Játékos kereső

Férfi

Szerencsi Miklós

(magyar)

Aktuális klubja: Dorog Dorog
Születési dátum 1998-01-29 Magasság 186 cm Súly 67 kg Láb bal
Poszt Középpályás NB I-es mérkőzés/gól 0/0 Válogatott/gól 0/0

Szerződések

Szerződés időtartama Csapat
2016-07-01 - 2018-06-30 MTK II
2017-10-08 - 2018-06-30 MTK
2018-07-01 - 2019-07-01 Monor
2019-07-02 - 2020-02-14 MTK
2020-02-15 - 2020-07-17 Monor
2020-07-18 - Dorog

Statisztika

Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2016/2017. évi statisztika
NB III 24 11 0 1 0 1858 22 8 2
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2017/2018. évi statisztika
NB II 5 1 0 0 0 181 1 0 4
NB III 13 6 0 0 0 1157 13 3 0
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2018/2019. évi statisztika
NB II 25 4 0 4 0 2123 24 4 1
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2019/2020. évi statisztika
NB II 4 0 0 1 0 231 2 0 2
NB III 2 1 0 1 0 180 2 0 0
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2020/2021. évi statisztika
NB II 23 2 0 1 0 982 10 6 13
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2021/2022. évi statisztika
NB II 37 2 0 6 0 2974 34 16 3
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2022/2023. évi statisztika
NB II 30 1 0 4 0 1859 20 11 10
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2023/2024. évi statisztika
NB III 11 3 0 4 0 880 10 3 1

Meccsek

Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2016/2017. évi meccsek Pirossal Szerencsi Miklós csapata
2016-08-07 NB III ESMTK - MTK II 0 - 3 - Adatok 90 2016-08-07 - gólok - 1 2016-08-07 - kezdő
2016-08-14 NB III MTK II - Putnok FC 2 - 3 - Adatok 90 2016-08-14 - kezdő
2016-08-21 NB III Jászberény - MTK II 0 - 0 - Adatok 83 2016-08-21 - kezdő 2016-08-21 - csere
2016-08-28 NB III MTK II - Tiszaújváros 2 - 0 - Adatok 90 2016-08-28 - gólok - 1 2016-08-28 - kezdő
2016-09-04 NB III Újpest II - MTK II 1 - 7 - Adatok 90 2016-09-04 - gólok - 2 2016-09-04 - gólok - 2 2016-09-04 - kezdő
2016-09-11 NB III MTK II - STC Salgótarján 2 - 2 - Adatok 73 2016-09-11 - kezdő 2016-09-11 - csere
2016-09-18 NB III BKV Előre - MTK II 7 - 0 - Adatok 90 2016-09-18 - kezdő
2016-09-25 NB III MTK II - Monor 0 - 1 - Adatok 15 2016-09-25 - becserélt
2016-10-02 NB III Rákosmente KSK - MTK II 1 - 3 - Adatok 90 2016-10-02 - gólok - 1 2016-10-02 - kezdő
2016-10-09 NB III MTK II - Kazincbarcika 0 - 0 - Adatok 90 2016-10-09 - kezdő
2016-10-16 NB III Hatvan - MTK II 1 - 0 - Adatok 90 2016-10-16 - kezdő
2016-10-22 NB III MTK II - Nyírbátor 3 - 1 - Adatok 76 2016-10-22 - kezdő 2016-10-22 - csere
2016-10-30 NB III REAC - MTK II 1 - 1 - Adatok 70 2016-10-30 - kezdő 2016-10-30 - csere 2016-10-30 - sárgalap - 1
2016-11-06 NB III MTK II - Tállya KSE 7 - 0 - Adatok 75 2016-11-06 - gólok - 4 2016-11-06 - gólok - 4 2016-11-06 - gólok - 4 2016-11-06 - gólok - 4 2016-11-06 - kezdő 2016-11-06 - csere
2016-11-12 NB III Diósgyőr II - MTK II 1 - 2 - Adatok 85 2016-11-12 - kezdő 2016-11-12 - csere
2016-11-20 NB III H.böszörmény - MTK II 1 - 0 - Adatok 90 2016-11-20 - kezdő
2016-11-27 NB III MTK II - Debrecen II 3 - 0 - Adatok 13 2016-11-27 - kezdő 2016-11-27 - csere
2017-04-23 NB III MTK II - Hatvan 1 - 1 - Adatok 19 2017-04-23 - becserélt
2017-04-30 NB III Nyírbátor - MTK II 1 - 1 - Adatok 89 2017-04-30 - kezdő 2017-04-30 - csere
2017-05-07 NB III MTK II - REAC 2 - 0 - Adatok 90 2017-05-07 - gólok - 1 2017-05-07 - kezdő
2017-05-14 NB III Tállya KSE - MTK II 1 - 1 - Adatok 90 2017-05-14 - kezdő
2017-05-21 NB III MTK II - Diósgyőr II 3 - 0 - Adatok 90 2017-05-21 - gólok - 1 2017-05-21 - kezdő
2017-05-28 NB III MTK II - H.böszörmény 4 - 0 - Adatok 90 2017-05-28 - kezdő
2017-06-04 NB III Debrecen II - MTK II 1 - 2 - Adatok 90 2017-06-04 - kezdő
Statisztika 1858 11
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2017/2018. évi meccsek Pirossal Szerencsi Miklós csapata
2017-08-13 NB III Tiszafüred - MTK II 1 - 1 - Adatok 90 2017-08-13 - kezdő
2017-08-19 NB III MTK II - STC Salgótarján 3 - 0 - Adatok 90 2017-08-19 - gólok - 1 2017-08-19 - kezdő
2017-08-27 NB III Balassagyarmat - MTK II 3 - 2 - Adatok 90 2017-08-27 - kezdő
2017-09-02 NB III MTK II - Tiszaújváros 0 - 1 - Adatok 90 2017-09-02 - kezdő
2017-09-10 NB III Cigánd - MTK II 1 - 4 - Adatok 90 2017-09-10 - gólok - 2 2017-09-10 - gólok - 2 2017-09-10 - kezdő
2017-09-17 NB III MTK II - Putnok FC 2 - 0 - Adatok 89 2017-09-17 - gólok - 1 2017-09-17 - kezdő 2017-09-17 - csere
2017-09-24 NB III Nyírbátor - MTK II 3 - 2 - Adatok 90 2017-09-24 - gólok - 1 2017-09-24 - kezdő
2017-10-01 NB III MTK II - Monor 1 - 3 - Adatok 90 2017-10-01 - kezdő
2017-10-08 NB II MTK - Szeged-Csanád 3 - 0 - Adatok 90 2017-10-08 - gólok - 1 2017-10-08 - kezdő
2017-10-15 NB III Jászberény - MTK II 0 - 2 - Adatok 84 2017-10-15 - kezdő 2017-10-15 - csere
2017-10-22 NB III MTK II - Diósgyőr II 2 - 0 - Adatok 90 2017-10-22 - gólok - 1 2017-10-22 - kezdő
2017-10-29 NB III Tállya KSE - MTK II 1 - 0 - Adatok 90 2017-10-29 - kezdő
2017-11-05 NB III MTK II - Debrecen II 2 - 0 - Adatok 84 2017-11-05 - kezdő 2017-11-05 - csere
2017-11-12 NB II MTK - ZTE 2 - 0 - Adatok 45 2017-11-12 - becserélt
2017-11-26 NB II MTK - Siófok 3 - 1 - Adatok 11 2017-11-26 - becserélt
2017-12-03 NB II MTK - Csákvári TK 3 - 1 - Adatok 15 2017-12-03 - becserélt
2017-12-10 NB II Cegléd - MTK 0 - 1 - Adatok 20 2017-12-10 - becserélt
2018-03-11 NB III MTK II - Balassagyarmat 3 - 2 - Adatok 90 2018-03-11 - kezdő
Statisztika 1338 7
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2018/2019. évi meccsek Pirossal Szerencsi Miklós csapata
2018-08-29 NB II Monor - Nyíregyháza 1 - 1 - Adatok 90 2018-08-29 - kezdő
2018-09-02 NB II Kaposvár - Monor 3 - 2 - Adatok 25 2018-09-02 - becserélt
2018-09-16 NB II Monor - Tiszakécske 0 - 0 - Adatok 90 2018-09-16 - kezdő
2018-09-26 NB II Balmazújváros - Monor 1 - 0 - Adatok 90 2018-09-26 - kezdő
