Játékos kereső

Férfi

Bíró Ákos

(magyar)

Aktuális klubja: Pénzügyőr SE Pénzügyőr SE
Születési dátum 1998-04-25 Magasság - Súly - Láb -
Poszt Csatár NB I-es mérkőzés/gól 0/0 Válogatott/gól 0/0

Szerződések

Szerződés időtartama Csapat
2014-08-01 - 2018-07-08 Honvéd II
2018-07-09 - 2019-06-30 Balmazújváros
2019-10-02 - 2020-02-11 Dunaújváros FC
2020-02-12 - 2022-07-18 Dabas
2022-07-19 - Pénzügyőr SE

Statisztika

Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2014/2015. évi statisztika
NB III 2 0 0 0 0 132 2 2 0
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2015/2016. évi statisztika
NB III 2 0 0 0 0 92 1 1 1
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2016/2017. évi statisztika
NB III 26 6 0 1 0 1550 20 11 6
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2017/2018. évi statisztika
NB III 26 4 0 0 0 1403 16 10 10
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2018/2019. évi statisztika
NB II 16 1 0 2 0 815 8 5 8
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2019/2020. évi statisztika
NB III 11 3 0 1 0 673 9 9 2
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2020/2021. évi statisztika
NB III 23 3 0 0 0 1288 14 10 9
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2022/2023. évi statisztika
NB III 37 18 0 2 0 2765 35 22 2
Típus Összes mérkőzés G Ö S P Jp K Le Be
2023/2024. évi statisztika
NB III 16 5 0 1 0 1143 12 4 4

Meccsek

Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2014/2015. évi meccsek Pirossal Bíró Ákos csapata
2014-10-19 NB III Honvéd II - Hatvan 0 - 2 - Adatok 58 2014-10-19 - kezdő 2014-10-19 - csere
2014-10-31 NB III Honvéd II - H.böszörmény 2 - 0 - Adatok 74 2014-10-31 - kezdő 2014-10-31 - csere
Statisztika 132 0
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2015/2016. évi meccsek Pirossal Bíró Ákos csapata
2016-03-06 NB III Dabas - Honvéd II 1 - 1 - Adatok 17 2016-03-06 - becserélt
2016-05-13 NB III Honvéd II - Pénzügyőr SE 0 - 1 - Adatok 75 2016-05-13 - kezdő 2016-05-13 - csere
Statisztika 92 0
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2016/2017. évi meccsek Pirossal Bíró Ákos csapata
2016-08-07 NB III Honvéd II - Fehérvár II 5 - 0 - Adatok 90 2016-08-07 - gólok - 1 2016-08-07 - kezdő
2016-08-14 NB III Komárom VSE - Honvéd II 2 - 4 - Adatok 55 2016-08-14 - kezdő 2016-08-14 - csere
2016-08-21 NB III Honvéd II - Puskás Ak. II 3 - 1 - Adatok 27 2016-08-21 - becserélt
2016-08-28 NB III Diósd - Honvéd II 0 - 4 - Adatok 45 2016-08-28 - kezdő 2016-08-28 - csere
2016-09-11 NB III Gyirmót II - Honvéd II 3 - 1 - Adatok 61 2016-09-11 - kezdő 2016-09-11 - csere
2016-09-18 NB III Honvéd II - ETO FC Győr 0 - 4 - Adatok 90 2016-09-18 - kezdő
2016-09-25 NB III Sárvár - Honvéd II 1 - 1 - Adatok 90 2016-09-25 - kezdő
2016-10-02 NB III Honvéd II - Csepel FC 3 - 1 - Adatok 90 2016-10-02 - gólok - 1 2016-10-02 - kezdő 2016-10-02 - sárgalap - 1
2016-10-09 NB III Kaposvár - Honvéd II 2 - 1 - Adatok 68 2016-10-09 - kezdő 2016-10-09 - csere
2016-10-16 NB III Honvéd II - Andráshida 4 - 1 - Adatok 19 2016-10-16 - becserélt
2016-10-22 NB III Tatabánya - Honvéd II 3 - 2 - Adatok 90 2016-10-22 - kezdő
2016-10-30 NB III Honvéd II - Érdi VSE 1 - 3 - Adatok 22 2016-10-30 - becserélt
2016-11-06 NB III Veszprém - Honvéd II 0 - 0 - Adatok 53 2016-11-06 - kezdő 2016-11-06 - csere
2016-11-12 NB III Honvéd II - Hévíz 1 - 1 - Adatok 54 2016-11-12 - kezdő 2016-11-12 - csere
2016-11-20 NB III Honvéd II - Csornai SE 3 - 1 - Adatok 14 2016-11-20 - becserélt
2017-02-19 NB III Honvéd II - Komárom VSE 1 - 0 - Adatok 66 2017-02-19 - kezdő 2017-02-19 - csere
2017-02-26 NB III Puskás Ak. II - Honvéd II 0 - 1 - Adatok 90 2017-02-26 - kezdő
2017-03-05 NB III Honvéd II - Diósd 4 - 0 - Adatok 75 2017-03-05 - kezdő 2017-03-05 - csere
2017-03-12 NB III Ajka - Honvéd II 2 - 1 - Adatok 90 2017-03-12 - kezdő
2017-04-02 NB III Honvéd II - Sárvár 3 - 1 - Adatok 69 2017-04-02 - gólok - 1 2017-04-02 - kezdő 2017-04-02 - csere
2017-04-09 NB III Csepel FC - Honvéd II 0 - 0 - Adatok 59 2017-04-09 - kezdő 2017-04-09 - csere
2017-04-14 NB III Honvéd II - Kaposvár 2 - 3 - Adatok 32 2017-04-14 - kezdő 2017-04-14 - csere
2017-04-23 NB III Andráshida - Honvéd II 1 - 0 - Adatok 17 2017-04-23 - becserélt
2017-05-07 NB III Érdi VSE - Honvéd II 3 - 2 - Adatok 90 2017-05-07 - kezdő
2017-05-14 NB III Honvéd II - Veszprém 7 - 1 - Adatok 90 2017-05-14 - gólok - 3 2017-05-14 - gólok - 3 2017-05-14 - gólok - 3 2017-05-14 - kezdő
2017-05-21 NB III Hévíz - Honvéd II 0 - 0 - Adatok 4 2017-05-21 - becserélt
Statisztika 1550 6
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2017/2018. évi meccsek Pirossal Bíró Ákos csapata
2017-08-13 NB III Dabas - Honvéd II 1 - 1 - Adatok 45 2017-08-13 - kezdő 2017-08-13 - csere
2017-08-19 NB III Honvéd II - SZEOL SC 0 - 1 - Adatok 90 2017-08-19 - kezdő
2017-08-27 NB III PMFC - Honvéd II 0 - 1 - Adatok 90 2017-08-27 - kezdő
2017-09-01 NB III Paks II - Honvéd II 2 - 1 - Adatok 63 2017-09-01 - kezdő 2017-09-01 - csere
2017-09-10 NB III Honvéd II - Vecsés 3 - 0 - Adatok 60 2017-09-10 - kezdő 2017-09-10 - csere
2017-09-24 NB III Honvéd II - Szentlőrinc 2 - 1 - Adatok 85 2017-09-24 - gólok - 1 2017-09-24 - kezdő 2017-09-24 - csere
2017-10-01 NB III Szekszárd - Honvéd II 1 - 0 - Adatok 19 2017-10-01 - becserélt
2017-10-06 NB III Honvéd II - Iváncsa 1 - 2 - Adatok 69 2017-10-06 - kezdő 2017-10-06 - csere
2017-10-22 NB III Honvéd II - Tiszakécske 1 - 2 - Adatok 13 2017-10-22 - becserélt
2017-10-29 NB III Rákosmente KSK - Honvéd II 3 - 1 - Adatok 76 2017-10-29 - kezdő 2017-10-29 - csere
2017-11-05 NB III Honvéd II - Dunaújváros FC 0 - 1 - Adatok 28 2017-11-05 - becserélt
2017-11-11 NB III Makó - Honvéd II 1 - 0 - Adatok 90 2017-11-11 - kezdő
2017-11-19 NB III Honvéd II - Mórahalom VSE 4 - 0 - Adatok 68 2017-11-19 - kezdő 2017-11-19 - csere
2017-11-26 NB III Honvéd II - Dabas 4 - 3 - Adatok 24 2017-11-26 - becserélt
