Játékos kereső

Férfi

A bajnoki év meglepetései

2013-06-13 17:27
Minden bajnoki szezonban elõfordul néhány váratlan eredmény, amik az internetes fogadóirodák oddsz-kínálatai alapján számszerûsítve is lajstromba szedhetõek. Az NB I 2012-2013. évi idé
A bajnoki év meglepetései

Minden bajnoki szezonban elõfordul néhány váratlan eredmény, amik az internetes fogadóirodák oddsz-kínálatai alapján számszerûsítve is lajstromba szedhetõek. Az NB I 2012-2013. évi idényében egészen az utolsó fordulóig kellett várni a legnagyobb durranásra. Ekkor a Videoton–Pécs találkozón félidõben még a hazai csapat vezetett 1–0-ra, ám szünet után Márkvárt és Koller góljaival az esélytelennek elkönyvelt pécsiek – óriási meglepetésre – megfordították az eredményt (1–2). Aki pécsi gyõzelmre tippelt, az 9,23-szoros pénzt kasszírozott. Fotónkon a gyõztes gólt szerzõ Koller Krisztiánt ünneplik a társak.

Legalább ötszörös szorzót érõ meccsek:
1. Videoton–Pécs 1–2 (30. ford., oddsz: 9,23), 2. Debrecen–Paks 0–1 (13. ford., 8,97), 3. Gyõr–Paks 3–4 (25. ford., 8,38), 4. Eger–Debrecen 1–0 (8. ford., 6,82), 5. Debrecen–Újpest 0–1 (21. ford., 6,42), 6. Siófok–MTK 2–1 (24. ford., 6,04), 7. Pápa–Debrecen 1–0 (20. ford., 5,97), 8. Pápa–Videoton 1–0 (16. ford., 5,73), 9. Debrecen–MTK 0–2 (15. ford., 5,53), 10. Videoton–Pápa 1–1 (1. ford., 5,49), 11. Videoton–Honvéd 0–1 (3. ford., 5,47), 12. Diósgyõr–Videoton 2–1 (22. ford., 5,39), 13. Diósgyõr–Kaposvár 0–1 (12. ford., 5,19), 14. Siófok–Újpest 0–1 (30. ford., 5,11), 15. Paks–Eger 0–1 (5. ford., 5,00).
NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Ferencvárosi TC 7 6 0 1 26-9 18
2. Paks 8 5 2 1 14-9 17
3. Diósgyőr 8 5 1 2 17-9 16
4. MTK 8 4 2 2 11-11 14
5. Újpest FC 8 4 2 2 13-14 14
6. Debrecen 8 4 0 4 13-12 12
7. Puskás Akadémia 8 3 3 2 13-14 12
8. Kecskemét 8 3 0 5 9-11 9
9. Fehérvár FC 8 2 2 4 14-16 8
10. ZTE 8 1 2 5 10-19 5
11. Mezőkövesd 7 1 1 5 8-15 4
12. Kisvárda 8 1 1 6 7-16 4
NB II, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. ETO FC Győr 10 7 1 2 24-13 22
2. Nyíregyháza 10 6 4 0 18-6 22
3. Vasas 10 5 3 2 21-10 18
4. Kozármisleny 10 5 2 3 15-10 17
5. Budafoki MTE 10 5 2 3 12-9 17
6. Szeged-Csanád 10 4 5 1 12-10 17
7. Haladás 10 4 3 3 13-14 15
8. Kazincbarcika 10 3 6 1 12-8 15
9. Csákvári TK 10 4 2 4 12-10 14
10. PMFC 10 3 4 3 4-8 13
11. Tiszakécske 10 3 3 4 13-14 12
12. Honvéd 10 3 3 4 12-13 12
13. Soroksár SC 10 3 2 5 11-13 11
14. Gyirmót 10 2 5 3 11-13 11
15. Siófok 10 2 3 5 9-16 9
16. BVSC-Zugló 10 2 3 5 8-16 9
17. Ajka 10 1 2 7 5-13 5
18. M.magyaróvár 10 0 3 7 7-23 3
NB III Észak-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Putnok VSE 9 7 2 0 25-7 23
2. Cigánd 9 6 3 0 18-2 21
3. Kisvárda II 9 5 3 1 18-12 18
4. Debrecen II 9 5 2 2 18-12 17
5. DEAC 9 5 2 2 16-11 17
6. Tiszaújváros 9 4 2 3 13-9 14
7. Eger 9 4 2 3 9-13 14
8. Sényő FC 9 3 3 3 16-18 12
9. Karcag 9 3 2 4 15-14 11
10. Újpest II 9 3 1 5 11-15 10
11. REAC 9 3 1 5 12-20 10
12. Hatvan 9 2 4 3 12-17 10
13. Diósgyőr II 9 3 0 6 13-18 9
14. Salgótarjáni BTC 9 1 4 4 7-17 7
15. Tiszafüred 9 1 2 6 11-18 5
16. Gyöngyösi AK 9 0 1 8 7-18 1
NB III Dél-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Békéscsaba 9 9 0 0 30-3 27
2. ESMTK 9 6 2 1 28-8 20
3. Kőrösladány 9 6 1 2 20-11 19
4. Hódmezővásárhely 9 6 1 2 14-9 19
5. Dabas 9 5 1 3 14-19 16
6. Monor 9 4 2 3 18-16 14
7. BKV Előre 9 4 1 4 10-12 13
8. Vasas 9 3 4 2 13-10 13
9. Martfű LSE 9 3 2 4 14-22 11
