Játékos kereső

Férfi

A Paks volt a "legmagyarosabb", az MTK a legfiatalabb a nyitányon

2017-02-23 13:53

A Debrecen és a Videoton voltak a legidősebb és legtöbb légiós játékpercet adó csapatok

A Paks volt a "legmagyarosabb", az MTK a legfiatalabb a nyitányon

Az NB I tavaszi nyitányán pályára lépő tíz csapat (a Vasas-Haladás találkozót elnapolták) zöme viszonylag szűk sávban mozgott a magyar játékpercek és a labdarúgók játékpercekre vetített átlagos életkorát illetően. Előbbi összevetésben a Paks teljesített legjobban (90,9%), míg utóbbiban az MTK (25,65 év).

Két együttes kilógott a sorból a magyar játékperceket illetően: a Videoton és a Debrecen csapatában csak alig több mint egyharmad volt a magyar jelenlét részaránya, ami kirívóan kevés a mezőnyre jellemző kétharmad körüli értékekhez képest. Ráadásul e két klubnál rögzítettük a legmagasabb életkorokat is.

Magyar játékpercek:

1. Paks 90,9%
2. Honvéd 80,3%
3. Diósgyőr 77,8%
4. MTK 76,7%
5. Mezőkövesd 69,6%
6. Gyirmót 67,5%
7. Ferencváros 63,7%
8. Újpest 61,7%
9. Videoton 37,2%
10. Debrecen 36,4%

Életkor:

1. MTK 25,65 év
2. Diósgyőr 25,81%
3. Gyirmót 26,08 év
4. Újpest 26,23 év
5. Honvéd 26,64 év
6. Ferencváros 26,75 év
7. Mezőkövesd 26,76 év
8. Paks 27,47 év
9. Debrecen 27,69 év
10. Videoton 28,20 év

NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Debrecen 5 4 0 1 11-5 12
2. MTK 6 3 2 1 8-5 11
3. Puskás Akadémia 6 3 2 1 12-11 11
4. Újpest FC 6 3 2 1 11-11 11
5. Diósgyőr 6 3 1 2 11-7 10
6. Ferencvárosi TC 4 3 0 1 18-8 9
7. Kecskemét 5 3 0 2 8-5 9
8. Paks 5 2 2 1 8-8 8
9. Fehérvár FC 6 1 1 4 8-12 4
10. Kisvárda 6 1 1 4 6-12 4
11. ZTE 6 1 0 5 6-15 3
12. Mezőkövesd 5 0 1 4 5-13 1
NB II, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. ETO FC Győr 7 5 0 2 16-9 15
2. Nyíregyháza 7 4 3 0 11-5 15
3. Kozármisleny 7 4 1 2 11-8 13
4. Budafoki MTE 7 4 1 2 8-5 13
5. PMFC 7 3 4 0 4-0 13
6. Szeged-Csanád 7 3 3 1 8-7 12
7. Vasas 7 3 2 2 16-9 11
8. Soroksár 7 3 1 3 8-7 10
9. Honvéd 7 3 1 3 9-9 10
10. Kazincbarcika 7 2 4 1 9-6 10
11. Csákvári TK 7 3 0 4 10-9 9
12. Tiszakécske 7 2 2 3 8-10 8
13. Haladás 7 2 2 3 9-12 8
14. Siófok 7 1 3 3 5-11 6
15. Ajka 7 1 2 4 4-8 5
16. BVSC-Zugló 7 1 2 4 5-12 5
17. Gyirmót 7 0 5 2 8-10 5
18. M.magyaróvár 7 0 2 5 6-18 2
NB III Észak-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Putnok VSE 7 6 1 0 22-6 19
2. Cigánd 7 4 3 0 11-2 15
3. Kisvárda II 7 4 2 1 16-11 14
4. DEAC 7 4 2 1 12-8 14
5. Debrecen II 7 4 1 2 13-11 13
6. Tiszaújváros 7 3 2 2 9-8 11
7. Újpest II 7 3 1 3 11-10 10
8. REAC 7 3 1 3 12-15 10
9. Eger 7 3 1 3 7-12 10
10. Diósgyőr II 7 3 0 4 12-13 9
11. Hatvan 7 2 3 2 11-12 9
12. Karcag 7 2 1 4 13-13 7
13. Sényő FC 7 1 3 3 12-16 6
14. Salgótarjáni BTC 7 1 3 3 6-12 6
15. Tiszafüred 7 0 2 5 8-16 2
16. Gyöngyösi AK 7 0 0 7 5-15 0
NB III Dél-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Békéscsaba 7 7 0 0 22-2 21
2. Hódmezővásárhely 7 5 1 1 11-6 16
3. Dabas 7 5 1 1 14-10 16
4. ESMTK 7 4 2 1 19-8 14
5. Kőrösladány 7 4 1 2 16-10 13
6. BKV Előre 7 4 1 2 10-8 13
7. Vasas II 7 3 2 2 13-10 11
8. Honvéd II 7 2 2 3 12-11 8
9. Monor 7 2 2 3 12-15 8
10. Martfű LSE 7 2 2 3 11-19 8
11. Pénzügyőr SE 7 2 0 5 8-13 6
12. Füzesgyarmat 7 2 0 5 9-21 6
13. Szolnok 7 1 3 3 10-12 6
14. Szeged-Csanád II 7 1 2 4 6-9 5
15. Cegléd 7 1 2 4 9-16 5
16. Kecskemét II 7 0 1 6 3-15 1
NB III Észak-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Tatabánya 7 5 1 1 13-6 16
2. Veszprém 7 5 1 1 14-8 16
3. III. Ker. TVE 7 4 3 0 9-4 15
4. Gyirmót II 7 4 2 1 16-9 14
5. Kelen SC 7 4 1 2 8-6 13
6. Puskás Ak. II 7 3 2 2 13-12 11
7. Balatonfüred 7 3 1 3 8-8 10
8. Haladás VSE 7 3 0 4 12-12 9
9. Dorog 7 2 3 2 8-7 9
10. Bicskei TC 7 2 2 3 8-10 8
11. SC Sopron 7 2 1 4 11-10 7
12. ZTE II 7 2 1 4 8-10 7
13. ETO FC Győr II 7 2 1 4 5-11 7
14. Budaörs 7 2 0 5 9-15 6
15. Komárom VSE 7 1 3 3 6-13 6
16. Csornai SE 7 1 0 6 12-19 3
NB III Dél-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Szentlőrinc 7 6 1 0 21-7 19
2. Iváncsa 7 6 1 0 21-8 19
3. Ferencváros II 7 5 0 2 16-8 15
4. Dunaföldvár 7 4 1 2 14-9 13
5. FC Nagykanizsa 7 3 3 1 14-5 12
6. Gárdonyi VSC 7 2 4 1 20-12 10
7. Kaposvár 7 2 4 1 10-9 10
8. Paks II 7 3 0 4 18-20 9
9. Fehérvár II 7 2 2 3 12-12 8
10. Majosi SE 7 2 1 4 10-11 7
11. Mohácsi TE 7 2 1 4 10-15 7
12. Érdi VSE 7 2 1 4 9-17 7
13. MTK II 7 1 3 3 11-12 6
14. PTE-PEAC 7 1 3 3 5-14 6
15. Dunaújváros FC 7 1 2 4 5-21 5
16. Szekszárd 7 0 1 6 3-19 1
Női NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Győri ETO FC 5 5 0 0 27-4 15
2. FTC 4 4 0 0 21-0 12
3. PAFC 5 4 0 1 15-6 12