2018-03-11 NB III Honvéd II - PMFC 1 - 2 - Adatok 20 2018-03-11 - becserélt
2018-03-25 NB III Vecsés - Honvéd II 1 - 2 - Adatok 89 2018-03-25 - kezdő 2018-03-25 - csere
2018-04-04 NB III SZEOL SC - Honvéd II 2 - 0 - Adatok 55 2018-04-04 - kezdő 2018-04-04 - csere
2018-04-08 NB III Szentlőrinc - Honvéd II 2 - 0 - Adatok 61 2018-04-08 - kezdő 2018-04-08 - csere
2018-04-15 NB III Honvéd II - Szekszárd 4 - 4 - Adatok 21 2018-04-15 - becserélt
2018-04-18 NB III Honvéd II - Paks II 2 - 0 - Adatok 13 2018-04-18 - becserélt
2018-04-22 NB III Iváncsa - Honvéd II 2 - 2 - Adatok 11 2018-04-22 - becserélt
2018-04-29 NB III Honvéd II - Kozármisleny 2 - 3 - Adatok 90 2018-04-29 - gólok - 1 2018-04-29 - kezdő
2018-05-13 NB III Honvéd II - Rákosmente KSK 1 - 0 - Adatok 25 2018-05-13 - becserélt
2018-05-20 NB III Dunaújváros FC - Honvéd II 1 - 1 - Adatok 18 2018-05-20 - becserélt
2018-05-27 NB III Honvéd II - Makó 3 - 1 - Adatok 90 2018-05-27 - kezdő
2018-06-03 NB III Mórahalom VSE - Honvéd II 0 - 4 - Adatok 90 2018-06-03 - gólok - 2 2018-06-03 - gólok - 2 2018-06-03 - kezdő
Statisztika 1403 4
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2018/2019. évi meccsek Pirossal Bíró Ákos csapata
2018-08-05 NB II Balmazújváros - Soroksár SC 1 - 2 - Adatok 26 2018-08-05 - becserélt
2018-08-19 NB II Kazincbarcika - Balmazújváros 0 - 0 - Adatok 8 2018-08-19 - becserélt
2018-08-26 NB II Balmazújváros - M.magyaróvár 2 - 0 - Adatok 68 2018-08-26 - gólok - 1 2018-08-26 - kezdő 2018-08-26 - csere
2018-09-02 NB II Balmazújváros - Cegléd 2 - 2 - Adatok 69 2018-09-02 - kezdő 2018-09-02 - csere
2018-09-26 NB II Balmazújváros - Monor 1 - 0 - Adatok 25 2018-09-26 - becserélt
2018-10-03 NB II Balmazújváros - Siófok 1 - 1 - Adatok 33 2018-10-03 - becserélt
2018-10-21 NB II Balmazújváros - ETO FC Győr 0 - 1 - Adatok 14 2018-10-21 - becserélt
2018-11-07 NB II Kaposvár - Balmazújváros 1 - 0 - Adatok 64 2018-11-07 - kezdő 2018-11-07 - csere 2018-11-07 - sárgalap - 1
2018-11-11 NB II Balmazújváros - Tiszakécske 1 - 2 - Adatok 90 2018-11-11 - kezdő
2018-11-25 NB II Balmazújváros - Budafoki MTE 1 - 2 - Adatok 90 2018-11-25 - kezdő
2018-12-02 NB II Vác - Balmazújváros 0 - 0 - Adatok 77 2018-12-02 - kezdő 2018-12-02 - csere 2018-12-02 - sárgalap - 1
2018-12-16 NB II Soroksár SC - Balmazújváros 4 - 0 - Adatok 27 2018-12-16 - becserélt
2019-03-17 NB II Vasas - Balmazújváros 3 - 2 - Adatok 52 2019-03-17 - becserélt
2019-03-31 NB II Siófok - Balmazújváros 2 - 0 - Adatok 37 2019-03-31 - becserélt
2019-04-07 NB II Balmazújváros - Csákvári TK 1 - 3 - Adatok 90 2019-04-07 - kezdő
2019-04-14 NB II ETO FC Győr - Balmazújváros 2 - 0 - Adatok 45 2019-04-14 - kezdő 2019-04-14 - csere
Statisztika 815 1
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2019/2020. évi meccsek Pirossal Bíró Ákos csapata
2019-10-06 NB III Dunaújváros FC - Monor 1 - 0 - Adatok 89 2019-10-06 - gólok - 1 2019-10-06 - kezdő 2019-10-06 - csere
2019-10-12 NB III Kecskemét - Dunaújváros FC 0 - 1 - Adatok 73 2019-10-12 - kezdő 2019-10-12 - csere
2019-10-20 NB III Dunaújváros FC - Honvéd II 2 - 1 - Adatok 87 2019-10-20 - gólok - 1 2019-10-20 - kezdő 2019-10-20 - csere
2019-10-27 NB III THSE-Szabadkikötő - Dunaújváros FC 3 - 4 - Adatok 41 2019-10-27 - kezdő 2019-10-27 - csere
2019-11-03 NB III Dunaújváros FC - PMFC 0 - 2 - Adatok 67 2019-11-03 - kezdő 2019-11-03 - csere
2019-11-10 NB III Dunaharaszti - Dunaújváros FC 2 - 2 - Adatok 10 2019-11-10 - becserélt
2019-11-17 NB III Dunaújváros FC - Dabas 1 - 2 - Adatok 64 2019-11-17 - gólok - 1 2019-11-17 - kezdő 2019-11-17 - csere
2019-11-24 NB III Iváncsa - Dunaújváros FC 2 - 0 - Adatok 27 2019-11-24 - becserélt
2019-12-01 NB III Dunaújváros FC - Kelen Sport Club 2 - 1 - Adatok 79 2019-12-01 - kezdő 2019-12-01 - csere 2019-12-01 - sárgalap - 1
2020-03-08 NB III Szekszárd - Dabas 0 - 0 - Adatok 78 2020-03-08 - kezdő 2020-03-08 - csere
2020-03-14 NB III Dabas - Kozármisleny 0 - 0 - Adatok 58 2020-03-14 - kezdő 2020-03-14 - csere
Statisztika 673 3
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2020/2021. évi meccsek Pirossal Bíró Ákos csapata
2020-08-02 NB III ESMTK - Dabas 0 - 3 - Adatok 90 2020-08-02 - kezdő
2020-08-09 NB III Dabas - Dabas-Gyón 2 - 0 - Adatok 90 2020-08-09 - gólok - 1 2020-08-09 - kezdő
2020-08-12 NB III Kőrösladány - Dabas 1 - 1 - Adatok 90 2020-08-12 - kezdő
2020-08-16 NB III Dabas - Taksony SE 1 - 1 - Adatok 80 2020-08-16 - kezdő 2020-08-16 - csere
2020-08-23 NB III Kozármisleny - Dabas 0 - 2 - Adatok 26 2020-08-23 - becserélt
2020-08-26 NB III Dabas - Ferencváros II 1 - 0 - Adatok 17 2020-08-26 - becserélt
2020-09-05 NB III Dabas - Újpest II 2 - 2 - Adatok 27 2020-09-05 - becserélt
2020-09-09 NB III Majosi SE - Dabas 0 - 4 - Adatok 90 2020-09-09 - gólok - 1 2020-09-09 - kezdő
2020-09-13 NB III Dabas - Monor 1 - 1 - Adatok 61 2020-09-13 - kezdő 2020-09-13 - csere
2020-09-27 NB III Kecskemét - Dabas 2 - 0 - Adatok 86 2020-09-27 - kezdő 2020-09-27 - csere
2020-10-04 NB III Dunaújváros FC - Dabas 0 - 1 - Adatok 61 2020-10-04 - kezdő 2020-10-04 - csere
2020-10-10 NB III Dabas - Szegedi VSE 5 - 1 - Adatok 71 2020-10-10 - gólok - 1 2020-10-10 - kezdő 2020-10-10 - csere
2020-10-18 NB III Rákosmente KSK - Dabas 0 - 0 - Adatok 77 2020-10-18 - kezdő 2020-10-18 - csere
2020-10-25 NB III Dabas - Iváncsa 2 - 2 - Adatok 74 2020-10-25 - kezdő 2020-10-25 - csere
2020-11-08 NB III Dabas - Vác 2 - 0 - Adatok 15 2020-11-08 - becserélt
2020-11-14 NB III Hódmezővásárhely - Dabas 1 - 2 - Adatok 61 2020-11-14 - kezdő 2020-11-14 - csere
2021-03-07 NB III Taksony SE - Dabas 1 - 2 - Adatok 5 2021-03-07 - becserélt
2021-04-04 NB III Újpest II - Dabas 1 - 0 - Adatok 20 2021-04-04 - becserélt
2021-04-11 NB III Dabas - Majosi SE 6 - 0 - Adatok 37 2021-04-11 - becserélt
2021-04-25 NB III Dabas - Dunaújváros FC 2 - 1 - Adatok 76 2021-04-25 - kezdő 2021-04-25 - csere