2018-09-30 NB II Monor - Vác 2 - 1 - Adatok 90 2018-09-30 - gólok - 1 2018-09-30 - kezdő
2018-10-03 NB II Dorog - Monor 1 - 1 - Adatok 90 2018-10-03 - gólok - 1 2018-10-03 - kezdő
2018-10-07 NB II Soroksár SC - Monor 2 - 1 - Adatok 90 2018-10-07 - kezdő 2018-10-07 - sárgalap - 1
2018-10-21 NB II Gyirmót - Monor 7 - 3 - Adatok 90 2018-10-21 - kezdő
2018-10-28 NB II Monor - Kazincbarcika 1 - 2 - Adatok 90 2018-10-28 - kezdő
2018-11-04 NB II M.magyaróvár - Monor 0 - 2 - Adatok 90 2018-11-04 - kezdő 2018-11-04 - sárgalap - 1
2018-11-07 NB II Monor - Budaörs 0 - 2 - Adatok 90 2018-11-07 - kezdő
2018-11-11 NB II Cegléd - Monor 1 - 0 - Adatok 90 2018-11-11 - kezdő
2018-11-25 NB II Monor - ZTE 1 - 4 - Adatok 90 2018-11-25 - kezdő
2018-12-02 NB II Budafoki MTE - Monor 3 - 2 - Adatok 90 2018-12-02 - kezdő
2018-12-09 NB II Monor - Vasas 0 - 2 - Adatok 90 2018-12-09 - kezdő
2018-12-16 NB II Siófok - Monor 1 - 0 - Adatok 90 2018-12-16 - kezdő
2019-03-31 NB II Monor - Dorog 2 - 2 - Adatok 75 2019-03-31 - gólok - 1 2019-03-31 - kezdő 2019-03-31 - csere
2019-04-07 NB II Monor - Soroksár SC 0 - 2 - Adatok 75 2019-04-07 - kezdő 2019-04-07 - csere
2019-04-14 NB II Monor - Gyirmót 3 - 3 - Adatok 90 2019-04-14 - kezdő
2019-04-21 NB II Kazincbarcika - Monor 0 - 3 - Adatok 90 2019-04-21 - kezdő
2019-04-28 NB II Monor - M.magyaróvár 2 - 2 - Adatok 62 2019-04-28 - kezdő 2019-04-28 - csere
2019-05-01 NB II Budaörs - Monor 3 - 0 - Adatok 90 2019-05-01 - kezdő 2019-05-01 - sárgalap - 1
2019-05-05 NB II Monor - Cegléd 0 - 1 - Adatok 86 2019-05-05 - kezdő 2019-05-05 - csere 2019-05-05 - sárgalap - 1
2019-05-12 NB II ZTE - Monor 3 - 2 - Adatok 90 2019-05-12 - kezdő
2019-05-19 NB II Monor - Budafoki MTE 2 - 1 - Adatok 90 2019-05-19 - gólok - 1 2019-05-19 - kezdő
Statisztika 2123 4
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2019/2020. évi meccsek Pirossal Szerencsi Miklós csapata
2019-08-07 NB II MTK - Budaörs 1 - 1 - Adatok 90 2019-08-07 - kezdő 2019-08-07 - sárgalap - 1
2019-08-11 NB II Dorog - MTK 0 - 4 - Adatok 26 2019-08-11 - becserélt
2019-08-25 NB II Békéscsaba - MTK 3 - 3 - Adatok 25 2019-08-25 - becserélt
2019-08-28 NB II MTK - Ajka 4 - 4 - Adatok 90 2019-08-28 - kezdő
2020-03-08 NB III Monor - Kecskemét 2 - 1 - Adatok 90 2020-03-08 - gólok - 1 2020-03-08 - kezdő 2020-03-08 - sárgalap - 1
2020-03-14 NB III Honvéd II - Monor 0 - 2 - Adatok 90 2020-03-14 - kezdő
Statisztika 411 1
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2020/2021. évi meccsek Pirossal Szerencsi Miklós csapata
2020-08-02 NB II PMFC - Dorog 4 - 0 - Adatok 90 2020-08-02 - kezdő
2020-08-05 NB II Dorog - Soroksár SC 1 - 0 - Adatok 29 2020-08-05 - becserélt
2020-08-09 NB II DEAC - Dorog 1 - 2 - Adatok 16 2020-08-09 - becserélt
2020-08-16 NB II Nyíregyháza - Dorog 1 - 1 - Adatok 12 2020-08-16 - becserélt
2020-09-27 NB II Haladás - Dorog 1 - 2 - Adatok 90 2020-09-27 - kezdő
2020-10-04 NB II Dorog - Budaörs 0 - 2 - Adatok 90 2020-10-04 - kezdő
2020-10-09 NB II Csákvári TK - Dorog 2 - 2 - Adatok 61 2020-10-09 - kezdő 2020-10-09 - csere 2020-10-09 - sárgalap - 1
2020-11-04 NB II Dorog - Gyirmót 0 - 1 - Adatok 13 2020-11-04 - becserélt
2020-11-08 NB II Szeged-Csanád - Dorog 1 - 1 - Adatok 14 2020-11-08 - becserélt
2020-11-22 NB II Dorog - Vasas 0 - 2 - Adatok 21 2020-11-22 - becserélt
2020-11-25 NB II Ajka - Dorog 2 - 0 - Adatok 71 2020-11-25 - kezdő 2020-11-25 - csere
2020-11-29 NB II Dorog - Kaposvár 3 - 0 - Adatok 90 2020-11-29 - kezdő
2020-12-06 NB II Dorog - PMFC 0 - 4 - Adatok 22 2020-12-06 - becserélt
2020-12-13 NB II Soroksár SC - Dorog 2 - 0 - Adatok 18 2020-12-13 - becserélt
2021-04-04 NB II Budaörs - Dorog 1 - 0 - Adatok 9 2021-04-04 - becserélt
2021-04-07 NB II Dorog - Debrecen 2 - 0 - Adatok 9 2021-04-07 - gólok - 1 2021-04-07 - becserélt
2021-04-11 NB II Siófok - Dorog 0 - 1 - Adatok 23 2021-04-11 - becserélt
2021-04-18 NB II Dorog - Szolnok 1 - 1 - Adatok 89 2021-04-18 - kezdő 2021-04-18 - csere
2021-04-25 NB II Gyirmót - Dorog 3 - 1 - Adatok 65 2021-04-25 - kezdő 2021-04-25 - csere
2021-04-28 NB II Dorog - Szeged-Csanád 2 - 3 - Adatok 58 2021-04-28 - gólok - 1 2021-04-28 - kezdő 2021-04-28 - csere
2021-05-02 NB II Vasas - Dorog 3 - 0 - Adatok 73 2021-05-02 - kezdő 2021-05-02 - csere
2021-05-09 NB II Dorog - Ajka 0 - 1 - Adatok 12 2021-05-09 - becserélt
2021-05-16 NB II Kaposvár - Dorog 0 - 1 - Adatok 7 2021-05-16 - becserélt
Statisztika 982 2
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2021/2022. évi meccsek Pirossal Szerencsi Miklós csapata
2021-08-01 NB II Nyíregyháza - Dorog 3 - 2 - Adatok 88 2021-08-01 - kezdő 2021-08-01 - csere
2021-08-08 NB II Dorog - Békéscsaba 2 - 1 - Adatok 90 2021-08-08 - kezdő
2021-08-15 NB II III. Ker. TVE - Dorog 1 - 2 - Adatok 79 2021-08-15 - kezdő 2021-08-15 - csere
2021-08-18 NB II Dorog - Szeged-Csanád 1 - 0 - Adatok 54 2021-08-18 - kezdő 2021-08-18 - csere
2021-08-22 NB II Budafoki MTE - Dorog 2 - 0 - Adatok 79 2021-08-22 - kezdő 2021-08-22 - csere
2021-08-29 NB II Tiszakécske - Dorog 1 - 2 - Adatok 81 2021-08-29 - becserélt
2021-09-12 NB II Dorog - Haladás 0 - 2 - Adatok 90 2021-09-12 - kezdő
2021-09-15 NB II Szentlőrinc - Dorog 0 - 0 - Adatok 74 2021-09-15 - kezdő 2021-09-15 - csere 2021-09-15 - sárgalap - 1
2021-09-26 NB II Dorog - Budaörs 0 - 0 - Adatok 30 2021-09-26 - becserélt
2021-09-29 NB II Soroksár SC - Dorog 1 - 2 - Adatok 90 2021-09-29 - kezdő
2021-10-03 NB II Dorog - Ajka 0 - 0 - Adatok 90 2021-10-03 - kezdő
2021-10-17 NB II Diósgyőr - Dorog 2 - 0 - Adatok 89 2021-10-17 - kezdő 2021-10-17 - csere 2021-10-17 - sárgalap - 1
2021-10-24 NB II Dorog - Csákvári TK 0 - 2 - Adatok 90 2021-10-24 - kezdő
2021-10-31 NB II Vasas - Dorog 5 - 0 - Adatok 90 2021-10-31 - kezdő
2021-11-07 NB II Dorog - Siófok 4 - 1 - Adatok 90 2021-11-07 - kezdő
