Játékos kereső

Férfi

A hellének támogatják a játékosszervezetek törekvéseit

2014-10-28 02:35

Görögország válogatottja és a Görög Hivatásos Labdarúgók Szervezete jó hangulatú találkozón értékelték a játékosok helyzetét.

A hellének támogatják a játékosszervezetek törekvéseit

Miközben a FIFPro tagszervezetei – közöttük a HLSZ – begyűjtötték a World XI szavazás űrlapjait, akadtak rendhagyó pillanatok is, amikor egy ország válogatott keretének tagjai együtt adták le voksaikat. Nálunk rendszerint a telki edzőcentrumban kerítünk erre sort, Görögországban most egy különleges program keretében találkoztak a válogatottal.

A Görög Hivatásos Labdarúgók Szervezete (PSAP) igazgatósági üléséhez kapcsolódva a görög válogatott tagjai jó hangulatú találkozón vettek részt a játékosszervezet vezetőivel. A mítingen Dionysios Dimopoulos, a PSAP elnöke kijelentette: – A nemzetközi játékosszervezettel tökéletes az együttműködésünk. Együtt folyamatosan azon dolgozunk, hogy a tagságunk számára minél jobb munkakörülményeket teremtsünk. Vannak eredményeink és ezt a görög labdarúgók a saját bőrükön érzik.

A játékosok részéről Giorgos Karagounis, a görög nemzeti válogatottak jelenlegi igazgatója méltatta a játékosszervezet munkáját. – Sajnos későn ismertük fel, hogy a kettőezer-négyes európa-bajnoki cím elhódítása után történelmi lehetőséget kaptunk, hogy a játékosok érdekvédelmi törekvéseit segítsük... Most azonban mindnyájan a PSAP mellett állunk, hiszen a futballistáknak most is szükségük van jogi támogatásra, és arra, hogy képviseljenek bennünket az olyan súlyos kérdésekben, mint például a nyugdíj és az életbiztosítás témaköre. Őszintén hálásak vagyuk mind a nemzeti, mind a nemzetközi játékosszervezetnek a jelentős segítségért, amit a labdarúgóknak nyújt. Természetesen mi is támogatjuk őket és kiállunk mellettük.

A válogatott tagjai a találkozó végén az urnához járultak és szavaztak az előző bajnoki év legjobbjaira.

NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Debrecen 5 4 0 1 11-5 12
2. MTK 6 3 2 1 8-5 11
3. Puskás Akadémia 6 3 2 1 12-11 11
4. Újpest FC 6 3 2 1 11-11 11
5. Diósgyőr 6 3 1 2 11-7 10
6. Ferencvárosi TC 4 3 0 1 18-8 9
7. Kecskemét 5 3 0 2 8-5 9
8. Paks 5 2 2 1 8-8 8
9. Fehérvár FC 6 1 1 4 8-12 4
10. Kisvárda 6 1 1 4 6-12 4
11. ZTE 6 1 0 5 6-15 3
12. Mezőkövesd 5 0 1 4 5-13 1
NB II, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. ETO FC Győr 7 5 0 2 16-9 15
2. Nyíregyháza 7 4 3 0 11-5 15
3. Kozármisleny 7 4 1 2 11-8 13
4. Budafoki MTE 7 4 1 2 8-5 13
5. PMFC 7 3 4 0 4-0 13
6. Szeged-Csanád 7 3 3 1 8-7 12
7. Vasas 7 3 2 2 16-9 11
8. Soroksár 7 3 1 3 8-7 10
9. Honvéd 7 3 1 3 9-9 10
10. Kazincbarcika 7 2 4 1 9-6 10
11. Csákvári TK 7 3 0 4 10-9 9
12. Tiszakécske 7 2 2 3 8-10 8
13. Haladás 7 2 2 3 9-12 8
14. Siófok 7 1 3 3 5-11 6
15. Ajka 7 1 2 4 4-8 5
16. BVSC-Zugló 7 1 2 4 5-12 5
17. Gyirmót 7 0 5 2 8-10 5
18. M.magyaróvár 7 0 2 5 6-18 2
NB III Észak-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Putnok VSE 7 6 1 0 22-6 19
2. Cigánd 7 4 3 0 11-2 15
3. Kisvárda II 7 4 2 1 16-11 14
4. DEAC 7 4 2 1 12-8 14
5. Debrecen II 7 4 1 2 13-11 13
6. Tiszaújváros 7 3 2 2 9-8 11
7. Újpest II 7 3 1 3 11-10 10
8. REAC 7 3 1 3 12-15 10
9. Eger 7 3 1 3 7-12 10
10. Diósgyőr II 7 3 0 4 12-13 9
11. Hatvan 7 2 3 2 11-12 9
12. Karcag 7 2 1 4 13-13 7
13. Sényő FC 7 1 3 3 12-16 6
14. Salgótarjáni BTC 7 1 3 3 6-12 6
15. Tiszafüred 7 0 2 5 8-16 2
16. Gyöngyösi AK 7 0 0 7 5-15 0
NB III Dél-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Békéscsaba 7 7 0 0 22-2 21
2. Hódmezővásárhely 7 5 1 1 11-6 16
3. Dabas 7 5 1 1 14-10 16
4. ESMTK 7 4 2 1 19-8 14
5. Kőrösladány 7 4 1 2 16-10 13
6. BKV Előre 7 4 1 2 10-8 13
7. Vasas II 7 3 2 2 13-10 11
8. Honvéd II 7 2 2 3 12-11 8
9. Monor 7 2 2 3 12-15 8
10. Martfű LSE 7 2 2 3 11-19 8
11. Pénzügyőr SE 7 2 0 5 8-13 6
12. Füzesgyarmat 7 2 0 5 9-21 6
13. Szolnok 7 1 3 3 10-12 6
14. Szeged-Csanád II 7 1 2 4 6-9 5
15. Cegléd 7 1 2 4 9-16 5
16. Kecskemét II 7 0 1 6 3-15 1
NB III Észak-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Tatabánya 7 5 1 1 13-6 16
2. Veszprém 7 5 1 1 14-8 16
3. III. Ker. TVE 7 4 3 0 9-4 15
4. Gyirmót II 7 4 2 1 16-9 14
5. Kelen SC 7 4 1 2 8-6 13
6. Puskás Ak. II 7 3 2 2 13-12 11
7. Balatonfüred 7 3 1 3 8-8 10
8. Haladás VSE 7 3 0 4 12-12 9
9. Dorog 7 2 3 2 8-7 9
10. Bicskei TC 7 2 2 3 8-10 8
11. SC Sopron 7 2 1 4 11-10 7
12. ZTE II 7 2 1 4 8-10 7
13. ETO FC Győr II 7 2 1 4 5-11 7
14. Budaörs 7 2 0 5 9-15 6
15. Komárom VSE 7 1 3 3 6-13 6
16. Csornai SE 7 1 0 6 12-19 3
NB III Dél-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Szentlőrinc 7 6 1 0 21-7 19
2. Iváncsa 7 6 1 0 21-8 19
3. Ferencváros II 7 5 0 2 16-8 15
4. Dunaföldvár 7 4 1 2 14-9 13
5. FC Nagykanizsa 7 3 3 1 14-5 12
6. Gárdonyi VSC 7 2 4 1 20-12 10
7. Kaposvár 7 2 4 1 10-9 10
8. Paks II 7 3 0 4 18-20 9
9. Fehérvár II 7 2 2 3 12-12 8
10. Majosi SE 7 2 1 4 10-11 7
11. Mohácsi TE 7 2 1 4 10-15 7
12. Érdi VSE 7 2 1 4 9-17 7
13. MTK II 7 1 3 3 11-12 6
14. PTE-PEAC 7 1 3 3 5-14 6
15. Dunaújváros FC 7 1 2 4 5-21 5
16. Szekszárd 7 0 1 6 3-19 1
Női NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Győri ETO FC 5 5 0 0 27-4 15
2. FTC 4 4 0 0 21-0 12
3. PAFC 5 4 0 1 15-6 12