4. Haladás Viktória 5 3 1 1 11-5 10
5. MTK Budapest 5 3 0 2 8-7 9
6. DVTK 5 2 1 2 12-18 7
7. Astra HFC 4 2 0 2 7-4 6
8. Szekszárdi WFC 5 1 1 3 3-8 4
9. Szent Mihály 5 1 1 3 4-12 4
10. Fehérvár 5 1 0 4 5-15 3
11. Soroksár 5 1 0 4 5-18 3
12. BSC 5 0 0 5 2-23 0
Archív tabellák
Göllövőlista / NB I, 2023/2024
1. Varga Barnabás (Ferencvárosi TC) 7
2. Ljujic Matija (Újpest FC) 5
3. Drazic Stefan (Mezőkövesd) 4
Plsek Jakub (Puskás Akadémia) 4
Traoré Adama (Ferencvárosi TC) 4
Loncar Stefan (Debrecen) 4
7. Németh Krisztián (MTK) 3
Mesanovic Jasmin (Kisvárda) 3
Kodro Kenan (Fehérvár FC) 3
Edomwonyi Bright (Diósgyőr) 3
11. Bognár István (MTK) 2
Lukács Dániel (Diósgyőr) 2
Mim Gergely (ZTE) 2
Horváth Krisztofer (Kecskemét) 2
Katona Mátyás (Fehérvár FC) 2
Szalai Gábor (Kecskemét) 2
Zachariassen Kristoffer (Ferencvárosi TC) 2
ifj. Lisztes Krisztián (Ferencvárosi TC) 2
Colley Lamin (Puskás Akadémia) 2
Kyziridisz Alexandrosz (Debrecen) 2
Kastrati Lirim (Fehérvár FC) 2
Ambrose Peter (Újpest FC) 2
23. Dzsudzsák Balázs (Debrecen) 1
Böde Dániel (Paks) 1
Bódi Ádám (Debrecen) 1
Könyves Norbert (Paks) 1
Simon Krisztián (Újpest FC) 1
Bőle Lukács (Paks) 1
Windecker József (Paks) 1
Gera Dániel (Diósgyőr) 1
Bobál Dávid (MTK) 1
Sajbán Máté (ZTE) 1
Nagy Krisztián (Kecskemét) 1
Ramírez Cristian (Ferencvárosi TC) 1
Tóth Barna (Kecskemét) 1
Pálinkás Gergő (Kecskemét) 1
Szuhodovszki Soma (Kecskemét) 1
Hej Viktor (MTK) 1
Bárdos Bence (Diósgyőr) 1
Csoboth Kevin (Újpest FC) 1
Kovács Krisztián (Paks) 1
Szabó Bálint (Paks) 1
Szabó Levente (Fehérvár FC) 1
Bárány Donát (Debrecen) 1
Mezei Szabolcs (Paks) 1
Kusnyír Erik (Debrecen) 1
Szendrei Norbert (ZTE) 1
Tajti Mátyás (ZTE) 1
Nguen Tokmac (Ferencvárosi TC) 1
Kata Mihály (MTK) 1
Slagveer Luciano (Puskás Akadémia) 1
Mance Antonio (ZTE) 1
Lehoczky Roland (Mezőkövesd) 1
Gruber Zsombor (Puskás Akadémia) 1
Mmaee Samy (Ferencvárosi TC) 1
Mack Luca (Újpest FC) 1
Babunski Dorian (Debrecen) 1
Golla Wojciech (Puskás Akadémia) 1
Vida Kristopher (Kisvárda) 1
Jovicic Aleksandar (Kisvárda) 1
Spasic Milos (Kisvárda) 1
Levi Jonathan (Puskás Akadémia) 1
Mörschel Heinz (Újpest FC) 1
Pozeg Vancas Rudi (Diósgyőr) 1
Vallejo Alex (Diósgyőr) 1
Stephen Godfrey Bitok (Diósgyőr) 1
Pernambuco Rodrigues (Diósgyőr) 1
Soisalo Mikael (Puskás Akadémia) 1
Göllövőlista / NB II, 2023/2024
1. Nagy Dominik (Nyíregyháza) 4
Bumba Claudiu (ETO FC Győr) 4
Tóth Milán (Vasas) 4
4. Takács Tamás (M.magyaróvár) 3
Rácz Barnabás (Haladás) 3
Vajda Roland Attila (Kozármisleny) 3
Ádám Ferenc (Kazincbarcika) 3
Borvető Áron (Szeged-Csanád) 3
Torvund Alexander (Tiszakécske) 3
Nagy Zoárd (Csákvári TK) 3
Huszár Marcell (ETO FC Győr) 3
12. Szakály Dénes (Csákvári TK) 2
Lovrencsics Balázs (Soroksár SC) 2
Litauszki Róbert (Vasas) 2
Novothny Soma (Vasas) 2
Radó András (Vasas) 2
Medgyes Zoltán (Gyirmót) 2
Myke Bouard Ramos (Nyíregyháza) 2
Kovács Dávid (Budafoki MTE) 2
Géresi Krisztián (Nyíregyháza) 2
Nagy Richárd (Siófok) 2
Kozics Barnabás (Kozármisleny) 2
Pinte Patrik (Kazincbarcika) 2
Tamás Nándor (Csákvári TK) 2
Soltész Dominik (Gyirmót) 2
Kerezsi Zalán (Honvéd) 2
Bíró Bence (Szeged-Csanád) 2
Hajdú Roland (Soroksár SC) 2
Benczenleitner Barna (Honvéd) 2
Molnár Ádin (Kozármisleny) 2
Lacza Alex (ETO FC Győr) 2
Riquelme Rodrigues Mendes (ETO FC Győr) 2