2021-11-21 NB II Kecskemét - Dorog 2 - 0 - Adatok 90 2021-11-21 - kezdő
2021-11-24 NB II Dorog - Szolnok 2 - 0 - Adatok 45 2021-11-24 - kezdő 2021-11-24 - csere
2021-11-28 NB II PMFC - Dorog 1 - 2 - Adatok 76 2021-11-28 - kezdő 2021-11-28 - csere 2021-11-28 - sárgalap - 1
2021-12-05 NB II Dorog - ETO FC Győr 0 - 1 - Adatok 81 2021-12-05 - kezdő 2021-12-05 - csere
2021-12-12 NB II Dorog - Nyíregyháza 2 - 0 - Adatok 59 2021-12-12 - kezdő 2021-12-12 - csere
2022-01-30 NB II Békéscsaba - Dorog 4 - 1 - Adatok 55 2022-01-30 - kezdő 2022-01-30 - csere
2022-02-06 NB II Dorog - III. Ker. TVE 1 - 1 - Adatok 90 2022-02-06 - kezdő
2022-02-13 NB II Szeged-Csanád - Dorog 2 - 1 - Adatok 79 2022-02-13 - kezdő 2022-02-13 - csere
2022-02-20 NB II Dorog - Budafoki MTE 0 - 2 - Adatok 84 2022-02-20 - kezdő 2022-02-20 - csere
2022-02-27 NB II Dorog - Tiszakécske 0 - 1 - Adatok 90 2022-02-27 - kezdő
2022-03-06 NB II Haladás - Dorog 0 - 1 - Adatok 90 2022-03-06 - kezdő
2022-03-13 NB II Budaörs - Dorog 3 - 0 - Adatok 90 2022-03-13 - kezdő
2022-03-16 NB II Dorog - Szentlőrinc 2 - 2 - Adatok 87 2022-03-16 - gólok - 1 2022-03-16 - kezdő 2022-03-16 - csere
2022-03-20 NB II Dorog - Soroksár SC 2 - 3 - Adatok 90 2022-03-20 - gólok - 1 2022-03-20 - kezdő 2022-03-20 - sárgalap - 1
2022-04-03 NB II Ajka - Dorog 3 - 0 - Adatok 90 2022-04-03 - kezdő
2022-04-06 NB II Dorog - Diósgyőr 0 - 1 - Adatok 90 2022-04-06 - kezdő
2022-04-10 NB II Csákvári TK - Dorog 1 - 1 - Adatok 90 2022-04-10 - kezdő 2022-04-10 - sárgalap - 1
2022-04-24 NB II Siófok - Dorog 1 - 1 - Adatok 45 2022-04-24 - becserélt
2022-05-01 NB II Dorog - Kecskemét 0 - 3 - Adatok 82 2022-05-01 - kezdő 2022-05-01 - csere 2022-05-01 - sárgalap - 1
2022-05-08 NB II Szolnok - Dorog 1 - 1 - Adatok 90 2022-05-08 - kezdő
2022-05-15 NB II Dorog - PMFC 3 - 0 - Adatok 87 2022-05-15 - kezdő 2022-05-15 - csere
2022-05-22 NB II ETO FC Győr - Dorog 4 - 0 - Adatok 90 2022-05-22 - kezdő
Statisztika 2974 2
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2022/2023. évi meccsek Pirossal Szerencsi Miklós csapata
2022-07-31 NB II Kazincbarcika - Dorog 2 - 0 - Adatok 28 2022-07-31 - becserélt
2022-08-07 NB II Dorog - Gyirmót 1 - 4 - Adatok 45 2022-08-07 - becserélt
2022-08-14 NB II MTK - Dorog 5 - 2 - Adatok 73 2022-08-14 - gólok - 1 2022-08-14 - kezdő 2022-08-14 - csere
2022-08-17 NB II Dorog - Szentlőrinc 2 - 1 - Adatok 81 2022-08-17 - kezdő 2022-08-17 - csere
2022-08-21 NB II Szeged-Csanád - Dorog 2 - 0 - Adatok 60 2022-08-21 - kezdő 2022-08-21 - csere
2022-08-28 NB II Békéscsaba - Dorog 0 - 0 - Adatok 90 2022-08-28 - kezdő
2022-09-04 NB II Dorog - Budafoki MTE 0 - 0 - Adatok 90 2022-09-04 - kezdő
2022-09-11 NB II M.magyaróvár - Dorog 1 - 1 - Adatok 90 2022-09-11 - kezdő
2022-10-02 NB II Dorog - Kozármisleny 1 - 3 - Adatok 90 2022-10-02 - kezdő 2022-10-02 - sárgalap - 1
2022-10-05 NB II Diósgyőr - Dorog 2 - 1 - Adatok 84 2022-10-05 - kezdő 2022-10-05 - csere
2022-10-09 NB II Dorog - Csákvári TK 1 - 1 - Adatok 90 2022-10-09 - kezdő
2022-10-30 NB II Haladás - Dorog 4 - 3 - Adatok 45 2022-10-30 - kezdő 2022-10-30 - csere
2022-11-13 NB II Dorog - Tiszakécske 4 - 2 - Adatok 24 2022-11-13 - becserélt
2022-11-27 NB II Ajka - Dorog 1 - 0 - Adatok 45 2022-11-27 - becserélt
2022-12-04 NB II Dorog - PMFC 1 - 0 - Adatok 75 2022-12-04 - kezdő 2022-12-04 - csere
2022-12-11 NB II Dorog - Kazincbarcika 1 - 2 - Adatok 73 2022-12-11 - kezdő 2022-12-11 - csere
2023-01-29 NB II Gyirmót - Dorog 1 - 1 - Adatok 18 2023-01-29 - becserélt
2023-02-05 NB II Dorog - MTK 0 - 2 - Adatok 90 2023-02-05 - kezdő
2023-02-12 NB II Szentlőrinc - Dorog 0 - 0 - Adatok 75 2023-02-12 - kezdő 2023-02-12 - csere 2023-02-12 - sárgalap - 1
2023-02-19 NB II Dorog - Szeged-Csanád 1 - 0 - Adatok 77 2023-02-19 - kezdő 2023-02-19 - csere
2023-02-26 NB II Dorog - Békéscsaba 1 - 1 - Adatok 90 2023-02-26 - kezdő
2023-03-05 NB II Budafoki MTE - Dorog 1 - 0 - Adatok 41 2023-03-05 - kezdő 2023-03-05 - csere
2023-03-12 NB II Dorog - M.magyaróvár 0 - 1 - Adatok 28 2023-03-12 - becserélt
2023-04-02 NB II Dorog - Diósgyőr 0 - 1 - Adatok 14 2023-04-02 - becserélt
2023-04-09 NB II Csákvári TK - Dorog 1 - 1 - Adatok 45 2023-04-09 - becserélt 2023-04-09 - sárgalap - 1
2023-04-16 NB II ETO FC Győr - Dorog 2 - 0 - Adatok 45 2023-04-16 - kezdő 2023-04-16 - csere
2023-04-30 NB II Dorog - Soroksár SC 0 - 3 - Adatok 45 2023-04-30 - becserélt
2023-05-07 NB II Tiszakécske - Dorog 1 - 3 - Adatok 28 2023-05-07 - becserélt 2023-05-07 - sárgalap - 1
2023-05-14 NB II Dorog - Ajka 0 - 3 - Adatok 90 2023-05-14 - kezdő
2023-05-21 NB II PMFC - Dorog 3 - 0 - Adatok 90 2023-05-21 - kezdő
Statisztika 1859 1
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2023/2024. évi meccsek Pirossal Szerencsi Miklós csapata
2023-07-29 NB III ZTE II - Dorog 1 - 2 - Adatok 90 2023-07-29 - kezdő 2023-07-29 - sárgalap - 1
2023-08-02 NB III Dorog - Budaörs 2 - 0 - Adatok 90 2023-08-02 - kezdő 2023-08-02 - sárgalap - 1
2023-10-01 NB III Dorog - Csornai SE 3 - 2 - Adatok 13 2023-10-01 - becserélt
2023-10-08 NB III Veszprém - Dorog 2 - 2 - Adatok 85 2023-10-08 - kezdő 2023-10-08 - csere
2023-10-15 NB III Dorog - Kelen Sport Club 3 - 2 - Adatok 90 2023-10-15 - kezdő 2023-10-15 - sárgalap - 1
2023-10-22 NB III SC Sopron - Dorog 1 - 1 - Adatok 90 2023-10-22 - kezdő 2023-10-22 - sárgalap - 1
2023-10-29 NB III Dorog - Komárom VSE 0 - 0 - Adatok 90 2023-10-29 - kezdő
2023-11-05 NB III Haladás VSE - Dorog 1 - 3 - Adatok 71 2023-11-05 - gólok - 1 2023-11-05 - kezdő 2023-11-05 - csere
2023-11-12 NB III Dorog - ETO FC Győr II 0 - 3 - Adatok 90 2023-11-12 - kezdő
2023-11-18 NB III Dorog - ZTE II 3 - 0 - Adatok 81 2023-11-18 - gólok - 1 2023-11-18 - kezdő 2023-11-18 - csere
2023-11-26 NB III Budaörs - Dorog 0 - 4 - Adatok 90 2023-11-26 - gólok - 1 2023-11-26 - kezdő
Statisztika 880 3
Kezdő
Lecserélt
Becserélt
Sárga lap
