Játékos kereső

Férfi

"Cucu" 101-szeres magyar válogatott volt

2015-11-28 08:40

Rekordját immár Király Gáborral együtt tartja az Aranycsapat fedezete.

"Cucu" 101-szeres magyar válogatott volt

Kilencven éve született Bozsik József, a Kispesti AC (Honvéd) egykori labdarúgója. Az Aranycsapat jobbfedezeteként világhírűvé vált labdarúgó 1947-től 1962-ig másfél évtizeden át szerepelt a magyar válogatottban. Összesen 101-szer szerepelt – és 11 gólt szerzett – címeres mezben, ami hazánkban máig a legtöbb válogatottság. Érdekesség, hogy Király Gábor a norvégok elleni második pótselejtező-mérkőzésen beállította a rekordját (2015. november 15.).

Az Évszázad Mérkőzésén (Anglia–Magyarország 3–6) szerepelt, gólt szerzett. Tagja volt az 1954.ben világbajnoki ezüstérmes csapatnak. Klubcsapatához, Kispesthez egész pályafutása alatt hű maradt, 447 bajnoki mérkőzésen 33 gólt ért el, ötszörös magyar bajnok.
Később edzőként is Kispesten dolgozott.

Sajnos korán, 52 éves korában elhunyt (1978. május 31.). Tiszteletére a Honvéd stadionja 1986. október 1. óta Bozsik József nevét viseli.

NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Ferencvárosi TC 7 6 0 1 26-9 18
2. Paks 8 5 2 1 14-9 17
3. MTK 8 4 2 2 11-11 14
4. Újpest FC 8 4 2 2 13-14 14
5. Diósgyőr 7 4 1 2 14-8 13
6. Debrecen 8 4 0 4 13-12 12
7. Puskás Akadémia 8 3 3 2 13-14 12
8. Kecskemét 7 3 0 4 8-8 9
9. Fehérvár FC 7 1 2 4 11-15 5
10. ZTE 8 1 2 5 10-19 5
11. Mezőkövesd 7 1 1 5 8-15 4
12. Kisvárda 7 1 1 5 6-13 4
NB II, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. ETO FC Győr 9 6 1 2 21-12 19
2. Nyíregyháza 9 5 4 0 14-6 19
3. Vasas 9 5 2 2 20-9 17
4. Kozármisleny 9 5 2 2 15-9 17
5. Budafoki MTE 9 5 2 2 12-8 17
6. Szeged-Csanád 9 3 5 1 11-10 14
7. Csákvári TK 9 4 1 4 11-9 13
8. PMFC 9 3 4 2 4-4 13
9. Honvéd 9 3 3 3 12-12 12
10. Haladás 9 3 3 3 12-14 12
11. Kazincbarcika 9 2 6 1 11-8 12
12. Soroksár SC 9 3 2 4 10-10 11
13. Tiszakécske 9 2 3 4 11-14 9
14. Siófok 9 2 3 4 9-15 9
15. Gyirmót 9 1 5 3 10-13 8
16. BVSC-Zugló 9 1 3 5 7-16 6
17. Ajka 9 1 2 6 5-12 5
18. M.magyaróvár 9 0 3 6 7-21 3
NB III Észak-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Putnok VSE 8 7 1 0 24-6 22
2. Cigánd 8 5 3 0 15-2 18
3. Kisvárda II 8 5 2 1 17-11 17
4. Debrecen II 8 4 2 2 14-12 14
5. DEAC 8 4 2 2 12-10 14
6. Tiszaújváros 8 3 2 3 9-9 11
7. Karcag 8 3 1 4 14-13 10
8. Újpest II 8 3 1 4 11-14 10
9. REAC 8 3 1 4 12-17 10
10. Eger 7 3 1 3 7-12 10
11. Diósgyőr II 8 3 0 5 12-14 9
12. Hatvan 7 2 3 2 11-12 9
13. Sényő FC 8 2 3 3 14-17 9
14. Salgótarjáni BTC 8 1 4 3 7-13 7
15. Tiszafüred 8 1 2 5 10-16 5
16. Gyöngyösi AK 8 0 0 8 6-16 0
NB III Dél-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Békéscsaba 8 8 0 0 27-3 24
2. ESMTK 8 5 2 1 25-8 17
3. Kőrösladány 8 5 1 2 18-10 16
4. Hódmezővásárhely 8 5 1 2 12-8 16
5. Dabas 8 5 1 2 14-16 16
6. BKV Előre 8 4 1 3 10-9 13
7. Vasas II 8 3 3 2 13-10 12
8. Monor 8 3 2 3 14-16 11
9. Martfű LSE 8 3 2 3 13-20 11
10. Pénzügyőr SE 8 3 0 5 12-14 9
11. Szolnok 8 2 2 3 11-12 9
12. Honvéd II 8 2 2 4 13-16 8
13. Füzesgyarmat 8 2 0 6 9-23 6
14. Szeged-Csanád II 8 1 2 5 7-11 5
15. Cegléd 8 1 2 5 10-20 5
16. Kecskemét II 8 0 2 6 3-15 2
NB III Észak-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Veszprém 8 6 1 1 21-9 19
2. Tatabánya 8 6 1 1 16-7 19
3. III. Ker. TVE 8 5 3 0 11-5 18
4. Kelen Sport Club 8 5 1 2 9-6 16
5. Gyirmót II 8 4 2 2 17-16 14
6. Puskás Ak. II 8 3 2 3 13-13 11
7. Balatonfüred 8 3 2 3 10-10 11
8. ZTE 8 3 1 4 11-10 10
9. Haladás VSE 8 3 0 5 12-15 9
10. Dorog 8 2 3 3 9-10 9
11. Bicskei TC 8 2 3 3 9-11 9
12. Komárom VSE 8 2 3 3 8-13 9
13. SC Sopron 8 2 2 4 13-12 8
14. ETO FC Győr II 8 2 1 5 6-13 7
15. Budaörs 8 2 0 6 9-17 6
16. Csornai SE 8 1 1 6 13-20 4
NB III Dél-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Szentlőrinc 8 7 1 0 24-8 22
2. Iváncsa 8 7 1 0 24-9 22
3. Ferencváros II 8 6 0 2 17-8 18
4. Dunaföldvár 8 5 1 2 18-9 16
5. FC Nagykanizsa 8 4 3 1 18-6 15
6. Mohácsi TE 8 3 1 4 13-16 10
7. Gárdonyi VSC 8 2 4 2 20-16 10
8. Kaposvár 8 2 4 2 10-10 10
9. Paks II 8 3 0 5 19-23 9
10. MTK II 8 2 3 3 14-13 9
11. Fehérvár II 8 2 2 4 13-15 8
12. Érdi VSE 8 2 2 4 11-19 8
13. Majosi SE 8 2 1 5 11-14 7
14. PTE-PEAC 8 1 3 4 6-18 6
15. Dunaújváros FC 8 1 2 5 6-24 5
16. Szekszárd 8 0 2 6 5-21 2
Női NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Győri ETO FC 5 5 0 0 27-4 15
2. FTC 4 4 0 0 21-0 12
3. PAFC 5 4 0 1 15-6 12
4. Haladás Viktória 5 3 1 1 11-5 10
5. MTK Budapest 5 3 0 2 8-7 9
6. DVTK 5 2 1 2 12-18 7
7. Astra HFC 4 2 0 2 7-4 6
8. Szekszárdi WFC 5 1 1 3 3-8 4
9. Szent Mihály 5 1 1 3 4-12 4
10. Fehérvár 5 1 0 4 5-15 3
11. Soroksár 5 1 0 4 5-18 3