4. Haladás Viktória 5 3 1 1 11-5 10
5. MTK Budapest 5 3 0 2 8-7 9
6. DVTK 5 2 1 2 12-18 7
7. Astra HFC 4 2 0 2 7-4 6
8. Szekszárdi WFC 5 1 1 3 3-8 4
9. Szent Mihály 5 1 1 3 4-12 4
10. Fehérvár 5 1 0 4 5-15 3
11. Soroksár 5 1 0 4 5-18 3
12. BSC 5 0 0 5 2-23 0
Archív tabellák
Göllövőlista / NB I, 2023/2024
1. Varga Barnabás (Ferencvárosi TC) 7
2. Ljujic Matija (Újpest FC) 5
3. Drazic Stefan (Mezőkövesd) 4
Plsek Jakub (Puskás Akadémia) 4
Traoré Adama (Ferencvárosi TC) 4
Loncar Stefan (Debrecen) 4
7. Németh Krisztián (MTK) 3
Mesanovic Jasmin (Kisvárda) 3
Kodro Kenan (Fehérvár FC) 3
Edomwonyi Bright (Diósgyőr) 3
11. Bognár István (MTK) 2
Lukács Dániel (Diósgyőr) 2
Mim Gergely (ZTE) 2
Horváth Krisztofer (Kecskemét) 2
Katona Mátyás (Fehérvár FC) 2
Szalai Gábor (Kecskemét) 2
Zachariassen Kristoffer (Ferencvárosi TC) 2
ifj. Lisztes Krisztián (Ferencvárosi TC) 2
Colley Lamin (Puskás Akadémia) 2
Kyziridisz Alexandrosz (Debrecen) 2
Kastrati Lirim (Fehérvár FC) 2
Ambrose Peter (Újpest FC) 2
23. Dzsudzsák Balázs (Debrecen) 1
Böde Dániel (Paks) 1
Bódi Ádám (Debrecen) 1
Könyves Norbert (Paks) 1
Simon Krisztián (Újpest FC) 1
Bőle Lukács (Paks) 1
Windecker József (Paks) 1
Gera Dániel (Diósgyőr) 1
Bobál Dávid (MTK) 1
Sajbán Máté (ZTE) 1
Nagy Krisztián (Kecskemét) 1
Ramírez Cristian (Ferencvárosi TC) 1
Tóth Barna (Kecskemét) 1
Pálinkás Gergő (Kecskemét) 1
Szuhodovszki Soma (Kecskemét) 1
Hej Viktor (MTK) 1
Bárdos Bence (Diósgyőr) 1
Csoboth Kevin (Újpest FC) 1
Kovács Krisztián (Paks) 1
Szabó Bálint (Paks) 1
Szabó Levente (Fehérvár FC) 1
Bárány Donát (Debrecen) 1
Mezei Szabolcs (Paks) 1
Kusnyír Erik (Debrecen) 1
Szendrei Norbert (ZTE) 1
Tajti Mátyás (ZTE) 1
Nguen Tokmac (Ferencvárosi TC) 1
Kata Mihály (MTK) 1
Slagveer Luciano (Puskás Akadémia) 1
Mance Antonio (ZTE) 1
Lehoczky Roland (Mezőkövesd) 1
Gruber Zsombor (Puskás Akadémia) 1
Mmaee Samy (Ferencvárosi TC) 1
Mack Luca (Újpest FC) 1
Babunski Dorian (Debrecen) 1
Golla Wojciech (Puskás Akadémia) 1
Vida Kristopher (Kisvárda) 1
Jovicic Aleksandar (Kisvárda) 1
Spasic Milos (Kisvárda) 1
Levi Jonathan (Puskás Akadémia) 1
Mörschel Heinz (Újpest FC) 1
Pozeg Vancas Rudi (Diósgyőr) 1
Vallejo Alex (Diósgyőr) 1
Stephen Godfrey Bitok (Diósgyőr) 1
Pernambuco Rodrigues (Diósgyőr) 1
Soisalo Mikael (Puskás Akadémia) 1
Göllövőlista / NB II, 2023/2024
1. Nagy Dominik (Nyíregyháza) 4
Bumba Claudiu (ETO FC Győr) 4
Tóth Milán (Vasas) 4
4. Takács Tamás (M.magyaróvár) 3
Rácz Barnabás (Haladás) 3
Vajda Roland Attila (Kozármisleny) 3
Ádám Ferenc (Kazincbarcika) 3
Borvető Áron (Szeged-Csanád) 3
Torvund Alexander (Tiszakécske) 3
Nagy Zoárd (Csákvári TK) 3
Huszár Marcell (ETO FC Győr) 3
12. Szakály Dénes (Csákvári TK) 2
Lovrencsics Balázs (Soroksár SC) 2
Litauszki Róbert (Vasas) 2
Novothny Soma (Vasas) 2
Radó András (Vasas) 2
Medgyes Zoltán (Gyirmót) 2
Myke Bouard Ramos (Nyíregyháza) 2
Kovács Dávid (Budafoki MTE) 2
Géresi Krisztián (Nyíregyháza) 2
Nagy Richárd (Siófok) 2
Kozics Barnabás (Kozármisleny) 2
Pinte Patrik (Kazincbarcika) 2
Tamás Nándor (Csákvári TK) 2
Soltész Dominik (Gyirmót) 2
Kerezsi Zalán (Honvéd) 2
Bíró Bence (Szeged-Csanád) 2
Hajdú Roland (Soroksár SC) 2
Benczenleitner Barna (Honvéd) 2
Molnár Ádin (Kozármisleny) 2
Lacza Alex (ETO FC Győr) 2
Riquelme Rodrigues Mendes (ETO FC Győr) 2