2021-04-28 NB III Szegedi VSE - Dabas 1 - 4 - Adatok 29 2021-04-28 - becserélt
2021-05-12 NB III Dabas - Honvéd II 1 - 1 - Adatok 60 2021-05-12 - kezdő 2021-05-12 - csere
2021-05-23 NB III Dabas - Hódmezővásárhely 0 - 0 - Adatok 45 2021-05-23 - becserélt
Statisztika 1288 3
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2022/2023. évi meccsek Pirossal Bíró Ákos csapata
2022-07-31 NB III Tiszaújváros - Pénzügyőr SE 0 - 3 - Adatok 90 2022-07-31 - kezdő
2022-08-03 NB III Kisvárda II - Pénzügyőr SE 2 - 0 - Adatok 90 2022-08-03 - kezdő
2022-08-14 NB III Hatvan - Pénzügyőr SE 2 - 4 - Adatok 84 2022-08-14 - gólok - 1 2022-08-14 - kezdő 2022-08-14 - csere 2022-08-14 - sárgalap - 1
2022-08-17 NB III Pénzügyőr SE - Békéscsaba II 4 - 3 - Adatok 90 2022-08-17 - gólok - 1 2022-08-17 - kezdő
2022-08-21 NB III Füzesgyarmat - Pénzügyőr SE 2 - 0 - Adatok 81 2022-08-21 - kezdő 2022-08-21 - csere
2022-08-31 NB III Pénzügyőr SE - Debrecen II 2 - 0 - Adatok 58 2022-08-31 - kezdő 2022-08-31 - csere
2022-09-04 NB III Vasas II - Pénzügyőr SE 3 - 0 - Adatok 76 2022-09-04 - kezdő 2022-09-04 - csere
2022-09-11 NB III Pénzügyőr SE - Diósgyőr II 2 - 0 - Adatok 90 2022-09-11 - kezdő
2022-09-25 NB III Tiszafüred - Pénzügyőr SE 1 - 2 - Adatok 87 2022-09-25 - gólok - 1 2022-09-25 - kezdő 2022-09-25 - csere
2022-09-28 NB III Pénzügyőr SE - Sényő FC 3 - 1 - Adatok 58 2022-09-28 - gólok - 1 2022-09-28 - kezdő 2022-09-28 - csere
2022-10-02 NB III Karcag - Pénzügyőr SE 1 - 0 - Adatok 77 2022-10-02 - kezdő 2022-10-02 - csere
2022-10-09 NB III Pénzügyőr SE - BKV Előre 1 - 0 - Adatok 77 2022-10-09 - kezdő 2022-10-09 - csere
2022-10-16 NB III Jászberény - Pénzügyőr SE 1 - 1 - Adatok 76 2022-10-16 - gólok - 1 2022-10-16 - kezdő 2022-10-16 - csere
2022-10-22 NB III Pénzügyőr SE - Kőrösladány 2 - 2 - Adatok 90 2022-10-22 - gólok - 1 2022-10-22 - kezdő
2022-10-30 NB III DEAC - Pénzügyőr SE 1 - 0 - Adatok 90 2022-10-30 - kezdő
2022-11-06 NB III Pénzügyőr SE - BVSC-Zugló 0 - 1 - Adatok 90 2022-11-06 - kezdő
2022-11-13 NB III Hajdúszoboszló - Pénzügyőr SE 0 - 0 - Adatok 90 2022-11-13 - kezdő
2022-11-19 NB III Pénzügyőr SE - Eger 0 - 2 - Adatok 72 2022-11-19 - kezdő 2022-11-19 - csere
2022-11-27 NB III Putnok FC - Pénzügyőr SE 4 - 1 - Adatok 28 2022-11-27 - becserélt
2022-12-04 NB III Pénzügyőr SE - Tiszaújváros 2 - 2 - Adatok 90 2022-12-04 - kezdő
2023-02-12 NB III Pénzügyőr SE - Kisvárda II 1 - 2 - Adatok 87 2023-02-12 - kezdő 2023-02-12 - csere
2023-02-19 NB III Pénzügyőr SE - Hatvan 3 - 1 - Adatok 83 2023-02-19 - gólok - 2 2023-02-19 - gólok - 2 2023-02-19 - kezdő 2023-02-19 - csere
2023-02-26 NB III Békéscsaba II - Pénzügyőr SE 1 - 1 - Adatok 45 2023-02-26 - kezdő 2023-02-26 - csere
2023-03-05 NB III Pénzügyőr SE - Füzesgyarmat 3 - 2 - Adatok 87 2023-03-05 - gólok - 1 2023-03-05 - kezdő 2023-03-05 - csere
2023-03-12 NB III Debrecen II - Pénzügyőr SE 1 - 3 - Adatok 90 2023-03-12 - gólok - 2 2023-03-12 - gólok - 2 2023-03-12 - kezdő
2023-03-19 NB III Pénzügyőr SE - Vasas II 0 - 0 - Adatok 58 2023-03-19 - kezdő 2023-03-19 - csere 2023-03-19 - sárgalap - 1
2023-03-26 NB III Diósgyőr II - Pénzügyőr SE 1 - 0 - Adatok 71 2023-03-26 - kezdő 2023-03-26 - csere
2023-03-30 NB III Pénzügyőr SE - Tiszafüred 4 - 1 - Adatok 81 2023-03-30 - gólok - 2 2023-03-30 - gólok - 2 2023-03-30 - kezdő 2023-03-30 - csere
2023-04-02 NB III Sényő FC - Pénzügyőr SE 2 - 1 - Adatok 90 2023-04-02 - kezdő
2023-04-09 NB III Pénzügyőr SE - Karcag 0 - 0 - Adatok 79 2023-04-09 - kezdő 2023-04-09 - csere
2023-04-12 NB III BKV Előre - Pénzügyőr SE 1 - 0 - Adatok 7 2023-04-12 - becserélt
2023-04-16 NB III Pénzügyőr SE - Jászberény 9 - 0 - Adatok 90 2023-04-16 - gólok - 4 2023-04-16 - gólok - 4 2023-04-16 - gólok - 4 2023-04-16 - gólok - 4 2023-04-16 - kezdő
2023-04-23 NB III Kőrösladány - Pénzügyőr SE 2 - 0 - Adatok 23 2023-04-23 - kezdő 2023-04-23 - csere
2023-04-30 NB III BVSC-Zugló - Pénzügyőr SE 2 - 0 - Adatok 79 2023-04-30 - kezdő 2023-04-30 - csere
2023-05-07 NB III Pénzügyőr SE - Hajdúszoboszló 0 - 0 - Adatok 87 2023-05-07 - kezdő 2023-05-07 - csere
2023-05-14 NB III Eger - Pénzügyőr SE 1 - 2 - Adatok 90 2023-05-14 - gólok - 1 2023-05-14 - kezdő
2023-05-21 NB III Pénzügyőr SE - Putnok FC 2 - 3 - Adatok 34 2023-05-21 - kezdő 2023-05-21 - csere
Statisztika 2765 18
Dátum Típus Mérkőzés Perc Gólok Csere Lap
2023/2024. évi meccsek Pirossal Bíró Ákos csapata
2023-07-30 NB III BKV Előre - Pénzügyőr SE 0 - 3 - Adatok 72 2023-07-30 - kezdő 2023-07-30 - csere
2023-08-02 NB III ESMTK - Pénzügyőr SE 2 - 0 - Adatok 27 2023-08-02 - becserélt
2023-08-13 NB III Békéscsaba - Pénzügyőr SE 2 - 1 - Adatok 90 2023-08-13 - kezdő
2023-08-19 NB III Pénzügyőr SE - Szeged-Csanád II 3 - 1 - Adatok 90 2023-08-19 - gólok - 2 2023-08-19 - gólok - 2 2023-08-19 - kezdő
2023-08-30 NB III Kőrösladány - Pénzügyőr SE 1 - 0 - Adatok 29 2023-08-30 - becserélt
2023-09-03 NB III Pénzügyőr SE - Vasas II 0 - 5 - Adatok 90 2023-09-03 - kezdő
2023-09-09 NB III Hódmezővásárhely - Pénzügyőr SE 2 - 1 - Adatok 90 2023-09-09 - kezdő
2023-09-24 NB III Pénzügyőr SE - Cegléd 4 - 1 - Adatok 90 2023-09-24 - gólok - 2 2023-09-24 - gólok - 2 2023-09-24 - kezdő
2023-10-08 NB III Monor - Pénzügyőr SE 1 - 2 - Adatok 27 2023-10-08 - becserélt
2023-10-15 NB III Pénzügyőr SE - Kecskemét II 2 - 1 - Adatok 30 2023-10-15 - becserélt
2023-10-22 NB III Füzesgyarmat - Pénzügyőr SE 1 - 0 - Adatok 90 2023-10-22 - kezdő
2023-10-28 NB III Pénzügyőr SE - Martfű LSE 2 - 0 - Adatok 90 2023-10-28 - kezdő
2023-11-05 NB III Honvéd II - Pénzügyőr SE 3 - 3 - Adatok 84 2023-11-05 - gólok - 1 2023-11-05 - kezdő 2023-11-05 - csere 2023-11-05 - sárgalap - 1
2023-11-12 NB III Pénzügyőr SE - Dabas 1 - 1 - Adatok 78 2023-11-12 - kezdő 2023-11-12 - csere
2023-11-18 NB III Pénzügyőr SE - BKV Előre 1 - 2 - Adatok 76 2023-11-18 - kezdő 2023-11-18 - csere
2023-11-26 NB III Pénzügyőr SE - ESMTK 1 - 2 - Adatok 90 2023-11-26 - kezdő
Statisztika 1143 5