Piros lap
Gól
Öngól
NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Paks 14 8 4 2 27-15 28
2. Ferencvárosi TC 13 8 2 3 35-16 26
3. Puskás Akadémia 14 6 6 2 23-17 24
4. Debrecen 14 7 2 5 23-19 23
5. Fehérvár FC 14 6 3 5 28-23 21
6. Kecskemét 14 6 2 6 23-23 20
7. Diósgyőr 14 6 2 6 21-21 20
8. Újpest FC 14 6 2 6 22-28 20
9. MTK 14 5 3 6 14-23 18
10. Mezőkövesd 13 4 1 8 17-22 13
11. ZTE 14 3 2 9 17-32 11
12. Kisvárda 14 3 1 10 14-25 10
NB II, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Nyíregyháza 16 11 4 1 34-13 37
2. ETO FC Győr 16 11 2 3 36-21 35
3. Vasas 16 9 4 3 41-18 31
4. Kozármisleny 16 9 4 3 33-16 31
5. Szeged-Csanád 16 6 9 1 17-13 27
6. Kazincbarcika 16 5 8 3 20-16 23
7. Gyirmót 16 5 7 4 22-21 22
8. PMFC 16 5 7 4 6-9 22
9. Csákvári TK 16 6 3 7 17-21 21
10. Soroksár SC 16 5 5 6 16-17 20
11. Honvéd 16 5 5 6 17-19 20
12. Budafoki MTE 16 5 4 7 16-20 19
13. Haladás 16 4 6 6 21-26 18
14. BVSC-Zugló 16 4 4 8 11-22 16
15. Tiszakécske 16 3 6 7 16-20 15
16. Siófok 16 3 4 9 12-28 13
17. Ajka 16 3 2 11 10-21 11
18. M.magyaróvár 16 1 4 11 12-36 7
NB III Észak-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Putnok FC 17 12 3 2 44-14 39
2. Kisvárda II 17 10 4 3 30-18 34
3. Cigánd 17 9 6 2 32-13 33
4. Debrecen II 17 9 4 4 39-22 31
5. Eger 17 7 5 5 18-18 26
6. DEAC 17 7 5 5 22-23 26
7. Újpest II 17 8 1 8 32-32 25
8. Tiszaújváros 17 7 4 6 31-24 25
9. Karcag 17 7 4 6 25-22 25
10. Diósgyőr II 17 6 4 7 27-32 22
11. REAC 17 6 1 10 19-39 19
12. Hatvan 17 4 7 6 22-30 19
13. Sényő FC 17 4 5 8 25-36 17
14. Salgótarjáni BTC 17 3 6 8 16-27 15
15. Tiszafüred 17 3 4 10 25-34 13
16. Gyöngyösi AK 17 1 3 13 16-39 6
NB III Dél-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Békéscsaba 17 15 1 1 47-11 46
2. ESMTK 17 12 3 2 47-16 39
3. Kőrösladány 17 11 3 3 40-20 36
4. Hódmezővásárhely 17 8 6 3 24-15 30
5. Monor 17 8 2 7 32-30 26
6. Dabas 17 7 5 5 22-26 26
7. BKV Előre 17 7 3 7 22-28 24
8. Szolnok 17 6 6 5 26-25 24
9. Pénzügyőr SE 17 6 3 8 25-26 21
10. Vasas II 17 5 6 6 24-24 21
11. Honvéd II 17 5 4 8 28-32 19
12. Martfű LSE 17 5 3 9 23-35 18
13. Füzesgyarmat 17 5 2 10 18-38 17
14. Kecskemét II 17 3 5 9 18-26 14
15. Cegléd 17 2 3 12 17-46 9
16. Szeged-Csanád II 17 1 5 11 14-29 8
NB III Észak-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Tatabánya 17 12 3 2 35-16 39
2. Veszprém 17 11 4 2 39-17 37
3. III. Ker. TVE 17 10 4 3 29-16 34
4. Bicskei TC 1 17 10 3 4 25-16 33
5. Dorog 17 7 6 4 28-21 27
6. Gyirmót II 17 7 4 6 36-41 25
7. Kelen Sport Club 17 7 2 8 20-28 23
8. Balatonfüred 17 6 5 6 27-28 23
9. Puskás Ak. II 17 5 7 5 24-22 22
10. Komárom VSE 17 5 7 5 20-23 22
11. SC Sopron 17 5 5 7 27-24 20
12. ETO FC Győr II 17 5 4 8 22-27 19
13. Budaörs 17 5 3 9 22-31 18
14. Haladás VSE 17 4 4 9 22-29 16
15. ZTE II 17 3 3 11 17-29 12
16. Csornai SE 1 17 1 2 14 20-45 5

[1] A Csorna-Bicske (8. ford.) mérkőzés megállapított eredménye: 0-3

NB III Dél-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Iváncsa 17 14 1 2 45-14 43
2. Szentlőrinc 17 13 4 0 43-12 43
3. Ferencváros II 17 11 2 4 30-13 35
4. FC Nagykanizsa 17 10 3 4 45-25 33
5. Dunaföldvár 17 10 3 4 32-19 33
6. Kaposvár 17 7 7 3 25-17 28
7. Paks II 17 7 0 10 40-42 21
8. Gárdonyi VSC 17 5 4 8 34-41 19
9. Érdi VSE 17 5 4 8 28-39 19
10. MTK II 17 4 6 7 27-31 18
11. Mohácsi TE 17 5 2 10 19-28 17
12. Majosi SE 17 5 2 10 18-32 17
13. Fehérvár II 17 4 3 10 25-38 15
14. PTE-PEAC 17 3 5 9 11-30 14
15. Szekszárd 17 3 4 10 15-33 13
16. Dunaújváros FC 17 3 4 10 16-39 13
Női NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. FTC 12 11 1 0 55-1 34
2. Győri ETO FC 12 10 1 1 50-5 31
3. MTK Budapest 12 10 0 2 31-11 30
4. PAFC 12 9 0 3 30-12 27
5. DVTK 12 4 4 4 21-28 16
6. Haladás Viktória 12 4 3 5 19-23 15
7. Astra HFC 12 3 3 6 10-16 12
8. Szekszárdi WFC 12 3 3 6 15-31 12
9. Soroksár 12 3 1 8 11-31 10
10. Szent Mihály 12 2 2 8 13-29 8
11. Fehérvár 12 1 2 9 8-38 5
12. BSC 12 1 2 9 6-44 5
Archív tabellák
Göllövőlista / NB I, 2023/2024
1. Drazic Stefan (Mezőkövesd) 8
Varga Barnabás (Ferencvárosi TC) 8
3. Windecker József (Paks) 6
Katona Mátyás (Fehérvár FC) 6
Mance Antonio (ZTE) 6
Kodro Kenan (Fehérvár FC) 6
7. Horváth Krisztofer (Kecskemét) 5
Plsek Jakub (Puskás Akadémia) 5
Ljujic Matija (Újpest FC) 5
Ambrose Peter (Újpest FC) 5
11. Németh Krisztián (MTK) 4
Könyves Norbert (Paks) 4
Bognár István (MTK) 4
Szabó Levente (Fehérvár FC) 4
Bárány Donát (Debrecen) 4
Szalai Gábor (Kecskemét) 4
ifj. Lisztes Krisztián (Ferencvárosi TC) 4
Traoré Adama (Ferencvárosi TC) 4
Kastrati Lirim (Fehérvár FC) 4
Loncar Stefan (Debrecen) 4
Pozeg Vancas Rudi (Diósgyőr) 4
Edomwonyi Bright (Diósgyőr) 4
23. Dzsudzsák Balázs (Debrecen) 3
Szabó János (Paks) 3
Kalmár Zsolt (Fehérvár FC) 3
Pálinkás Gergő (Kecskemét) 3
Csoboth Kevin (Újpest FC) 3
Mezei Szabolcs (Paks) 3
Favorov Artem (Puskás Akadémia) 3
Gruber Zsombor (Puskás Akadémia) 3
Zachariassen Kristoffer (Ferencvárosi TC) 3
Mesanovic Jasmin (Kisvárda) 3
Marquinhos (Ferencvárosi TC) 3
Colley Lamin (Puskás Akadémia) 3
Dominguès Brandon (Debrecen) 3
Mörschel Heinz (Újpest FC) 3
Pesic Aleksandar (Ferencvárosi TC) 3
38. Böde Dániel (Paks) 2
Molnár Gábor (Mezőkövesd) 2
Gera Dániel (Diósgyőr) 2
Vágó Levente Martin (Kecskemét) 2
Hahn János (Paks) 2
Cseke Benjámin (Mezőkövesd) 2
Sajbán Máté (ZTE) 2
Lukács Dániel (Diósgyőr) 2
Balogh Norbert (Kisvárda) 2
Tóth Barna (Kecskemét) 2
Szuhodovszki Soma (Kecskemét) 2
Mim Gergely (ZTE) 2
Onovo Vincent (Újpest FC) 2
Kusnyír Erik (Debrecen) 2
Tajti Mátyás (ZTE) 2
Vajda Botond (Debrecen) 2
Mmaee Samy (Ferencvárosi TC) 2
Croizet Yohan (ZTE) 2
Spoljaric Josip (ZTE) 2
Golla Wojciech (Puskás Akadémia) 2
Kyziridisz Alexandrosz (Debrecen) 2
Abu Fani Mohammed (Ferencvárosi TC) 2
Cipetic Branimir (Kisvárda) 2
Vallejo Alex (Diósgyőr) 2
Karamoko Mamoudou (Fehérvár FC) 2
Rodrigues Da Silva (Diósgyőr) 2
64. Cseri Tamás (Mezőkövesd) 1