12. BSC 5 0 0 5 2-23 0
Archív tabellák
Göllövőlista / NB I, 2023/2024
1. Varga Barnabás (Ferencvárosi TC) 8
2. Drazic Stefan (Mezőkövesd) 6
3. Plsek Jakub (Puskás Akadémia) 5
Ljujic Matija (Újpest FC) 5
5. Németh Krisztián (MTK) 4
Bognár István (MTK) 4
Traoré Adama (Ferencvárosi TC) 4
Loncar Stefan (Debrecen) 4
9. Könyves Norbert (Paks) 3
Windecker József (Paks) 3
ifj. Lisztes Krisztián (Ferencvárosi TC) 3
Mesanovic Jasmin (Kisvárda) 3
Kodro Kenan (Fehérvár FC) 3
Mörschel Heinz (Újpest FC) 3
Edomwonyi Bright (Diósgyőr) 3
16. Böde Dániel (Paks) 2
Lukács Dániel (Diósgyőr) 2
Mim Gergely (ZTE) 2
Szabó Levente (Fehérvár FC) 2
Bárány Donát (Debrecen) 2
Horváth Krisztofer (Kecskemét) 2
Kusnyír Erik (Debrecen) 2
Katona Mátyás (Fehérvár FC) 2
Szalai Gábor (Kecskemét) 2
Zachariassen Kristoffer (Ferencvárosi TC) 2
Spoljaric Josip (ZTE) 2
Marquinhos (Ferencvárosi TC) 2
Colley Lamin (Puskás Akadémia) 2
Kyziridisz Alexandrosz (Debrecen) 2
Kastrati Lirim (Fehérvár FC) 2
Ambrose Peter (Újpest FC) 2
Pernambuco Rodrigues (Diósgyőr) 2
33. Dzsudzsák Balázs (Debrecen) 1
Bódi Ádám (Debrecen) 1
Simon Krisztián (Újpest FC) 1
Bőle Lukács (Paks) 1
Haraszti Zsolt (Paks) 1
Sigér Dávid (Ferencvárosi TC) 1
Gera Dániel (Diósgyőr) 1
Kalmár Zsolt (Fehérvár FC) 1
Bobál Dávid (MTK) 1
Holdampf Gergő (Diósgyőr) 1
Sajbán Máté (ZTE) 1
Nagy Krisztián (Kecskemét) 1
Vajda Sándor (Mezőkövesd) 1
Ramírez Cristian (Ferencvárosi TC) 1
Tóth Barna (Kecskemét) 1
Pálinkás Gergő (Kecskemét) 1
Szuhodovszki Soma (Kecskemét) 1
Hej Viktor (MTK) 1
Bárdos Bence (Diósgyőr) 1
Csoboth Kevin (Újpest FC) 1
Kovács Krisztián (Paks) 1
Szabó Bálint (Paks) 1
Mezei Szabolcs (Paks) 1
Szendrei Norbert (ZTE) 1
Tajti Mátyás (ZTE) 1
Nguen Tokmac (Ferencvárosi TC) 1
Kata Mihály (MTK) 1
Slagveer Luciano (Puskás Akadémia) 1
Mance Antonio (ZTE) 1
Lehoczky Roland (Mezőkövesd) 1
Gruber Zsombor (Puskás Akadémia) 1
Wingo Henry (Ferencvárosi TC) 1
Mmaee Samy (Ferencvárosi TC) 1
Croizet Yohan (ZTE) 1
Mack Luca (Újpest FC) 1
Babunski Dorian (Debrecen) 1
Golla Wojciech (Puskás Akadémia) 1
Vida Kristopher (Kisvárda) 1
Jovicic Aleksandar (Kisvárda) 1
Spasic Milos (Kisvárda) 1
Levi Jonathan (Puskás Akadémia) 1
Pesic Aleksandar (Ferencvárosi TC) 1
Abu Fani Mohammed (Ferencvárosi TC) 1
Pozeg Vancas Rudi (Diósgyőr) 1
Vallejo Alex (Diósgyőr) 1
Stephen Godfrey Bitok (Diósgyőr) 1
Acolatse Elton (Diósgyőr) 1
Karamoko Mamoudou (Fehérvár FC) 1
Soisalo Mikael (Puskás Akadémia) 1
Evangelou Stefanos (ZTE) 1
Göllövőlista / NB II, 2023/2024
1. Bumba Claudiu (ETO FC Győr) 6
2. Nagy Dominik (Nyíregyháza) 5
Tóth Milán (Vasas) 5
4. Nagy Zoárd (Csákvári TK) 4
Kerezsi Zalán (Honvéd) 4
Bíró Bence (Szeged-Csanád) 4
7. Takács Tamás (M.magyaróvár) 3
Lovrencsics Balázs (Soroksár SC) 3
Zamostny Balázs (Tiszakécske) 3
Novothny Soma (Vasas) 3
Rácz Barnabás (Haladás) 3
Madarász Márk (Gyirmót) 3
Vajda Roland Attila (Kozármisleny) 3
Ádám Ferenc (Kazincbarcika) 3
Pinte Patrik (Kazincbarcika) 3
Borvető Áron (Szeged-Csanád) 3
Torvund Alexander (Tiszakécske) 3
Huszár Marcell (ETO FC Győr) 3
19. Szakály Dénes (Csákvári TK) 2
Hidi Patrik (BVSC-Zugló) 2
Litauszki Róbert (Vasas) 2
Pekár László (Kazincbarcika) 2
Radó András (Vasas) 2
Kirchner Krisztián (Kozármisleny) 2
Medgyes Zoltán (Gyirmót) 2
Myke Bouard Ramos (Nyíregyháza) 2
Kovács Dávid (Budafoki MTE) 2
Géresi Krisztián (Nyíregyháza) 2
Nagy Richárd (Siófok) 2
Kozics Barnabás (Kozármisleny) 2
Herjeczki Kristóf (Nyíregyháza) 2
Oláh Bálint (Budafoki MTE) 2
Tóth Zoltán (Kozármisleny) 2
Szépe János (ETO FC Győr) 2
Tamás Nándor (Csákvári TK) 2