10. Pénzügyőr SE 9 3 1 5 13-15 10
11. Szolnok 9 2 4 3 12-13 10
12. Honvéd II 9 2 3 4 13-16 9
13. Füzesgyarmat 9 2 1 6 9-23 7
14. Szeged-Csanád II 9 1 3 5 7-11 6
15. Cegléd 9 1 2 6 10-24 5
16. Kecskemét II 9 0 2 7 4-17 2
NB III Észak-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. III. Ker. TVE 9 6 3 0 14-5 21
2. Veszprém 9 6 1 2 21-10 19
3. Tatabánya 9 6 1 2 16-10 19
4. Kelen Sport Club 9 6 1 2 12-7 19
5. Gyirmót II 9 4 2 3 18-19 14
6. Dorog 9 3 3 3 12-12 12
7. Balatonfüred 9 3 3 3 11-11 12
8. Bicskei TC 9 3 3 3 10-11 12
9. SC Sopron 9 3 2 4 14-12 11
10. Puskás Ak. II 9 3 2 4 13-14 11
11. ZTE II 9 3 1 5 11-12 10
12. Haladás VSE 9 3 1 5 13-16 10
13. ETO FC Győr II 9 3 1 5 8-13 10
14. Komárom VSE 9 2 4 3 9-14 10
15. Budaörs 9 2 1 6 10-18 7
16. Csornai SE 9 1 1 7 15-23 4
NB III Dél-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Iváncsa 9 8 1 0 29-9 25
2. Szentlőrinc 9 8 1 0 26-8 25
3. Dunaföldvár 9 6 1 2 22-11 19
4. Ferencváros II 9 6 1 2 18-9 19
5. FC Nagykanizsa 9 4 3 2 21-11 15
6. Gárdonyi VSC 9 3 4 2 25-19 13
7. Kaposvár 9 3 4 2 11-10 13
8. Paks II 9 4 0 5 21-23 12
9. MTK II 9 3 3 3 15-13 12
10. Mohácsi TE 9 3 1 5 13-17 10
11. Érdi VSE 9 2 3 4 12-20 9
12. Fehérvár II 9 2 2 5 15-19 8
13. Majosi SE 9 2 1 6 11-15 7
14. PTE-PEAC 9 1 3 5 6-20 6
15. Dunaújváros FC 9 1 2 6 6-29 5
16. Szekszárd 9 0 2 7 5-23 2
Női NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Győri ETO FC 5 5 0 0 27-4 15
2. FTC 4 4 0 0 21-0 12
3. PAFC 5 4 0 1 15-6 12
4. Haladás Viktória 5 3 1 1 11-5 10
5. MTK Budapest 5 3 0 2 8-7 9
6. DVTK 5 2 1 2 12-18 7
7. Astra HFC 4 2 0 2 7-4 6
8. Szekszárdi WFC 5 1 1 3 3-8 4
9. Szent Mihály 5 1 1 3 4-12 4
10. Fehérvár 5 1 0 4 5-15 3
11. Soroksár 5 1 0 4 5-18 3
12. BSC 5 0 0 5 2-23 0
Archív tabellák
Göllövőlista / NB I, 2023/2024
1. Varga Barnabás (Ferencvárosi TC) 8
2. Drazic Stefan (Mezőkövesd) 6
3. Plsek Jakub (Puskás Akadémia) 5
Ljujic Matija (Újpest FC) 5
5. Németh Krisztián (MTK) 4
Bognár István (MTK) 4
Kodro Kenan (Fehérvár FC) 4
Traoré Adama (Ferencvárosi TC) 4
Loncar Stefan (Debrecen) 4
10. Könyves Norbert (Paks) 3
Windecker József (Paks) 3
Horváth Krisztofer (Kecskemét) 3
ifj. Lisztes Krisztián (Ferencvárosi TC) 3
Mesanovic Jasmin (Kisvárda) 3
Mörschel Heinz (Újpest FC) 3
Edomwonyi Bright (Diósgyőr) 3
17. Böde Dániel (Paks) 2
Gera Dániel (Diósgyőr) 2
Lukács Dániel (Diósgyőr) 2
Mim Gergely (ZTE) 2
Szabó Levente (Fehérvár FC) 2
Bárány Donát (Debrecen) 2
Kusnyír Erik (Debrecen) 2
Katona Mátyás (Fehérvár FC) 2
Szalai Gábor (Kecskemét) 2
Zachariassen Kristoffer (Ferencvárosi TC) 2
Spoljaric Josip (ZTE) 2
Marquinhos (Ferencvárosi TC) 2
Colley Lamin (Puskás Akadémia) 2
Kyziridisz Alexandrosz (Debrecen) 2
Kastrati Lirim (Fehérvár FC) 2
Ambrose Peter (Újpest FC) 2
Pozeg Vancas Rudi (Diósgyőr) 2
Pernambuco Rodrigues (Diósgyőr) 2
35. Dzsudzsák Balázs (Debrecen) 1
Bódi Ádám (Debrecen) 1
Simon Krisztián (Újpest FC) 1
Bőle Lukács (Paks) 1
Haraszti Zsolt (Paks) 1
Sigér Dávid (Ferencvárosi TC) 1
Kalmár Zsolt (Fehérvár FC) 1
Bobál Dávid (MTK) 1
Holdampf Gergő (Diósgyőr) 1
Sajbán Máté (ZTE) 1
Nagy Krisztián (Kecskemét) 1
Vajda Sándor (Mezőkövesd) 1
Ramírez Cristian (Ferencvárosi TC) 1
Tóth Barna (Kecskemét) 1
Pálinkás Gergő (Kecskemét) 1
Szuhodovszki Soma (Kecskemét) 1
Hej Viktor (MTK) 1
Bárdos Bence (Diósgyőr) 1
Csoboth Kevin (Újpest FC) 1
Kovács Krisztián (Paks) 1
Szabó Bálint (Paks) 1
Mezei Szabolcs (Paks) 1