Bódi Ádám (Debrecen) 1
Simon Krisztián (Újpest FC) 1
Bőle Lukács (Paks) 1
Haraszti Zsolt (Paks) 1
Sigér Dávid (Ferencvárosi TC) 1
Batik Bence (Puskás Akadémia) 1
Stieber Zoltán (MTK) 1
Osváth Attila (Paks) 1
Thiam Khaly (MTK) 1
Nagy Zsolt (Puskás Akadémia) 1
Bobál Dávid (MTK) 1
Botka Endre (Ferencvárosi TC) 1
Holdampf Gergő (Diósgyőr) 1
Nagy Krisztián (Kecskemét) 1
Kocsis Gergő (MTK) 1
Vajda Sándor (Mezőkövesd) 1
Ramírez Cristian (Ferencvárosi TC) 1
Széles Imre (Kisvárda) 1
Hej Viktor (MTK) 1
Bárdos Bence (Diósgyőr) 1
Tamás Krisztián (Újpest FC) 1
Szabó Alex (Kecskemét) 1
Zeke Márió (Kecskemét) 1
Kovács Krisztián (Paks) 1
Szabó Bálint (Paks) 1
Szendrei Norbert (ZTE) 1
Skribek Alen (Paks) 1
Nguen Tokmac (Ferencvárosi TC) 1
Szendrei Ákos (Kecskemét) 1
Kata Mihály (MTK) 1
Slagveer Luciano (Puskás Akadémia) 1
Jurina Marin (Diósgyőr) 1
Corbu Marius (Puskás Akadémia) 1
Camaj Driton (Kisvárda) 1
Lehoczky Roland (Mezőkövesd) 1
Nagy Olivér Zoltán (Kecskemét) 1
Wingo Henry (Ferencvárosi TC) 1
Serafimov Nikola (Fehérvár FC) 1
Mack Luca (Újpest FC) 1
Czékus Ádám (Kisvárda) 1
Babunski Dorian (Debrecen) 1
Ilievski Mario (Kisvárda) 1
Vida Kristopher (Kisvárda) 1
Jovicic Aleksandar (Kisvárda) 1
Spasic Milos (Kisvárda) 1
Christensen Tobias (Fehérvár FC) 1
Levi Jonathan (Puskás Akadémia) 1
Flores Deybi (Fehérvár FC) 1
Abena Myenty (Ferencvárosi TC) 1
Stephen Godfrey Bitok (Diósgyőr) 1
Acolatse Elton (Diósgyőr) 1
Soisalo Mikael (Puskás Akadémia) 1
Evangelou Stefanos (ZTE) 1
Göllövőlista / NB II, 2023/2024
1. Kirchner Krisztián (Kozármisleny) 11
2. Tóth Milán (Vasas) 8
3. Novothny Soma (Vasas) 7
Nagy Dominik (Nyíregyháza) 7
Bumba Claudiu (ETO FC Győr) 7
6. Radó András (Vasas) 6
Medgyes Zoltán (Gyirmót) 6
Rácz Barnabás (Haladás) 6
Géresi Krisztián (Nyíregyháza) 6
Pinte Patrik (Kazincbarcika) 6
Bíró Bence (Szeged-Csanád) 6
12. Myke Bouard Ramos (Nyíregyháza) 5
Vajda Roland Attila (Kozármisleny) 5
Borvető Áron (Szeged-Csanád) 5
Soltész Dominik (Gyirmót) 5
Nagy Zoárd (Csákvári TK) 5
Skvarka Michal (ETO FC Győr) 5
Kerezsi Zalán (Honvéd) 5
Huszár Marcell (ETO FC Győr) 5
20. Takács Tamás (M.magyaróvár) 4
Lovrencsics Balázs (Soroksár SC) 4
Horváth II Péter (Kozármisleny) 4
Madarász Márk (Gyirmót) 4
Torvund Alexander (Tiszakécske) 4
25. Hidi Patrik (BVSC-Zugló) 3
Litauszki Róbert (Vasas) 3
Zamostny Balázs (Tiszakécske) 3
Bobál Gergely (Honvéd) 3
Novák Csanád (Nyíregyháza) 3
Kovács Dávid (Budafoki MTE) 3
Pávkovics Bence (Vasas) 3
Dragóner Filip (Soroksár SC) 3
Ádám Ferenc (Kazincbarcika) 3
Tóth Zoltán (Kozármisleny) 3
Szépe János (ETO FC Győr) 3
Erdei Carlo (Tiszakécske) 3
Gálfi Zoltán Norbert (Soroksár SC) 3
Zimonyi Dávid (Vasas) 3
Mucsányi Márk (BVSC-Zugló) 3
Hajdú Roland (Soroksár SC) 3
Molnár Ádin (Kozármisleny) 3
Borsos Filip (Ajka) 3
Diarra Mamady (ETO FC Győr) 3
44. Szakály Dénes (Csákvári TK) 2
Simon András (Csákvári TK) 2
Baracskai Roland (Csákvári TK) 2
Elek Bence (Budafoki MTE) 2
Illés Dávid (M.magyaróvár) 2
Gengeliczki Gergő (Nyíregyháza) 2
Pekár László (Kazincbarcika) 2
Kesztyűs Barna (Nyíregyháza) 2
Holender Filip (Vasas) 2
Berecz Zsombor (Vasas) 2
Szedlár Zoltán (Siófok) 2
Nagy Richárd (Siófok) 2
Kozics Barnabás (Kozármisleny) 2
Herjeczki Kristóf (Nyíregyháza) 2
Turi Tamás (Kozármisleny) 2
Szegi Vince (Gyirmót) 2
Gresó Mátyás (Nyíregyháza) 2
Harsányi István (PMFC) 2
Szabó Bence (M.magyaróvár) 2
Oláh Bálint (Budafoki MTE) 2
Tamás Nándor (Csákvári TK) 2
Hidi M Sándor (Vasas) 2
Major Gergő (Siófok) 2
Papp Milán (Kazincbarcika) 2
Szekszárdi Milán (Kazincbarcika) 2
Kalmár Olivér (Budafoki MTE) 2
Nyíri Vince (Haladás) 2
Vasvári Zoltán (Budafoki MTE) 2
Kocsis Dominik (Tiszakécske) 2
Benczenleitner Barna (Honvéd) 2
Horváth Rajmund (Haladás) 2
Alaxai Áron (Nyíregyháza) 2
Dénes Csanád (Siófok) 2
Lacza Alex (ETO FC Győr) 2
Riquelme Rodrigues Mendes (ETO FC Győr) 2
Pintér Attila Filip (Haladás) 2
80. Bertus Lajos (Tiszakécske) 1
Gaál Bálint (Ajka) 1
Baráth Botond (Vasas) 1
Vernes Richárd (BVSC-Zugló) 1
Mitrovics Nikola (BVSC-Zugló) 1
Holman Dávid (Honvéd) 1
Tóth Gergely (Ajka) 1
Horváth Zoltán (Tiszakécske) 1
Lőrinczy Attila (Honvéd) 1
Ihrig-Farkas Sebestyén (Vasas) 1
Gajdos Zsolt (Szeged-Csanád) 1
Gajág Gergő (Kozármisleny) 1
Márkvárt Dávid (Szeged-Csanád) 1
Jancsó András (Haladás) 1
Prosser Dániel (Szeged-Csanád) 1
Tar Zsolt (Ajka) 1
Baki Ákos (Nyíregyháza) 1
Karacs Dániel (Csákvári TK) 1
Óvári Zsolt (Szeged-Csanád) 1
Fejős Áron (Csákvári TK) 1
Zsolnai Richárd (Ajka) 1
Hudák Dávid (Gyirmót) 1
Czingráber Máté (M.magyaróvár) 1
Csizmadia Zoltán (Ajka) 1
Szilágyi Máté (BVSC-Zugló) 1
Csonka Bonifác (Haladás) 1
Svedyuk Alex Pál (PMFC) 1
Adamcsek Máté (Gyirmót) 1
Kártik Bálint (Kazincbarcika) 1
Takács Ronald (Gyirmót) 1
Csernik Kornél (Haladás) 1
Szilágyi Zoltán (Szeged-Csanád) 1
Horváth Olivér (Budafoki MTE) 1
Varjas Zoltán (Siófok) 1
Kovács Nikolasz (Honvéd) 1
Cipf Dominik (Tiszakécske) 1
Krausz Raul (PMFC) 1
Kovács Milán (Gyirmót) 1
Sipos Zoltán (Soroksár SC) 1
Rabatin Richárd (Ajka) 1
Papp László (M.magyaróvár) 1
Kotula Máté (Kazincbarcika) 1
Urblík József (Vasas) 1
Szerető Krisztofer (Budafoki MTE) 1
Pintér Ádám (Budafoki MTE) 1
Keresztes Krisztián (ETO FC Győr) 1
Kurdics Levente (Kazincbarcika) 1
Bencze Márk (Tiszakécske) 1
Doktorics Áron (Haladás) 1
Kovács Dominik (Gyirmót) 1
Major Sámuel (Kozármisleny) 1
Bocskay Bertalan (Honvéd) 1
Németh Dániel (M.magyaróvár) 1
Kocsis Dominik (Honvéd) 1
Böndi Ádám (Siófok) 1
Kelemen Marko (Haladás) 1
Gazdag Vajk (Csákvári TK) 1
Sztojka Dominik (Vasas) 1
Gyurkits Gergő (PMFC) 1
Pekár István (Honvéd) 1
Németh Barnabás (Nyíregyháza) 1
Vékony Viktor (Siófok) 1
Farkas Bendegúz (Nyíregyháza) 1
Kaján Norbert (Soroksár SC) 1
Bakti Balázs (Vasas) 1
Székely Krisztián (Kazincbarcika) 1
Babos Bence (Ajka) 1
Papp Áron (Szeged-Csanád) 1
Balogh Máté (BVSC-Zugló) 1
Merényi Ádám (Budafoki MTE) 1
