3. Kőrösladány 17 11 3 3 40-20 36
4. Hódmezővásárhely 17 8 6 3 24-15 30
5. Monor 17 8 2 7 32-30 26
6. Dabas 17 7 5 5 22-26 26
7. BKV Előre 17 7 3 7 22-28 24
8. Szolnok 17 6 6 5 26-25 24
9. Pénzügyőr SE 17 6 3 8 25-26 21
10. Vasas II 17 5 6 6 24-24 21
11. Honvéd II 17 5 4 8 28-32 19
12. Martfű LSE 17 5 3 9 23-35 18
13. Füzesgyarmat 17 5 2 10 18-38 17
14. Kecskemét II 17 3 5 9 18-26 14
15. Cegléd 17 2 3 12 17-46 9
16. Szeged-Csanád II 17 1 5 11 14-29 8
NB III Észak-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Tatabánya 17 12 3 2 35-16 39
2. Veszprém 17 11 4 2 39-17 37
3. III. Ker. TVE 17 10 4 3 29-16 34
4. Bicskei TC 1 17 10 3 4 25-16 33
5. Dorog 17 7 6 4 28-21 27
6. Gyirmót II 17 7 4 6 36-41 25
7. Kelen Sport Club 17 7 2 8 20-28 23
8. Balatonfüred 17 6 5 6 27-28 23
9. Puskás Ak. II 17 5 7 5 24-22 22
10. Komárom VSE 17 5 7 5 20-23 22
11. SC Sopron 17 5 5 7 27-24 20
12. ETO FC Győr II 17 5 4 8 22-27 19
13. Budaörs 17 5 3 9 22-31 18
14. Haladás VSE 17 4 4 9 22-29 16
15. ZTE II 17 3 3 11 17-29 12
16. Csornai SE 1 17 1 2 14 20-45 5

[1] A Csorna-Bicske (8. ford.) mérkőzés megállapított eredménye: 0-3

NB III Dél-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Iváncsa 17 14 1 2 45-14 43
2. Szentlőrinc 17 13 4 0 43-12 43
3. Ferencváros II 17 11 2 4 30-13 35
4. FC Nagykanizsa 17 10 3 4 45-25 33
5. Dunaföldvár 17 10 3 4 32-19 33
6. Kaposvár 17 7 7 3 25-17 28
7. Paks II 17 7 0 10 40-42 21
8. Gárdonyi VSC 17 5 4 8 34-41 19
9. Érdi VSE 17 5 4 8 28-39 19
10. MTK II 17 4 6 7 27-31 18
11. Mohácsi TE 17 5 2 10 19-28 17
12. Majosi SE 17 5 2 10 18-32 17
13. Fehérvár II 17 4 3 10 25-38 15
14. PTE-PEAC 17 3 5 9 11-30 14
15. Szekszárd 17 3 4 10 15-33 13
16. Dunaújváros FC 17 3 4 10 16-39 13
Női NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. FTC 12 11 1 0 55-1 34
2. Győri ETO FC 12 10 1 1 50-5 31
3. MTK Budapest 12 10 0 2 31-11 30
4. PAFC 12 9 0 3 30-12 27
5. DVTK 12 4 4 4 21-28 16
6. Haladás Viktória 12 4 3 5 19-23 15
7. Astra HFC 12 3 3 6 10-16 12
8. Szekszárdi WFC 12 3 3 6 15-31 12
9. Soroksár 12 3 1 8 11-31 10
10. Szent Mihály 12 2 2 8 13-29 8
11. Fehérvár 12 1 2 9 8-38 5
12. BSC 12 1 2 9 6-44 5
Archív tabellák
Göllövőlista / NB I, 2023/2024
1. Drazic Stefan (Mezőkövesd) 8
Varga Barnabás (Ferencvárosi TC) 8
Kodro Kenan (Fehérvár FC) 8
4. Windecker József (Paks) 6
Horváth Krisztofer (Kecskemét) 6
Katona Mátyás (Fehérvár FC) 6
Mance Antonio (ZTE) 6
8. Könyves Norbert (Paks) 5
Plsek Jakub (Puskás Akadémia) 5
Colley Lamin (Puskás Akadémia) 5
Ljujic Matija (Újpest FC) 5
Ambrose Peter (Újpest FC) 5
13. Németh Krisztián (MTK) 4
Bognár István (MTK) 4
Mim Gergely (ZTE) 4
Szabó Levente (Fehérvár FC) 4
Bárány Donát (Debrecen) 4
Szalai Gábor (Kecskemét) 4
Zachariassen Kristoffer (Ferencvárosi TC) 4
ifj. Lisztes Krisztián (Ferencvárosi TC) 4
Marquinhos (Ferencvárosi TC) 4
Traoré Adama (Ferencvárosi TC) 4
Kastrati Lirim (Fehérvár FC) 4
Loncar Stefan (Debrecen) 4
Pozeg Vancas Rudi (Diósgyőr) 4
Edomwonyi Bright (Diósgyőr) 4
27. Dzsudzsák Balázs (Debrecen) 3
Szabó János (Paks) 3
Hahn János (Paks) 3
Kalmár Zsolt (Fehérvár FC) 3
Nagy Zsolt (Puskás Akadémia) 3
Pálinkás Gergő (Kecskemét) 3
Csoboth Kevin (Újpest FC) 3
Mezei Szabolcs (Paks) 3
Favorov Artem (Puskás Akadémia) 3
Gruber Zsombor (Puskás Akadémia) 3