Szendrei Norbert (ZTE) 1
Tajti Mátyás (ZTE) 1
Nguen Tokmac (Ferencvárosi TC) 1
Kata Mihály (MTK) 1
Slagveer Luciano (Puskás Akadémia) 1
Jurina Marin (Diósgyőr) 1
Camaj Driton (Kisvárda) 1
Mance Antonio (ZTE) 1
Lehoczky Roland (Mezőkövesd) 1
Gruber Zsombor (Puskás Akadémia) 1
Wingo Henry (Ferencvárosi TC) 1
Mmaee Samy (Ferencvárosi TC) 1
Croizet Yohan (ZTE) 1
Serafimov Nikola (Fehérvár FC) 1
Mack Luca (Újpest FC) 1
Babunski Dorian (Debrecen) 1
Golla Wojciech (Puskás Akadémia) 1
Vida Kristopher (Kisvárda) 1
Jovicic Aleksandar (Kisvárda) 1
Spasic Milos (Kisvárda) 1
Levi Jonathan (Puskás Akadémia) 1
Flores Deybi (Fehérvár FC) 1
Pesic Aleksandar (Ferencvárosi TC) 1
Abu Fani Mohammed (Ferencvárosi TC) 1
Vallejo Alex (Diósgyőr) 1
Stephen Godfrey Bitok (Diósgyőr) 1
Acolatse Elton (Diósgyőr) 1
Karamoko Mamoudou (Fehérvár FC) 1
Soisalo Mikael (Puskás Akadémia) 1
Evangelou Stefanos (ZTE) 1
Göllövőlista / NB II, 2023/2024
1. Nagy Dominik (Nyíregyháza) 6
Bumba Claudiu (ETO FC Győr) 6
3. Tóth Milán (Vasas) 5
Bíró Bence (Szeged-Csanád) 5
5. Nagy Zoárd (Csákvári TK) 4
Kerezsi Zalán (Honvéd) 4
Huszár Marcell (ETO FC Győr) 4
8. Takács Tamás (M.magyaróvár) 3
Lovrencsics Balázs (Soroksár SC) 3
Zamostny Balázs (Tiszakécske) 3
Novothny Soma (Vasas) 3
Radó András (Vasas) 3
Rácz Barnabás (Haladás) 3
Madarász Márk (Gyirmót) 3
Géresi Krisztián (Nyíregyháza) 3
Vajda Roland Attila (Kozármisleny) 3
Ádám Ferenc (Kazincbarcika) 3
Pinte Patrik (Kazincbarcika) 3
Borvető Áron (Szeged-Csanád) 3
Torvund Alexander (Tiszakécske) 3
Erdei Carlo (Tiszakécske) 3
Skvarka Michal (ETO FC Győr) 3
23. Szakály Dénes (Csákvári TK) 2
Hidi Patrik (BVSC-Zugló) 2
Litauszki Róbert (Vasas) 2
Pekár László (Kazincbarcika) 2
Kirchner Krisztián (Kozármisleny) 2
Medgyes Zoltán (Gyirmót) 2
Myke Bouard Ramos (Nyíregyháza) 2
Kovács Dávid (Budafoki MTE) 2
Nagy Richárd (Siófok) 2
Kozics Barnabás (Kozármisleny) 2
Herjeczki Kristóf (Nyíregyháza) 2
Dragóner Filip (Soroksár SC) 2
Oláh Bálint (Budafoki MTE) 2
Tóth Zoltán (Kozármisleny) 2
Szépe János (ETO FC Győr) 2
Tamás Nándor (Csákvári TK) 2
Hidi M Sándor (Vasas) 2
Soltész Dominik (Gyirmót) 2
Major Gergő (Siófok) 2
Szekszárdi Milán (Kazincbarcika) 2
Hajdú Roland (Soroksár SC) 2
Benczenleitner Barna (Honvéd) 2
Molnár Ádin (Kozármisleny) 2
Lacza Alex (ETO FC Győr) 2
Diarra Mamady (ETO FC Győr) 2
Riquelme Rodrigues Mendes (ETO FC Győr) 2
Pintér Attila Filip (Haladás) 2
50. Elek Bence (Budafoki MTE) 1
Gaál Bálint (Ajka) 1
Vernes Richárd (BVSC-Zugló) 1
Mitrovics Nikola (BVSC-Zugló) 1
Holman Dávid (Honvéd) 1
Tóth Gergely (Ajka) 1
Illés Dávid (M.magyaróvár) 1
Horváth Zoltán (Tiszakécske) 1
Ihrig-Farkas Sebestyén (Vasas) 1
Gajág Gergő (Kozármisleny) 1
Márkvárt Dávid (Szeged-Csanád) 1
Holender Filip (Vasas) 1
Novák Csanád (Nyíregyháza) 1
Jancsó András (Haladás) 1
Horváth II Péter (Kozármisleny) 1
Karacs Dániel (Csákvári TK) 1
Óvári Zsolt (Szeged-Csanád) 1
Fejős Áron (Csákvári TK) 1
Zsolnai Richárd (Ajka) 1
Hudák Dávid (Gyirmót) 1
Czingráber Máté (M.magyaróvár) 1
Turi Tamás (Kozármisleny) 1
Szegi Vince (Gyirmót) 1
Pávkovics Bence (Vasas) 1
Gresó Mátyás (Nyíregyháza) 1
Harsányi István (PMFC) 1
Szabó Bence (M.magyaróvár) 1
Csizmadia Zoltán (Ajka) 1
Szilágyi Máté (BVSC-Zugló) 1
Svedyuk Alex Pál (PMFC) 1
Adamcsek Máté (Gyirmót) 1
Takács Ronald (Gyirmót) 1
Csernik Kornél (Haladás) 1
Szilágyi Zoltán (Szeged-Csanád) 1
Horváth Olivér (Budafoki MTE) 1
Varjas Zoltán (Siófok) 1