Tóth Rajmund (ETO FC Győr) 1
Babós Levente (Csákvári TK) 1
Barkóczi Benedek (Kozármisleny) 1
Simut Mario (Haladás) 1
Vingler László (ETO FC Győr) 1
Bolla Gergő (Haladás) 1
Varga Zétény (Soroksár SC) 1
Szendeff Bence (M.magyaróvár) 1
Mohos Barnabás (Haladás) 1
Anton Paul (ETO FC Győr) 1
Csóka Bálint (ETO FC Győr) 1
Kröhn Christopher (ETO FC Győr) 1
Göllövőlista / NB III, 2023/2024
1. Boros Gábor (Putnok FC) 23
2. Rétyi Róbert (Szentlőrinc) 16
3. Molnár János (ESMTK) 14
4. Bányai Péter (Iváncsa) 13
5. Kerék László (BKV Előre) 12
6. Magasföldi József (Puskás Ak. II) 11
Bartusz Dániel (Veszprém) 11
Wirth Dániel (ESMTK) 11
Monori Norbert (Érdi VSE) 11
10. Nagy Dávid (Tiszaújváros) 10
Lőrincz Bence (FC Nagykanizsa) 10
Szabó Tamás (SC Sopron) 10
Pesti Zoltán (Paks II) 10
14. Vólent Roland (Békéscsaba) 9
Barczi Dávid (III. Ker. TVE) 9
Gránicz Patrik (Karcag) 9
Árvai Dániel (Tatabánya) 9
Iván Milán (Szolnok) 9
Erdei Milán (Gyirmót II) 9
Kócs-Washburn Erik (Debrecen II) 9
21. Tóth László (Dorog) 8
Mácsai László (Tiszafüred) 8
János Norbert (FC Nagykanizsa) 8
Ominger Bence (Gyirmót II) 8
Batai Tamás (Debrecen II) 8
Major Szabolcs (Balatonfüred) 8
Varga Zétény (Ferencváros II) 8
28. Bartha László (Dunaföldvár) 7
Major Norbert (Veszprém) 7
Sóron Tibor (Bicskei TC) 7
Wéber László (Kőrösladány) 7
Hampuk Ádám (Kaposvár) 7
Zádori Krisztián (Békéscsaba) 7
Szabó Martin (Haladás VSE) 7
Haragos Viktor (Honvéd II) 7
Szalai Péter (Balatonfüred) 7
Kelemen Gergő (Cigánd) 7
Bohata Ádám (Mohácsi TE) 7
Hulicsár Máté (Monor) 7
Balogh Ádám (Gárdonyi VSC) 7
Kövesdi Péter (Gárdonyi VSC) 7
Honchar Nikita (Kisvárda II) 7
Simon Benedek (Honvéd II) 7
Földi Dominik (Paks II) 7
Horváth László Dávid (Monor) 7
46. Remili Mohamed (Kelen Sport Club) 6
Pintér Norbert (Békéscsaba) 6
Kocsis Gergő (Tatabánya) 6
Vigh Ádám (Dorog) 6
Kiprich Dávid József (Tatabánya) 6
Kerékgyártó Dávid (Csornai SE) 6
Tóth Tibor (Gárdonyi VSC) 6
Busa Bence (Szolnok) 6
Kapacina Kevin (Sényő FC) 6
Lakatos István (Gyöngyösi AK) 6
Novák Zsombor (Szentlőrinc) 6
Gréczi Márton (Hódmezővásárhely) 6
Nagy Zsolt András (Tiszafüred) 6
Törőcsik Péter (Iváncsa) 6
Kovalovszki Máté (FC Nagykanizsa) 6
Sármány Kristóf (Békéscsaba) 6
Lettner Lóránt (Dabas) 6
Kocsis Ármin (SC Sopron) 6
Szabó Bence (Füzesgyarmat) 6
Artner Dávid (Kecskemét II) 6
Radosevic Ognjen (Újpest II) 6
Kicsun Jevhenyij (Gyirmót II) 6
Tóth Máté Zsolt (Dunaföldvár) 6
Rácz Milán (Monor) 6
Ambach Arnold (Fehérvár II) 6
Sándor Raul (Füzesgyarmat) 6
Nwachukwu David (Debrecen II) 6
73. Rubus Tamás (Kisvárda II) 5
Bíró Ákos (Pénzügyőr SE) 5
Tarlósi Milán (Salgótarjáni BTC) 5
Oláh László Dávid (Komárom VSE) 5
Czirok József (Kőrösladány) 5
Tömösvári Bálint (Veszprém) 5
Kovács Sándor (Iváncsa) 5
Kondor Kristóf (FC Nagykanizsa) 5
Sandal Dominik (Komárom VSE) 5
Bíró Dominik (Kaposvár) 5
Tóth Borisz (Tiszaújváros) 5
Farkas Bálint (Érdi VSE) 5
Molnár Balázs (Veszprém) 5
Talpalló Norbert (Kőrösladány) 5
Suszter László Márk (Iváncsa) 5
Dékei Márk (Újpest II) 5
Oláh Benjámin (Tiszaújváros) 5
Rajsli Tamás (Kőrösladány) 5
Pintér Viktor (Martfű LSE) 5
Silling Máté (Cigánd) 5
Usakov Pavel (Gárdonyi VSC) 5
94. Szepessy Róbert (Dunaújváros FC) 4
Domokos Bálint (Dabas) 4
Gál Szabolcs (Dunaföldvár) 4
Horváth Zoltán (Cigánd) 4
Budai Dávid (Szekszárd) 4
Albert István (Békéscsaba) 4
Raducu Sorin (Kőrösladány) 4
Lucz Viktor (ESMTK) 4
Arena Ármin (Szekszárd) 4
Szalai Dániel (Bicskei TC) 4
Németh Márk (Szentlőrinc) 4
Pál Achilles (Majosi SE) 4
Ferencz Zoltán (Haladás VSE) 4
Keresztes Bence (Szentlőrinc) 4
Bata Kristóf (Dunaújváros FC) 4
Kovács Dominik (Monor) 4
Pap Zsolt (Cigánd) 4
Horváth Emil (Budaörs) 4
Lizák Bence (Sényő FC) 4
Vladul Stefan (Hódmezővásárhely) 4
Szilágyi Adrián Gábor (FC Nagykanizsa) 4
Nagy Zalán Barna (Komárom VSE) 4
Horog Ádám (Mohácsi TE) 4
Burzi Alex (Hatvan) 4
Halácsi Mirkó (Budaörs) 4
Lőrinc Dániel (Majosi SE) 4
Varga Donát (Vasas II) 4
Józsa Marcell (Dabas) 4
Nagy-Kolozsvári Dániel (Eger) 4
Kubó Gábor (BKV Előre) 4
Bagó Bálint (Gyirmót II) 4
Letenyei Zalán (Tatabánya) 4
Pataki Zoltán (Szeged-Csanád II) 4
Simon Balázs Bálint (Újpest II) 4
Csepregi Barnabás (Fehérvár II) 4
Sajnovics Milán (Majosi SE) 4
Farkas Balázs Zoltán (Pénzügyőr SE) 4
Papp G. Benedek (DEAC) 4
Trombola Vilmos (Gyöngyösi AK) 4
Molnár Csaba (Vasas II) 4
Fekete Vince (Diósgyőr II) 4
Vass Benjámin (Kelen Sport Club) 4
Orbán Kolos (PTE-PEAC) 4
Kenesei Noel (MTK II) 4
Kriska Norbert (Martfű LSE) 4
Vas Milán (MTK II) 4
140. Hegedűs Dávid (Eger) 3
Birtalan Botond (Budaörs) 3
Farkas Ádám (Monor) 3
Kardos Norbert dr. (Martfű LSE) 3
Balajti Ádám (Vasas II) 3
Kapacina Valér (Sényő FC) 3
Kalmár Ferenc (Karcag) 3
Kristófi Sándor (Kisvárda II) 3
Grabant Bence (Szentlőrinc) 3
Sajbán Miklós (Budaörs) 3
Sándor Tamás (DEAC) 3
Murai Márk (Budaörs) 3
Soltész Barnabás (Tatabánya) 3
Slezák Richárd (ESMTK) 3
Tarlósi Patrik (Salgótarjáni BTC) 3
Lőrincz Attila (Putnok FC) 3
Kun László Dávid (Dunaföldvár) 3
Szerencsi Miklós (Dorog) 3
Kitl Krisztián (Hatvan) 3
Németh Balázs (Csornai SE) 3
Pócsik Botond (Putnok FC) 3
Mikló Roland (Békéscsaba) 3
Barta Barnabás (Iváncsa) 3
Babinszky Bence (Kaposvár) 3
Valkay Richárd (Tiszaújváros) 3
Pál Márton Vilmos (Majosi SE) 3
Malkócs Marcell (Kőrösladány) 3
Juhos Dávid (Putnok FC) 3
Pusztai András (Kőrösladány) 3
Kovács Norbert (Cigánd) 3
Márton Adrián (Csornai SE) 3
Zuigéber Ákos (MTK II) 3
Szenczi Bence (Haladás VSE) 3
Molnár Tamás (ESMTK) 3
Mucsányi Márk (Újpest II) 3
Görög Gergő (Dunaföldvár) 3
Fehér Barnabás (FC Nagykanizsa) 3
Pap Márton Rafael (Haladás VSE) 3
Szederkényi Ádám (Kaposvár) 3
Ladányi Gergő (Ferencváros II) 3
Girdán Levente (Cigánd) 3
Varga György Balázs (Újpest II) 3
Bozai Bence Attila (Gárdonyi VSC) 3
Zoltán Rafael (Paks II) 3
Bodor Zoltán (Cegléd) 3
Tochukwu Oliver (DEAC) 3
Volter Patrik (Veszprém) 3