Mesanovic Jasmin (Kisvárda) 3
Dominguès Brandon (Debrecen) 3
Mörschel Heinz (Újpest FC) 3
Pesic Aleksandar (Ferencvárosi TC) 3
41. Böde Dániel (Paks) 2
Molnár Gábor (Mezőkövesd) 2
Gera Dániel (Diósgyőr) 2
Vágó Levente Martin (Kecskemét) 2
Cseke Benjámin (Mezőkövesd) 2
Sajbán Máté (ZTE) 2
Lukács Dániel (Diósgyőr) 2
Balogh Norbert (Kisvárda) 2
Tóth Barna (Kecskemét) 2
Szuhodovszki Soma (Kecskemét) 2
Onovo Vincent (Újpest FC) 2
Kusnyír Erik (Debrecen) 2
Tajti Mátyás (ZTE) 2
Vajda Botond (Debrecen) 2
Antonov Nemanja (MTK) 2
Mmaee Samy (Ferencvárosi TC) 2
Croizet Yohan (ZTE) 2
Spoljaric Josip (ZTE) 2
Golla Wojciech (Puskás Akadémia) 2
Kyziridisz Alexandrosz (Debrecen) 2
Christensen Tobias (Fehérvár FC) 2
Abu Fani Mohammed (Ferencvárosi TC) 2
Cipetic Branimir (Kisvárda) 2
Vallejo Alex (Diósgyőr) 2
Karamoko Mamoudou (Fehérvár FC) 2
Rodrigues Da Silva (Diósgyőr) 2
67. Cseri Tamás (Mezőkövesd) 1
Bódi Ádám (Debrecen) 1
Simon Krisztián (Újpest FC) 1
Bőle Lukács (Paks) 1
Haraszti Zsolt (Paks) 1
Sigér Dávid (Ferencvárosi TC) 1
Batik Bence (Puskás Akadémia) 1
Stieber Zoltán (MTK) 1
Osváth Attila (Paks) 1
Thiam Khaly (MTK) 1
Bobál Dávid (MTK) 1
Botka Endre (Ferencvárosi TC) 1
Holdampf Gergő (Diósgyőr) 1
Nagy Krisztián (Kecskemét) 1
Kocsis Gergő (MTK) 1
Vajda Sándor (Mezőkövesd) 1
Ramírez Cristian (Ferencvárosi TC) 1
Széles Imre (Kisvárda) 1
Hej Viktor (MTK) 1
Bárdos Bence (Diósgyőr) 1
Tamás Krisztián (Újpest FC) 1
Szabó Alex (Kecskemét) 1
Zeke Márió (Kecskemét) 1
Kovács Krisztián (Paks) 1
Szabó Bálint (Paks) 1
Szendrei Norbert (ZTE) 1
Skribek Alen (Paks) 1
Nguen Tokmac (Ferencvárosi TC) 1
Szendrei Ákos (Kecskemét) 1
Kata Mihály (MTK) 1
Ubochioma Meshack (ZTE) 1
Slagveer Luciano (Puskás Akadémia) 1
Jurina Marin (Diósgyőr) 1
Corbu Marius (Puskás Akadémia) 1
Camaj Driton (Kisvárda) 1
Lehoczky Roland (Mezőkövesd) 1
Nagy Olivér Zoltán (Kecskemét) 1
Varga György Balázs (Újpest FC) 1
Wingo Henry (Ferencvárosi TC) 1
Serafimov Nikola (Fehérvár FC) 1
Mack Luca (Újpest FC) 1
Czékus Ádám (Kisvárda) 1
Babunski Dorian (Debrecen) 1
Ilievski Mario (Kisvárda) 1
Vida Kristopher (Kisvárda) 1
Jovicic Aleksandar (Kisvárda) 1
Spasic Milos (Kisvárda) 1
Levi Jonathan (Puskás Akadémia) 1
Flores Deybi (Fehérvár FC) 1
Abena Myenty (Ferencvárosi TC) 1
Stephen Godfrey Bitok (Diósgyőr) 1
Acolatse Elton (Diósgyőr) 1
Soisalo Mikael (Puskás Akadémia) 1
Evangelou Stefanos (ZTE) 1
Göllövőlista / NB II, 2023/2024
1. Kirchner Krisztián (Kozármisleny) 11
2. Tóth Milán (Vasas) 8
3. Novothny Soma (Vasas) 7
Nagy Dominik (Nyíregyháza) 7
Géresi Krisztián (Nyíregyháza) 7
Bumba Claudiu (ETO FC Győr) 7
7. Radó András (Vasas) 6
Medgyes Zoltán (Gyirmót) 6
Rácz Barnabás (Haladás) 6
Myke Bouard Ramos (Nyíregyháza) 6
Pinte Patrik (Kazincbarcika) 6
Nagy Zoárd (Csákvári TK) 6
Kerezsi Zalán (Honvéd) 6
Bíró Bence (Szeged-Csanád) 6
15. Lovrencsics Balázs (Soroksár SC) 5
Vajda Roland Attila (Kozármisleny) 5
Borvető Áron (Szeged-Csanád) 5
Torvund Alexander (Tiszakécske) 5
Soltész Dominik (Gyirmót) 5
Skvarka Michal (ETO FC Győr) 5
Huszár Marcell (ETO FC Győr) 5
22. Takács Tamás (M.magyaróvár) 4
Novák Csanád (Nyíregyháza) 4
Horváth II Péter (Kozármisleny) 4
Madarász Márk (Gyirmót) 4
Kovács Dávid (Budafoki MTE) 4
27. Hidi Patrik (BVSC-Zugló) 3