Kezdő
Lecserélt
Becserélt
Sárga lap
Piros lap
Gól
Öngól
NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Paks 23 15 4 4 42-26 49
2. Ferencvárosi TC 21 14 3 4 57-22 45
3. Fehérvár FC 22 12 3 7 42-32 39
4. Puskás Akadémia 23 9 8 6 37-26 35
5. Debrecen 23 9 5 9 31-29 32
6. MTK 23 9 4 10 29-44 31
7. Kecskemét 22 9 3 10 32-34 30
8. Diósgyőr 22 8 5 9 35-35 29
9. ZTE 23 8 4 11 33-43 28
10. Újpest FC 22 7 3 12 27-47 24
11. Kisvárda 23 6 2 15 24-36 20
12. Mezőkövesd 23 5 4 14 21-36 19
NB II, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Nyíregyháza 22 16 5 1 48-17 53
2. ETO FC Győr 22 13 3 6 39-25 42
3. Vasas 22 11 8 3 50-22 41
4. Szeged-Csanád 22 9 11 2 23-15 38
5. Kozármisleny 22 10 6 6 38-26 36
6. Gyirmót 22 7 11 4 29-25 32
7. Soroksár SC 22 8 6 8 24-25 30
8. Kazincbarcika 22 7 9 6 25-25 30
9. Csákvári TK 22 7 6 9 26-31 27
10. Honvéd 22 6 9 7 24-26 27
11. Haladás 22 6 9 7 29-33 27
12. Ajka 22 8 2 12 20-24 26
13. PMFC 22 6 8 8 10-20 26
14. Budafoki MTE 22 6 5 11 22-30 23
15. BVSC-Zugló 22 6 5 11 16-29 23
16. Siófok 22 6 5 11 23-37 23
17. Tiszakécske 22 3 9 10 20-29 18
18. M.magyaróvár 22 2 5 15 18-45 11
NB III Észak-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Putnok FC 17 12 3 2 44-14 39
2. Kisvárda II 17 10 4 3 30-18 34
3. Cigánd 17 9 6 2 32-13 33
4. Debrecen II 17 9 4 4 39-22 31
5. Eger 17 7 5 5 18-18 26
6. DEAC 17 7 5 5 22-23 26
7. Újpest II 17 8 1 8 32-32 25
8. Tiszaújváros 17 7 4 6 31-24 25
9. Karcag 17 7 4 6 25-22 25
10. Diósgyőr II 17 6 4 7 27-32 22
11. REAC 17 6 1 10 19-39 19
12. Hatvan 17 4 7 6 22-30 19
13. Sényő FC 17 4 5 8 25-36 17
14. Salgótarjáni BTC 17 3 6 8 16-27 15
15. Tiszafüred 17 3 4 10 25-34 13
16. Gyöngyösi AK 17 1 3 13 16-39 6
NB III Dél-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Békéscsaba 17 15 1 1 47-11 46
2. ESMTK 17 12 3 2 47-16 39
3. Kőrösladány 17 11 3 3 40-20 36
4. Hódmezővásárhely 17 8 6 3 24-15 30
5. Monor 17 8 2 7 32-30 26
6. Dabas 17 7 5 5 22-26 26
7. BKV Előre 17 7 3 7 22-28 24
8. Szolnok 17 6 6 5 26-25 24
9. Pénzügyőr SE 17 6 3 8 25-26 21
10. Vasas II 17 5 6 6 24-24 21
11. Honvéd II 17 5 4 8 28-32 19
12. Martfű LSE 17 5 3 9 23-35 18
13. Füzesgyarmat 17 5 2 10 18-38 17
14. Kecskemét II 17 3 5 9 18-26 14
15. Cegléd 17 2 3 12 17-46 9
16. Szeged-Csanád II 17 1 5 11 14-29 8
NB III Észak-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Tatabánya 17 12 3 2 35-16 39
2. Veszprém 17 11 4 2 39-17 37
3. III. Ker. TVE 17 10 4 3 29-16 34
4. Bicskei TC 1 17 10 3 4 25-16 33
5. Dorog 17 7 6 4 28-21 27
6. Gyirmót II 17 7 4 6 36-41 25
7. Kelen Sport Club 17 7 2 8 20-28 23
8. Balatonfüred 17 6 5 6 27-28 23
9. Puskás Ak. II 17 5 7 5 24-22 22
10. Komárom VSE 17 5 7 5 20-23 22
11. SC Sopron 17 5 5 7 27-24 20
12. ETO FC Győr II 17 5 4 8 22-27 19
13. Budaörs 17 5 3 9 22-31 18
14. Haladás VSE 17 4 4 9 22-29 16
15. ZTE II 17 3 3 11 17-29 12
16. Csornai SE 1 17 1 2 14 20-45 5

[1] A Csorna-Bicske (8. ford.) mérkőzés megállapított eredménye: 0-3

NB III Dél-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Iváncsa 17 14 1 2 45-14 43
2. Szentlőrinc 17 13 4 0 43-12 43
3. Ferencváros II 17 11 2 4 30-13 35
4. FC Nagykanizsa 17 10 3 4 45-25 33
5. Dunaföldvár 17 10 3 4 32-19 33
6. Kaposvár 17 7 7 3 25-17 28
7. Paks II 17 7 0 10 40-42 21
8. Gárdonyi VSC 17 5 4 8 34-41 19
9. Érdi VSE 17 5 4 8 28-39 19
10. MTK II 17 4 6 7 27-31 18
11. Mohácsi TE 17 5 2 10 19-28 17
12. Majosi SE 17 5 2 10 18-32 17
13. Fehérvár II 17 4 3 10 25-38 15
14. PTE-PEAC 17 3 5 9 11-30 14
15. Szekszárd 17 3 4 10 15-33 13
16. Dunaújváros FC 17 3 4 10 16-39 13
Női NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. FTC 12 11 2 0 56-2 35
2. Győri ETO FC 13 11 1 1 52-5 34
3. MTK Budapest 13 10 1 2 32-12 31
4. PAFC 13 10 0 3 33-12 30
5. Haladás Viktória 13 4 4 5 19-23 16
6. DVTK 13 4 4 5 21-30 16
7. Astra HFC 13 4 3 6 11-16 15
8. Szekszárdi WFC 13 4 3 6 16-31 15
9. Soroksár 13 3 1 9 11-32 10
10. Szent Mihály 13 2 2 9 13-32 8
11. BSC 13 1 3 9 6-44 6
12. Fehérvár 13 1 2 10 8-39 5
Archív tabellák
Göllövőlista / NB I, 2023/2024
1. Varga Barnabás (Ferencvárosi TC) 15
2. Kodro Kenan (Fehérvár FC) 11
3. Mance Antonio (ZTE) 10
4. Drazic Stefan (Mezőkövesd) 9
5. Könyves Norbert (Paks) 8
Windecker József (Paks) 8
Horváth Krisztofer (Kecskemét) 8
8. Katona Mátyás (Fehérvár FC) 7
9. Németh Krisztián (MTK) 6
Szabó Levente (Fehérvár FC) 6
Plsek Jakub (Puskás Akadémia) 6
Croizet Yohan (ZTE) 6
ifj. Lisztes Krisztián (Ferencvárosi TC) 6
Ambrose Peter (Újpest FC) 6
Pesic Aleksandar (Ferencvárosi TC) 6
Pozeg Vancas Rudi (Diósgyőr) 6
Edomwonyi Bright (Diósgyőr) 6
18. Bognár István (MTK) 5
Nagy Zsolt (Puskás Akadémia) 5
Lukács Dániel (Diósgyőr) 5
Gruber Zsombor (Puskás Akadémia) 5
Zachariassen Kristoffer (Ferencvárosi TC) 5
Marquinhos (Ferencvárosi TC) 5
Colley Lamin (Puskás Akadémia) 5
Ljujic Matija (Újpest FC) 5
Dominguès Brandon (Debrecen) 5
Mörschel Heinz (Újpest FC) 5
28. Dzsudzsák Balázs (Debrecen) 4
Böde Dániel (Paks) 4
Mim Gergely (ZTE) 4
Bárány Donát (Debrecen) 4
Mezei Szabolcs (Paks) 4
Szalai Gábor (Kecskemét) 4
Favorov Artem (Puskás Akadémia) 4
Mesanovic Jasmin (Kisvárda) 4
Traoré Adama (Ferencvárosi TC) 4
Kastrati Lirim (Fehérvár FC) 4
Christensen Tobias (Fehérvár FC) 4
Loncar Stefan (Debrecen) 4
40. Szabó János (Paks) 3
Szécsi Márk (Debrecen) 3
Stieber Zoltán (MTK) 3
Hahn János (Paks) 3
Cseke Benjámin (Mezőkövesd) 3
Kalmár Zsolt (Fehérvár FC) 3
Pálinkás Gergő (Kecskemét) 3
Csoboth Kevin (Újpest FC) 3
Szabó Bálint (Paks) 3
Kusnyír Erik (Debrecen) 3
Komáromi György (Puskás Akadémia) 3
Antonov Nemanja (MTK) 3
Loncar Stjepan (Ferencvárosi TC) 3
Ilievski Mario (Kisvárda) 3
Abu Fani Mohammed (Ferencvárosi TC) 3
Cipetic Branimir (Kisvárda) 3
56. Bőle Lukács (Paks) 2
Molnár Gábor (Mezőkövesd) 2
Gera Dániel (Diósgyőr) 2
Vágó Levente Martin (Kecskemét) 2
Thiam Khaly (MTK) 2
Sajbán Máté (ZTE) 2
Balogh Norbert (Kisvárda) 2
Kocsis Gergő (MTK) 2
Tóth Barna (Kecskemét) 2