Kovács Nikolasz (Honvéd) 1
Cipf Dominik (Tiszakécske) 1
Sipos Zoltán (Soroksár SC) 1
Rabatin Richárd (Ajka) 1
Papp Milán (Kazincbarcika) 1
Urblík József (Vasas) 1
Szerető Krisztofer (Budafoki MTE) 1
Pintér Ádám (Budafoki MTE) 1
Kalmár Olivér (Budafoki MTE) 1
Bencze Márk (Tiszakécske) 1
Gálfi Zoltán Norbert (Soroksár SC) 1
Zimonyi Dávid (Vasas) 1
Doktorics Áron (Haladás) 1
Vasvári Zoltán (Budafoki MTE) 1
Mucsányi Márk (BVSC-Zugló) 1
Bocskay Bertalan (Honvéd) 1
Kocsis Dominik (Honvéd) 1
Böndi Ádám (Siófok) 1
Kelemen Marko (Haladás) 1
Gazdag Vajk (Csákvári TK) 1
Sztojka Dominik (Vasas) 1
Gyurkits Gergő (PMFC) 1
Kocsis Dominik (Tiszakécske) 1
Pekár István (Honvéd) 1
Németh Barnabás (Nyíregyháza) 1
Vékony Viktor (Siófok) 1
Horváth Rajmund (Haladás) 1
Farkas Bendegúz (Nyíregyháza) 1
Kaján Norbert (Soroksár SC) 1
Alaxai Áron (Nyíregyháza) 1
Dénes Csanád (Siófok) 1
Papp Áron (Szeged-Csanád) 1
Balogh Máté (BVSC-Zugló) 1
Merényi Ádám (Budafoki MTE) 1
Babós Levente (Csákvári TK) 1
Barkóczi Benedek (Kozármisleny) 1
Simut Mario (Haladás) 1
Vingler László (ETO FC Győr) 1
Varga Zétény (Soroksár SC) 1
Szendeff Bence (M.magyaróvár) 1
Mohos Barnabás (Haladás) 1
Anton Paul (ETO FC Győr) 1
Kröhn Christopher (ETO FC Győr) 1
Göllövőlista / NB III, 2023/2024
1. Boros Gábor (Putnok VSE) 15
2. Molnár János (ESMTK) 9
3. Rétyi Róbert (Szentlőrinc) 8
Bartusz Dániel (Veszprém) 8
5. Szabó Tamás (SC Sopron) 7
Monori Norbert (Érdi VSE) 7
7. Remili Mohamed (Kelen Sport Club) 6
Vólent Roland (Békéscsaba) 6
Kerékgyártó Dávid (Csornai SE) 6
Lőrincz Bence (FC Nagykanizsa) 6
Bányai Péter (Iváncsa) 6
Wirth Dániel (ESMTK) 6
Lettner Lóránt (Dabas) 6
Varga Zétény (Ferencváros II) 6
15. Wéber László (Kőrösladány) 5
Kelemen Gergő (Cigánd) 5
Sármány Kristóf (Békéscsaba) 5
Balogh Ádám (Gárdonyi VSC) 5
Ominger Bence (Gyirmót II) 5
Pesti Zoltán (Paks II) 5
Horváth László Dávid (Monor) 5
Nwachukwu David (Debrecen II) 5
23. Bartha László (Dunaföldvár) 4
Magasföldi József (Puskás Ak. II) 4
Barczi Dávid (III. Ker. TVE) 4
Pintér Norbert (Békéscsaba) 4
Kocsis Gergő (Tatabánya) 4
Sóron Tibor (Bicskei TC) 4
Vigh Ádám (Dorog) 4
Tóth Tibor (Gárdonyi VSC) 4
Gránicz Patrik (Karcag) 4
Hampuk Ádám (Kaposvár) 4
Bíró Ákos (Pénzügyőr SE) 4
Tömösvári Bálint (Veszprém) 4
Kovács Sándor (Iváncsa) 4
Szabó Martin (Haladás VSE) 4
Nagy Zsolt András (Tiszafüred) 4
Bohata Ádám (Mohácsi TE) 4
Hulicsár Máté (Monor) 4
Kövesdi Péter (Gárdonyi VSC) 4
Iván Milán (Szolnok) 4
Szabó Bence (Füzesgyarmat) 4
Honchar Nikita (Kisvárda II) 4
Kerék László (BKV Előre) 4
Tóth Máté Zsolt (Dunaföldvár) 4
Batai Tamás (Debrecen II) 4
Simon Benedek (Honvéd II) 4
Rajsli Tamás (Kőrösladány) 4
Papp G. Benedek (DEAC) 4
Fekete Vince (Diósgyőr II) 4
Földi Dominik (Paks II) 4
52. Farkas Ádám (Monor) 3
Major Norbert (Veszprém) 3
Gál Szabolcs (Dunaföldvár) 3
Kalmár Ferenc (Karcag) 3
Albert István (Békéscsaba) 3
Raducu Sorin (Kőrösladány) 3
Kiprich Dávid József (Tatabánya) 3
Árvai Dániel (Tatabánya) 3
Busa Bence (Szolnok) 3
Tarlósi Milán (Salgótarjáni BTC) 3
Slezák Richárd (ESMTK) 3
Kapacina Kevin (Sényő FC) 3
Lakatos István (Gyöngyösi AK) 3
Pál Achilles (Majosi SE) 3
János Norbert (FC Nagykanizsa) 3
Keresztes Bence (Szentlőrinc) 3
Gréczi Márton (Hódmezővásárhely) 3
Sandal Dominik (Komárom VSE) 3
Bíró Dominik (Kaposvár) 3
Haragos Viktor (Honvéd II) 3
Valkay Richárd (Tiszaújváros) 3
Lizák Bence (Sényő FC) 3
Vladul Stefan (Hódmezővásárhely) 3