Hidi M Sándor (Vasas) 2
Soltész Dominik (Gyirmót) 2
Major Gergő (Siófok) 2
Skvarka Michal (ETO FC Győr) 2
Hajdú Roland (Soroksár SC) 2
Benczenleitner Barna (Honvéd) 2
Molnár Ádin (Kozármisleny) 2
Lacza Alex (ETO FC Győr) 2
Diarra Mamady (ETO FC Győr) 2
Riquelme Rodrigues Mendes (ETO FC Győr) 2
Pintér Attila Filip (Haladás) 2
47. Elek Bence (Budafoki MTE) 1
Gaál Bálint (Ajka) 1
Vernes Richárd (BVSC-Zugló) 1
Mitrovics Nikola (BVSC-Zugló) 1
Holman Dávid (Honvéd) 1
Tóth Gergely (Ajka) 1
Illés Dávid (M.magyaróvár) 1
Horváth Zoltán (Tiszakécske) 1
Ihrig-Farkas Sebestyén (Vasas) 1
Gajág Gergő (Kozármisleny) 1
Márkvárt Dávid (Szeged-Csanád) 1
Holender Filip (Vasas) 1
Novák Csanád (Nyíregyháza) 1
Jancsó András (Haladás) 1
Horváth II Péter (Kozármisleny) 1
Karacs Dániel (Csákvári TK) 1
Óvári Zsolt (Szeged-Csanád) 1
Zsolnai Richárd (Ajka) 1
Hudák Dávid (Gyirmót) 1
Czingráber Máté (M.magyaróvár) 1
Turi Tamás (Kozármisleny) 1
Pávkovics Bence (Vasas) 1
Harsányi István (PMFC) 1
Szabó Bence (M.magyaróvár) 1
Csizmadia Zoltán (Ajka) 1
Dragóner Filip (Soroksár SC) 1
Svedyuk Alex Pál (PMFC) 1
Adamcsek Máté (Gyirmót) 1
Takács Ronald (Gyirmót) 1
Csernik Kornél (Haladás) 1
Szilágyi Zoltán (Szeged-Csanád) 1
Horváth Olivér (Budafoki MTE) 1
Varjas Zoltán (Siófok) 1
Kovács Nikolasz (Honvéd) 1
Erdei Carlo (Tiszakécske) 1
Cipf Dominik (Tiszakécske) 1
Sipos Zoltán (Soroksár SC) 1
Rabatin Richárd (Ajka) 1
Papp Milán (Kazincbarcika) 1
Urblík József (Vasas) 1
Szekszárdi Milán (Kazincbarcika) 1
Szerető Krisztofer (Budafoki MTE) 1
Pintér Ádám (Budafoki MTE) 1
Kalmár Olivér (Budafoki MTE) 1
Bencze Márk (Tiszakécske) 1
Gálfi Zoltán Norbert (Soroksár SC) 1
Zimonyi Dávid (Vasas) 1
Vasvári Zoltán (Budafoki MTE) 1
Mucsányi Márk (BVSC-Zugló) 1
Bocskay Bertalan (Honvéd) 1
Kocsis Dominik (Honvéd) 1
Böndi Ádám (Siófok) 1
Kelemen Marko (Haladás) 1
Gazdag Vajk (Csákvári TK) 1
Sztojka Dominik (Vasas) 1
Gyurkits Gergő (PMFC) 1
Kocsis Dominik (Tiszakécske) 1
Pekár István (Honvéd) 1
Vékony Viktor (Siófok) 1
Horváth Rajmund (Haladás) 1
Farkas Bendegúz (Nyíregyháza) 1
Kaján Norbert (Soroksár SC) 1
Alaxai Áron (Nyíregyháza) 1
Dénes Csanád (Siófok) 1
Papp Áron (Szeged-Csanád) 1
Balogh Máté (BVSC-Zugló) 1
Merényi Ádám (Budafoki MTE) 1
Babós Levente (Csákvári TK) 1
Barkóczi Benedek (Kozármisleny) 1
Simut Mario (Haladás) 1
Vingler László (ETO FC Győr) 1
Varga Zétény (Soroksár SC) 1
Szendeff Bence (M.magyaróvár) 1
Mohos Barnabás (Haladás) 1
Kröhn Christopher (ETO FC Győr) 1
Göllövőlista / NB III, 2023/2024
1. Boros Gábor (Putnok VSE) 14
2. Molnár János (ESMTK) 8
Rétyi Róbert (Szentlőrinc) 8
Bartusz Dániel (Veszprém) 8
5. Monori Norbert (Érdi VSE) 7
6. Vólent Roland (Békéscsaba) 6
Lőrincz Bence (FC Nagykanizsa) 6
Bányai Péter (Iváncsa) 6
Wirth Dániel (ESMTK) 6
Lettner Lóránt (Dabas) 6
Szabó Tamás (SC Sopron) 6
Varga Zétény (Ferencváros II) 6
13. Remili Mohamed (Kelen Sport Club) 5
Wéber László (Kőrösladány) 5
Kerékgyártó Dávid (Csornai SE) 5
Balogh Ádám (Gárdonyi VSC) 5
Ominger Bence (Gyirmót II) 5
Pesti Zoltán (Paks II) 5
Nwachukwu David (Debrecen II) 5
20. Bartha László (Dunaföldvár) 4
Magasföldi József (Puskás Ak. II) 4
Barczi Dávid (III. Ker. TVE) 4
Kocsis Gergő (Tatabánya) 4
Tóth Tibor (Gárdonyi VSC) 4
Gránicz Patrik (Karcag) 4
Hampuk Ádám (Kaposvár) 4
Bíró Ákos (Pénzügyőr SE) 4
Tömösvári Bálint (Veszprém) 4
Kovács Sándor (Iváncsa) 4
Szabó Martin (Haladás VSE) 4
Nagy Zsolt András (Tiszafüred) 4
Kelemen Gergő (Cigánd) 4
Sármány Kristóf (Békéscsaba) 4
Bohata Ádám (Mohácsi TE) 4
Kövesdi Péter (Gárdonyi VSC) 4
Iván Milán (Szolnok) 4