Szuhodovszki Soma (Kecskemét) 2
Hej Viktor (MTK) 2
Szabó Alex (Kecskemét) 2
Zeke Márió (Kecskemét) 2
Onovo Vincent (Újpest FC) 2
Tajti Mátyás (ZTE) 2
Jurina Marin (Diósgyőr) 2
Corbu Marius (Puskás Akadémia) 2
Camaj Driton (Kisvárda) 2
Vajda Botond (Debrecen) 2
Mmaee Samy (Ferencvárosi TC) 2
Spoljaric Josip (ZTE) 2
Golla Wojciech (Puskás Akadémia) 2
Kyziridisz Alexandrosz (Debrecen) 2
Vallejo Alex (Diósgyőr) 2
Acolatse Elton (Diósgyőr) 2
Karamoko Mamoudou (Fehérvár FC) 2
Rodrigues Da Silva (Diósgyőr) 2
Soisalo Mikael (Puskás Akadémia) 2
Franchu Feuillassier (Diósgyőr) 2
Stefanelli Nicolas (Fehérvár FC) 2
86. Cseri Tamás (Mezőkövesd) 1
Lucas Marcolini (Kisvárda) 1
Bódi Ádám (Debrecen) 1
Simon Krisztián (Újpest FC) 1
Papp Kristóf (Paks) 1
Haraszti Zsolt (Paks) 1
Sigér Dávid (Ferencvárosi TC) 1
Batik Bence (Puskás Akadémia) 1
Osváth Attila (Paks) 1
Szatmári Csaba (Diósgyőr) 1
Medgyes Sinan (ZTE) 1
Bobál Dávid (MTK) 1
Botka Endre (Ferencvárosi TC) 1
Holdampf Gergő (Diósgyőr) 1
Lenzsér Bence (Paks) 1
Nagy Krisztián (Kecskemét) 1
Vajda Sándor (Mezőkövesd) 1
Ramírez Cristian (Ferencvárosi TC) 1
Bedi Bence (ZTE) 1
Széles Imre (Kisvárda) 1
Végh Bence (MTK) 1
Banó-Szabó Bence (Kecskemét) 1
Bárdos Bence (Diósgyőr) 1
Kiss Bence (ZTE) 1
Tamás Krisztián (Újpest FC) 1
Kovács Krisztián (Paks) 1
Varju Benedek (MTK) 1
Nikolov Boban (Kisvárda) 1
Szendrei Norbert (ZTE) 1
Skribek Alen (Paks) 1
Nguen Tokmac (Ferencvárosi TC) 1
Szendrei Ákos (Kecskemét) 1
Bényei Ágoston (Diósgyőr) 1
Kata Mihály (MTK) 1
Csongvai Áron (Fehérvár FC) 1
Ubochioma Meshack (ZTE) 1
Slagveer Luciano (Puskás Akadémia) 1
Navratil Jaroslav (Kisvárda) 1
Lehoczky Roland (Mezőkövesd) 1
Nagy Olivér Zoltán (Kecskemét) 1
Varga György Balázs (Újpest FC) 1
Jurek Gábor (Diósgyőr) 1
Wingo Henry (Ferencvárosi TC) 1
Tóth Tamás Vid (Fehérvár FC) 1
Molnár Rajmund (MTK) 1
Radosevic Ognjen (Újpest FC) 1
Stronati Patrizio (Puskás Akadémia) 1
Serafimov Nikola (Fehérvár FC) 1
Mack Luca (Újpest FC) 1
Czékus Ádám (Kisvárda) 1
Babunski Dorian (Debrecen) 1
Manrique Christian (Debrecen) 1
Vida Kristopher (Kisvárda) 1
Jovicic Aleksandar (Kisvárda) 1
Spasic Milos (Kisvárda) 1
Beriashvili Ilia (Mezőkövesd) 1
Levi Jonathan (Puskás Akadémia) 1
Flores Deybi (Fehérvár FC) 1
Abena Myenty (Ferencvárosi TC) 1
Ben Romdhane Mohamed Ali (Ferencvárosi TC) 1
Stephen Godfrey Bitok (Diósgyőr) 1
Aaneba Ismail (Ferencvárosi TC) 1
Evangelou Stefanos (ZTE) 1
Filipovic Andrija (Kisvárda) 1
Gradisar Nejc (Fehérvár FC) 1
Göllövőlista / NB II, 2023/2024
1. Kirchner Krisztián (Kozármisleny) 11
Tóth Milán (Vasas) 11
3. Rácz Barnabás (Haladás) 9
Géresi Krisztián (Nyíregyháza) 9
5. Novothny Soma (Vasas) 7
Nagy Dominik (Nyíregyháza) 7
Medgyes Zoltán (Gyirmót) 7
Pinte Patrik (Kazincbarcika) 7
Borvető Áron (Szeged-Csanád) 7
Nagy Zoárd (Csákvári TK) 7
Bumba Claudiu (ETO FC Győr) 7
Kerezsi Zalán (Honvéd) 7
Németh Barnabás (Nyíregyháza) 7
14. Lovrencsics Balázs (Soroksár SC) 6
Radó András (Vasas) 6
Myke Bouard Ramos (Nyíregyháza) 6
Soltész Dominik (Gyirmót) 6
Bíró Bence (Szeged-Csanád) 6
19. Takács Tamás (M.magyaróvár) 5
Bobál Gergely (Honvéd) 5
Novák Csanád (Nyíregyháza) 5
Horváth II Péter (Kozármisleny) 5
Vajda Roland Attila (Kozármisleny) 5
Torvund Alexander (Tiszakécske) 5
Skvarka Michal (ETO FC Győr) 5
Vasvári Zoltán (Budafoki MTE) 5
Huszár Marcell (ETO FC Győr) 5
28. Zamostny Balázs (Tiszakécske) 4
Holender Filip (Vasas) 4
Madarász Márk (Gyirmót) 4
Kovács Dávid (Budafoki MTE) 4
Kitl Miklós (Siófok) 4
Szabó Bence (M.magyaróvár) 4
Tóth Zoltán (Kozármisleny) 4
Tamás Nándor (Csákvári TK) 4
Molnár Ádin (Kozármisleny) 4
Horváth Rajmund (Haladás) 4
38. Simon András (Csákvári TK) 3
Hidi Patrik (BVSC-Zugló) 3
Elek Bence (Budafoki MTE) 3
Litauszki Róbert (Vasas) 3
Holman Dávid (Honvéd) 3
Illés Dávid (M.magyaróvár) 3
Gengeliczki Gergő (Nyíregyháza) 3
Berecz Zsombor (Vasas) 3
Herjeczki Kristóf (Nyíregyháza) 3
Szegi Vince (Gyirmót) 3
Pávkovics Bence (Vasas) 3
Harsányi István (PMFC) 3
Dragóner Filip (Soroksár SC) 3
Ádám Ferenc (Kazincbarcika) 3
Szarka Ákos (Ajka) 3
Szépe János (ETO FC Győr) 3
Erdei Carlo (Tiszakécske) 3
Nyíri Vince (Haladás) 3
Gálfi Zoltán Norbert (Soroksár SC) 3
Zimonyi Dávid (Vasas) 3
Mucsányi Márk (BVSC-Zugló) 3
Hajdú Roland (Soroksár SC) 3
Babos Bence (Ajka) 3
Lacza Alex (ETO FC Győr) 3
Borsos Filip (Ajka) 3
Varga Zétény (Soroksár SC) 3
Diarra Mamady (ETO FC Győr) 3
Pintér Attila Filip (Haladás) 3
66. Szakály Dénes (Csákvári TK) 2
Baracskai Roland (Csákvári TK) 2
Nagy Mihály Krisztián (Ajka) 2
Baráth Botond (Vasas) 2
Bacsa Patrik (BVSC-Zugló) 2
Pekár László (Kazincbarcika) 2
Ihrig-Farkas Sebestyén (Vasas) 2
Kesztyűs Barna (Nyíregyháza) 2
Gajdos Zsolt (Szeged-Csanád) 2
Márkvárt Dávid (Szeged-Csanád) 2
Szedlár Zoltán (Siófok) 2
Nagy Richárd (Siófok) 2
Fejős Áron (Csákvári TK) 2
Kozics Barnabás (Kozármisleny) 2
Czingráber Máté (M.magyaróvár) 2
Turi Tamás (Kozármisleny) 2
Korozmán Kevin (Soroksár SC) 2
Gresó Mátyás (Nyíregyháza) 2
Csizmadia Zoltán (Ajka) 2
Oláh Bálint (Budafoki MTE) 2
Adamcsek Máté (Gyirmót) 2
Tóth Levente Milán (BVSC-Zugló) 2
Pethő Bence (Kazincbarcika) 2
Hidi M Sándor (Vasas) 2
Major Gergő (Siófok) 2
Kovács Milán (Gyirmót) 2
Kotula Máté (Kazincbarcika) 2
Papp Milán (Kazincbarcika) 2
Urblík József (Vasas) 2
Szekszárdi Milán (Kazincbarcika) 2
Kalmár Olivér (Budafoki MTE) 2
Gyurkits Gergő (PMFC) 2
Kocsis Dominik (Tiszakécske) 2
Benczenleitner Barna (Honvéd) 2
Farkas Bendegúz (Nyíregyháza) 2
Alaxai Áron (Nyíregyháza) 2
Bakti Balázs (Vasas) 2
Dénes Csanád (Siófok) 2
Papp Áron (Szeged-Csanád) 2
Babós Levente (Csákvári TK) 2
Lányi Bence (Gyirmót) 2
Anton Paul (ETO FC Győr) 2
Kröhn Christopher (ETO FC Győr) 2
Riquelme Rodrigues Mendes (ETO FC Győr) 2
110. Bertus Lajos (Tiszakécske) 1
Gaál Bálint (Ajka) 1
Vernes Richárd (BVSC-Zugló) 1
Mitrovics Nikola (BVSC-Zugló) 1
Tajthy Tamás (Ajka) 1
Tóth Gergely (Ajka) 1
Horváth Zoltán (Tiszakécske) 1