Pál Márton Vilmos (Majosi SE) 3
Kovács Norbert (Cigánd) 3
Márton Adrián (Csornai SE) 3
Molnár Tamás (ESMTK) 3
Horog Ádám (Mohácsi TE) 3
Mucsányi Márk (Újpest II) 3
Burzi Alex (Hatvan) 3
Halácsi Mirkó (Budaörs) 3
Suszter László Márk (Iváncsa) 3
Pap Márton Rafael (Haladás VSE) 3
Kocsis Ármin (SC Sopron) 3
Ladányi Gergő (Ferencváros II) 3
Varga Donát (Vasas II) 3
Letenyei Zalán (Tatabánya) 3
Kicsun Jevhenyij (Gyirmót II) 3
Juhász Bálint Dániel (Cegléd) 3
Rácz Milán (Monor) 3
Oláh Benjámin (Tiszaújváros) 3
Sajnovics Milán (Majosi SE) 3
Pintér Viktor (Martfű LSE) 3
Bagi Ádám Gyula (Ferencváros II) 3
Kócs-Washburn Erik (Debrecen II) 3
Kenesei Noel (MTK II) 3
Kriska Norbert (Martfű LSE) 3
Silling Máté (Cigánd) 3
Vas Milán (MTK II) 3
101. Hegedűs Dávid (Eger) 2
Szepessy Róbert (Dunaújváros FC) 2
Korhut Mihály (DEAC) 2
Rubus Tamás (Kisvárda II) 2
Kis Szabolcs (Füzesgyarmat) 2
Nagy Dávid (Tiszaújváros) 2
Domokos Bálint (Dabas) 2
Aradi Csaba (Iváncsa) 2
Németh Milán (Haladás VSE) 2
Kapacina Valér (Sényő FC) 2
Papp Máté (III. Ker. TVE) 2
Kristófi Sándor (Kisvárda II) 2
Grabant Bence (Szentlőrinc) 2
Török Milán (Balatonfüred) 2
Varga Szabolcs (Bicskei TC) 2
Tóth László (Dorog) 2
Sajbán Miklós (Budaörs) 2
Szalai Dániel (Bicskei TC) 2
Sándor Tamás (DEAC) 2
Soltész Barnabás (Tatabánya) 2
Constantinescu Dan-Marius (Karcag) 2
Oldal Tibor (Cegléd) 2
Németh Márk (Szentlőrinc) 2
Nemes Milán (Putnok VSE) 2
Márkvárt Patrik (PTE-PEAC) 2
Mácsai László (Tiszafüred) 2
Visy Bálint (Csornai SE) 2
Hunya Krisztián (Hódmezővásárhely) 2
Szellák Soma (Gárdonyi VSC) 2
Czirok József (Kőrösladány) 2
Kercsó Bence (Iváncsa) 2
Zádori Krisztián (Békéscsaba) 2
Lőrincz Attila (Putnok VSE) 2
Hegedűs Márk (BKV Előre) 2
Kun László Dávid (Dunaföldvár) 2
Pethő Bence (Gyirmót II) 2
Novák Zsombor (Szentlőrinc) 2
Bata Kristóf (Dunaújváros FC) 2
Hetesi Patrik (Balatonfüred) 2
Kovács Dominik (Monor) 2
Pap Zsolt (Cigánd) 2
Mikló Roland (Békéscsaba) 2
Annus Árpád (Cegléd) 2
Törőcsik Péter (Iváncsa) 2
Juhos Dávid (Putnok VSE) 2
Jónyer Kristóf (Eger) 2
Barna Gergő Ákos (Dorog) 2
Zuigéber Ákos (MTK II) 2
Molnár Balázs (Veszprém) 2
Szenczi Bence (Haladás VSE) 2
Dobrovolszki Jenő (Putnok VSE) 2
Nagy Zalán Barna (Komárom VSE) 2
Fazekas Lóránt (Békéscsaba) 2
Feledy Balázs (Vasas II) 2
Cibla Flórián (Debrecen II) 2
Gíber Attila (Eger) 2
Görög Gergő (Dunaföldvár) 2
Kiss Krisztián (Szentlőrinc) 2
Fehér Barnabás (FC Nagykanizsa) 2
Medgyesi Márk (Szentlőrinc) 2
Schmidt Péter (Sényő FC) 2
Szederkényi Ádám (Kaposvár) 2
Girdán Levente (Cigánd) 2
Jurek Gábor (Diósgyőr II) 2
Artner Dávid (Kecskemét II) 2
Kovács Patrik (MTK II) 2
Józsa Marcell (Dabas) 2
Tochukwu Oliver (DEAC) 2
Izsák Máté (Mohácsi TE) 2
Bagó Bálint (Gyirmót II) 2
Zavodni Tamás Ferenc (Kelen Sport Club) 2
Buda Péter Pál (III. Ker. TVE) 2
Guth Ádám (Hódmezővásárhely) 2
Skripek Dávid (REAC) 2
Pongó-Dankai Dominik (Kisvárda II) 2
Dani Zoltán (BKV Előre) 2
Pataki Zoltán (Szeged-Csanád II) 2
Szőke Gergő (Gyirmót II) 2
Kalocsány Péter (Honvéd II) 2
Simon Balázs Bálint (Újpest II) 2
Csepregi Barnabás (Fehérvár II) 2
Nagy Richárd (Balatonfüred) 2
Vincze Dániel (Diósgyőr II) 2
Horváth Zalán (Debrecen II) 2
Farkas Balázs Zoltán (Pénzügyőr SE) 2
Farkas Jeromos (Vasas II) 2
Baloteli Philip (ZTE II) 2
Hujbert Botond (Karcag) 2
Vass Benjámin (Kelen Sport Club) 2
Tóth Sándor (DEAC) 2
Kanálos Péter (Hatvan) 2
Barta Tamás (Gyirmót II) 2
Balogh Máté Zsolt (Fehérvár II) 2