Litauszki Róbert (Vasas) 3
Zamostny Balázs (Tiszakécske) 3
Illés Dávid (M.magyaróvár) 3
Bobál Gergely (Honvéd) 3
Herjeczki Kristóf (Nyíregyháza) 3
Pávkovics Bence (Vasas) 3
Szabó Bence (M.magyaróvár) 3
Dragóner Filip (Soroksár SC) 3
Ádám Ferenc (Kazincbarcika) 3
Tóth Zoltán (Kozármisleny) 3
Szépe János (ETO FC Győr) 3
Erdei Carlo (Tiszakécske) 3
Nyíri Vince (Haladás) 3
Gálfi Zoltán Norbert (Soroksár SC) 3
Zimonyi Dávid (Vasas) 3
Vasvári Zoltán (Budafoki MTE) 3
Mucsányi Márk (BVSC-Zugló) 3
Hajdú Roland (Soroksár SC) 3
Molnár Ádin (Kozármisleny) 3
Borsos Filip (Ajka) 3
Diarra Mamady (ETO FC Győr) 3
49. Szakály Dénes (Csákvári TK) 2
Simon András (Csákvári TK) 2
Baracskai Roland (Csákvári TK) 2
Elek Bence (Budafoki MTE) 2
Gengeliczki Gergő (Nyíregyháza) 2
Pekár László (Kazincbarcika) 2
Kesztyűs Barna (Nyíregyháza) 2
Gajdos Zsolt (Szeged-Csanád) 2
Holender Filip (Vasas) 2
Berecz Zsombor (Vasas) 2
Szedlár Zoltán (Siófok) 2
Nagy Richárd (Siófok) 2
Kozics Barnabás (Kozármisleny) 2
Czingráber Máté (M.magyaróvár) 2
Turi Tamás (Kozármisleny) 2
Szegi Vince (Gyirmót) 2
Gresó Mátyás (Nyíregyháza) 2
Harsányi István (PMFC) 2
Oláh Bálint (Budafoki MTE) 2
Tamás Nándor (Csákvári TK) 2
Hidi M Sándor (Vasas) 2
Major Gergő (Siófok) 2
Kovács Milán (Gyirmót) 2
Papp Milán (Kazincbarcika) 2
Urblík József (Vasas) 2
Szekszárdi Milán (Kazincbarcika) 2
Kalmár Olivér (Budafoki MTE) 2
Kocsis Dominik (Tiszakécske) 2
Benczenleitner Barna (Honvéd) 2
Horváth Rajmund (Haladás) 2
Farkas Bendegúz (Nyíregyháza) 2
Alaxai Áron (Nyíregyháza) 2
Dénes Csanád (Siófok) 2
Lacza Alex (ETO FC Győr) 2
Kröhn Christopher (ETO FC Győr) 2
Riquelme Rodrigues Mendes (ETO FC Győr) 2
Pintér Attila Filip (Haladás) 2
86. Bertus Lajos (Tiszakécske) 1
Gaál Bálint (Ajka) 1
Baráth Botond (Vasas) 1
Vernes Richárd (BVSC-Zugló) 1
Mitrovics Nikola (BVSC-Zugló) 1
Holman Dávid (Honvéd) 1
Tóth Gergely (Ajka) 1
Horváth Zoltán (Tiszakécske) 1
Lőrinczy Attila (Honvéd) 1
Ihrig-Farkas Sebestyén (Vasas) 1
Gajág Gergő (Kozármisleny) 1
Márkvárt Dávid (Szeged-Csanád) 1
Jancsó András (Haladás) 1
Prosser Dániel (Szeged-Csanád) 1
Tar Zsolt (Ajka) 1
Baki Ákos (Nyíregyháza) 1
Karacs Dániel (Csákvári TK) 1
Óvári Zsolt (Szeged-Csanád) 1
Fejős Áron (Csákvári TK) 1
Zsolnai Richárd (Ajka) 1
Hudák Dávid (Gyirmót) 1
Csizmadia Zoltán (Ajka) 1
Szilágyi Máté (BVSC-Zugló) 1
Csonka Bonifác (Haladás) 1
Svedyuk Alex Pál (PMFC) 1
Adamcsek Máté (Gyirmót) 1
Kártik Bálint (Kazincbarcika) 1
Tóth Levente Milán (BVSC-Zugló) 1
Takács Ronald (Gyirmót) 1
Csernik Kornél (Haladás) 1
Szilágyi Zoltán (Szeged-Csanád) 1
Horváth Olivér (Budafoki MTE) 1
Varjas Zoltán (Siófok) 1
Kovács Nikolasz (Honvéd) 1
Cipf Dominik (Tiszakécske) 1
Krausz Raul (PMFC) 1
Sipos Zoltán (Soroksár SC) 1
Rabatin Richárd (Ajka) 1
Papp László (M.magyaróvár) 1
Kotula Máté (Kazincbarcika) 1
György Nico (Siófok) 1
Szerető Krisztofer (Budafoki MTE) 1
Pintér Ádám (Budafoki MTE) 1
Keresztes Krisztián (ETO FC Győr) 1
Kurdics Levente (Kazincbarcika) 1
Bencze Márk (Tiszakécske) 1
Doktorics Áron (Haladás) 1
Kovács Dominik (Gyirmót) 1
Major Sámuel (Kozármisleny) 1
Bocskay Bertalan (Honvéd) 1
Németh Dániel (M.magyaróvár) 1
Kocsis Dominik (Honvéd) 1
Böndi Ádám (Siófok) 1
Kelemen Marko (Haladás) 1
Gazdag Vajk (Csákvári TK) 1