Izsák Máté (Mohácsi TE) 3
Rátonyi Soma (ETO FC Győr II) 3
Skripek Dávid (REAC) 3
Juhász Bálint Dániel (Cegléd) 3
Doncsecz Levente (Szeged-Csanád II) 3
Horváth Kevin (Paks II) 3
Horváth Zalán (Debrecen II) 3
Pinto Mario Alfredo (Szolnok) 3
Csikai Gergő (Csornai SE) 3
Gágyor Domán (Ferencváros II) 3
Tóth Sándor (DEAC) 3
Bagi Ádám Gyula (Ferencváros II) 3
Cserkuti-Németh Olivér (Fehérvár II) 3
Bánáti Kevin (ETO FC Győr II) 3
Bán Gergő (ESMTK) 3
Anokye Christian (MTK II) 3
Győrfi Milán (Paks II) 3
Lépő Kristóf (Paks II) 3
Kröhn Christopher (ETO FC Győr II) 3
Benkő Dominik (Hatvan) 3
Hancz Dominik (Honvéd II) 3
Fendrik István (SC Sopron) 3
Szabó Szilárd (Ferencváros II) 3
Jürgens Oliver (Újpest II) 3
Spinner Szabolcs (Érdi VSE) 3
212. Pál Szabolcs (Érdi VSE) 2
Ur László (Sényő FC) 2
Korhut Mihály (DEAC) 2
Bozsoki Imre (Bicskei TC) 2
Kis Szabolcs (Füzesgyarmat) 2
Horváth Bence (Iváncsa) 2
Aradi Csaba (Iváncsa) 2
Németh Milán (Haladás VSE) 2
Markó Ádám (Cegléd) 2
Berkó Ádám (Dorog) 2
Tóth Dániel (Hódmezővásárhely) 2
Vankó Imre (III. Ker. TVE) 2
Papp Máté (III. Ker. TVE) 2
Engel Alex (Tiszafüred) 2
Erdei Gábor (III. Ker. TVE) 2
Szegleti Gergely (Tatabánya) 2
Török Milán (Balatonfüred) 2
Varga Szabolcs (Bicskei TC) 2
Károly Bálint (Dunaföldvár) 2
Márton András (Sényő FC) 2
Vallejos Dominique (Iváncsa) 2
Baldauf Konrád (Veszprém) 2
Cseszneki Richárd (III. Ker. TVE) 2
Constantinescu Dan-Marius (Karcag) 2
Göblyös Dániel (Érdi VSE) 2
Oldal Tibor (Cegléd) 2
Bartos Julián (III. Ker. TVE) 2
Varga Örs (Pénzügyőr SE) 2
Tóth Dávid (Pénzügyőr SE) 2
Nemes Milán (Putnok FC) 2
Márkvárt Patrik (PTE-PEAC) 2
Pálinkás Gergő (Kecskemét II) 2
Visy Bálint (Csornai SE) 2
Hunya Krisztián (Hódmezővásárhely) 2
Szellák Soma (Gárdonyi VSC) 2
Kovács Botond (ESMTK) 2
Zsóri Dániel (MTK II) 2
Nagy Gergő (REAC) 2
Lénárt Tomás (Dorog) 2
Kercsó Bence (Iváncsa) 2
Ekker Milán (Kaposvár) 2
Papp György (Cegléd) 2
Hegedűs Márk (BKV Előre) 2
Ilyés Tamás (Békéscsaba) 2
Pethő Bence (Gyirmót II) 2
Zachán Péter (Veszprém) 2
Hetesi Patrik (Balatonfüred) 2
Szalánszki Gergő (Tatabánya) 2
Szabó Patrik (FC Nagykanizsa) 2
Annus Árpád (Cegléd) 2
Galacs Erik (Putnok FC) 2
Székely Dávid (Martfű LSE) 2
Májer Milán (Kecskemét II) 2
Szabó Bálint (Paks II) 2
Baranyai Nimród (Debrecen II) 2
Vajda Ákos (Eger) 2
Jónyer Kristóf (Eger) 2
Motkó Benjámin (Cigánd) 2
Markos Marcell (REAC) 2
Barna Gergő Ákos (Dorog) 2
Juhász Zsombor (Monor) 2
Dobrovolszki Jenő (Putnok FC) 2
Kapornai Ákos Bertalan (Vasas II) 2
Fazekas Lóránt (Békéscsaba) 2
Kun Bertalan (Veszprém) 2
Balogh Ferenc (SC Sopron) 2
Csifó István (Salgótarjáni BTC) 2
Bartók István Dániel (Füzesgyarmat) 2
Feledy Balázs (Vasas II) 2
Cibla Flórián (Debrecen II) 2
Hamed Yasin (ETO FC Győr II) 2
Gíber Attila (Eger) 2
Kiss Krisztián (Szentlőrinc) 2
Csóka Dominik (ZTE II) 2
Menyhárt Zsombor (Fehérvár II) 2
Medgyesi Márk (Szentlőrinc) 2
Schmidt Péter (Sényő FC) 2
Horváth Máté (Salgótarjáni BTC) 2
Katona Bálint (Ferencváros II) 2
Sipőcz Bence (SC Sopron) 2
Mrva Patrik (Putnok FC) 2
Benkő Péter (Putnok FC) 2
Demeter Zsombor (Puskás Ak. II) 2
Biben Barnabás (MTK II) 2
Győri Benjámin (Karcag) 2
Jurek Gábor (Diósgyőr II) 2
Tóth Tamás Vid (Fehérvár II) 2
Kotroczó Péter (Dabas) 2
Kovács Patrik (MTK II) 2
Kovács Kolos (Kecskemét II) 2
Zavodni Tamás Ferenc (Kelen Sport Club) 2
Buda Péter Pál (III. Ker. TVE) 2
Guth Ádám (Hódmezővásárhely) 2
Harsányi Dániel (Kaposvár) 2
Pongó-Dankai Dominik (Kisvárda II) 2
Dani Zoltán (BKV Előre) 2
Molnár Attila (Bicskei TC) 2
Szűcs Levente Norbert (ESMTK) 2
Pajti Attila Bence (Kelen Sport Club) 2
Szőke Gergő (Gyirmót II) 2
Erdei Martin (Tiszafüred) 2
Kalocsány Péter (Honvéd II) 2
Benkő László (Honvéd II) 2
Behovits Máté (III. Ker. TVE) 2
Korógyi Szabolcs (ZTE II) 2
Mitring Zsombor (ETO FC Győr II) 2
Puporka Dávid (Kisvárda II) 2
Lasz Szabolcs (Balatonfüred) 2
Geiger Bálint (Újpest II) 2
Balogh Zsombor (Honvéd II) 2
Boros Zsombor (ZTE II) 2
Nagy Richárd (Balatonfüred) 2
Vincze Dániel (Diósgyőr II) 2
Megyeri Márk (Pénzügyőr SE) 2
Tóth Alex László (Ferencváros II) 2
Lapu Andor (III. Ker. TVE) 2
Hetyei Szilveszter (Diósgyőr II) 2
Ledacs-Kis Balázs (Cegléd) 2
Moharos Leó (ETO FC Győr II) 2
Fülöp Levente (Diósgyőr II) 2
Doktor Zsolt (Debrecen II) 2
Farkas Jeromos (Vasas II) 2
Baloteli Philip (ZTE II) 2
Hujbert Botond (Karcag) 2
Berényi Erik (Ferencváros II) 2
Virág Gergő (DEAC) 2
Kanálos Péter (Hatvan) 2
Barta Tamás (Gyirmót II) 2
Lyskov Danyil (Debrecen II) 2
Balogh Máté Zsolt (Fehérvár II) 2
Majoros Benjámin (Kecskemét II) 2
Rácz Márton (Pénzügyőr SE) 2
Ésik Ákos (Kisvárda II) 2
Sági Marcell (FC Nagykanizsa) 2
Szamosi Ádám Szabolcs (Diósgyőr II) 2
Kozachuk Artur (Kisvárda II) 2
Kruppai Adrián (Újpest II) 2
Szabó Szilveszter László (Hatvan) 2
Halászi-Harsányi Medárd (Puskás Ak. II) 2
Zámbó Márton (III. Ker. TVE) 2
Sáreczki Szabolcs (Diósgyőr II) 2
Bernáth Ákos (Tiszafüred) 2
Lakatos Zoltán (REAC) 2
Tóth Márk (REAC) 2
Barkóczi Barnabás (Vasas II) 2
Vörös Dominik (Kelen Sport Club) 2
Tagai András (ESMTK) 2
Jankovics Máté (Komárom VSE) 2
Tokody Bence (Szekszárd) 2
Antic Dimitrije (Karcag) 2
Desnica Vladimir (Martfű LSE) 2
363. Forgács András (Dabas) 1
Böde Dániel (Paks II) 1
Bozsó Antal (Monor) 1
Tamás László (Szentlőrinc) 1
Müllerlei Szabolcs (Mohácsi TE) 1
Fröhlich Roland (Dunaföldvár) 1
Lengyel Béla (Szolnok) 1
Kiss Máté (ETO FC Győr II) 1
Lázár Patrik (Gyirmót II) 1
Zelenyánszki László (Kőrösladány) 1
Tisza Kálmán (Szolnok) 1
Szokol Zsolt (Sényő FC) 1
Bertus Lajos (Diósgyőr II) 1
Vég Bence (Mohácsi TE) 1
Balogh Balázs (Paks II) 1
Kovács Ádám (Sényő FC) 1
Pécseli Szilárd (Balatonfüred) 1
Farkas Norbert (Iváncsa) 1
Balázs Bálint (Pénzügyőr SE) 1
Orosz Máté (Sényő FC) 1
Király Patrik (Bicskei TC) 1
Bussy Dávid (Tiszaújváros) 1
Ihrig-Farkas Sebestyén (Vasas II) 1
Geiger Norbert (Békéscsaba) 1