33. Hidi Patrik (BVSC-Zugló) 1
Gaál Bálint (Ajka) 1
Vernes Richárd (BVSC-Zugló) 1
Zamostny Balázs (Tiszakécske) 1
Mitrovics Nikola (BVSC-Zugló) 1
Tóth Gergely (Ajka) 1
Illés Dávid (M.magyaróvár) 1
Horváth Zoltán (Tiszakécske) 1
Pekár László (Kazincbarcika) 1
Ihrig-Farkas Sebestyén (Vasas) 1
Kirchner Krisztián (Kozármisleny) 1
Gajág Gergő (Kozármisleny) 1
Holender Filip (Vasas) 1
Novák Csanád (Nyíregyháza) 1
Jancsó András (Haladás) 1
Horváth II Péter (Kozármisleny) 1
Madarász Márk (Gyirmót) 1
Karacs Dániel (Csákvári TK) 1
Óvári Zsolt (Szeged-Csanád) 1
Zsolnai Richárd (Ajka) 1
Hudák Dávid (Gyirmót) 1
Czingráber Máté (M.magyaróvár) 1
Pávkovics Bence (Vasas) 1
Harsányi István (PMFC) 1
Szabó Bence (M.magyaróvár) 1
Dragóner Filip (Soroksár SC) 1
Oláh Bálint (Budafoki MTE) 1
Svedyuk Alex Pál (PMFC) 1
Adamcsek Máté (Gyirmót) 1
Takács Ronald (Gyirmót) 1
Csernik Kornél (Haladás) 1
Szilágyi Zoltán (Szeged-Csanád) 1
Szépe János (ETO FC Győr) 1
Kovács Nikolasz (Honvéd) 1
Major Gergő (Siófok) 1
Erdei Carlo (Tiszakécske) 1
Cipf Dominik (Tiszakécske) 1
Sipos Zoltán (Soroksár SC) 1
Rabatin Richárd (Ajka) 1
Papp Milán (Kazincbarcika) 1
Urblík József (Vasas) 1
Szekszárdi Milán (Kazincbarcika) 1
Szerető Krisztofer (Budafoki MTE) 1
Pintér Ádám (Budafoki MTE) 1
Kalmár Olivér (Budafoki MTE) 1
Skvarka Michal (ETO FC Győr) 1
Bencze Márk (Tiszakécske) 1
Gálfi Zoltán Norbert (Soroksár SC) 1
Zimonyi Dávid (Vasas) 1
Vasvári Zoltán (Budafoki MTE) 1
Bocskay Bertalan (Honvéd) 1
Kocsis Dominik (Honvéd) 1
Kelemen Marko (Haladás) 1
Gazdag Vajk (Csákvári TK) 1
Sztojka Dominik (Vasas) 1
Gyurkits Gergő (PMFC) 1
Pekár István (Honvéd) 1
Vékony Viktor (Siófok) 1
Horváth Rajmund (Haladás) 1
Farkas Bendegúz (Nyíregyháza) 1
Kaján Norbert (Soroksár SC) 1
Alaxai Áron (Nyíregyháza) 1
Papp Áron (Szeged-Csanád) 1
Balogh Máté (BVSC-Zugló) 1
Merényi Ádám (Budafoki MTE) 1
Babós Levente (Csákvári TK) 1
Barkóczi Benedek (Kozármisleny) 1
Vingler László (ETO FC Győr) 1
Mohos Barnabás (Haladás) 1
Diarra Mamady (ETO FC Győr) 1
Kröhn Christopher (ETO FC Győr) 1
Göllövőlista / NB III, 2023/2024
1. Boros Gábor (Putnok VSE) 13
2. Lőrincz Bence (FC Nagykanizsa) 6
Rétyi Róbert (Szentlőrinc) 6
Lettner Lóránt (Dabas) 6
Varga Zétény (Ferencváros II) 6
6. Wéber László (Kőrösladány) 5
Kerékgyártó Dávid (Csornai SE) 5
Molnár János (ESMTK) 5
Bartusz Dániel (Veszprém) 5
Balogh Ádám (Gárdonyi VSC) 5
Ominger Bence (Gyirmót II) 5
Szabó Tamás (SC Sopron) 5
Pesti Zoltán (Paks II) 5
Monori Norbert (Érdi VSE) 5
Nwachukwu David (Debrecen II) 5
16. Remili Mohamed (Kelen Sport Club) 4
Bartha László (Dunaföldvár) 4
Magasföldi József (Puskás Ak. II) 4
Vólent Roland (Békéscsaba) 4
Barczi Dávid (III. Ker. TVE) 4
Kocsis Gergő (Tatabánya) 4
Tóth Tibor (Gárdonyi VSC) 4
Gránicz Patrik (Karcag) 4
Hampuk Ádám (Kaposvár) 4
Tömösvári Bálint (Veszprém) 4
Kovács Sándor (Iváncsa) 4
Szabó Martin (Haladás VSE) 4
Bányai Péter (Iváncsa) 4
Sármány Kristóf (Békéscsaba) 4
Wirth Dániel (ESMTK) 4
Kövesdi Péter (Gárdonyi VSC) 4
Szabó Bence (Füzesgyarmat) 4
Honchar Nikita (Kisvárda II) 4
Kerék László (BKV Előre) 4
Batai Tamás (Debrecen II) 4
36. Gál Szabolcs (Dunaföldvár) 3
Kalmár Ferenc (Karcag) 3
Albert István (Békéscsaba) 3
Sóron Tibor (Bicskei TC) 3
Vigh Ádám (Dorog) 3
Kiprich Dávid József (Tatabánya) 3