Sztojka Dominik (Vasas) 1
Gyurkits Gergő (PMFC) 1
Pekár István (Honvéd) 1
Németh Barnabás (Nyíregyháza) 1
Vékony Viktor (Siófok) 1
Kaján Norbert (Soroksár SC) 1
Bakti Balázs (Vasas) 1
Székely Krisztián (Kazincbarcika) 1
Babos Bence (Ajka) 1
Papp Áron (Szeged-Csanád) 1
Balogh Máté (BVSC-Zugló) 1
Merényi Ádám (Budafoki MTE) 1
Tóth Rajmund (ETO FC Győr) 1
Babós Levente (Csákvári TK) 1
Barkóczi Benedek (Kozármisleny) 1
Simut Mario (Haladás) 1
Vingler László (ETO FC Győr) 1
Bolla Gergő (Haladás) 1
Varga Zétény (Soroksár SC) 1
Szendeff Bence (M.magyaróvár) 1
Mohos Barnabás (Haladás) 1
Anton Paul (ETO FC Győr) 1
Csóka Bálint (ETO FC Győr) 1
Göllövőlista / NB III, 2023/2024
1. Boros Gábor (Putnok FC) 23
2. Rétyi Róbert (Szentlőrinc) 16
3. Molnár János (ESMTK) 14
4. Bányai Péter (Iváncsa) 13
5. Kerék László (BKV Előre) 12
6. Magasföldi József (Puskás Ak. II) 11
Bartusz Dániel (Veszprém) 11
Wirth Dániel (ESMTK) 11
Monori Norbert (Érdi VSE) 11
10. Nagy Dávid (Tiszaújváros) 10
Lőrincz Bence (FC Nagykanizsa) 10
Szabó Tamás (SC Sopron) 10
Pesti Zoltán (Paks II) 10
14. Vólent Roland (Békéscsaba) 9
Barczi Dávid (III. Ker. TVE) 9
Gránicz Patrik (Karcag) 9
Árvai Dániel (Tatabánya) 9
Iván Milán (Szolnok) 9
Erdei Milán (Gyirmót II) 9
Kócs-Washburn Erik (Debrecen II) 9
21. Tóth László (Dorog) 8
Mácsai László (Tiszafüred) 8
János Norbert (FC Nagykanizsa) 8
Ominger Bence (Gyirmót II) 8
Batai Tamás (Debrecen II) 8
Major Szabolcs (Balatonfüred) 8
Varga Zétény (Ferencváros II) 8
28. Bartha László (Dunaföldvár) 7
Major Norbert (Veszprém) 7
Sóron Tibor (Bicskei TC) 7
Wéber László (Kőrösladány) 7
Hampuk Ádám (Kaposvár) 7
Zádori Krisztián (Békéscsaba) 7
Szabó Martin (Haladás VSE) 7
Haragos Viktor (Honvéd II) 7
Szalai Péter (Balatonfüred) 7
Kelemen Gergő (Cigánd) 7
Bohata Ádám (Mohácsi TE) 7
Hulicsár Máté (Monor) 7
Balogh Ádám (Gárdonyi VSC) 7
Kövesdi Péter (Gárdonyi VSC) 7
Honchar Nikita (Kisvárda II) 7
Simon Benedek (Honvéd II) 7
Földi Dominik (Paks II) 7
Horváth László Dávid (Monor) 7
46. Remili Mohamed (Kelen Sport Club) 6
Pintér Norbert (Békéscsaba) 6
Kocsis Gergő (Tatabánya) 6
Vigh Ádám (Dorog) 6
Kiprich Dávid József (Tatabánya) 6
Kerékgyártó Dávid (Csornai SE) 6
Tóth Tibor (Gárdonyi VSC) 6
Busa Bence (Szolnok) 6
Kapacina Kevin (Sényő FC) 6
Lakatos István (Gyöngyösi AK) 6
Novák Zsombor (Szentlőrinc) 6
Gréczi Márton (Hódmezővásárhely) 6
Nagy Zsolt András (Tiszafüred) 6
Törőcsik Péter (Iváncsa) 6
Kovalovszki Máté (FC Nagykanizsa) 6
Sármány Kristóf (Békéscsaba) 6
Lettner Lóránt (Dabas) 6
Kocsis Ármin (SC Sopron) 6
Szabó Bence (Füzesgyarmat) 6
Artner Dávid (Kecskemét II) 6
Radosevic Ognjen (Újpest II) 6
Kicsun Jevhenyij (Gyirmót II) 6
Tóth Máté Zsolt (Dunaföldvár) 6
Rácz Milán (Monor) 6
Ambach Arnold (Fehérvár II) 6
Sándor Raul (Füzesgyarmat) 6
Nwachukwu David (Debrecen II) 6
73. Rubus Tamás (Kisvárda II) 5
Bíró Ákos (Pénzügyőr SE) 5
Tarlósi Milán (Salgótarjáni BTC) 5
Oláh László Dávid (Komárom VSE) 5
Czirok József (Kőrösladány) 5
Tömösvári Bálint (Veszprém) 5
Kovács Sándor (Iváncsa) 5
Kondor Kristóf (FC Nagykanizsa) 5
Sandal Dominik (Komárom VSE) 5
Bíró Dominik (Kaposvár) 5
Tóth Borisz (Tiszaújváros) 5
Farkas Bálint (Érdi VSE) 5
Molnár Balázs (Veszprém) 5
Talpalló Norbert (Kőrösladány) 5
Suszter László Márk (Iváncsa) 5