33. Hidi Patrik (BVSC-Zugló) 1
Gaál Bálint (Ajka) 1
Vernes Richárd (BVSC-Zugló) 1
Zamostny Balázs (Tiszakécske) 1
Mitrovics Nikola (BVSC-Zugló) 1
Tóth Gergely (Ajka) 1
Illés Dávid (M.magyaróvár) 1
Horváth Zoltán (Tiszakécske) 1
Pekár László (Kazincbarcika) 1
Ihrig-Farkas Sebestyén (Vasas) 1
Kirchner Krisztián (Kozármisleny) 1
Gajág Gergő (Kozármisleny) 1
Holender Filip (Vasas) 1
Novák Csanád (Nyíregyháza) 1
Jancsó András (Haladás) 1
Horváth II Péter (Kozármisleny) 1
Madarász Márk (Gyirmót) 1
Karacs Dániel (Csákvári TK) 1
Óvári Zsolt (Szeged-Csanád) 1
Zsolnai Richárd (Ajka) 1
Hudák Dávid (Gyirmót) 1
Czingráber Máté (M.magyaróvár) 1
Pávkovics Bence (Vasas) 1
Harsányi István (PMFC) 1
Szabó Bence (M.magyaróvár) 1
Dragóner Filip (Soroksár SC) 1
Oláh Bálint (Budafoki MTE) 1
Svedyuk Alex Pál (PMFC) 1
Adamcsek Máté (Gyirmót) 1
Takács Ronald (Gyirmót) 1
Csernik Kornél (Haladás) 1
Szilágyi Zoltán (Szeged-Csanád) 1
Szépe János (ETO FC Győr) 1
Kovács Nikolasz (Honvéd) 1
Major Gergő (Siófok) 1
Erdei Carlo (Tiszakécske) 1
Cipf Dominik (Tiszakécske) 1
Sipos Zoltán (Soroksár SC) 1
Rabatin Richárd (Ajka) 1
Papp Milán (Kazincbarcika) 1
Urblík József (Vasas) 1
Szekszárdi Milán (Kazincbarcika) 1
Szerető Krisztofer (Budafoki MTE) 1
Pintér Ádám (Budafoki MTE) 1
Kalmár Olivér (Budafoki MTE) 1
Skvarka Michal (ETO FC Győr) 1
Bencze Márk (Tiszakécske) 1
Gálfi Zoltán Norbert (Soroksár SC) 1
Zimonyi Dávid (Vasas) 1
Vasvári Zoltán (Budafoki MTE) 1
Bocskay Bertalan (Honvéd) 1
Kocsis Dominik (Honvéd) 1
Kelemen Marko (Haladás) 1
Gazdag Vajk (Csákvári TK) 1
Sztojka Dominik (Vasas) 1
Gyurkits Gergő (PMFC) 1
Pekár István (Honvéd) 1
Vékony Viktor (Siófok) 1
Horváth Rajmund (Haladás) 1
Farkas Bendegúz (Nyíregyháza) 1
Kaján Norbert (Soroksár SC) 1
Alaxai Áron (Nyíregyháza) 1
Papp Áron (Szeged-Csanád) 1
Balogh Máté (BVSC-Zugló) 1
Merényi Ádám (Budafoki MTE) 1
Babós Levente (Csákvári TK) 1
Barkóczi Benedek (Kozármisleny) 1
Vingler László (ETO FC Győr) 1
Mohos Barnabás (Haladás) 1
Diarra Mamady (ETO FC Győr) 1
Kröhn Christopher (ETO FC Győr) 1
Göllövőlista / NB III, 2023/2024
1. Boros Gábor (Putnok VSE) 13
2. Lőrincz Bence (FC Nagykanizsa) 6
Rétyi Róbert (Szentlőrinc) 6
Lettner Lóránt (Dabas) 6
Varga Zétény (Ferencváros II) 6
6. Wéber László (Kőrösladány) 5
Kerékgyártó Dávid (Csornai SE) 5
Molnár János (ESMTK) 5
Bartusz Dániel (Veszprém) 5
Balogh Ádám (Gárdonyi VSC) 5
Ominger Bence (Gyirmót II) 5
Szabó Tamás (SC Sopron) 5
Pesti Zoltán (Paks II) 5
Monori Norbert (Érdi VSE) 5
Nwachukwu David (Debrecen II) 5
16. Remili Mohamed (Kelen Sport Club) 4
Bartha László (Dunaföldvár) 4
Magasföldi József (Puskás Ak. II) 4
Vólent Roland (Békéscsaba) 4
Barczi Dávid (III. Ker. TVE) 4
Kocsis Gergő (Tatabánya) 4
Tóth Tibor (Gárdonyi VSC) 4
Gránicz Patrik (Karcag) 4
Hampuk Ádám (Kaposvár) 4
Tömösvári Bálint (Veszprém) 4
Kovács Sándor (Iváncsa) 4
Szabó Martin (Haladás VSE) 4
Bányai Péter (Iváncsa) 4
Sármány Kristóf (Békéscsaba) 4
Wirth Dániel (ESMTK) 4
Kövesdi Péter (Gárdonyi VSC) 4
Szabó Bence (Füzesgyarmat) 4
Honchar Nikita (Kisvárda II) 4
Kerék László (BKV Előre) 4
Batai Tamás (Debrecen II) 4
36. Gál Szabolcs (Dunaföldvár) 3
Kalmár Ferenc (Karcag) 3
Albert István (Békéscsaba) 3
Sóron Tibor (Bicskei TC) 3
Vigh Ádám (Dorog) 3
Kiprich Dávid József (Tatabánya) 3