Tarlósi Milán (Salgótarjáni BTC) 3
Kapacina Kevin (Sényő FC) 3
Pál Achilles (Majosi SE) 3
János Norbert (FC Nagykanizsa) 3
Keresztes Bence (Szentlőrinc) 3
Nagy Zsolt András (Tiszafüred) 3
Bíró Dominik (Kaposvár) 3
Haragos Viktor (Honvéd II) 3
Lizák Bence (Sényő FC) 3
Vladul Stefan (Hódmezővásárhely) 3
Pál Márton Vilmos (Majosi SE) 3
Kelemen Gergő (Cigánd) 3
Bohata Ádám (Mohácsi TE) 3
Molnár Tamás (ESMTK) 3
Horog Ádám (Mohácsi TE) 3
Mucsányi Márk (Újpest II) 3
Burzi Alex (Hatvan) 3
Halácsi Mirkó (Budaörs) 3
Suszter László Márk (Iváncsa) 3
Kocsis Ármin (SC Sopron) 3
Iván Milán (Szolnok) 3
Ladányi Gergő (Ferencváros II) 3
Varga Donát (Vasas II) 3
Letenyei Zalán (Tatabánya) 3
Kicsun Jevhenyij (Gyirmót II) 3
Rácz Milán (Monor) 3
Simon Benedek (Honvéd II) 3
Rajsli Tamás (Kőrösladány) 3
Fekete Vince (Diósgyőr II) 3
Pintér Viktor (Martfű LSE) 3
Bagi Ádám Gyula (Ferencváros II) 3
Kócs-Washburn Erik (Debrecen II) 3
Földi Dominik (Paks II) 3
Kriska Norbert (Martfű LSE) 3
Horváth László Dávid (Monor) 3
Vas Milán (MTK II) 3
78. Hegedűs Dávid (Eger) 2
Szepessy Róbert (Dunaújváros FC) 2
Farkas Ádám (Monor) 2
Korhut Mihály (DEAC) 2
Kis Szabolcs (Füzesgyarmat) 2
Nagy Dávid (Tiszaújváros) 2
Major Norbert (Veszprém) 2
Domokos Bálint (Dabas) 2
Aradi Csaba (Iváncsa) 2
Németh Milán (Haladás VSE) 2
Pintér Norbert (Békéscsaba) 2
Papp Máté (III. Ker. TVE) 2
Raducu Sorin (Kőrösladány) 2
Kristófi Sándor (Kisvárda II) 2
Grabant Bence (Szentlőrinc) 2
Török Milán (Balatonfüred) 2
Sajbán Miklós (Budaörs) 2
Szalai Dániel (Bicskei TC) 2
Sándor Tamás (DEAC) 2
Árvai Dániel (Tatabánya) 2
Busa Bence (Szolnok) 2
Bíró Ákos (Pénzügyőr SE) 2
Slezák Richárd (ESMTK) 2
Oldal Tibor (Cegléd) 2
Németh Márk (Szentlőrinc) 2
Márkvárt Patrik (PTE-PEAC) 2
Mácsai László (Tiszafüred) 2
Visy Bálint (Csornai SE) 2
Hunya Krisztián (Hódmezővásárhely) 2
Szellák Soma (Gárdonyi VSC) 2
Lakatos István (Gyöngyösi AK) 2
Czirok József (Kőrösladány) 2
Kercsó Bence (Iváncsa) 2
Zádori Krisztián (Békéscsaba) 2
Lőrincz Attila (Putnok VSE) 2
Hegedűs Márk (BKV Előre) 2
Pethő Bence (Gyirmót II) 2
Gréczi Márton (Hódmezővásárhely) 2
Hetesi Patrik (Balatonfüred) 2
Sandal Dominik (Komárom VSE) 2
Annus Árpád (Cegléd) 2
Valkay Richárd (Tiszaújváros) 2
Juhos Dávid (Putnok VSE) 2
Jónyer Kristóf (Eger) 2
Kovács Norbert (Cigánd) 2
Barna Gergő Ákos (Dorog) 2
Zuigéber Ákos (MTK II) 2
Szenczi Bence (Haladás VSE) 2
Dobrovolszki Jenő (Putnok VSE) 2
Nagy Zalán Barna (Komárom VSE) 2
Fazekas Lóránt (Békéscsaba) 2
Feledy Balázs (Vasas II) 2
Görög Gergő (Dunaföldvár) 2
Hulicsár Máté (Monor) 2
Kiss Krisztián (Szentlőrinc) 2
Fehér Barnabás (FC Nagykanizsa) 2
Medgyesi Márk (Szentlőrinc) 2
Pap Márton Rafael (Haladás VSE) 2
Szederkényi Ádám (Kaposvár) 2
Jurek Gábor (Diósgyőr II) 2
Józsa Marcell (Dabas) 2
Tochukwu Oliver (DEAC) 2
Bagó Bálint (Gyirmót II) 2
Zavodni Tamás Ferenc (Kelen Sport Club) 2
Skripek Dávid (REAC) 2
Dani Zoltán (BKV Előre) 2
Szőke Gergő (Gyirmót II) 2
Juhász Bálint Dániel (Cegléd) 2
Kalocsány Péter (Honvéd II) 2
Tóth Máté Zsolt (Dunaföldvár) 2
Simon Balázs Bálint (Újpest II) 2
Csepregi Barnabás (Fehérvár II) 2
Oláh Benjámin (Tiszaújváros) 2
Nagy Richárd (Balatonfüred) 2
Vincze Dániel (Diósgyőr II) 2
Sajnovics Milán (Majosi SE) 2
Farkas Balázs Zoltán (Pénzügyőr SE) 2