Dékei Márk (Újpest II) 5
Oláh Benjámin (Tiszaújváros) 5
Rajsli Tamás (Kőrösladány) 5
Pintér Viktor (Martfű LSE) 5
Silling Máté (Cigánd) 5
Usakov Pavel (Gárdonyi VSC) 5
94. Szepessy Róbert (Dunaújváros FC) 4
Domokos Bálint (Dabas) 4
Gál Szabolcs (Dunaföldvár) 4
Horváth Zoltán (Cigánd) 4
Budai Dávid (Szekszárd) 4
Albert István (Békéscsaba) 4
Raducu Sorin (Kőrösladány) 4
Lucz Viktor (ESMTK) 4
Arena Ármin (Szekszárd) 4
Szalai Dániel (Bicskei TC) 4
Németh Márk (Szentlőrinc) 4
Pál Achilles (Majosi SE) 4
Ferencz Zoltán (Haladás VSE) 4
Keresztes Bence (Szentlőrinc) 4
Bata Kristóf (Dunaújváros FC) 4
Kovács Dominik (Monor) 4
Pap Zsolt (Cigánd) 4
Horváth Emil (Budaörs) 4
Lizák Bence (Sényő FC) 4
Vladul Stefan (Hódmezővásárhely) 4
Szilágyi Adrián Gábor (FC Nagykanizsa) 4
Nagy Zalán Barna (Komárom VSE) 4
Horog Ádám (Mohácsi TE) 4
Burzi Alex (Hatvan) 4
Halácsi Mirkó (Budaörs) 4
Lőrinc Dániel (Majosi SE) 4
Varga Donát (Vasas II) 4
Józsa Marcell (Dabas) 4
Nagy-Kolozsvári Dániel (Eger) 4
Kubó Gábor (BKV Előre) 4
Bagó Bálint (Gyirmót II) 4
Letenyei Zalán (Tatabánya) 4
Pataki Zoltán (Szeged-Csanád II) 4
Simon Balázs Bálint (Újpest II) 4
Csepregi Barnabás (Fehérvár II) 4
Sajnovics Milán (Majosi SE) 4
Farkas Balázs Zoltán (Pénzügyőr SE) 4
Papp G. Benedek (DEAC) 4
Trombola Vilmos (Gyöngyösi AK) 4
Molnár Csaba (Vasas II) 4
Fekete Vince (Diósgyőr II) 4
Vass Benjámin (Kelen Sport Club) 4
Orbán Kolos (PTE-PEAC) 4
Kenesei Noel (MTK II) 4
Kriska Norbert (Martfű LSE) 4
Vas Milán (MTK II) 4
140. Hegedűs Dávid (Eger) 3
Birtalan Botond (Budaörs) 3
Farkas Ádám (Monor) 3
Kardos Norbert dr. (Martfű LSE) 3
Balajti Ádám (Vasas II) 3
Kapacina Valér (Sényő FC) 3
Kalmár Ferenc (Karcag) 3
Kristófi Sándor (Kisvárda II) 3
Grabant Bence (Szentlőrinc) 3
Sajbán Miklós (Budaörs) 3
Sándor Tamás (DEAC) 3
Murai Márk (Budaörs) 3
Soltész Barnabás (Tatabánya) 3
Slezák Richárd (ESMTK) 3
Tarlósi Patrik (Salgótarjáni BTC) 3
Lőrincz Attila (Putnok FC) 3
Kun László Dávid (Dunaföldvár) 3
Szerencsi Miklós (Dorog) 3
Kitl Krisztián (Hatvan) 3
Németh Balázs (Csornai SE) 3
Pócsik Botond (Putnok FC) 3
Mikló Roland (Békéscsaba) 3
Barta Barnabás (Iváncsa) 3
Babinszky Bence (Kaposvár) 3
Valkay Richárd (Tiszaújváros) 3
Pál Márton Vilmos (Majosi SE) 3
Malkócs Marcell (Kőrösladány) 3
Juhos Dávid (Putnok FC) 3
Pusztai András (Kőrösladány) 3
Kovács Norbert (Cigánd) 3
Márton Adrián (Csornai SE) 3
Zuigéber Ákos (MTK II) 3
Szenczi Bence (Haladás VSE) 3
Molnár Tamás (ESMTK) 3
Mucsányi Márk (Újpest II) 3
Görög Gergő (Dunaföldvár) 3
Fehér Barnabás (FC Nagykanizsa) 3
Pap Márton Rafael (Haladás VSE) 3
Szederkényi Ádám (Kaposvár) 3
Ladányi Gergő (Ferencváros II) 3
Girdán Levente (Cigánd) 3
Varga György Balázs (Újpest II) 3
Bozai Bence Attila (Gárdonyi VSC) 3
Zoltán Rafael (Paks II) 3
Bodor Zoltán (Cegléd) 3
Tochukwu Oliver (DEAC) 3
Volter Patrik (Veszprém) 3
Izsák Máté (Mohácsi TE) 3
Rátonyi Soma (ETO FC Győr II) 3
Skripek Dávid (REAC) 3
Juhász Bálint Dániel (Cegléd) 3
Doncsecz Levente (Szeged-Csanád II) 3
Horváth Kevin (Paks II) 3
Horváth Zalán (Debrecen II) 3
Pinto Mario Alfredo (Szolnok) 3
Csikai Gergő (Csornai SE) 3
Gágyor Domán (Ferencváros II) 3
Tóth Sándor (DEAC) 3
Bagi Ádám Gyula (Ferencváros II) 3
Cserkuti-Németh Olivér (Fehérvár II) 3