Szabó Bence (Füzesgyarmat) 4
Honchar Nikita (Kisvárda II) 4
Kerék László (BKV Előre) 4
Tóth Máté Zsolt (Dunaföldvár) 4
Batai Tamás (Debrecen II) 4
Simon Benedek (Honvéd II) 4
Földi Dominik (Paks II) 4
44. Farkas Ádám (Monor) 3
Major Norbert (Veszprém) 3
Gál Szabolcs (Dunaföldvár) 3
Pintér Norbert (Békéscsaba) 3
Kalmár Ferenc (Karcag) 3
Albert István (Békéscsaba) 3
Raducu Sorin (Kőrösladány) 3
Sóron Tibor (Bicskei TC) 3
Vigh Ádám (Dorog) 3
Kiprich Dávid József (Tatabánya) 3
Árvai Dániel (Tatabánya) 3
Tarlósi Milán (Salgótarjáni BTC) 3
Kapacina Kevin (Sényő FC) 3
Pál Achilles (Majosi SE) 3
János Norbert (FC Nagykanizsa) 3
Keresztes Bence (Szentlőrinc) 3
Sandal Dominik (Komárom VSE) 3
Bíró Dominik (Kaposvár) 3
Haragos Viktor (Honvéd II) 3
Lizák Bence (Sényő FC) 3
Vladul Stefan (Hódmezővásárhely) 3
Pál Márton Vilmos (Majosi SE) 3
Kovács Norbert (Cigánd) 3
Molnár Tamás (ESMTK) 3
Horog Ádám (Mohácsi TE) 3
Mucsányi Márk (Újpest II) 3
Burzi Alex (Hatvan) 3
Hulicsár Máté (Monor) 3
Halácsi Mirkó (Budaörs) 3
Suszter László Márk (Iváncsa) 3
Kocsis Ármin (SC Sopron) 3
Ladányi Gergő (Ferencváros II) 3
Varga Donát (Vasas II) 3
Letenyei Zalán (Tatabánya) 3
Kicsun Jevhenyij (Gyirmót II) 3
Juhász Bálint Dániel (Cegléd) 3
Rácz Milán (Monor) 3
Rajsli Tamás (Kőrösladány) 3
Sajnovics Milán (Majosi SE) 3
Fekete Vince (Diósgyőr II) 3
Pintér Viktor (Martfű LSE) 3
Bagi Ádám Gyula (Ferencváros II) 3
Kócs-Washburn Erik (Debrecen II) 3
Kenesei Noel (MTK II) 3
Kriska Norbert (Martfű LSE) 3
Horváth László Dávid (Monor) 3
Vas Milán (MTK II) 3
91. Hegedűs Dávid (Eger) 2
Szepessy Róbert (Dunaújváros FC) 2
Korhut Mihály (DEAC) 2
Kis Szabolcs (Füzesgyarmat) 2
Nagy Dávid (Tiszaújváros) 2
Domokos Bálint (Dabas) 2
Aradi Csaba (Iváncsa) 2
Németh Milán (Haladás VSE) 2
Papp Máté (III. Ker. TVE) 2
Kristófi Sándor (Kisvárda II) 2
Grabant Bence (Szentlőrinc) 2
Török Milán (Balatonfüred) 2
Varga Szabolcs (Bicskei TC) 2
Sajbán Miklós (Budaörs) 2
Szalai Dániel (Bicskei TC) 2
Sándor Tamás (DEAC) 2
Soltész Barnabás (Tatabánya) 2
Busa Bence (Szolnok) 2
Constantinescu Dan-Marius (Karcag) 2
Slezák Richárd (ESMTK) 2
Oldal Tibor (Cegléd) 2
Németh Márk (Szentlőrinc) 2
Nemes Milán (Putnok VSE) 2
Márkvárt Patrik (PTE-PEAC) 2
Mácsai László (Tiszafüred) 2
Visy Bálint (Csornai SE) 2
Hunya Krisztián (Hódmezővásárhely) 2
Szellák Soma (Gárdonyi VSC) 2
Lakatos István (Gyöngyösi AK) 2
Czirok József (Kőrösladány) 2
Kercsó Bence (Iváncsa) 2
Zádori Krisztián (Békéscsaba) 2
Lőrincz Attila (Putnok VSE) 2
Hegedűs Márk (BKV Előre) 2
Kun László Dávid (Dunaföldvár) 2
Pethő Bence (Gyirmót II) 2
Novák Zsombor (Szentlőrinc) 2
Gréczi Márton (Hódmezővásárhely) 2
Bata Kristóf (Dunaújváros FC) 2
Hetesi Patrik (Balatonfüred) 2
Annus Árpád (Cegléd) 2
Törőcsik Péter (Iváncsa) 2
Valkay Richárd (Tiszaújváros) 2
Juhos Dávid (Putnok VSE) 2
Jónyer Kristóf (Eger) 2
Márton Adrián (Csornai SE) 2
Barna Gergő Ákos (Dorog) 2
Zuigéber Ákos (MTK II) 2
Molnár Balázs (Veszprém) 2
Szenczi Bence (Haladás VSE) 2
Dobrovolszki Jenő (Putnok VSE) 2
Nagy Zalán Barna (Komárom VSE) 2
Fazekas Lóránt (Békéscsaba) 2
Feledy Balázs (Vasas II) 2
Gíber Attila (Eger) 2
Görög Gergő (Dunaföldvár) 2
Kiss Krisztián (Szentlőrinc) 2
Fehér Barnabás (FC Nagykanizsa) 2
Medgyesi Márk (Szentlőrinc) 2
Schmidt Péter (Sényő FC) 2
Pap Márton Rafael (Haladás VSE) 2
Szederkényi Ádám (Kaposvár) 2
Girdán Levente (Cigánd) 2
Jurek Gábor (Diósgyőr II) 2
Kovács Patrik (MTK II) 2
Józsa Marcell (Dabas) 2
Tochukwu Oliver (DEAC) 2
Izsák Máté (Mohácsi TE) 2
Bagó Bálint (Gyirmót II) 2