Papp G. Benedek (DEAC) 2
Farkas Jeromos (Vasas II) 2
Hujbert Botond (Karcag) 2
Tóth Sándor (DEAC) 2
Balogh Máté Zsolt (Fehérvár II) 2
Cserkuti-Németh Olivér (Fehérvár II) 2
Bán Gergő (ESMTK) 2
Győrfi Milán (Paks II) 2
Szabó Szilveszter László (Hatvan) 2
Halászi-Harsányi Medárd (Puskás Ak. II) 2
Lépő Kristóf (Paks II) 2
Kenesei Noel (MTK II) 2
Lakatos Zoltán (REAC) 2
Sándor Raul (Füzesgyarmat) 2
Fendrik István (SC Sopron) 2
Usakov Pavel (Gárdonyi VSC) 2
171. Böde Dániel (Paks II) 1
Birtalan Botond (Budaörs) 1
Tamás László (Szentlőrinc) 1
Pál Szabolcs (Érdi VSE) 1
Fröhlich Roland (Dunaföldvár) 1
Ur László (Sényő FC) 1
Lengyel Béla (Szolnok) 1
Kardos Norbert dr. (Martfű LSE) 1
Lázár Patrik (Gyirmót II) 1
Bozsoki Imre (Bicskei TC) 1
Rubus Tamás (Kisvárda II) 1
Tisza Kálmán (Szolnok) 1
Szokol Zsolt (Sényő FC) 1
Bertus Lajos (Diósgyőr II) 1
Horváth Bence (Iváncsa) 1
Vég Bence (Mohácsi TE) 1
Kovács Ádám (Sényő FC) 1
Kapacina Valér (Sényő FC) 1
Markó Ádám (Cegléd) 1
Farkas Norbert (Iváncsa) 1
Balázs Bálint (Pénzügyőr SE) 1
Berkó Ádám (Dorog) 1
Tóth Dániel (Hódmezővásárhely) 1
Budai Dávid (Szekszárd) 1
Orosz Máté (Sényő FC) 1
Popgeorgiev Pantelisz (REAC) 1
Engel Alex (Tiszafüred) 1
Földes Milán (Dabas) 1
Erdei Gábor (III. Ker. TVE) 1
Füredi Patrik (Szekszárd) 1
Kárász Krisztián (REAC) 1
Túri Dániel (ESMTK) 1
Varga Szabolcs (Bicskei TC) 1
Szabó Balázs (Gárdonyi VSC) 1
Lucz Viktor (ESMTK) 1
Karácsony Dávid (Hatvan) 1
Szabó Bence (Balatonfüred) 1
Szabó Tamás (Martfű LSE) 1
Bora György (Békéscsaba) 1
Vallejos Dominique (Iváncsa) 1
Baldauf Konrád (Veszprém) 1
Dudás Dániel (Dabas) 1
Constantinescu Dan-Marius (Karcag) 1
Soós Dávid (REAC) 1
Bakos Bence (Salgótarjáni BTC) 1
Kószás Krisztián (Veszprém) 1
Bartos Julián (III. Ker. TVE) 1
Nemes Milán (Putnok VSE) 1
Vincze Ákos (DEAC) 1
Oláh László Dávid (Komárom VSE) 1
Pintér Nikolasz (Érdi VSE) 1
Székely II Dávid (Karcag) 1
Nagy Gergő (REAC) 1
Lénárt Tomás (Dorog) 1
Tarlósi Patrik (Salgótarjáni BTC) 1
Havas Attila (Szentlőrinc) 1
Kun László Dávid (Dunaföldvár) 1
Kovács Dávid (Eger) 1
Madarász Bence (Iváncsa) 1
Lustyik Levente (REAC) 1
Godzsajev-Telmán Rabil (FC Nagykanizsa) 1
Kitl Krisztián (Hatvan) 1
Novák Zsombor (Szentlőrinc) 1
Tímári Norman (Komárom VSE) 1
Bata Kristóf (Dunaújváros FC) 1
Németh Balázs (Csornai SE) 1
Kovács Dominik (Monor) 1
Pócsik Botond (Putnok VSE) 1
Pap Zsolt (Cigánd) 1
Szabó Dominik (Mohácsi TE) 1
Szőr Levente (Kisvárda II) 1
Mikló Roland (Békéscsaba) 1
Galacs Erik (Putnok VSE) 1
Székely Dávid (Martfű LSE) 1
Horváth Emil (Budaörs) 1
Udvardi Dániel (PTE-PEAC) 1
Tapiska Géza (Dunaújváros FC) 1
Tóth Márton Mihály (Haladás VSE) 1
Barta Barnabás (Iváncsa) 1
Törőcsik Péter (Iváncsa) 1
Papp Richárd (Csornai SE) 1
Babinszky Bence (Kaposvár) 1
Vastag Richárd (Hódmezővásárhely) 1
Mezei Szabolcs (Paks II) 1
Tóth Ádám (Cigánd) 1
Maruscsák Jan (Karcag) 1
Tóth Borisz (Tiszaújváros) 1
Temesvári Attila (Paks II) 1
Radics Márton (Szeged-Csanád II) 1
Magyar Zsolt (Szeged-Csanád II) 1
Szegő Imre (Tatabánya) 1
Pusztai András (Kőrösladány) 1
Csernik Zsombor (Mohácsi TE) 1
Farkas Bálint (Érdi VSE) 1
Márton Adrián (Csornai SE) 1
Nikic Nemanja (Karcag) 1
Puskás Zsombor (Vasas II) 1
Juhász Zsombor (Monor) 1
Labát Krisztofer (Pénzügyőr SE) 1
Barna Viktor (Szolnok) 1