Bánáti Kevin (ETO FC Győr II) 3
Bán Gergő (ESMTK) 3
Anokye Christian (MTK II) 3
Győrfi Milán (Paks II) 3
Lépő Kristóf (Paks II) 3
Kröhn Christopher (ETO FC Győr II) 3
Benkő Dominik (Hatvan) 3
Hancz Dominik (Honvéd II) 3
Fendrik István (SC Sopron) 3
Szabó Szilárd (Ferencváros II) 3
Jürgens Oliver (Újpest II) 3
Spinner Szabolcs (Érdi VSE) 3
212. Pál Szabolcs (Érdi VSE) 2
Ur László (Sényő FC) 2
Korhut Mihály (DEAC) 2
Bozsoki Imre (Bicskei TC) 2
Kis Szabolcs (Füzesgyarmat) 2
Horváth Bence (Iváncsa) 2
Aradi Csaba (Iváncsa) 2
Németh Milán (Haladás VSE) 2
Markó Ádám (Cegléd) 2
Berkó Ádám (Dorog) 2
Tóth Dániel (Hódmezővásárhely) 2
Vankó Imre (III. Ker. TVE) 2
Papp Máté (III. Ker. TVE) 2
Engel Alex (Tiszafüred) 2
Erdei Gábor (III. Ker. TVE) 2
Szegleti Gergely (Tatabánya) 2
Török Milán (Balatonfüred) 2
Varga Szabolcs (Bicskei TC) 2
Károly Bálint (Dunaföldvár) 2
Márton András (Sényő FC) 2
Vallejos Dominique (Iváncsa) 2
Baldauf Konrád (Veszprém) 2
Cseszneki Richárd (III. Ker. TVE) 2
Constantinescu Dan-Marius (Karcag) 2
Göblyös Dániel (Érdi VSE) 2
Oldal Tibor (Cegléd) 2
Bartos Julián (III. Ker. TVE) 2
Varga Örs (Pénzügyőr SE) 2
Tóth Dávid (Pénzügyőr SE) 2
Nemes Milán (Putnok FC) 2
Márkvárt Patrik (PTE-PEAC) 2
Pálinkás Gergő (Kecskemét II) 2
Visy Bálint (Csornai SE) 2
Hunya Krisztián (Hódmezővásárhely) 2
Szellák Soma (Gárdonyi VSC) 2
Kovács Botond (ESMTK) 2
Zsóri Dániel (MTK II) 2
Nagy Gergő (REAC) 2
Lénárt Tomás (Dorog) 2
Kercsó Bence (Iváncsa) 2
Ekker Milán (Kaposvár) 2
Papp György (Cegléd) 2
Hegedűs Márk (BKV Előre) 2
Ilyés Tamás (Békéscsaba) 2
Pethő Bence (Gyirmót II) 2
Zachán Péter (Veszprém) 2
Hetesi Patrik (Balatonfüred) 2
Szalánszki Gergő (Tatabánya) 2
Szabó Patrik (FC Nagykanizsa) 2
Annus Árpád (Cegléd) 2
Galacs Erik (Putnok FC) 2
Székely Dávid (Martfű LSE) 2
Májer Milán (Kecskemét II) 2
Szabó Bálint (Paks II) 2
Baranyai Nimród (Debrecen II) 2
Vajda Ákos (Eger) 2
Jónyer Kristóf (Eger) 2
Motkó Benjámin (Cigánd) 2
Markos Marcell (REAC) 2
Barna Gergő Ákos (Dorog) 2
Juhász Zsombor (Monor) 2
Dobrovolszki Jenő (Putnok FC) 2
Kapornai Ákos Bertalan (Vasas II) 2
Fazekas Lóránt (Békéscsaba) 2
Kun Bertalan (Veszprém) 2
Balogh Ferenc (SC Sopron) 2
Csifó István (Salgótarjáni BTC) 2
Bartók István Dániel (Füzesgyarmat) 2
Feledy Balázs (Vasas II) 2
Cibla Flórián (Debrecen II) 2
Hamed Yasin (ETO FC Győr II) 2
Gíber Attila (Eger) 2
Kiss Krisztián (Szentlőrinc) 2
Csóka Dominik (ZTE II) 2
Menyhárt Zsombor (Fehérvár II) 2
Medgyesi Márk (Szentlőrinc) 2
Schmidt Péter (Sényő FC) 2
Horváth Máté (Salgótarjáni BTC) 2
Katona Bálint (Ferencváros II) 2
Sipőcz Bence (SC Sopron) 2
Mrva Patrik (Putnok FC) 2
Benkő Péter (Putnok FC) 2
Demeter Zsombor (Puskás Ak. II) 2
Biben Barnabás (MTK II) 2
Győri Benjámin (Karcag) 2
Jurek Gábor (Diósgyőr II) 2
Tóth Tamás Vid (Fehérvár II) 2
Kotroczó Péter (Dabas) 2
Kovács Patrik (MTK II) 2
Kovács Kolos (Kecskemét II) 2
Zavodni Tamás Ferenc (Kelen Sport Club) 2
Buda Péter Pál (III. Ker. TVE) 2
Guth Ádám (Hódmezővásárhely) 2
Harsányi Dániel (Kaposvár) 2
Pongó-Dankai Dominik (Kisvárda II) 2
Dani Zoltán (BKV Előre) 2
Molnár Attila (Bicskei TC) 2
Szűcs Levente Norbert (ESMTK) 2
Pajti Attila Bence (Kelen Sport Club) 2
Szőke Gergő (Gyirmót II) 2
Erdei Martin (Tiszafüred) 2
Kalocsány Péter (Honvéd II) 2