Zavodni Tamás Ferenc (Kelen Sport Club) 2
Skripek Dávid (REAC) 2
Pongó-Dankai Dominik (Kisvárda II) 2
Dani Zoltán (BKV Előre) 2
Pataki Zoltán (Szeged-Csanád II) 2
Szőke Gergő (Gyirmót II) 2
Kalocsány Péter (Honvéd II) 2
Simon Balázs Bálint (Újpest II) 2
Csepregi Barnabás (Fehérvár II) 2
Oláh Benjámin (Tiszaújváros) 2
Nagy Richárd (Balatonfüred) 2
Vincze Dániel (Diósgyőr II) 2
Farkas Balázs Zoltán (Pénzügyőr SE) 2
Papp G. Benedek (DEAC) 2
Farkas Jeromos (Vasas II) 2
Baloteli Philip (ZTE II) 2
Hujbert Botond (Karcag) 2
Tóth Sándor (DEAC) 2
Kanálos Péter (Hatvan) 2
Balogh Máté Zsolt (Fehérvár II) 2
Orbán Kolos (PTE-PEAC) 2
Sági Marcell (FC Nagykanizsa) 2
Ambach Arnold (Fehérvár II) 2
Cserkuti-Németh Olivér (Fehérvár II) 2
Bán Gergő (ESMTK) 2
Győrfi Milán (Paks II) 2
Szabó Szilveszter László (Hatvan) 2
Halászi-Harsányi Medárd (Puskás Ak. II) 2
Lépő Kristóf (Paks II) 2
Silling Máté (Cigánd) 2
Lakatos Zoltán (REAC) 2
Sándor Raul (Füzesgyarmat) 2
Fendrik István (SC Sopron) 2
Usakov Pavel (Gárdonyi VSC) 2
Tokody Bence (Szekszárd) 2
195. Böde Dániel (Paks II) 1
Birtalan Botond (Budaörs) 1
Tamás László (Szentlőrinc) 1
Pál Szabolcs (Érdi VSE) 1
Fröhlich Roland (Dunaföldvár) 1
Ur László (Sényő FC) 1
Lengyel Béla (Szolnok) 1
Kardos Norbert dr. (Martfű LSE) 1
Lázár Patrik (Gyirmót II) 1
Bozsoki Imre (Bicskei TC) 1
Rubus Tamás (Kisvárda II) 1
Tisza Kálmán (Szolnok) 1
Szokol Zsolt (Sényő FC) 1
Bertus Lajos (Diósgyőr II) 1
Horváth Bence (Iváncsa) 1
Vég Bence (Mohácsi TE) 1
Kovács Ádám (Sényő FC) 1
Kapacina Valér (Sényő FC) 1
Markó Ádám (Cegléd) 1
Pécseli Szilárd (Balatonfüred) 1
Farkas Norbert (Iváncsa) 1
Balázs Bálint (Pénzügyőr SE) 1
Berkó Ádám (Dorog) 1
Tóth Dániel (Hódmezővásárhely) 1
Budai Dávid (Szekszárd) 1
Orosz Máté (Sényő FC) 1
Geiger Norbert (Békéscsaba) 1
Popgeorgiev Pantelisz (REAC) 1
Engel Alex (Tiszafüred) 1
Földes Milán (Dabas) 1
Erdei Gábor (III. Ker. TVE) 1
Füredi Patrik (Szekszárd) 1
Kárász Krisztián (REAC) 1
Túri Dániel (ESMTK) 1
Károly Bálint (Dunaföldvár) 1
Szabó Balázs (Gárdonyi VSC) 1
Lucz Viktor (ESMTK) 1
Karácsony Dávid (Hatvan) 1
Szabó Bence (Balatonfüred) 1
Szabó Tamás (Martfű LSE) 1
Bora György (Békéscsaba) 1
Szanyi Krisztián (FC Nagykanizsa) 1
Vallejos Dominique (Iváncsa) 1
Baldauf Konrád (Veszprém) 1
Cseszneki Richárd (III. Ker. TVE) 1
Dudás Dániel (Dabas) 1
Soós Dávid (REAC) 1
Bakos Bence (Salgótarjáni BTC) 1
Kószás Krisztián (Veszprém) 1
Bartos Julián (III. Ker. TVE) 1
Vincze Ákos (DEAC) 1
Oláh László Dávid (Komárom VSE) 1
Pintér Nikolasz (Érdi VSE) 1
Székely II Dávid (Karcag) 1
Zsóri Dániel (MTK II) 1
Nagy Gergő (REAC) 1
Lénárt Tomás (Dorog) 1
Tarlósi Patrik (Salgótarjáni BTC) 1
Havas Attila (Szentlőrinc) 1
Kovács Dávid (Eger) 1
Madarász Bence (Iváncsa) 1
Lustyik Levente (REAC) 1
Zachán Péter (Veszprém) 1
Godzsajev-Telmán Rabil (FC Nagykanizsa) 1
Kitl Krisztián (Hatvan) 1
Tímári Norman (Komárom VSE) 1
Németh Balázs (Csornai SE) 1
Kóródi Nándor (Békéscsaba) 1
Kovács Dominik (Monor) 1
Pócsik Botond (Putnok VSE) 1
Pap Zsolt (Cigánd) 1
Szabó Dominik (Mohácsi TE) 1
Bence Szilárd (FC Nagykanizsa) 1
Szőr Levente (Kisvárda II) 1
Mikló Roland (Békéscsaba) 1
Galacs Erik (Putnok VSE) 1
Székely Dávid (Martfű LSE) 1
Horváth Emil (Budaörs) 1
Udvardi Dániel (PTE-PEAC) 1
Tapiska Géza (Dunaújváros FC) 1
Tóth Márton Mihály (Haladás VSE) 1
Barta Barnabás (Iváncsa) 1
Papp Richárd (Csornai SE) 1
Babinszky Bence (Kaposvár) 1
Vastag Richárd (Hódmezővásárhely) 1
Mezei Szabolcs (Paks II) 1
Tóth Ádám (Cigánd) 1
Kovalovszki Máté (FC Nagykanizsa) 1
Maruscsák Jan (Karcag) 1
Tóth Borisz (Tiszaújváros) 1