Orbán Kolos (PTE-PEAC) 2
Sági Marcell (FC Nagykanizsa) 2
Ambach Arnold (Fehérvár II) 2
Cserkuti-Németh Olivér (Fehérvár II) 2
Bán Gergő (ESMTK) 2
Győrfi Milán (Paks II) 2
Szabó Szilveszter László (Hatvan) 2
Halászi-Harsányi Medárd (Puskás Ak. II) 2
Lépő Kristóf (Paks II) 2
Lakatos Zoltán (REAC) 2
Sándor Raul (Füzesgyarmat) 2
Fendrik István (SC Sopron) 2
Usakov Pavel (Gárdonyi VSC) 2
Tokody Bence (Szekszárd) 2
208. Böde Dániel (Paks II) 1
Birtalan Botond (Budaörs) 1
Tamás László (Szentlőrinc) 1
Pál Szabolcs (Érdi VSE) 1
Fröhlich Roland (Dunaföldvár) 1
Ur László (Sényő FC) 1
Lengyel Béla (Szolnok) 1
Kiss Máté (ETO FC Győr II) 1
Kardos Norbert dr. (Martfű LSE) 1
Lázár Patrik (Gyirmót II) 1
Bozsoki Imre (Bicskei TC) 1
Tisza Kálmán (Szolnok) 1
Szokol Zsolt (Sényő FC) 1
Bertus Lajos (Diósgyőr II) 1
Horváth Bence (Iváncsa) 1
Vég Bence (Mohácsi TE) 1
Kovács Ádám (Sényő FC) 1
Markó Ádám (Cegléd) 1
Pécseli Szilárd (Balatonfüred) 1
Farkas Norbert (Iváncsa) 1
Balázs Bálint (Pénzügyőr SE) 1
Berkó Ádám (Dorog) 1
Tóth Dániel (Hódmezővásárhely) 1
Budai Dávid (Szekszárd) 1
Orosz Máté (Sényő FC) 1
Bussy Dávid (Tiszaújváros) 1
Geiger Norbert (Békéscsaba) 1
Popgeorgiev Pantelisz (REAC) 1
Engel Alex (Tiszafüred) 1
Szénási István (Komárom VSE) 1
Földes Milán (Dabas) 1
Erdei Gábor (III. Ker. TVE) 1
Füredi Patrik (Szekszárd) 1
Kárász Krisztián (REAC) 1
Túri Dániel (ESMTK) 1
Károly Bálint (Dunaföldvár) 1
Szabó Balázs (Gárdonyi VSC) 1
Márton András (Sényő FC) 1
Lucz Viktor (ESMTK) 1
Karácsony Dávid (Hatvan) 1
Szabó Bence (Balatonfüred) 1
Szabó Tamás (Martfű LSE) 1
Murai Márk (Budaörs) 1
Bora György (Békéscsaba) 1
Asztalos Dávid (Martfű LSE) 1
Szanyi Krisztián (FC Nagykanizsa) 1
Vallejos Dominique (Iváncsa) 1
Baldauf Konrád (Veszprém) 1
Cseszneki Richárd (III. Ker. TVE) 1
Dudás Dániel (Dabas) 1
Soós Dávid (REAC) 1
Bakos Bence (Salgótarjáni BTC) 1
Kószás Krisztián (Veszprém) 1
Bartos Julián (III. Ker. TVE) 1
Vincze Ákos (DEAC) 1
Oláh László Dávid (Komárom VSE) 1
Pintér Nikolasz (Érdi VSE) 1
Kovács Botond (ESMTK) 1
Székely II Dávid (Karcag) 1
Zsóri Dániel (MTK II) 1
Nagy Gergő (REAC) 1
Lénárt Tomás (Dorog) 1
Tarlósi Patrik (Salgótarjáni BTC) 1
Havas Attila (Szentlőrinc) 1
Kovács Dávid (Eger) 1
Madarász Bence (Iváncsa) 1
Lustyik Levente (REAC) 1
Zachán Péter (Veszprém) 1
Godzsajev-Telmán Rabil (FC Nagykanizsa) 1
Kitl Krisztián (Hatvan) 1
Tímári Norman (Komárom VSE) 1
Németh Balázs (Csornai SE) 1
Kóródi Nándor (Békéscsaba) 1
Pócsik Botond (Putnok VSE) 1
Szabó Dominik (Mohácsi TE) 1
Bence Szilárd (FC Nagykanizsa) 1
Szőr Levente (Kisvárda II) 1
Galacs Erik (Putnok VSE) 1
Székely Dávid (Martfű LSE) 1
Horváth Emil (Budaörs) 1
Udvardi Dániel (PTE-PEAC) 1
Tapiska Géza (Dunaújváros FC) 1
Tóth Márton Mihály (Haladás VSE) 1
Barta Barnabás (Iváncsa) 1
Papp Richárd (Csornai SE) 1
Babinszky Bence (Kaposvár) 1
Vastag Richárd (Hódmezővásárhely) 1
Mezei Szabolcs (Paks II) 1
Tóth Ádám (Cigánd) 1
Kovalovszki Máté (FC Nagykanizsa) 1
Maruscsák Jan (Karcag) 1
Tóth Borisz (Tiszaújváros) 1
Temesvári Attila (Paks II) 1
Radics Márton (Szeged-Csanád II) 1
Magyar Zsolt (Szeged-Csanád II) 1
Szegő Imre (Tatabánya) 1
Pusztai András (Kőrösladány) 1
Szalai Péter (Balatonfüred) 1
Csernik Zsombor (Mohácsi TE) 1
Farkas Bálint (Érdi VSE) 1
Tóth Simon (Tiszaújváros) 1
Nikic Nemanja (Karcag) 1
Puskás Zsombor (Vasas II) 1
Juhász Zsombor (Monor) 1
Lakatos Benjámin (DEAC) 1
Labát Krisztofer (Pénzügyőr SE) 1