Sipos Gábor (Hódmezővásárhely) 1
Szalay Szabolcs (ZTE II) 1
Váradi Ádám (Békéscsaba) 1
Csontos Dominik (ETO FC Győr II) 1
Buna Gábor (ETO FC Győr II) 1
Bartók István Dániel (Füzesgyarmat) 1
Keresztes Zalán (PTE-PEAC) 1
Gíber Attila (Eger) 1
Németh Dániel (ZTE II) 1
Csóka Dominik (ZTE II) 1
Papp Marcell (Diósgyőr II) 1
Tóth Adrián (Csornai SE) 1
Schmidt Péter (Sényő FC) 1
Horváth Máté (Salgótarjáni BTC) 1
Dinka Kristóf (Hatvan) 1
Hosszú Zétény (Vasas II) 1
Sindel Roland (Martfű LSE) 1
Sipőcz Bence (SC Sopron) 1
Forrai Zoltán (Dabas) 1
Nagy Barnabás (Pénzügyőr SE) 1
Ulbert Renátó (Paks II) 1
Tarjáni Péter Máté (Hatvan) 1
Dékei Márk (Újpest II) 1
Pintér Dániel (FC Nagykanizsa) 1
Demeter Zsombor (Puskás Ak. II) 1
Girdán Levente (Cigánd) 1
Dér Zalán (Mohácsi TE) 1
Lőrinc Dániel (Majosi SE) 1
Csatári Gergő (Diósgyőr II) 1
Gruber Zsombor (Puskás Ak. II) 1
Csicsely János (Kőrösladány) 1
Győri Benjámin (Karcag) 1
Bozai Bence Attila (Gárdonyi VSC) 1
Kovács Gergő (Szeged-Csanád II) 1
Croizet Yohan (Újpest II) 1
Bodor Zoltán (Cegléd) 1
Szabó Zalán (Szentlőrinc) 1
Molnár Rajmund (MTK II) 1
Artner Dávid (Kecskemét II) 1
Horváth Gergő Ákos (Fehérvár II) 1
Gula Boldizsár (Budaörs) 1
Kovács Bence (Fehérvár II) 1
Králik Péter (Kisvárda II) 1
Radosevic Ognjen (Újpest II) 1
Kovács Patrik (MTK II) 1
Milovanovikj Daniel (ZTE II) 1
Trencsényi Bence (DEAC) 1
Szabó Lajos Mátyás (Karcag) 1
Erős Tibor (Tiszaújváros) 1
Kubó Gábor (BKV Előre) 1
Volter Patrik (Veszprém) 1
Janyickij Kirilo (Puskás Ak. II) 1
Szamosi Tamás (Budaörs) 1
Kincses Márk (Érdi VSE) 1
Pongó-Dankai Dominik (Kisvárda II) 1
Pataki Zoltán (Szeged-Csanád II) 1
Kocsis Gergely (Honvéd II) 1
Molnár Attila (Bicskei TC) 1
Klausz Milán (ZTE II) 1
Szécsi Patrik (Paks II) 1
Czékus Ádám (Kisvárda II) 1
Takács Ádám (Ferencváros II) 1
Szabó Benjámin (Vasas II) 1
Behovits Máté (III. Ker. TVE) 1
Zsuppán Donát (Dabas) 1
Varga László (ZTE II) 1
Doncsecz Levente (Szeged-Csanád II) 1
Mihály Bálint (Békéscsaba) 1
Mitring Zsombor (ETO FC Győr II) 1
Tullner Péter (ZTE II) 1
Horváth Kevin (Paks II) 1
Puporka Dávid (Kisvárda II) 1
Tóth Máté György (Újpest II) 1
Geiger Bálint (Újpest II) 1
Balogh Zsombor (Honvéd II) 1
Vajda Roland Ottó (Puskás Ak. II) 1
Pető Milán (Fehérvár II) 1
Rédling Kevin (Békéscsaba) 1
Demeter Milán (Diósgyőr II) 1
Horváth Zalán (Debrecen II) 1
Farkas János (Kőrösladány) 1
Vajda Cristofer (Tiszaújváros) 1
Misák Sándor (Cigánd) 1
Urbin Martin (Pénzügyőr SE) 1
Horváth Marcell (Kecskemét II) 1
Tóth Alex László (Ferencváros II) 1
Pinto Mario Alfredo (Szolnok) 1
Keczeli Krisztián (Majosi SE) 1
Hetyei Szilveszter (Diósgyőr II) 1
Szamosi Csanád (Kecskemét II) 1
Pyshchur Oleksandr (Puskás Ak. II) 1
Ledacs-Kis Balázs (Cegléd) 1
Csikai Gergő (Csornai SE) 1
Nagy Benjámin (Balatonfüred) 1
Trombola Vilmos (Gyöngyösi AK) 1
Molnár Csaba (Vasas II) 1
Baloteli Philip (ZTE II) 1
Pelles Patrik (Szolnok) 1
Berényi Erik (Ferencváros II) 1
Vass Benjámin (Kelen Sport Club) 1
Gágyor Domán (Ferencváros II) 1
Bárány-Doór Barna (Kelen Sport Club) 1
Forgó Milán (Vasas II) 1
Kanálos Péter (Hatvan) 1
Barta Tamás (Gyirmót II) 1
Orbán Kolos (PTE-PEAC) 1
Jánovszki László (Kőrösladány) 1
Fekete Kristóf Zsolt (Hatvan) 1
Ésik Ákos (Kisvárda II) 1
Sági Marcell (FC Nagykanizsa) 1