Benkő László (Honvéd II) 2
Behovits Máté (III. Ker. TVE) 2
Korógyi Szabolcs (ZTE II) 2
Mitring Zsombor (ETO FC Győr II) 2
Puporka Dávid (Kisvárda II) 2
Lasz Szabolcs (Balatonfüred) 2
Geiger Bálint (Újpest II) 2
Balogh Zsombor (Honvéd II) 2
Boros Zsombor (ZTE II) 2
Nagy Richárd (Balatonfüred) 2
Vincze Dániel (Diósgyőr II) 2
Megyeri Márk (Pénzügyőr SE) 2
Tóth Alex László (Ferencváros II) 2
Lapu Andor (III. Ker. TVE) 2
Hetyei Szilveszter (Diósgyőr II) 2
Ledacs-Kis Balázs (Cegléd) 2
Moharos Leó (ETO FC Győr II) 2
Fülöp Levente (Diósgyőr II) 2
Doktor Zsolt (Debrecen II) 2
Farkas Jeromos (Vasas II) 2
Baloteli Philip (ZTE II) 2
Hujbert Botond (Karcag) 2
Berényi Erik (Ferencváros II) 2
Virág Gergő (DEAC) 2
Kanálos Péter (Hatvan) 2
Barta Tamás (Gyirmót II) 2
Lyskov Danyil (Debrecen II) 2
Balogh Máté Zsolt (Fehérvár II) 2
Majoros Benjámin (Kecskemét II) 2
Rácz Márton (Pénzügyőr SE) 2
Ésik Ákos (Kisvárda II) 2
Sági Marcell (FC Nagykanizsa) 2
Szamosi Ádám Szabolcs (Diósgyőr II) 2
Kozachuk Artur (Kisvárda II) 2
Kruppai Adrián (Újpest II) 2
Szabó Szilveszter László (Hatvan) 2
Halászi-Harsányi Medárd (Puskás Ak. II) 2
Zámbó Márton (III. Ker. TVE) 2
Sáreczki Szabolcs (Diósgyőr II) 2
Bernáth Ákos (Tiszafüred) 2
Lakatos Zoltán (REAC) 2
Tóth Márk (REAC) 2
Barkóczi Barnabás (Vasas II) 2
Vörös Dominik (Kelen Sport Club) 2
Tagai András (ESMTK) 2
Jankovics Máté (Komárom VSE) 2
Tokody Bence (Szekszárd) 2
Antic Dimitrije (Karcag) 2
Desnica Vladimir (Martfű LSE) 2
363. Forgács András (Dabas) 1
Böde Dániel (Paks II) 1
Bozsó Antal (Monor) 1
Tamás László (Szentlőrinc) 1
Müllerlei Szabolcs (Mohácsi TE) 1
Fröhlich Roland (Dunaföldvár) 1
Lengyel Béla (Szolnok) 1
Kiss Máté (ETO FC Győr II) 1
Lázár Patrik (Gyirmót II) 1
Zelenyánszki László (Kőrösladány) 1
Tisza Kálmán (Szolnok) 1
Szokol Zsolt (Sényő FC) 1
Bertus Lajos (Diósgyőr II) 1
Vég Bence (Mohácsi TE) 1
Balogh Balázs (Paks II) 1
Kovács Ádám (Sényő FC) 1
Pécseli Szilárd (Balatonfüred) 1
Farkas Norbert (Iváncsa) 1
Balázs Bálint (Pénzügyőr SE) 1
Orosz Máté (Sényő FC) 1
Király Patrik (Bicskei TC) 1
Bussy Dávid (Tiszaújváros) 1
Ihrig-Farkas Sebestyén (Vasas II) 1
Geiger Norbert (Békéscsaba) 1
Popgeorgiev Pantelisz (REAC) 1
Gera Dániel (Diósgyőr II) 1
Andric Nemanja (Karcag) 1
Kalász Milán (SC Sopron) 1
Puskás Gábor (Dunaújváros FC) 1
Ferkó Ádám (Dorog) 1
Szénási István (Komárom VSE) 1
Földes Milán (Dabas) 1
Füredi Patrik (Szekszárd) 1
Kárász Krisztián (REAC) 1
Túri Dániel (ESMTK) 1
Mayer Milán (Kaposvár) 1
Pleszkán Tibor (Dunaföldvár) 1
Dulló Martin (Eger) 1
Szabó Balázs (Gárdonyi VSC) 1
Karácsony Dávid (Hatvan) 1
Dobsa Gergő (Veszprém) 1
Szabó Bence (Balatonfüred) 1
Czibolya Gábor (Hatvan) 1
Szabó Tamás (Martfű LSE) 1
Szabó Richárd (Szolnok) 1
Bora György (Békéscsaba) 1
Asztalos Dávid (Martfű LSE) 1
Szanyi Krisztián (FC Nagykanizsa) 1
Szélpál Norbert (Paks II) 1
Dudás Dániel (Dabas) 1
Irmes Dávid (Komárom VSE) 1
Soós Dávid (REAC) 1
Bakos Bence (Salgótarjáni BTC) 1
Vámos Márk (Sényő FC) 1
Kószás Krisztián (Veszprém) 1
Vincze Ákos (DEAC) 1
Lékó Roland (Szekszárd) 1
Zámbori Dániel (Hódmezővásárhely) 1
Pintér Nikolasz (Érdi VSE) 1
Kertai Dániel (Kelen Sport Club) 1
Katona Károly (Tatabánya) 1
Székely II Dávid (Karcag) 1
Kürti Zsolt (Érdi VSE) 1
Havas Attila (Szentlőrinc) 1