Temesvári Attila (Paks II) 1
Radics Márton (Szeged-Csanád II) 1
Magyar Zsolt (Szeged-Csanád II) 1
Szegő Imre (Tatabánya) 1
Pusztai András (Kőrösladány) 1
Szalai Péter (Balatonfüred) 1
Csernik Zsombor (Mohácsi TE) 1
Farkas Bálint (Érdi VSE) 1
Nikic Nemanja (Karcag) 1
Puskás Zsombor (Vasas II) 1
Juhász Zsombor (Monor) 1
Labát Krisztofer (Pénzügyőr SE) 1
Barna Viktor (Szolnok) 1
Sipos Gábor (Hódmezővásárhely) 1
Szalay Szabolcs (ZTE II) 1
Váradi Ádám (Békéscsaba) 1
Csontos Dominik (ETO FC Győr II) 1
Buna Gábor (ETO FC Győr II) 1
Balogh Ferenc (SC Sopron) 1
Bartók István Dániel (Füzesgyarmat) 1
Cibla Flórián (Debrecen II) 1
Keresztes Zalán (PTE-PEAC) 1
Bene Marcell (Pénzügyőr SE) 1
Németh Dániel (ZTE II) 1
Csóka Dominik (ZTE II) 1
Papp Marcell (Diósgyőr II) 1
Tóth Adrián (Csornai SE) 1
Horváth Máté (Salgótarjáni BTC) 1
Dinka Kristóf (Hatvan) 1
Hosszú Zétény (Vasas II) 1
Sindel Roland (Martfű LSE) 1
Sipőcz Bence (SC Sopron) 1
Forrai Zoltán (Dabas) 1
Nagy Barnabás (Pénzügyőr SE) 1
Ulbert Renátó (Paks II) 1
Tarjáni Péter Máté (Hatvan) 1
Dékei Márk (Újpest II) 1
Pintér Dániel (FC Nagykanizsa) 1
Demeter Zsombor (Puskás Ak. II) 1
Dér Zalán (Mohácsi TE) 1
Lőrinc Dániel (Majosi SE) 1
Csatári Gergő (Diósgyőr II) 1
Gruber Zsombor (Puskás Ak. II) 1
Csicsely János (Kőrösladány) 1
Győri Benjámin (Karcag) 1
Bozai Bence Attila (Gárdonyi VSC) 1
Kovács Gergő (Szeged-Csanád II) 1
Croizet Yohan (Újpest II) 1
Bodor Zoltán (Cegléd) 1
Szabó Zalán (Szentlőrinc) 1
Molnár Rajmund (MTK II) 1
Artner Dávid (Kecskemét II) 1
Horváth Gergő Ákos (Fehérvár II) 1
Gula Boldizsár (Budaörs) 1
Kovács Bence (Fehérvár II) 1
Králik Péter (Kisvárda II) 1
Radosevic Ognjen (Újpest II) 1
Milovanovikj Daniel (ZTE II) 1
Trencsényi Bence (DEAC) 1
Szabó Lajos Mátyás (Karcag) 1
Erős Tibor (Tiszaújváros) 1
Kubó Gábor (BKV Előre) 1
Volter Patrik (Veszprém) 1
Janyickij Kirilo (Puskás Ak. II) 1
Szamosi Tamás (Budaörs) 1
Buda Péter Pál (III. Ker. TVE) 1
Kincses Márk (Érdi VSE) 1
Guth Ádám (Hódmezővásárhely) 1
Kocsis Gergely (Honvéd II) 1
Molnár Attila (Bicskei TC) 1
Klausz Milán (ZTE II) 1
Szécsi Patrik (Paks II) 1
Czékus Ádám (Kisvárda II) 1
Takács Ádám (Ferencváros II) 1
Szabó Benjámin (Vasas II) 1
Behovits Máté (III. Ker. TVE) 1
Zsuppán Donát (Dabas) 1
Varga László (ZTE II) 1
Korógyi Szabolcs (ZTE II) 1
Doncsecz Levente (Szeged-Csanád II) 1
Mihály Bálint (Békéscsaba) 1
Mitring Zsombor (ETO FC Győr II) 1
Tullner Péter (ZTE II) 1
Horváth Kevin (Paks II) 1
Puporka Dávid (Kisvárda II) 1
Tóth Máté György (Újpest II) 1
Geiger Bálint (Újpest II) 1
Balogh Zsombor (Honvéd II) 1
Vajda Roland Ottó (Puskás Ak. II) 1
Pető Milán (Fehérvár II) 1
Boros Zsombor (ZTE II) 1
Rédling Kevin (Békéscsaba) 1
Demeter Milán (Diósgyőr II) 1
Horváth Zalán (Debrecen II) 1
Farkas János (Kőrösladány) 1
Vajda Cristofer (Tiszaújváros) 1
Misák Sándor (Cigánd) 1
Urbin Martin (Pénzügyőr SE) 1
Megyeri Márk (Pénzügyőr SE) 1
Horváth Marcell (Kecskemét II) 1
Tóth Alex László (Ferencváros II) 1
Pinto Mario Alfredo (Szolnok) 1
Keczeli Krisztián (Majosi SE) 1
Hetyei Szilveszter (Diósgyőr II) 1
Szamosi Csanád (Kecskemét II) 1
Pyshchur Oleksandr (Puskás Ak. II) 1
Ledacs-Kis Balázs (Cegléd) 1
Csikai Gergő (Csornai SE) 1
Nagy Benjámin (Balatonfüred) 1
Moharos Leó (ETO FC Győr II) 1
Trombola Vilmos (Gyöngyösi AK) 1
Harmat Zsombor (Dorog) 1
Molnár Csaba (Vasas II) 1
Pelles Patrik (Szolnok) 1
Berényi Erik (Ferencváros II) 1
Vass Benjámin (Kelen Sport Club) 1
Gágyor Domán (Ferencváros II) 1
Bárány-Doór Barna (Kelen Sport Club) 1
Forgó Milán (Vasas II) 1