Tarlósi Milán (Salgótarjáni BTC) 3
Kapacina Kevin (Sényő FC) 3
Pál Achilles (Majosi SE) 3
János Norbert (FC Nagykanizsa) 3
Keresztes Bence (Szentlőrinc) 3
Nagy Zsolt András (Tiszafüred) 3
Bíró Dominik (Kaposvár) 3
Haragos Viktor (Honvéd II) 3
Lizák Bence (Sényő FC) 3
Vladul Stefan (Hódmezővásárhely) 3
Pál Márton Vilmos (Majosi SE) 3
Kelemen Gergő (Cigánd) 3
Bohata Ádám (Mohácsi TE) 3
Molnár Tamás (ESMTK) 3
Horog Ádám (Mohácsi TE) 3
Mucsányi Márk (Újpest II) 3
Burzi Alex (Hatvan) 3
Halácsi Mirkó (Budaörs) 3
Suszter László Márk (Iváncsa) 3
Kocsis Ármin (SC Sopron) 3
Iván Milán (Szolnok) 3
Ladányi Gergő (Ferencváros II) 3
Varga Donát (Vasas II) 3
Letenyei Zalán (Tatabánya) 3
Kicsun Jevhenyij (Gyirmót II) 3
Rácz Milán (Monor) 3
Simon Benedek (Honvéd II) 3
Rajsli Tamás (Kőrösladány) 3
Fekete Vince (Diósgyőr II) 3
Pintér Viktor (Martfű LSE) 3
Bagi Ádám Gyula (Ferencváros II) 3
Kócs-Washburn Erik (Debrecen II) 3
Földi Dominik (Paks II) 3
Kriska Norbert (Martfű LSE) 3
Horváth László Dávid (Monor) 3
Vas Milán (MTK II) 3
78. Hegedűs Dávid (Eger) 2
Szepessy Róbert (Dunaújváros FC) 2
Farkas Ádám (Monor) 2
Korhut Mihály (DEAC) 2
Kis Szabolcs (Füzesgyarmat) 2
Nagy Dávid (Tiszaújváros) 2
Major Norbert (Veszprém) 2
Domokos Bálint (Dabas) 2
Aradi Csaba (Iváncsa) 2
Németh Milán (Haladás VSE) 2
Pintér Norbert (Békéscsaba) 2
Papp Máté (III. Ker. TVE) 2
Raducu Sorin (Kőrösladány) 2
Kristófi Sándor (Kisvárda II) 2
Grabant Bence (Szentlőrinc) 2
Török Milán (Balatonfüred) 2
Sajbán Miklós (Budaörs) 2
Szalai Dániel (Bicskei TC) 2
Sándor Tamás (DEAC) 2
Árvai Dániel (Tatabánya) 2
Busa Bence (Szolnok) 2
Bíró Ákos (Pénzügyőr SE) 2
Slezák Richárd (ESMTK) 2
Oldal Tibor (Cegléd) 2
Németh Márk (Szentlőrinc) 2
Márkvárt Patrik (PTE-PEAC) 2
Mácsai László (Tiszafüred) 2
Visy Bálint (Csornai SE) 2
Hunya Krisztián (Hódmezővásárhely) 2
Szellák Soma (Gárdonyi VSC) 2
Lakatos István (Gyöngyösi AK) 2
Czirok József (Kőrösladány) 2
Kercsó Bence (Iváncsa) 2
Zádori Krisztián (Békéscsaba) 2
Lőrincz Attila (Putnok VSE) 2
Hegedűs Márk (BKV Előre) 2
Pethő Bence (Gyirmót II) 2
Gréczi Márton (Hódmezővásárhely) 2
Hetesi Patrik (Balatonfüred) 2
Sandal Dominik (Komárom VSE) 2
Annus Árpád (Cegléd) 2
Valkay Richárd (Tiszaújváros) 2
Juhos Dávid (Putnok VSE) 2
Jónyer Kristóf (Eger) 2
Kovács Norbert (Cigánd) 2
Barna Gergő Ákos (Dorog) 2
Zuigéber Ákos (MTK II) 2
Szenczi Bence (Haladás VSE) 2
Dobrovolszki Jenő (Putnok VSE) 2
Nagy Zalán Barna (Komárom VSE) 2
Fazekas Lóránt (Békéscsaba) 2
Feledy Balázs (Vasas II) 2
Görög Gergő (Dunaföldvár) 2
Hulicsár Máté (Monor) 2
Kiss Krisztián (Szentlőrinc) 2
Fehér Barnabás (FC Nagykanizsa) 2
Medgyesi Márk (Szentlőrinc) 2
Pap Márton Rafael (Haladás VSE) 2
Szederkényi Ádám (Kaposvár) 2
Jurek Gábor (Diósgyőr II) 2
Józsa Marcell (Dabas) 2
Tochukwu Oliver (DEAC) 2
Bagó Bálint (Gyirmót II) 2
Zavodni Tamás Ferenc (Kelen Sport Club) 2
Skripek Dávid (REAC) 2
Dani Zoltán (BKV Előre) 2
Szőke Gergő (Gyirmót II) 2
Juhász Bálint Dániel (Cegléd) 2
Kalocsány Péter (Honvéd II) 2
Tóth Máté Zsolt (Dunaföldvár) 2
Simon Balázs Bálint (Újpest II) 2
Csepregi Barnabás (Fehérvár II) 2
Oláh Benjámin (Tiszaújváros) 2
Nagy Richárd (Balatonfüred) 2
Vincze Dániel (Diósgyőr II) 2
Sajnovics Milán (Majosi SE) 2
Farkas Balázs Zoltán (Pénzügyőr SE) 2