Lőrinczy Attila (Honvéd) 1
Pantovic Nikola (Ajka) 1
Daru Bence (Kozármisleny) 1
Gajág Gergő (Kozármisleny) 1
Jancsó András (Haladás) 1
Prosser Dániel (Szeged-Csanád) 1
Farkas Aurél (Csákvári TK) 1
Tar Zsolt (Ajka) 1
Baki Ákos (Nyíregyháza) 1
Karacs Dániel (Csákvári TK) 1
Óvári Zsolt (Szeged-Csanád) 1
Zsolnai Richárd (Ajka) 1
Hudák Dávid (Gyirmót) 1
Haris Attila (Szeged-Csanád) 1
Szilágyi Máté (BVSC-Zugló) 1
Csonka Bonifác (Haladás) 1
Svedyuk Alex Pál (PMFC) 1
Kártik Bálint (Kazincbarcika) 1
Zsóri Dániel (Budafoki MTE) 1
Takács Ronald (Gyirmót) 1
Csernik Kornél (Haladás) 1
Dobos Áron (Soroksár SC) 1
Szilágyi Zoltán (Szeged-Csanád) 1
Horváth Kevin (M.magyaróvár) 1
Horváth Olivér (Budafoki MTE) 1
Szőr Levente (Tiszakécske) 1
Varjas Zoltán (Siófok) 1
Kovács Nikolasz (Honvéd) 1
Pejovic Danilo (PMFC) 1
Kovácsréti Márk (Nyíregyháza) 1
Cipf Dominik (Tiszakécske) 1
Krausz Raul (PMFC) 1
Sipos Zoltán (Soroksár SC) 1
Rabatin Richárd (Ajka) 1
Papp László (M.magyaróvár) 1
György Nico (Siófok) 1
Szerető Krisztofer (Budafoki MTE) 1
Pintér Ádám (Budafoki MTE) 1
Keresztes Krisztián (ETO FC Győr) 1
Kurdics Levente (Kazincbarcika) 1
Bencze Márk (Tiszakécske) 1
Doktorics Áron (Haladás) 1
Köböl Krisztián (Soroksár SC) 1
Kovács Dominik (Gyirmót) 1
Major Sámuel (Kozármisleny) 1
Bocskay Bertalan (Honvéd) 1
Németh Dániel (M.magyaróvár) 1
Kocsis Dominik (Honvéd) 1
Böndi Ádám (Siófok) 1
Nahirnij Artem (Csákvári TK) 1
Csóka Dominik (M.magyaróvár) 1
Kelemen Marko (Haladás) 1
Gera Zalán (PMFC) 1
Gazdag Vajk (Csákvári TK) 1
Sztojka Dominik (Vasas) 1
Pekár István (Honvéd) 1
Vékony Viktor (Siófok) 1
Csatári Gergő (Kazincbarcika) 1
Kaján Norbert (Soroksár SC) 1
Beke Péter (Nyíregyháza) 1
Lukic Nenad (ETO FC Győr) 1
Székely Krisztián (Kazincbarcika) 1
Balogh Máté (BVSC-Zugló) 1
Merényi Ádám (Budafoki MTE) 1
Tóth Rajmund (ETO FC Győr) 1
Tarján Patrik (Haladás) 1
Barkóczi Benedek (Kozármisleny) 1
Simut Mario (Haladás) 1
Vingler László (ETO FC Győr) 1
Bolla Gergő (Haladás) 1
Vida Kristopher (Nyíregyháza) 1
Szendeff Bence (M.magyaróvár) 1
Mohos Barnabás (Haladás) 1
Csóka Bálint (ETO FC Győr) 1
Göllövőlista / NB III, 2023/2024
1. Boros Gábor (Putnok FC) 23
2. Rétyi Róbert (Szentlőrinc) 16
3. Molnár János (ESMTK) 14
4. Bányai Péter (Iváncsa) 13
5. Kerék László (BKV Előre) 12
6. Magasföldi József (Puskás Ak. II) 11
Bartusz Dániel (Veszprém) 11
Wirth Dániel (ESMTK) 11
Monori Norbert (Érdi VSE) 11
10. Nagy Dávid (Tiszaújváros) 10
Lőrincz Bence (FC Nagykanizsa) 10
Szabó Tamás (SC Sopron) 10
Pesti Zoltán (Paks II) 10
14. Vólent Roland (Békéscsaba) 9
Barczi Dávid (III. Ker. TVE) 9
Gránicz Patrik (Karcag) 9
Árvai Dániel (Tatabánya) 9
Iván Milán (Szolnok) 9
Erdei Milán (Gyirmót II) 9
Kócs-Washburn Erik (Debrecen II) 9
21. Tóth László (Dorog) 8
Mácsai László (Tiszafüred) 8
János Norbert (FC Nagykanizsa) 8
Ominger Bence (Gyirmót II) 8
Batai Tamás (Debrecen II) 8
Major Szabolcs (Balatonfüred) 8
Varga Zétény (Ferencváros II) 8
28. Bartha László (Dunaföldvár) 7
Major Norbert (Veszprém) 7
Sóron Tibor (Bicskei TC) 7
Wéber László (Kőrösladány) 7
Hampuk Ádám (Kaposvár) 7
Zádori Krisztián (Békéscsaba) 7
Szabó Martin (Haladás VSE) 7
Haragos Viktor (Honvéd II) 7
Szalai Péter (Balatonfüred) 7
Kelemen Gergő (Cigánd) 7
Bohata Ádám (Mohácsi TE) 7
Hulicsár Máté (Monor) 7
Balogh Ádám (Gárdonyi VSC) 7
Kövesdi Péter (Gárdonyi VSC) 7
Honchar Nikita (Kisvárda II) 7
Simon Benedek (Honvéd II) 7
Földi Dominik (Paks II) 7
Horváth László Dávid (Monor) 7
46. Remili Mohamed (Kelen Sport Club) 6
Pintér Norbert (Békéscsaba) 6
Kocsis Gergő (Tatabánya) 6
Vigh Ádám (Dorog) 6
Kiprich Dávid József (Tatabánya) 6
Kerékgyártó Dávid (Csornai SE) 6
Tóth Tibor (Gárdonyi VSC) 6
Busa Bence (Szolnok) 6
Kapacina Kevin (Sényő FC) 6
Lakatos István (Gyöngyösi AK) 6
Novák Zsombor (Szentlőrinc) 6
Gréczi Márton (Hódmezővásárhely) 6
Nagy Zsolt András (Tiszafüred) 6
Törőcsik Péter (Iváncsa) 6
Kovalovszki Máté (FC Nagykanizsa) 6
Sármány Kristóf (Békéscsaba) 6
Lettner Lóránt (Dabas) 6
Kocsis Ármin (SC Sopron) 6
Szabó Bence (Füzesgyarmat) 6
Artner Dávid (Kecskemét II) 6
Radosevic Ognjen (Újpest II) 6
Kicsun Jevhenyij (Gyirmót II) 6
Tóth Máté Zsolt (Dunaföldvár) 6
Rácz Milán (Monor) 6
Ambach Arnold (Fehérvár II) 6
Sándor Raul (Füzesgyarmat) 6
Nwachukwu David (Debrecen II) 6
73. Rubus Tamás (Kisvárda II) 5
Bíró Ákos (Pénzügyőr SE) 5
Tarlósi Milán (Salgótarjáni BTC) 5
Oláh László Dávid (Komárom VSE) 5
Czirok József (Kőrösladány) 5
Tömösvári Bálint (Veszprém) 5
Kovács Sándor (Iváncsa) 5
Kondor Kristóf (FC Nagykanizsa) 5
Sandal Dominik (Komárom VSE) 5
Bíró Dominik (Kaposvár) 5
Tóth Borisz (Tiszaújváros) 5
Farkas Bálint (Érdi VSE) 5
Molnár Balázs (Veszprém) 5
Talpalló Norbert (Kőrösladány) 5
Suszter László Márk (Iváncsa) 5
Dékei Márk (Újpest II) 5
Oláh Benjámin (Tiszaújváros) 5
Rajsli Tamás (Kőrösladány) 5
Pintér Viktor (Martfű LSE) 5
Silling Máté (Cigánd) 5
Usakov Pavel (Gárdonyi VSC) 5
94. Szepessy Róbert (Dunaújváros FC) 4
Domokos Bálint (Dabas) 4
Gál Szabolcs (Dunaföldvár) 4
Horváth Zoltán (Cigánd) 4
Budai Dávid (Szekszárd) 4
Albert István (Békéscsaba) 4
Raducu Sorin (Kőrösladány) 4
Lucz Viktor (ESMTK) 4
Arena Ármin (Szekszárd) 4
Szalai Dániel (Bicskei TC) 4
Németh Márk (Szentlőrinc) 4
Pál Achilles (Majosi SE) 4
Ferencz Zoltán (Haladás VSE) 4
Keresztes Bence (Szentlőrinc) 4
Bata Kristóf (Dunaújváros FC) 4
Kovács Dominik (Monor) 4
Pap Zsolt (Cigánd) 4
Horváth Emil (Budaörs) 4
Lizák Bence (Sényő FC) 4
Vladul Stefan (Hódmezővásárhely) 4
Szilágyi Adrián Gábor (FC Nagykanizsa) 4
Nagy Zalán Barna (Komárom VSE) 4
Horog Ádám (Mohácsi TE) 4
Burzi Alex (Hatvan) 4
Halácsi Mirkó (Budaörs) 4
Lőrinc Dániel (Majosi SE) 4
Varga Donát (Vasas II) 4
Józsa Marcell (Dabas) 4
Nagy-Kolozsvári Dániel (Eger) 4
Kubó Gábor (BKV Előre) 4
Bagó Bálint (Gyirmót II) 4
Letenyei Zalán (Tatabánya) 4
Pataki Zoltán (Szeged-Csanád II) 4
Simon Balázs Bálint (Újpest II) 4
Csepregi Barnabás (Fehérvár II) 4