Ambach Arnold (Fehérvár II) 1
Vékony Bence (Puskás Ak. II) 1
Varga Olivér (ETO FC Győr II) 1
Földi Gergő (MTK II) 1
Kozachuk Artur (Kisvárda II) 1
Borbás Martin (Hódmezővásárhely) 1
Kruppai Adrián (Újpest II) 1
Selmeci József (Dorog) 1
Vagyóczki Dávid (Dunaújváros FC) 1
Draskóczi Péter (Martfű LSE) 1
Silling Máté (Cigánd) 1
Kőrizs Ákos (Cigánd) 1
Dudás Csanád (Gyöngyösi AK) 1
Kaszala Patrik (REAC) 1
Micheller Tamás (REAC) 1
Tóth Márk (REAC) 1
Szabad Vendel (Szeged-Csanád II) 1
Barkóczi Barnabás (Vasas II) 1
Hancz Dominik (Honvéd II) 1
Sebestyén Márk (Honvéd II) 1
Nagy Dávid (ETO FC Győr II) 1
Árvay Dávid (Haladás VSE) 1
Rétfalvi Zsombor (Fehérvár II) 1
Bertók Dániel (Fehérvár II) 1
Urbán Péter (Dunaföldvár) 1
Molnár Kevin (MTK II) 1
Tagai András (ESMTK) 1
Tokody Bence (Szekszárd) 1
Göllövőlista / Női NB I, 2023/2024
1. Vachter Fanni (Győri ETO FC) 8
2. Siklér Kinga (MTK Budapest) 6
3. Kocsán Petra (Győri ETO FC) 5
Oláh Adrienn (DVTK) 5
5. Pusztai Sára (FTC) 4
Sweatman Marlo (Haladás Viktória) 4
Krisztin Sára (DVTK) 4
Palakovics Laura (PAFC) 4
Frajtovic Andela (Győri ETO FC) 4
10. Csigi Eszter (FTC) 3
Zán-Fábián Panna (PAFC) 3
Molnár Adelina (Soroksár) 3
Tóth Zsóka (PAFC) 3
Földvári Fanni (Fehérvár) 3
Ladhani Maya (Győri ETO FC) 3
16. Vidács Krisztina (Astra HFC) 2
Csányi Diána (FTC) 2
Süle Dóra (Győri ETO FC) 2
Gődér Brigitta (FTC) 2
Kis Anita (Haladás Viktória) 2
Szarvas Sára (PAFC) 2
Garcia Alesia (FTC) 2
Semanová Stela (Győri ETO FC) 2
24. Diószegi Fanni (FTC) 1
Szakonyi Emese (Astra HFC) 1
Fenyvesi Evelin (FTC) 1
Vágó Fanny (FTC) 1
Szabó Viktória (FTC) 1
Kós Petra Klaudia (Astra HFC) 1
Győrik Alexandra (Soroksár) 1
Papp Luca (FTC) 1
Boros Kinga (DVTK) 1
Csolti Réka (Astra HFC) 1
Kovács Virág (Haladás Viktória) 1
Nagy Viktória (FTC) 1
Fábián Rebeka (BSC) 1
Sali Rebeka (Győri ETO FC) 1
Savanya Csilla (Győri ETO FC) 1
Papp Szidónia (Szent Mihály) 1
Sajti Krisztina (Szent Mihály) 1
Németh Diána (FTC) 1
Berencsi Boglárka (BSC) 1
Csizmadia Zsófia (Haladás Viktória) 1
László Henrietta (MTK Budapest) 1
Skultéty Tamara (Soroksár) 1
Urbán Viktória (Haladás Viktória) 1
Taylor Brianna (Szekszárdi WFC) 1
Mikó Erika (DVTK) 1
Kovács Aida (PAFC) 1
Tamók Rebeka (PAFC) 1
Lovász Emma (Astra HFC) 1
Vladulescu Ana-Maria (Haladás Viktória) 1
Madrid Ebony (FTC) 1
Petrovics Petra (Győri ETO FC) 1
Knezevic Milana (Szent Mihály) 1
Szehofner Vivien (Fehérvár) 1
Szombati Katalin (Fehérvár) 1
Prigli Barbara (Szekszárdi WFC) 1
Grönberg Minea (PAFC) 1
Koszo Sydney (Szent Mihály) 1
Kövy Elza (Astra HFC) 1
Keeley Marie Ayala (Szekszárdi WFC) 1
Szabó Fanni (Haladás Viktória) 1
Smajic Elma (DVTK) 1

HIVATÁSOS LABDARÚGÓK SZERVEZETE

A Hivatásos Labdarúgók Szervezete (HLSZ) 1990-ben alakult a hivatásos labdarúgók érdekeinek előmozdítása érdekében. Jelenleg is hivatásszerűen képviseljük a futballistákat az egyesületekkel, szövetségekkel szembeni érdekérvényesítés során, és általában véve a nyilvánosság előtt;

Cím: 1132 Budapest XIII. kerület, Nyugati tér 5. III/2

Telefon: 06 (1) 237-6050

Fax: 06 (1) 332-4573

E-mail: office@profifoci.hu

Biztonsági kód
A böngészőjében cookie-kat (adatfájlokat) tárolunk a felhasználói élmény javítása érdekében. További információk
Kosár tartalma
Ingyenes kiszállítás
Ingyenes kiszállítás
Tovább a kosárhoz