Papp G. Benedek (DEAC) 2
Farkas Jeromos (Vasas II) 2
Hujbert Botond (Karcag) 2
Tóth Sándor (DEAC) 2
Balogh Máté Zsolt (Fehérvár II) 2
Cserkuti-Németh Olivér (Fehérvár II) 2
Bán Gergő (ESMTK) 2
Győrfi Milán (Paks II) 2
Szabó Szilveszter László (Hatvan) 2
Halászi-Harsányi Medárd (Puskás Ak. II) 2
Lépő Kristóf (Paks II) 2
Kenesei Noel (MTK II) 2
Lakatos Zoltán (REAC) 2
Sándor Raul (Füzesgyarmat) 2
Fendrik István (SC Sopron) 2
Usakov Pavel (Gárdonyi VSC) 2
171. Böde Dániel (Paks II) 1
Birtalan Botond (Budaörs) 1
Tamás László (Szentlőrinc) 1
Pál Szabolcs (Érdi VSE) 1
Fröhlich Roland (Dunaföldvár) 1
Ur László (Sényő FC) 1
Lengyel Béla (Szolnok) 1
Kardos Norbert dr. (Martfű LSE) 1
Lázár Patrik (Gyirmót II) 1
Bozsoki Imre (Bicskei TC) 1
Rubus Tamás (Kisvárda II) 1
Tisza Kálmán (Szolnok) 1
Szokol Zsolt (Sényő FC) 1
Bertus Lajos (Diósgyőr II) 1
Horváth Bence (Iváncsa) 1
Vég Bence (Mohácsi TE) 1
Kovács Ádám (Sényő FC) 1
Kapacina Valér (Sényő FC) 1
Markó Ádám (Cegléd) 1
Farkas Norbert (Iváncsa) 1
Balázs Bálint (Pénzügyőr SE) 1
Berkó Ádám (Dorog) 1
Tóth Dániel (Hódmezővásárhely) 1
Budai Dávid (Szekszárd) 1
Orosz Máté (Sényő FC) 1
Popgeorgiev Pantelisz (REAC) 1
Engel Alex (Tiszafüred) 1
Földes Milán (Dabas) 1
Erdei Gábor (III. Ker. TVE) 1
Füredi Patrik (Szekszárd) 1
Kárász Krisztián (REAC) 1
Túri Dániel (ESMTK) 1
Varga Szabolcs (Bicskei TC) 1
Szabó Balázs (Gárdonyi VSC) 1
Lucz Viktor (ESMTK) 1
Karácsony Dávid (Hatvan) 1
Szabó Bence (Balatonfüred) 1
Szabó Tamás (Martfű LSE) 1
Bora György (Békéscsaba) 1
Vallejos Dominique (Iváncsa) 1
Baldauf Konrád (Veszprém) 1
Dudás Dániel (Dabas) 1
Constantinescu Dan-Marius (Karcag) 1
Soós Dávid (REAC) 1
Bakos Bence (Salgótarjáni BTC) 1
Kószás Krisztián (Veszprém) 1
Bartos Julián (III. Ker. TVE) 1
Nemes Milán (Putnok VSE) 1
Vincze Ákos (DEAC) 1
Oláh László Dávid (Komárom VSE) 1
Pintér Nikolasz (Érdi VSE) 1
Székely II Dávid (Karcag) 1
Nagy Gergő (REAC) 1
Lénárt Tomás (Dorog) 1
Tarlósi Patrik (Salgótarjáni BTC) 1
Havas Attila (Szentlőrinc) 1
Kun László Dávid (Dunaföldvár) 1
Kovács Dávid (Eger) 1
Madarász Bence (Iváncsa) 1
Lustyik Levente (REAC) 1
Godzsajev-Telmán Rabil (FC Nagykanizsa) 1
Kitl Krisztián (Hatvan) 1
Novák Zsombor (Szentlőrinc) 1
Tímári Norman (Komárom VSE) 1
Bata Kristóf (Dunaújváros FC) 1
Németh Balázs (Csornai SE) 1
Kovács Dominik (Monor) 1
Pócsik Botond (Putnok VSE) 1
Pap Zsolt (Cigánd) 1
Szabó Dominik (Mohácsi TE) 1
Szőr Levente (Kisvárda II) 1
Mikló Roland (Békéscsaba) 1
Galacs Erik (Putnok VSE) 1
Székely Dávid (Martfű LSE) 1
Horváth Emil (Budaörs) 1
Udvardi Dániel (PTE-PEAC) 1
Tapiska Géza (Dunaújváros FC) 1
Tóth Márton Mihály (Haladás VSE) 1
Barta Barnabás (Iváncsa) 1
Törőcsik Péter (Iváncsa) 1
Papp Richárd (Csornai SE) 1
Babinszky Bence (Kaposvár) 1
Vastag Richárd (Hódmezővásárhely) 1
Mezei Szabolcs (Paks II) 1
Tóth Ádám (Cigánd) 1
Maruscsák Jan (Karcag) 1
Tóth Borisz (Tiszaújváros) 1
Temesvári Attila (Paks II) 1
Radics Márton (Szeged-Csanád II) 1
Magyar Zsolt (Szeged-Csanád II) 1
Szegő Imre (Tatabánya) 1
Pusztai András (Kőrösladány) 1
Csernik Zsombor (Mohácsi TE) 1
Farkas Bálint (Érdi VSE) 1
Márton Adrián (Csornai SE) 1
Nikic Nemanja (Karcag) 1
Puskás Zsombor (Vasas II) 1
Juhász Zsombor (Monor) 1
Labát Krisztofer (Pénzügyőr SE) 1
Barna Viktor (Szolnok) 1