Barna Viktor (Szolnok) 1
Sipos Gábor (Hódmezővásárhely) 1
Szalay Szabolcs (ZTE II) 1
Váradi Ádám (Békéscsaba) 1
Csontos Dominik (ETO FC Győr II) 1
Buna Gábor (ETO FC Győr II) 1
Balogh Ferenc (SC Sopron) 1
Bartók István Dániel (Füzesgyarmat) 1
Keresztes Zalán (PTE-PEAC) 1
Bene Marcell (Pénzügyőr SE) 1
Talpalló Norbert (Kőrösladány) 1
Németh Dániel (ZTE II) 1
Csóka Dominik (ZTE II) 1
Papp Marcell (Diósgyőr II) 1
Tóth Adrián (Csornai SE) 1
Horváth Máté (Salgótarjáni BTC) 1
Bartos Norbert (Pénzügyőr SE) 1
Dinka Kristóf (Hatvan) 1
Hosszú Zétény (Vasas II) 1
Sindel Roland (Martfű LSE) 1
Sipőcz Bence (SC Sopron) 1
Forrai Zoltán (Dabas) 1
Vajda Botond (Debrecen II) 1
Nagy Barnabás (Pénzügyőr SE) 1
Ulbert Renátó (Paks II) 1
Tarjáni Péter Máté (Hatvan) 1
Dékei Márk (Újpest II) 1
Pintér Dániel (FC Nagykanizsa) 1
Demeter Zsombor (Puskás Ak. II) 1
Dér Zalán (Mohácsi TE) 1
Lőrinc Dániel (Majosi SE) 1
Csatári Gergő (Diósgyőr II) 1
Gruber Zsombor (Puskás Ak. II) 1
Csicsely János (Kőrösladány) 1
Győri Benjámin (Karcag) 1
Bozai Bence Attila (Gárdonyi VSC) 1
Kovács Gergő (Szeged-Csanád II) 1
Croizet Yohan (Újpest II) 1
Bodor Zoltán (Cegléd) 1
Szabó Zalán (Szentlőrinc) 1
Molnár Rajmund (MTK II) 1
Horváth Gergő Ákos (Fehérvár II) 1
Gula Boldizsár (Budaörs) 1
Kovács Bence (Fehérvár II) 1
Tuboly Máté (Debrecen II) 1
Králik Péter (Kisvárda II) 1
Radosevic Ognjen (Újpest II) 1
Milovanovikj Daniel (ZTE II) 1
Trencsényi Bence (DEAC) 1
Szabó Lajos Mátyás (Karcag) 1
Erős Tibor (Tiszaújváros) 1
Kubó Gábor (BKV Előre) 1
Volter Patrik (Veszprém) 1
Janyickij Kirilo (Puskás Ak. II) 1
Szamosi Tamás (Budaörs) 1
Borbély Bence (III. Ker. TVE) 1
Kincses Márk (Érdi VSE) 1
Rátonyi Soma (ETO FC Győr II) 1
Kocsis Gergely (Honvéd II) 1
Molnár Attila (Bicskei TC) 1
Klausz Milán (ZTE II) 1
Szécsi Patrik (Paks II) 1
Czékus Ádám (Kisvárda II) 1
Takács Ádám (Ferencváros II) 1
Szabó Benjámin (Vasas II) 1
Erdei Martin (Tiszafüred) 1
Behovits Máté (III. Ker. TVE) 1
Zsuppán Donát (Dabas) 1
Varga László (ZTE II) 1
Korógyi Szabolcs (ZTE II) 1
Doncsecz Levente (Szeged-Csanád II) 1
Mihály Bálint (Békéscsaba) 1
Mitring Zsombor (ETO FC Győr II) 1
Tullner Péter (ZTE II) 1
Horváth Kevin (Paks II) 1
Puporka Dávid (Kisvárda II) 1
Tóth Máté György (Újpest II) 1
Lasz Szabolcs (Balatonfüred) 1
Geiger Bálint (Újpest II) 1
Balogh Zsombor (Honvéd II) 1
Vajda Roland Ottó (Puskás Ak. II) 1
Pető Milán (Fehérvár II) 1
Boros Zsombor (ZTE II) 1
Rédling Kevin (Békéscsaba) 1
Demeter Milán (Diósgyőr II) 1
Farkas János (Kőrösladány) 1
Vajda Cristofer (Tiszaújváros) 1
Misák Sándor (Cigánd) 1
Urbin Martin (Pénzügyőr SE) 1
Megyeri Márk (Pénzügyőr SE) 1
Horváth Marcell (Kecskemét II) 1
Tóth Alex László (Ferencváros II) 1
Pinto Mario Alfredo (Szolnok) 1
Keczeli Krisztián (Majosi SE) 1
Hetyei Szilveszter (Diósgyőr II) 1
Szamosi Csanád (Kecskemét II) 1
Szabó Gábor (Kelen Sport Club) 1
Pyshchur Oleksandr (Puskás Ak. II) 1
Ledacs-Kis Balázs (Cegléd) 1
Csikai Gergő (Csornai SE) 1
Nagy Benjámin (Balatonfüred) 1
Moharos Leó (ETO FC Győr II) 1
Trombola Vilmos (Gyöngyösi AK) 1
Harmat Zsombor (Dorog) 1
Molnár Csaba (Vasas II) 1
Pelles Patrik (Szolnok) 1
Berényi Erik (Ferencváros II) 1
Gágyor Domán (Ferencváros II) 1
Bárány-Doór Barna (Kelen Sport Club) 1
Forgó Milán (Vasas II) 1
Jánovszki László (Kőrösladány) 1
Fekete Kristóf Zsolt (Hatvan) 1
Ésik Ákos (Kisvárda II) 1
Vékony Bence (Puskás Ak. II) 1
Wente Arjun (DEAC) 1
Paksi Dániel (Szekszárd) 1