Popgeorgiev Pantelisz (REAC) 1
Gera Dániel (Diósgyőr II) 1
Andric Nemanja (Karcag) 1
Kalász Milán (SC Sopron) 1
Puskás Gábor (Dunaújváros FC) 1
Ferkó Ádám (Dorog) 1
Szénási István (Komárom VSE) 1
Földes Milán (Dabas) 1
Füredi Patrik (Szekszárd) 1
Kárász Krisztián (REAC) 1
Túri Dániel (ESMTK) 1
Mayer Milán (Kaposvár) 1
Pleszkán Tibor (Dunaföldvár) 1
Dulló Martin (Eger) 1
Szabó Balázs (Gárdonyi VSC) 1
Karácsony Dávid (Hatvan) 1
Dobsa Gergő (Veszprém) 1
Szabó Bence (Balatonfüred) 1
Czibolya Gábor (Hatvan) 1
Szabó Tamás (Martfű LSE) 1
Szabó Richárd (Szolnok) 1
Bora György (Békéscsaba) 1
Asztalos Dávid (Martfű LSE) 1
Szanyi Krisztián (FC Nagykanizsa) 1
Szélpál Norbert (Paks II) 1
Dudás Dániel (Dabas) 1
Irmes Dávid (Komárom VSE) 1
Soós Dávid (REAC) 1
Bakos Bence (Salgótarjáni BTC) 1
Vámos Márk (Sényő FC) 1
Kószás Krisztián (Veszprém) 1
Vincze Ákos (DEAC) 1
Lékó Roland (Szekszárd) 1
Zámbori Dániel (Hódmezővásárhely) 1
Pintér Nikolasz (Érdi VSE) 1
Kertai Dániel (Kelen Sport Club) 1
Katona Károly (Tatabánya) 1
Székely II Dávid (Karcag) 1
Kürti Zsolt (Érdi VSE) 1
Havas Attila (Szentlőrinc) 1
Szabó Tamás (Gyöngyösi AK) 1
Gaszner Roland (Bicskei TC) 1
Kovács Dávid (Eger) 1
Soós Bence (ESMTK) 1
Juhász Jónás (Hódmezővásárhely) 1
Durso Giuliano (Iváncsa) 1
Madarász Bence (Iváncsa) 1
Lustyik Levente (REAC) 1
Schmidtka Balázs (Cegléd) 1
Lencsés Balázs (Gárdonyi VSC) 1
Godzsajev-Telmán Rabil (FC Nagykanizsa) 1
Bévárdi Zsombor (Debrecen II) 1
Veres Milán (Csornai SE) 1
Achim Sebastian (Füzesgyarmat) 1
Tímári Norman (Komárom VSE) 1
Takács Martin (PTE-PEAC) 1
Kóródi Nándor (Békéscsaba) 1
Tóth Ákos (Dunaföldvár) 1
Szabó Dominik (Mohácsi TE) 1
Bence Szilárd (FC Nagykanizsa) 1
Szőr Levente (Kisvárda II) 1
Tóth György (REAC) 1
Vitelki Balázs (Tiszaújváros) 1
Udvardi Dániel (PTE-PEAC) 1
Gajda Márkó (Pénzügyőr SE) 1
Tapiska Géza (Dunaújváros FC) 1
Tóth Márton Mihály (Haladás VSE) 1
Múcska Viktor (Szentlőrinc) 1
Szökrönyös Dániel (FC Nagykanizsa) 1
Papp Richárd (Csornai SE) 1
Vastag Richárd (Hódmezővásárhely) 1
Mezei Szabolcs (Paks II) 1
Vörös Tamás (Dunaújváros FC) 1
Tóth Ádám (Cigánd) 1
Sághy Félix (Szentlőrinc) 1
Maruscsák Jan (Karcag) 1
Temesvári Attila (Paks II) 1
Radics Márton (Szeged-Csanád II) 1
Magyar Zsolt (Szeged-Csanád II) 1
Tóth Kristóf (Pénzügyőr SE) 1
Nagy Tamás (Komárom VSE) 1
Szegő Imre (Tatabánya) 1
Varjas László (Tiszaújváros) 1
Csernik Zsombor (Mohácsi TE) 1
Zvara Levente (Békéscsaba) 1
Tóth Simon (Tiszaújváros) 1
Nikic Nemanja (Karcag) 1
Kovács Barnabás (ZTE II) 1
Kiszely Dominik (Szekszárd) 1
Márkus Marcell (Gyöngyösi AK) 1
Ominger Gergő (Puskás Ak. II) 1
Czuczi Péter (Haladás VSE) 1
Szendrei Ákos (Kecskemét II) 1
Puskás Zsombor (Vasas II) 1
Szabó Levente (DEAC) 1
Lakatos Benjámin (DEAC) 1
Labát Krisztofer (Pénzügyőr SE) 1
Barna Viktor (Szolnok) 1
Dankó Márton (Bicskei TC) 1
Fekete Olivér (Budaörs) 1
Sárosi Norbert (Sényő FC) 1
Sipos Gábor (Hódmezővásárhely) 1
Kapronczai Gergely (III. Ker. TVE) 1
Krajcsó Krisztián (Kőrösladány) 1
Szalay Szabolcs (ZTE II) 1
Váradi Ádám (Békéscsaba) 1
Csontos Dominik (ETO FC Győr II) 1
Dobronoky Viktor (Hódmezővásárhely) 1
Buna Gábor (ETO FC Győr II) 1
Keresztes Zalán (PTE-PEAC) 1
Hodonicki Márk (Békéscsaba) 1
Bene Marcell (Pénzügyőr SE) 1
Gellén Balázs (Debrecen II) 1
Vass Ottó (Cigánd) 1
Németh Dániel (ZTE II) 1
Keresztes Noel (Honvéd II) 1
Benyó Imre (Szeged-Csanád II) 1
Papp Zsolt (Kőrösladány) 1
Száhl Péter (Bicskei TC) 1
Dóra Donát János (Hódmezővásárhely) 1
Papp Marcell (Diósgyőr II) 1
Hajas Attila (Tatabánya) 1
Tóth Adrián (Csornai SE) 1
Bedő Roland (REAC) 1
Czérna Erik (Kisvárda II) 1
Bartos Norbert (Pénzügyőr SE) 1
Dinka Kristóf (Hatvan) 1
Hosszú Zétény (Vasas II) 1
Sindel Roland (Martfű LSE) 1
Kocsis Barnabás (SC Sopron) 1
Kópis Róbert (Szolnok) 1
Forrai Zoltán (Dabas) 1
Somogyi-Bakos Bence (Csornai SE) 1
Vajda Botond (Debrecen II) 1
Puskás Norbert (Monor) 1
Nagy Barnabás (Pénzügyőr SE) 1
Ulbert Renátó (Paks II) 1
Tarjáni Péter Máté (Hatvan) 1
Pintér Dániel (FC Nagykanizsa) 1
Mező Péter (Füzesgyarmat) 1
Balla Mátyás (Dorog) 1
Dér Zalán (Mohácsi TE) 1
Laczik Levente (Hatvan) 1
Hawkins Archie (PTE-PEAC) 1
Csatári Gergő (Diósgyőr II) 1
Gruber Zsombor (Puskás Ak. II) 1
Csicsely János (Kőrösladány) 1
Ladányi Patrik (Dunaföldvár) 1
Kovács Gergő (Szeged-Csanád II) 1
Croizet Yohan (Újpest II) 1
Szabó Zalán (Szentlőrinc) 1
Molnár Rajmund (MTK II) 1
Horváth Gergő Ákos (Fehérvár II) 1
Gula Boldizsár (Budaörs) 1
Kovács Bence (Fehérvár II) 1
Tuboly Máté (Debrecen II) 1
Králik Péter (Kisvárda II) 1
Beke Péter (Paks II) 1
Milovanovikj Daniel (ZTE II) 1
Trencsényi Bence (DEAC) 1
Szabó Lajos Mátyás (Karcag) 1
Erős Tibor (Tiszaújváros) 1
Csúri Dájmond (Martfű LSE) 1
Janyickij Kirilo (Puskás Ak. II) 1
Szamosi Tamás (Budaörs) 1
Borbély Bence (III. Ker. TVE) 1
Székely Benedek (Iváncsa) 1
Kincses Márk (Érdi VSE) 1
Miknyóczki Ádám (MTK II) 1
Kocsis Gergely (Honvéd II) 1
Klausz Milán (ZTE II) 1
Szécsi Patrik (Paks II) 1
Czékus Ádám (Kisvárda II) 1
Stampfel Kevin (Dunaújváros FC) 1
Fábiánkovits István (Szeged-Csanád II) 1
Takács Ádám (Ferencváros II) 1
Szabó Benjámin (Vasas II) 1
Takács Bence Márk (Hatvan) 1
Györe Levente (ZTE II) 1
Zsuppán Donát (Dabas) 1
Varga László (ZTE II) 1
Mihály Bálint (Békéscsaba) 1
Polák Kevin (Honvéd II) 1
Tullner Péter (ZTE II) 1
Petrecsko Román (Salgótarjáni BTC) 1
Forgó Gergő (Dorog) 1
Tóth Máté György (Újpest II) 1
Heil Máté (Kaposvár) 1
Palkovics Valter (Salgótarjáni BTC) 1
Rabi Dániel (Dunaföldvár) 1
Vajda Roland Ottó (Puskás Ak. II) 1
Bodnár Attila (Putnok FC) 1
Hegedűs Kelemen (Dunaújváros FC) 1
Pető Milán (Fehérvár II) 1
Rédling Kevin (Békéscsaba) 1
Demeter Milán (Diósgyőr II) 1
Balázsi Levente (Diósgyőr II) 1
Farkas János (Kőrösladány) 1
Vajda Cristofer (Tiszaújváros) 1
Misák Sándor (Cigánd) 1
Urbin Martin (Pénzügyőr SE) 1
Horváth Marcell (Kecskemét II) 1