Barta Tamás (Gyirmót II) 1
Jánovszki László (Kőrösladány) 1
Fekete Kristóf Zsolt (Hatvan) 1
Ésik Ákos (Kisvárda II) 1
Vékony Bence (Puskás Ak. II) 1
Paksi Dániel (Szekszárd) 1
Süveges Attila (Gyirmót II) 1
Varga Olivér (ETO FC Győr II) 1
Földi Gergő (MTK II) 1
Kozachuk Artur (Kisvárda II) 1
Borbás Martin (Hódmezővásárhely) 1
Kruppai Adrián (Újpest II) 1
Selmeci József (Dorog) 1
Vagyóczki Dávid (Dunaújváros FC) 1
Draskóczi Péter (Martfű LSE) 1
Kőrizs Ákos (Cigánd) 1
Krán Attila (Gyöngyösi AK) 1
Dudás Csanád (Gyöngyösi AK) 1
Bernáth Ákos (Tiszafüred) 1
Csuka Krisztián (Salgótarjáni BTC) 1
Kaszala Patrik (REAC) 1
Micheller Tamás (REAC) 1
Tóth Márk (REAC) 1
Szabad Vendel (Szeged-Csanád II) 1
Barkóczi Barnabás (Vasas II) 1
Hancz Dominik (Honvéd II) 1
Sebestyén Márk (Honvéd II) 1
Nagy Dávid (ETO FC Győr II) 1
Árvay Dávid (Haladás VSE) 1
Szabó Szilárd (Ferencváros II) 1
Rétfalvi Zsombor (Fehérvár II) 1
Bertók Dániel (Fehérvár II) 1
Urbán Péter (Dunaföldvár) 1
Molnár Kevin (MTK II) 1
Tagai András (ESMTK) 1
Helmich Pál (ESMTK) 1
Jankovics Máté (Komárom VSE) 1
Göllövőlista / Női NB I, 2023/2024
1. Vachter Fanni (Győri ETO FC) 8
2. Siklér Kinga (MTK Budapest) 6
3. Kocsán Petra (Győri ETO FC) 5
Oláh Adrienn (DVTK) 5
5. Pusztai Sára (FTC) 4
Sweatman Marlo (Haladás Viktória) 4
Krisztin Sára (DVTK) 4
Palakovics Laura (PAFC) 4
Frajtovic Andela (Győri ETO FC) 4
10. Csigi Eszter (FTC) 3
Zán-Fábián Panna (PAFC) 3
Molnár Adelina (Soroksár) 3
Tóth Zsóka (PAFC) 3
Földvári Fanni (Fehérvár) 3
Ladhani Maya (Győri ETO FC) 3
16. Vidács Krisztina (Astra HFC) 2
Csányi Diána (FTC) 2
Süle Dóra (Győri ETO FC) 2
Gődér Brigitta (FTC) 2
Kis Anita (Haladás Viktória) 2
Szarvas Sára (PAFC) 2
Garcia Alesia (FTC) 2
Semanová Stela (Győri ETO FC) 2
24. Diószegi Fanni (FTC) 1
Szakonyi Emese (Astra HFC) 1
Fenyvesi Evelin (FTC) 1
Vágó Fanny (FTC) 1
Szabó Viktória (FTC) 1
Kós Petra Klaudia (Astra HFC) 1
Győrik Alexandra (Soroksár) 1
Papp Luca (FTC) 1
Boros Kinga (DVTK) 1
Csolti Réka (Astra HFC) 1
Kovács Virág (Haladás Viktória) 1
Nagy Viktória (FTC) 1
Fábián Rebeka (BSC) 1
Sali Rebeka (Győri ETO FC) 1
Savanya Csilla (Győri ETO FC) 1
Papp Szidónia (Szent Mihály) 1
Sajti Krisztina (Szent Mihály) 1
Németh Diána (FTC) 1
Berencsi Boglárka (BSC) 1
Csizmadia Zsófia (Haladás Viktória) 1
László Henrietta (MTK Budapest) 1
Skultéty Tamara (Soroksár) 1
Urbán Viktória (Haladás Viktória) 1
Taylor Brianna (Szekszárdi WFC) 1
Mikó Erika (DVTK) 1
Kovács Aida (PAFC) 1
Tamók Rebeka (PAFC) 1
Lovász Emma (Astra HFC) 1
Vladulescu Ana-Maria (Haladás Viktória) 1
Madrid Ebony (FTC) 1
Petrovics Petra (Győri ETO FC) 1
Knezevic Milana (Szent Mihály) 1
Szehofner Vivien (Fehérvár) 1
Szombati Katalin (Fehérvár) 1
Prigli Barbara (Szekszárdi WFC) 1
Grönberg Minea (PAFC) 1
Koszo Sydney (Szent Mihály) 1
Kövy Elza (Astra HFC) 1
Keeley Marie Ayala (Szekszárdi WFC) 1
Szabó Fanni (Haladás Viktória) 1
Smajic Elma (DVTK) 1

HIVATÁSOS LABDARÚGÓK SZERVEZETE

A Hivatásos Labdarúgók Szervezete (HLSZ) 1990-ben alakult a hivatásos labdarúgók érdekeinek előmozdítása érdekében. Jelenleg is hivatásszerűen képviseljük a futballistákat az egyesületekkel, szövetségekkel szembeni érdekérvényesítés során, és általában véve a nyilvánosság előtt;

Cím: 1132 Budapest XIII. kerület, Nyugati tér 5. III/2

Telefon: 06 (1) 237-6050

Fax: 06 (1) 332-4573

E-mail: office@profifoci.hu

Biztonsági kód
A böngészőjében cookie-kat (adatfájlokat) tárolunk a felhasználói élmény javítása érdekében. További információk
Kosár tartalma
Ingyenes kiszállítás
Ingyenes kiszállítás
Tovább a kosárhoz