Sajnovics Milán (Majosi SE) 4
Farkas Balázs Zoltán (Pénzügyőr SE) 4
Papp G. Benedek (DEAC) 4
Trombola Vilmos (Gyöngyösi AK) 4
Molnár Csaba (Vasas II) 4
Fekete Vince (Diósgyőr II) 4
Vass Benjámin (Kelen Sport Club) 4
Orbán Kolos (PTE-PEAC) 4
Kenesei Noel (MTK II) 4
Kriska Norbert (Martfű LSE) 4
Vas Milán (MTK II) 4
140. Hegedűs Dávid (Eger) 3
Birtalan Botond (Budaörs) 3
Farkas Ádám (Monor) 3
Kardos Norbert dr. (Martfű LSE) 3
Balajti Ádám (Vasas II) 3
Kapacina Valér (Sényő FC) 3
Kalmár Ferenc (Karcag) 3
Kristófi Sándor (Kisvárda II) 3
Grabant Bence (Szentlőrinc) 3
Sajbán Miklós (Budaörs) 3
Sándor Tamás (DEAC) 3
Murai Márk (Budaörs) 3
Soltész Barnabás (Tatabánya) 3
Slezák Richárd (ESMTK) 3
Tarlósi Patrik (Salgótarjáni BTC) 3
Lőrincz Attila (Putnok FC) 3
Kun László Dávid (Dunaföldvár) 3
Szerencsi Miklós (Dorog) 3
Kitl Krisztián (Hatvan) 3
Németh Balázs (Csornai SE) 3
Pócsik Botond (Putnok FC) 3
Mikló Roland (Békéscsaba) 3
Barta Barnabás (Iváncsa) 3
Babinszky Bence (Kaposvár) 3
Valkay Richárd (Tiszaújváros) 3
Pál Márton Vilmos (Majosi SE) 3
Malkócs Marcell (Kőrösladány) 3
Juhos Dávid (Putnok FC) 3
Pusztai András (Kőrösladány) 3
Kovács Norbert (Cigánd) 3
Márton Adrián (Csornai SE) 3
Zuigéber Ákos (MTK II) 3
Szenczi Bence (Haladás VSE) 3
Molnár Tamás (ESMTK) 3
Mucsányi Márk (Újpest II) 3
Görög Gergő (Dunaföldvár) 3
Fehér Barnabás (FC Nagykanizsa) 3
Pap Márton Rafael (Haladás VSE) 3
Szederkényi Ádám (Kaposvár) 3
Ladányi Gergő (Ferencváros II) 3
Girdán Levente (Cigánd) 3
Varga György Balázs (Újpest II) 3
Bozai Bence Attila (Gárdonyi VSC) 3
Zoltán Rafael (Paks II) 3
Bodor Zoltán (Cegléd) 3
Tochukwu Oliver (DEAC) 3
Volter Patrik (Veszprém) 3
Izsák Máté (Mohácsi TE) 3
Rátonyi Soma (ETO FC Győr II) 3
Skripek Dávid (REAC) 3
Juhász Bálint Dániel (Cegléd) 3
Doncsecz Levente (Szeged-Csanád II) 3
Horváth Kevin (Paks II) 3
Horváth Zalán (Debrecen II) 3
Pinto Mario Alfredo (Szolnok) 3
Csikai Gergő (Csornai SE) 3
Gágyor Domán (Ferencváros II) 3
Tóth Sándor (DEAC) 3
Bagi Ádám Gyula (Ferencváros II) 3
Cserkuti-Németh Olivér (Fehérvár II) 3
Bánáti Kevin (ETO FC Győr II) 3
Bán Gergő (ESMTK) 3
Anokye Christian (MTK II) 3
Győrfi Milán (Paks II) 3
Lépő Kristóf (Paks II) 3
Kröhn Christopher (ETO FC Győr II) 3
Benkő Dominik (Hatvan) 3
Hancz Dominik (Honvéd II) 3
Fendrik István (SC Sopron) 3
Szabó Szilárd (Ferencváros II) 3
Jürgens Oliver (Újpest II) 3
Spinner Szabolcs (Érdi VSE) 3
212. Pál Szabolcs (Érdi VSE) 2
Ur László (Sényő FC) 2
Korhut Mihály (DEAC) 2
Bozsoki Imre (Bicskei TC) 2
Kis Szabolcs (Füzesgyarmat) 2
Horváth Bence (Iváncsa) 2
Aradi Csaba (Iváncsa) 2
Németh Milán (Haladás VSE) 2
Markó Ádám (Cegléd) 2
Berkó Ádám (Dorog) 2
Tóth Dániel (Hódmezővásárhely) 2
Vankó Imre (III. Ker. TVE) 2
Papp Máté (III. Ker. TVE) 2
Engel Alex (Tiszafüred) 2
Erdei Gábor (III. Ker. TVE) 2
Szegleti Gergely (Tatabánya) 2
Török Milán (Balatonfüred) 2
Varga Szabolcs (Bicskei TC) 2
Károly Bálint (Dunaföldvár) 2
Márton András (Sényő FC) 2
Vallejos Dominique (Iváncsa) 2
Baldauf Konrád (Veszprém) 2
Cseszneki Richárd (III. Ker. TVE) 2
Constantinescu Dan-Marius (Karcag) 2
Göblyös Dániel (Érdi VSE) 2
Oldal Tibor (Cegléd) 2
Bartos Julián (III. Ker. TVE) 2
Varga Örs (Pénzügyőr SE) 2
Tóth Dávid (Pénzügyőr SE) 2
Nemes Milán (Putnok FC) 2
Márkvárt Patrik (PTE-PEAC) 2
Pálinkás Gergő (Kecskemét II) 2
Visy Bálint (Csornai SE) 2
Hunya Krisztián (Hódmezővásárhely) 2
Szellák Soma (Gárdonyi VSC) 2
Kovács Botond (ESMTK) 2
Zsóri Dániel (MTK II) 2
Nagy Gergő (REAC) 2
Lénárt Tomás (Dorog) 2
Kercsó Bence (Iváncsa) 2
Ekker Milán (Kaposvár) 2
Papp György (Cegléd) 2
Hegedűs Márk (BKV Előre) 2
Ilyés Tamás (Békéscsaba) 2
Pethő Bence (Gyirmót II) 2
Zachán Péter (Veszprém) 2
Hetesi Patrik (Balatonfüred) 2
Szalánszki Gergő (Tatabánya) 2
Szabó Patrik (FC Nagykanizsa) 2
Annus Árpád (Cegléd) 2
Galacs Erik (Putnok FC) 2
Székely Dávid (Martfű LSE) 2
Májer Milán (Kecskemét II) 2
Szabó Bálint (Paks II) 2
Baranyai Nimród (Debrecen II) 2
Vajda Ákos (Eger) 2
Jónyer Kristóf (Eger) 2
Motkó Benjámin (Cigánd) 2
Markos Marcell (REAC) 2
Barna Gergő Ákos (Dorog) 2
Juhász Zsombor (Monor) 2
Dobrovolszki Jenő (Putnok FC) 2
Kapornai Bertalan (Vasas II) 2
Fazekas Lóránt (Békéscsaba) 2
Kun Bertalan (Veszprém) 2
Balogh Ferenc (SC Sopron) 2
Csifó István (Salgótarjáni BTC) 2
Bartók István Dániel (Füzesgyarmat) 2
Feledy Balázs (Vasas II) 2
Cibla Flórián (Debrecen II) 2
Hamed Yasin (ETO FC Győr II) 2
Gíber Attila (Eger) 2
Kiss Krisztián (Szentlőrinc) 2
Csóka Dominik (ZTE II) 2
Menyhárt Zsombor (Fehérvár II) 2
Medgyesi Márk (Szentlőrinc) 2
Schmidt Péter (Sényő FC) 2
Horváth Máté (Salgótarjáni BTC) 2
Katona Bálint (Ferencváros II) 2
Sipőcz Bence (SC Sopron) 2
Mrva Patrik (Putnok FC) 2
Benkő Péter (Putnok FC) 2
Demeter Zsombor (Puskás Ak. II) 2
Biben Barnabás (MTK II) 2
Győri Benjámin (Karcag) 2
Jurek Gábor (Diósgyőr II) 2
Tóth Tamás Vid (Fehérvár II) 2
Kotroczó Péter (Dabas) 2
Kovács Patrik (MTK II) 2
Kovács Kolos (Kecskemét II) 2
Zavodni Tamás Ferenc (Kelen Sport Club) 2
Buda Péter Pál (III. Ker. TVE) 2
Guth Ádám (Hódmezővásárhely) 2
Harsányi Dániel (Kaposvár) 2
Pongó-Dankai Dominik (Kisvárda II) 2
Dani Zoltán (BKV Előre) 2
Molnár Attila (Bicskei TC) 2
Szűcs Levente Norbert (ESMTK) 2
Pajti Attila Bence (Kelen Sport Club) 2
Szőke Gergő (Gyirmót II) 2
Erdei Martin (Tiszafüred) 2
Kalocsány Péter (Honvéd II) 2
Benkő László (Honvéd II) 2
Behovits Máté (III. Ker. TVE) 2
Korógyi Szabolcs (ZTE II) 2
Mitring Zsombor (ETO FC Győr II) 2
Puporka Dávid (Kisvárda II) 2
Lasz Szabolcs (Balatonfüred) 2
Geiger Bálint (Újpest II) 2
Balogh Zsombor (Honvéd II) 2
Boros Zsombor (ZTE II) 2
Nagy Richárd (Balatonfüred) 2
Vincze Dániel (Diósgyőr II) 2
Megyeri Márk (Pénzügyőr SE) 2
Tóth Alex László (Ferencváros II) 2
Lapu Andor (III. Ker. TVE) 2
Hetyei Szilveszter (Diósgyőr II) 2
Ledacs-Kis Balázs (Cegléd) 2
Moharos Leó (ETO FC Győr II) 2
Fülöp Levente (Diósgyőr II) 2