Sipos Gábor (Hódmezővásárhely) 1
Szalay Szabolcs (ZTE II) 1
Váradi Ádám (Békéscsaba) 1
Csontos Dominik (ETO FC Győr II) 1
Buna Gábor (ETO FC Győr II) 1
Bartók István Dániel (Füzesgyarmat) 1
Keresztes Zalán (PTE-PEAC) 1
Gíber Attila (Eger) 1
Németh Dániel (ZTE II) 1
Csóka Dominik (ZTE II) 1
Papp Marcell (Diósgyőr II) 1
Tóth Adrián (Csornai SE) 1
Schmidt Péter (Sényő FC) 1
Horváth Máté (Salgótarjáni BTC) 1
Dinka Kristóf (Hatvan) 1
Hosszú Zétény (Vasas II) 1
Sindel Roland (Martfű LSE) 1
Sipőcz Bence (SC Sopron) 1
Forrai Zoltán (Dabas) 1
Nagy Barnabás (Pénzügyőr SE) 1
Ulbert Renátó (Paks II) 1
Tarjáni Péter Máté (Hatvan) 1
Dékei Márk (Újpest II) 1
Pintér Dániel (FC Nagykanizsa) 1
Demeter Zsombor (Puskás Ak. II) 1
Girdán Levente (Cigánd) 1
Dér Zalán (Mohácsi TE) 1
Lőrinc Dániel (Majosi SE) 1
Csatári Gergő (Diósgyőr II) 1
Gruber Zsombor (Puskás Ak. II) 1
Csicsely János (Kőrösladány) 1
Győri Benjámin (Karcag) 1
Bozai Bence Attila (Gárdonyi VSC) 1
Kovács Gergő (Szeged-Csanád II) 1
Croizet Yohan (Újpest II) 1
Bodor Zoltán (Cegléd) 1
Szabó Zalán (Szentlőrinc) 1
Molnár Rajmund (MTK II) 1
Artner Dávid (Kecskemét II) 1
Horváth Gergő Ákos (Fehérvár II) 1
Gula Boldizsár (Budaörs) 1
Kovács Bence (Fehérvár II) 1
Králik Péter (Kisvárda II) 1
Radosevic Ognjen (Újpest II) 1
Kovács Patrik (MTK II) 1
Milovanovikj Daniel (ZTE II) 1
Trencsényi Bence (DEAC) 1
Szabó Lajos Mátyás (Karcag) 1
Erős Tibor (Tiszaújváros) 1
Kubó Gábor (BKV Előre) 1
Volter Patrik (Veszprém) 1
Janyickij Kirilo (Puskás Ak. II) 1
Szamosi Tamás (Budaörs) 1
Kincses Márk (Érdi VSE) 1
Pongó-Dankai Dominik (Kisvárda II) 1
Pataki Zoltán (Szeged-Csanád II) 1
Kocsis Gergely (Honvéd II) 1
Molnár Attila (Bicskei TC) 1
Klausz Milán (ZTE II) 1
Szécsi Patrik (Paks II) 1
Czékus Ádám (Kisvárda II) 1
Takács Ádám (Ferencváros II) 1
Szabó Benjámin (Vasas II) 1
Behovits Máté (III. Ker. TVE) 1
Zsuppán Donát (Dabas) 1
Varga László (ZTE II) 1
Doncsecz Levente (Szeged-Csanád II) 1
Mihály Bálint (Békéscsaba) 1
Mitring Zsombor (ETO FC Győr II) 1
Tullner Péter (ZTE II) 1
Horváth Kevin (Paks II) 1
Puporka Dávid (Kisvárda II) 1
Tóth Máté György (Újpest II) 1
Geiger Bálint (Újpest II) 1
Balogh Zsombor (Honvéd II) 1
Vajda Roland Ottó (Puskás Ak. II) 1
Pető Milán (Fehérvár II) 1
Rédling Kevin (Békéscsaba) 1
Demeter Milán (Diósgyőr II) 1
Horváth Zalán (Debrecen II) 1
Farkas János (Kőrösladány) 1
Vajda Cristofer (Tiszaújváros) 1
Misák Sándor (Cigánd) 1
Urbin Martin (Pénzügyőr SE) 1
Horváth Marcell (Kecskemét II) 1
Tóth Alex László (Ferencváros II) 1
Pinto Mario Alfredo (Szolnok) 1
Keczeli Krisztián (Majosi SE) 1
Hetyei Szilveszter (Diósgyőr II) 1
Szamosi Csanád (Kecskemét II) 1
Pyshchur Oleksandr (Puskás Ak. II) 1
Ledacs-Kis Balázs (Cegléd) 1
Csikai Gergő (Csornai SE) 1
Nagy Benjámin (Balatonfüred) 1
Trombola Vilmos (Gyöngyösi AK) 1
Molnár Csaba (Vasas II) 1
Baloteli Philip (ZTE II) 1
Pelles Patrik (Szolnok) 1
Berényi Erik (Ferencváros II) 1
Vass Benjámin (Kelen Sport Club) 1
Gágyor Domán (Ferencváros II) 1
Bárány-Doór Barna (Kelen Sport Club) 1
Forgó Milán (Vasas II) 1
Kanálos Péter (Hatvan) 1
Barta Tamás (Gyirmót II) 1
Orbán Kolos (PTE-PEAC) 1
Jánovszki László (Kőrösladány) 1
Fekete Kristóf Zsolt (Hatvan) 1
Ésik Ákos (Kisvárda II) 1
Sági Marcell (FC Nagykanizsa) 1