Szabó Tamás (Gyöngyösi AK) 1
Gaszner Roland (Bicskei TC) 1
Kovács Dávid (Eger) 1
Soós Bence (ESMTK) 1
Juhász Jónás (Hódmezővásárhely) 1
Durso Giuliano (Iváncsa) 1
Madarász Bence (Iváncsa) 1
Lustyik Levente (REAC) 1
Schmidtka Balázs (Cegléd) 1
Lencsés Balázs (Gárdonyi VSC) 1
Godzsajev-Telmán Rabil (FC Nagykanizsa) 1
Bévárdi Zsombor (Debrecen II) 1
Veres Milán (Csornai SE) 1
Achim Sebastian (Füzesgyarmat) 1
Tímári Norman (Komárom VSE) 1
Takács Martin (PTE-PEAC) 1
Kóródi Nándor (Békéscsaba) 1
Tóth Ákos (Dunaföldvár) 1
Szabó Dominik (Mohácsi TE) 1
Bence Szilárd (FC Nagykanizsa) 1
Szőr Levente (Kisvárda II) 1
Tóth György (REAC) 1
Vitelki Balázs (Tiszaújváros) 1
Udvardi Dániel (PTE-PEAC) 1
Gajda Márkó (Pénzügyőr SE) 1
Tapiska Géza (Dunaújváros FC) 1
Tóth Márton Mihály (Haladás VSE) 1
Múcska Viktor (Szentlőrinc) 1
Szökrönyös Dániel (FC Nagykanizsa) 1
Papp Richárd (Csornai SE) 1
Vastag Richárd (Hódmezővásárhely) 1
Mezei Szabolcs (Paks II) 1
Vörös Tamás (Dunaújváros FC) 1
Tóth Ádám (Cigánd) 1
Sághy Félix (Szentlőrinc) 1
Maruscsák Jan (Karcag) 1
Temesvári Attila (Paks II) 1
Radics Márton (Szeged-Csanád II) 1
Magyar Zsolt (Szeged-Csanád II) 1
Tóth Kristóf (Pénzügyőr SE) 1
Nagy Tamás (Komárom VSE) 1
Szegő Imre (Tatabánya) 1
Varjas László (Tiszaújváros) 1
Csernik Zsombor (Mohácsi TE) 1
Zvara Levente (Békéscsaba) 1
Tóth Simon (Tiszaújváros) 1
Nikic Nemanja (Karcag) 1
Kovács Barnabás (ZTE II) 1
Kiszely Dominik (Szekszárd) 1
Márkus Marcell (Gyöngyösi AK) 1
Ominger Gergő (Puskás Ak. II) 1
Czuczi Péter (Haladás VSE) 1
Szendrei Ákos (Kecskemét II) 1
Puskás Zsombor (Vasas II) 1
Szabó Levente (DEAC) 1
Lakatos Benjámin (DEAC) 1
Labát Krisztofer (Pénzügyőr SE) 1
Barna Viktor (Szolnok) 1
Dankó Márton (Bicskei TC) 1
Fekete Olivér (Budaörs) 1
Sárosi Norbert (Sényő FC) 1
Sipos Gábor (Hódmezővásárhely) 1
Kapronczai Gergely (III. Ker. TVE) 1
Krajcsó Krisztián (Kőrösladány) 1
Szalay Szabolcs (ZTE II) 1
Váradi Ádám (Békéscsaba) 1
Csontos Dominik (ETO FC Győr II) 1
Dobronoky Viktor (Hódmezővásárhely) 1
Buna Gábor (ETO FC Győr II) 1
Keresztes Zalán (PTE-PEAC) 1
Hodonicki Márk (Békéscsaba) 1
Bene Marcell (Pénzügyőr SE) 1
Gellén Balázs (Debrecen II) 1
Vass Ottó (Cigánd) 1
Németh Dániel (ZTE II) 1
Keresztes Noel (Honvéd II) 1
Benyó Imre (Szeged-Csanád II) 1
Papp Zsolt (Kőrösladány) 1
Száhl Péter (Bicskei TC) 1
Dóra Donát János (Hódmezővásárhely) 1
Papp Marcell (Diósgyőr II) 1
Hajas Attila (Tatabánya) 1
Tóth Adrián (Csornai SE) 1
Bedő Roland (REAC) 1
Czérna Erik (Kisvárda II) 1
Bartos Norbert (Pénzügyőr SE) 1
Dinka Kristóf (Hatvan) 1
Hosszú Zétény (Vasas II) 1
Sindel Roland (Martfű LSE) 1
Kocsis Barnabás (SC Sopron) 1
Kópis Róbert (Szolnok) 1
Forrai Zoltán (Dabas) 1
Somogyi-Bakos Bence (Csornai SE) 1
Vajda Botond (Debrecen II) 1
Puskás Norbert (Monor) 1
Nagy Barnabás (Pénzügyőr SE) 1
Ulbert Renátó (Paks II) 1
Tarjáni Péter Máté (Hatvan) 1
Pintér Dániel (FC Nagykanizsa) 1
Mező Péter (Füzesgyarmat) 1
Balla Mátyás (Dorog) 1
Dér Zalán (Mohácsi TE) 1
Laczik Levente (Hatvan) 1
Hawkins Archie (PTE-PEAC) 1
Csatári Gergő (Diósgyőr II) 1
Gruber Zsombor (Puskás Ak. II) 1
Csicsely János (Kőrösladány) 1
Ladányi Patrik (Dunaföldvár) 1
Kovács Gergő (Szeged-Csanád II) 1
Croizet Yohan (Újpest II) 1
Szabó Zalán (Szentlőrinc) 1