Doktor Zsolt (Debrecen II) 2
Farkas Jeromos (Vasas II) 2
Baloteli Philip (ZTE II) 2
Hujbert Botond (Karcag) 2
Berényi Erik (Ferencváros II) 2
Virág Gergő (DEAC) 2
Kanálos Péter (Hatvan) 2
Barta Tamás (Gyirmót II) 2
Lyskov Danyil (Debrecen II) 2
Balogh Máté Zsolt (Fehérvár II) 2
Majoros Benjámin (Kecskemét II) 2
Rácz Márton (Pénzügyőr SE) 2
Ésik Ákos (Kisvárda II) 2
Sági Marcell (FC Nagykanizsa) 2
Szamosi Ádám Szabolcs (Diósgyőr II) 2
Kozachuk Artur (Kisvárda II) 2
Kruppai Adrián (Újpest II) 2
Szabó Szilveszter László (Hatvan) 2
Halászi-Harsányi Medárd (Puskás Ak. II) 2
Zámbó Márton (III. Ker. TVE) 2
Sáreczki Szabolcs (Diósgyőr II) 2
Bernáth Ákos (Tiszafüred) 2
Lakatos Zoltán (REAC) 2
Tóth Márk (REAC) 2
Barkóczi Barnabás (Vasas II) 2
Vörös Dominik (Kelen Sport Club) 2
Tagai András (ESMTK) 2
Jankovics Máté (Komárom VSE) 2
Tokody Bence (Szekszárd) 2
Antic Dimitrije (Karcag) 2
Desnica Vladimir (Martfű LSE) 2
363. Forgács András (Dabas) 1
Böde Dániel (Paks II) 1
Bozsó Antal (Monor) 1
Tamás László (Szentlőrinc) 1
Müllerlei Szabolcs (Mohácsi TE) 1
Fröhlich Roland (Dunaföldvár) 1
Lengyel Béla (Szolnok) 1
Kiss Máté (ETO FC Győr II) 1
Lázár Patrik (Gyirmót II) 1
Zelenyánszki László (Kőrösladány) 1
Tisza Kálmán (Szolnok) 1
Szokol Zsolt (Sényő FC) 1
Bertus Lajos (Diósgyőr II) 1
Vég Bence (Mohácsi TE) 1
Balogh Balázs (Paks II) 1
Kovács Ádám (Sényő FC) 1
Pécseli Szilárd (Balatonfüred) 1
Farkas Norbert (Iváncsa) 1
Balázs Bálint (Pénzügyőr SE) 1
Orosz Máté (Sényő FC) 1
Király Patrik (Bicskei TC) 1
Bussy Dávid (Tiszaújváros) 1
Ihrig-Farkas Sebestyén (Vasas II) 1
Geiger Norbert (Békéscsaba) 1
Popgeorgiev Pantelisz (REAC) 1
Gera Dániel (Diósgyőr II) 1
Andric Nemanja (Karcag) 1
Kalász Milán (SC Sopron) 1
Puskás Gábor (Dunaújváros FC) 1
Ferkó Ádám (Dorog) 1
Szénási István (Komárom VSE) 1
Földes Milán (Dabas) 1
Füredi Patrik (Szekszárd) 1
Kárász Krisztián (REAC) 1
Túri Dániel (ESMTK) 1
Mayer Milán (Kaposvár) 1
Pleszkán Tibor (Dunaföldvár) 1
Dulló Martin (Eger) 1
Szabó Balázs (Gárdonyi VSC) 1
Karácsony Dávid (Hatvan) 1
Dobsa Gergő (Veszprém) 1
Szabó Bence (Balatonfüred) 1
Czibolya Gábor (Hatvan) 1
Szabó Tamás (Martfű LSE) 1
Szabó Richárd (Szolnok) 1
Bora György (Békéscsaba) 1
Asztalos Dávid (Martfű LSE) 1
Szanyi Krisztián (FC Nagykanizsa) 1
Szélpál Norbert (Paks II) 1
Dudás Dániel (Dabas) 1
Irmes Dávid (Komárom VSE) 1
Soós Dávid (REAC) 1
Bakos Bence (Salgótarjáni BTC) 1
Vámos Márk (Sényő FC) 1
Kószás Krisztián (Veszprém) 1
Vincze Ákos (DEAC) 1
Lékó Roland (Szekszárd) 1
Zámbori Dániel (Hódmezővásárhely) 1
Pintér Nikolasz (Érdi VSE) 1
Kertai Dániel (Kelen Sport Club) 1
Katona Károly (Tatabánya) 1
Székely II Dávid (Karcag) 1
Kürti Zsolt (Érdi VSE) 1
Havas Attila (Szentlőrinc) 1
Szabó Tamás (Gyöngyösi AK) 1
Gaszner Roland (Bicskei TC) 1
Kovács Dávid (Eger) 1
Soós Bence (ESMTK) 1
Juhász Jónás (Hódmezővásárhely) 1
Durso Giuliano (Iváncsa) 1
Madarász Bence (Iváncsa) 1
Lustyik Levente (REAC) 1
Schmidtka Balázs (Cegléd) 1
Lencsés Balázs (Gárdonyi VSC) 1
Godzsajev-Telmán Rabil (FC Nagykanizsa) 1
Bévárdi Zsombor (Debrecen II) 1
Veres Milán (Csornai SE) 1
Achim Sebastian (Füzesgyarmat) 1
Tímári Norman (Komárom VSE) 1
Takács Martin (PTE-PEAC) 1
Kóródi Nándor (Békéscsaba) 1
Tóth Ákos (Dunaföldvár) 1
Szabó Dominik (Mohácsi TE) 1
Bence Szilárd (FC Nagykanizsa) 1
Szőr Levente (Kisvárda II) 1
Tóth György (REAC) 1
Vitelki Balázs (Tiszaújváros) 1
Udvardi Dániel (PTE-PEAC) 1
Gajda Márkó (Pénzügyőr SE) 1
Tapiska Géza (Dunaújváros FC) 1
Tóth Márton Mihály (Haladás VSE) 1
Múcska Viktor (Szentlőrinc) 1
Szökrönyös Dániel (FC Nagykanizsa) 1
Papp Richárd (Csornai SE) 1
Vastag Richárd (Hódmezővásárhely) 1
Mezei Szabolcs (Paks II) 1
Vörös Tamás (Dunaújváros FC) 1
Tóth Ádám (Cigánd) 1
Sághy Félix (Szentlőrinc) 1
Maruscsák Jan (Karcag) 1
Temesvári Attila (Paks II) 1
Radics Márton (Szeged-Csanád II) 1
Magyar Zsolt (Szeged-Csanád II) 1
Tóth Kristóf (Pénzügyőr SE) 1
Nagy Tamás (Komárom VSE) 1
Szegő Imre (Tatabánya) 1
Varjas László (Tiszaújváros) 1
Csernik Zsombor (Mohácsi TE) 1
Zvara Levente (Békéscsaba) 1
Tóth Simon (Tiszaújváros) 1
Nikic Nemanja (Karcag) 1
Kovács Barnabás (ZTE II) 1
Kiszely Dominik (Szekszárd) 1
Márkus Marcell (Gyöngyösi AK) 1
Ominger Gergő (Puskás Ak. II) 1
Czuczi Péter (Haladás VSE) 1
Szendrei Ákos (Kecskemét II) 1
Puskás Zsombor (Vasas II) 1
Szabó Levente (DEAC) 1
Lakatos Benjámin (DEAC) 1
Labát Krisztofer (Pénzügyőr SE) 1
Barna Viktor (Szolnok) 1
Dankó Márton (Bicskei TC) 1
Fekete Olivér (Budaörs) 1
Sárosi Norbert (Sényő FC) 1
Sipos Gábor (Hódmezővásárhely) 1
Kapronczai Gergely (III. Ker. TVE) 1
Krajcsó Krisztián (Kőrösladány) 1
Szalay Szabolcs (ZTE II) 1
Váradi Ádám (Békéscsaba) 1
Csontos Dominik (ETO FC Győr II) 1
Dobronoky Viktor (Hódmezővásárhely) 1
Buna Gábor (ETO FC Győr II) 1
Keresztes Zalán (PTE-PEAC) 1
Hodonicki Márk (Békéscsaba) 1
Bene Marcell (Pénzügyőr SE) 1
Gellén Balázs (Debrecen II) 1
Vass Ottó (Cigánd) 1
Németh Dániel (ZTE II) 1
Keresztes Noel (Honvéd II) 1
Benyó Imre (Szeged-Csanád II) 1
Papp Zsolt (Kőrösladány) 1
Száhl Péter (Bicskei TC) 1
Dóra Donát János (Hódmezővásárhely) 1
Papp Marcell (Diósgyőr II) 1
Hajas Attila (Tatabánya) 1
Tóth Adrián (Csornai SE) 1
Bedő Roland (REAC) 1
Czérna Erik (Kisvárda II) 1
Bartos Norbert (Pénzügyőr SE) 1
Dinka Kristóf (Hatvan) 1
Hosszú Zétény (Vasas II) 1
Sindel Roland (Martfű LSE) 1
Kocsis Barnabás (SC Sopron) 1
Kópis Róbert (Szolnok) 1
Forrai Zoltán (Dabas) 1
Somogyi-Bakos Bence (Csornai SE) 1
Vajda Botond (Debrecen II) 1
Puskás Norbert (Monor) 1
Nagy Barnabás (Pénzügyőr SE) 1
Ulbert Renátó (Paks II) 1
Tarjáni Péter Máté (Hatvan) 1
Pintér Dániel (FC Nagykanizsa) 1
Mező Péter (Füzesgyarmat) 1
Balla Mátyás (Dorog) 1
Dér Zalán (Mohácsi TE) 1
Laczik Levente (Hatvan) 1
Hawkins Archie (PTE-PEAC) 1
Csatári Gergő (Diósgyőr II) 1
Gruber Zsombor (Puskás Ak. II) 1
Csicsely János (Kőrösladány) 1
Ladányi Patrik (Dunaföldvár) 1
Kovács Gergő (Szeged-Csanád II) 1