Ambach Arnold (Fehérvár II) 1
Vékony Bence (Puskás Ak. II) 1
Varga Olivér (ETO FC Győr II) 1
Földi Gergő (MTK II) 1
Kozachuk Artur (Kisvárda II) 1
Borbás Martin (Hódmezővásárhely) 1
Kruppai Adrián (Újpest II) 1
Selmeci József (Dorog) 1
Vagyóczki Dávid (Dunaújváros FC) 1
Draskóczi Péter (Martfű LSE) 1
Silling Máté (Cigánd) 1
Kőrizs Ákos (Cigánd) 1
Dudás Csanád (Gyöngyösi AK) 1
Kaszala Patrik (REAC) 1
Micheller Tamás (REAC) 1
Tóth Márk (REAC) 1
Szabad Vendel (Szeged-Csanád II) 1
Barkóczi Barnabás (Vasas II) 1
Hancz Dominik (Honvéd II) 1
Sebestyén Márk (Honvéd II) 1
Nagy Dávid (ETO FC Győr II) 1
Árvay Dávid (Haladás VSE) 1
Rétfalvi Zsombor (Fehérvár II) 1
Bertók Dániel (Fehérvár II) 1
Urbán Péter (Dunaföldvár) 1
Molnár Kevin (MTK II) 1
Tagai András (ESMTK) 1
Tokody Bence (Szekszárd) 1
Göllövőlista / Női NB I, 2023/2024
1. Vachter Fanni (Győri ETO FC) 8
2. Siklér Kinga (MTK Budapest) 6
3. Kocsán Petra (Győri ETO FC) 5
Oláh Adrienn (DVTK) 5
5. Pusztai Sára (FTC) 4
Sweatman Marlo (Haladás Viktória) 4
Krisztin Sára (DVTK) 4
Palakovics Laura (PAFC) 4
Frajtovic Andela (Győri ETO FC) 4
10. Csigi Eszter (FTC) 3
Zán-Fábián Panna (PAFC) 3
Molnár Adelina (Soroksár) 3
Tóth Zsóka (PAFC) 3
Földvári Fanni (Fehérvár) 3
Ladhani Maya (Győri ETO FC) 3
16. Vidács Krisztina (Astra HFC) 2
Csányi Diána (FTC) 2
Süle Dóra (Győri ETO FC) 2
Gődér Brigitta (FTC) 2
Kis Anita (Haladás Viktória) 2
Szarvas Sára (PAFC) 2
Garcia Alesia (FTC) 2
Semanová Stela (Győri ETO FC) 2
24. Diószegi Fanni (FTC) 1
Szakonyi Emese (Astra HFC) 1
Fenyvesi Evelin (FTC) 1
Vágó Fanny (FTC) 1
Szabó Viktória (FTC) 1
Kós Petra Klaudia (Astra HFC) 1
Győrik Alexandra (Soroksár) 1
Papp Luca (FTC) 1
Boros Kinga (DVTK) 1
Csolti Réka (Astra HFC) 1
Kovács Virág (Haladás Viktória) 1
Nagy Viktória (FTC) 1
Fábián Rebeka (BSC) 1
Sali Rebeka (Győri ETO FC) 1
Savanya Csilla (Győri ETO FC) 1
Papp Szidónia (Szent Mihály) 1
Sajti Krisztina (Szent Mihály) 1
Németh Diána (FTC) 1
Berencsi Boglárka (BSC) 1
Csizmadia Zsófia (Haladás Viktória) 1
László Henrietta (MTK Budapest) 1
Skultéty Tamara (Soroksár) 1
Urbán Viktória (Haladás Viktória) 1
Taylor Brianna (Szekszárdi WFC) 1
Mikó Erika (DVTK) 1
Kovács Aida (PAFC) 1
Tamók Rebeka (PAFC) 1
Lovász Emma (Astra HFC) 1
Vladulescu Ana-Maria (Haladás Viktória) 1
Madrid Ebony (FTC) 1
Petrovics Petra (Győri ETO FC) 1
Knezevic Milana (Szent Mihály) 1
Szehofner Vivien (Fehérvár) 1
Szombati Katalin (Fehérvár) 1
Prigli Barbara (Szekszárdi WFC) 1
Grönberg Minea (PAFC) 1
Koszo Sydney (Szent Mihály) 1
Kövy Elza (Astra HFC) 1
Keeley Marie Ayala (Szekszárdi WFC) 1
Szabó Fanni (Haladás Viktória) 1
Smajic Elma (DVTK) 1

HIVATÁSOS LABDARÚGÓK SZERVEZETE

A Hivatásos Labdarúgók Szervezete (HLSZ) 1990-ben alakult a hivatásos labdarúgók érdekeinek előmozdítása érdekében. Jelenleg is hivatásszerűen képviseljük a futballistákat az egyesületekkel, szövetségekkel szembeni érdekérvényesítés során, és általában véve a nyilvánosság előtt;

Cím: 1132 Budapest XIII. kerület, Nyugati tér 5. III/2

Telefon: 06 (1) 237-6050

Fax: 06 (1) 332-4573

E-mail: office@profifoci.hu

Biztonsági kód
A böngészőjében cookie-kat (adatfájlokat) tárolunk a felhasználói élmény javítása érdekében. További információk
Kosár tartalma
Ingyenes kiszállítás
Ingyenes kiszállítás
Tovább a kosárhoz