Süveges Attila (Gyirmót II) 1
Varga Olivér (ETO FC Győr II) 1
Földi Gergő (MTK II) 1
Kozachuk Artur (Kisvárda II) 1
Borbás Martin (Hódmezővásárhely) 1
Kruppai Adrián (Újpest II) 1
Selmeci József (Dorog) 1
Vagyóczki Dávid (Dunaújváros FC) 1
Zámbó Márton (III. Ker. TVE) 1
Draskóczi Péter (Martfű LSE) 1
Kőrizs Ákos (Cigánd) 1
Krán Attila (Gyöngyösi AK) 1
Dudás Csanád (Gyöngyösi AK) 1
Bernáth Ákos (Tiszafüred) 1
Csuka Krisztián (Salgótarjáni BTC) 1
Kaszala Patrik (REAC) 1
Micheller Tamás (REAC) 1
Tóth Márk (REAC) 1
Szabad Vendel (Szeged-Csanád II) 1
Barkóczi Barnabás (Vasas II) 1
Hancz Dominik (Honvéd II) 1
Sebestyén Márk (Honvéd II) 1
Nagy Dávid (ETO FC Győr II) 1
Árvay Dávid (Haladás VSE) 1
Szabó Szilárd (Ferencváros II) 1
Rétfalvi Zsombor (Fehérvár II) 1
Bertók Dániel (Fehérvár II) 1
Urbán Péter (Dunaföldvár) 1
Molnár Kevin (MTK II) 1
Tagai András (ESMTK) 1
Helmich Pál (ESMTK) 1
Jankovics Máté (Komárom VSE) 1
Göllövőlista / Női NB I, 2023/2024
1. Vachter Fanni (Győri ETO FC) 8
2. Siklér Kinga (MTK Budapest) 6
3. Kocsán Petra (Győri ETO FC) 5
Oláh Adrienn (DVTK) 5
5. Pusztai Sára (FTC) 4
Sweatman Marlo (Haladás Viktória) 4
Krisztin Sára (DVTK) 4
Palakovics Laura (PAFC) 4
Frajtovic Andela (Győri ETO FC) 4
10. Csigi Eszter (FTC) 3
Zán-Fábián Panna (PAFC) 3
Molnár Adelina (Soroksár) 3
Tóth Zsóka (PAFC) 3
Földvári Fanni (Fehérvár) 3
Ladhani Maya (Győri ETO FC) 3
16. Vidács Krisztina (Astra HFC) 2
Csányi Diána (FTC) 2
Süle Dóra (Győri ETO FC) 2
Gődér Brigitta (FTC) 2
Kis Anita (Haladás Viktória) 2
Szarvas Sára (PAFC) 2
Garcia Alesia (FTC) 2
Semanová Stela (Győri ETO FC) 2
24. Diószegi Fanni (FTC) 1
Szakonyi Emese (Astra HFC) 1
Fenyvesi Evelin (FTC) 1
Vágó Fanny (FTC) 1
Szabó Viktória (FTC) 1
Kós Petra Klaudia (Astra HFC) 1
Győrik Alexandra (Soroksár) 1
Papp Luca (FTC) 1
Boros Kinga (DVTK) 1
Csolti Réka (Astra HFC) 1
Kovács Virág (Haladás Viktória) 1
Nagy Viktória (FTC) 1
Fábián Rebeka (BSC) 1
Sali Rebeka (Győri ETO FC) 1
Savanya Csilla (Győri ETO FC) 1
Papp Szidónia (Szent Mihály) 1
Sajti Krisztina (Szent Mihály) 1
Németh Diána (FTC) 1
Berencsi Boglárka (BSC) 1
Csizmadia Zsófia (Haladás Viktória) 1
László Henrietta (MTK Budapest) 1
Skultéty Tamara (Soroksár) 1
Urbán Viktória (Haladás Viktória) 1
Taylor Brianna (Szekszárdi WFC) 1
Mikó Erika (DVTK) 1
Kovács Aida (PAFC) 1
Tamók Rebeka (PAFC) 1
Lovász Emma (Astra HFC) 1
Vladulescu Ana-Maria (Haladás Viktória) 1
Madrid Ebony (FTC) 1
Petrovics Petra (Győri ETO FC) 1
Knezevic Milana (Szent Mihály) 1
Szehofner Vivien (Fehérvár) 1
Szombati Katalin (Fehérvár) 1
Prigli Barbara (Szekszárdi WFC) 1
Grönberg Minea (PAFC) 1
Koszo Sydney (Szent Mihály) 1
Kövy Elza (Astra HFC) 1
Keeley Marie Ayala (Szekszárdi WFC) 1
Szabó Fanni (Haladás Viktória) 1
Smajic Elma (DVTK) 1

HIVATÁSOS LABDARÚGÓK SZERVEZETE

A Hivatásos Labdarúgók Szervezete (HLSZ) 1990-ben alakult a hivatásos labdarúgók érdekeinek előmozdítása érdekében. Jelenleg is hivatásszerűen képviseljük a futballistákat az egyesületekkel, szövetségekkel szembeni érdekérvényesítés során, és általában véve a nyilvánosság előtt;

Cím: 1132 Budapest XIII. kerület, Nyugati tér 5. III/2

Telefon: 06 (1) 237-6050

Fax: 06 (1) 332-4573

E-mail: office@profifoci.hu

Biztonsági kód
A böngészőjében cookie-kat (adatfájlokat) tárolunk a felhasználói élmény javítása érdekében. További információk
Kosár tartalma
Ingyenes kiszállítás
Ingyenes kiszállítás
Tovább a kosárhoz