Játékos kereső

Férfi

"Jelentős mértékben kívánjuk támogatni a Labdarúgósegély Alapítványt"

2017-09-04 14:00

A HLSZ közreműködésével jött létre az újonnan alakult játékos-közvetítő iroda

"Jelentős mértékben kívánjuk támogatni a Labdarúgósegély Alapítványt"

A HLSZ Díjátadó Gála keretében sajtótájékoztatóra került sor, amelyen bemutatkozott a PFAgency, ami nem más, mint a Hivatásos Labdarúgók Szervezetének közreműködésével megalakult játékos-közvetítő iroda. Az eseményen az alapítók tájékoztatták a zsurnalisztákat a jövőbeli terveikről, elképzeléseikről.

Dr. Horváth Zsolt:
– Miután egyértelművé vált, hogy nem futballozhatok tovább, akkor már tudtam, hogy játékos-közvetítéssel kívánok foglalkozni. Dr. Horváth Gáborral a gondolataink összetalalkoztak, így alakult meg a PFAgency játékos-közvetítő iroda a HLSZ közreműködésével.

Játékos-pályafutásom tapasztalataiból kiindulva pontosan tudom, hogy mik egy futballista igényei egy játékos-közvetítő felé, ezek alapján akarom a leendő ügyfeleket képviselni.


Milyen szakmai háttérrel rendelkezik a PFAgency?

– Személyemet tekintve a hivatásos labdarúgók egy ismerőst üdvözölhetnek a pályáról, a klubvezetők többségét is ismerem a mérkőzésekről, dr. Horváth Gábor pedig sok-sok éves tevékeny résztvevője a magyar labdarúgásnak, mindamellett a HLSZ által adott és kiaknázható nemzetközi kapcsolatokban hatalmas a potenciál.

Miben más ez az új iroda, mint az eddig ismert hasonló vállalkozások?

–  A játékos-közvetítőket érő, leginkább hangsúlyos kritika a futball többi résztvevője által az, hogy komoly anyagi forrásokat visznek ki a labdarúgásból. Mi ezt úgy próbáljuk ellensúlyozni, hogy minden egyes tranzakcióból jelentős résszel kívánjuk támogatni a Labdarúgósegély Alapítványt.

NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Ferencvárosi TC 6 5 0 1 20-8 15
2. MTK 7 4 2 1 10-5 14
3. Paks 7 4 2 1 12-8 14
4. Diósgyőr 7 4 1 2 14-8 13
5. Debrecen 7 4 0 3 12-10 12
6. Puskás Akadémia 7 3 2 2 12-13 11
7. Újpest FC 7 3 2 2 11-13 11
8. Kecskemét 7 3 0 4 8-8 9
9. Fehérvár FC 7 1 2 4 11-15 5
10. Mezőkövesd 6 1 1 4 7-13 4
11. Kisvárda 7 1 1 5 6-13 4
12. ZTE 7 1 1 5 9-18 4
NB II, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. ETO FC Győr 9 6 1 2 21-12 19
2. Nyíregyháza 9 5 4 0 14-6 19
3. Vasas 9 5 2 2 20-9 17
4. Kozármisleny 9 5 2 2 15-9 17
5. Budafoki MTE 8 5 1 2 10-6 16
6. Szeged-Csanád 9 3 5 1 11-10 14
7. Csákvári TK 9 4 1 4 11-9 13
8. PMFC 9 3 4 2 4-4 13
9. Kazincbarcika 9 2 6 1 11-8 12
10. Soroksár 8 3 2 3 9-8 11
11. Honvéd 8 3 2 3 10-10 11
12. Tiszakécske 9 2 3 4 11-14 9
13. Haladás 8 2 3 3 10-13 9
14. Siófok 9 2 3 4 9-15 9
15. Gyirmót 9 1 5 3 10-13 8
16. BVSC-Zugló 9 1 3 5 7-16 6
17. Ajka 9 1 2 6 5-12 5
18. M.magyaróvár 9 0 3 6 7-21 3
NB III Észak-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Putnok VSE 8 7 1 0 24-6 22
2. Cigánd 8 5 3 0 15-2 18
3. Kisvárda II 8 5 2 1 17-11 17
4. Debrecen II 8 4 2 2 14-12 14
5. DEAC 8 4 2 2 12-10 14
6. Tiszaújváros 8 3 2 3 9-9 11
7. Karcag 8 3 1 4 14-13 10
8. Újpest II 8 3 1 4 11-14 10
9. REAC 8 3 1 4 12-17 10
10. Eger 7 3 1 3 7-12 10
11. Diósgyőr II 8 3 0 5 12-14 9
12. Hatvan 7 2 3 2 11-12 9
13. Sényő FC 8 2 3 3 14-17 9
14. Salgótarjáni BTC 8 1 4 3 7-13 7
15. Tiszafüred 8 1 2 5 10-16 5
16. Gyöngyösi AK 8 0 0 8 6-16 0
NB III Dél-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Békéscsaba 8 8 0 0 27-3 24
2. ESMTK 8 5 2 1 25-8 17
3. Kőrösladány 8 5 1 2 18-10 16
4. Hódmezővásárhely 8 5 1 2 12-8 16
5. Dabas 8 5 1 2 14-16 16
6. BKV Előre 8 4 1 3 10-9 13
7. Vasas II 8 3 3 2 13-10 12
8. Monor 8 3 2 3 14-16 11
9. Martfű LSE 8 3 2 3 13-20 11
10. Pénzügyőr SE 8 3 0 5 12-14 9
11. Szolnok 8 2 2 3 11-12 9
12. Honvéd II 8 2 2 4 13-16 8
13. Füzesgyarmat 8 2 0 6 9-23 6
14. Szeged-Csanád II 8 1 2 5 7-11 5
15. Cegléd 8 1 2 5 10-20 5
16. Kecskemét II 8 0 2 6 3-15 2
NB III Észak-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Veszprém 8 6 1 1 21-9 19
2. Tatabánya 8 6 1 1 16-7 19
3. III. Ker. TVE 8 5 3 0 11-5 18
4. Kelen Sport Club 8 5 1 2 9-6 16
5. Gyirmót II 8 4 2 2 17-16 14
6. Puskás Ak. II 8 3 2 3 13-13 11
7. Balatonfüred 8 3 2 3 10-10 11
8. ZTE 8 3 1 4 11-10 10
9. Haladás VSE 8 3 0 5 12-15 9
10. Dorog 8 2 3 3 9-10 9
11. Bicskei TC 8 2 3 3 9-11 9
12. Komárom VSE 8 2 3 3 8-13 9
13. SC Sopron 8 2 2 4 13-12 8
14. ETO FC Győr II 8 2 1 5 6-13 7
15. Budaörs 8 2 0 6 9-17 6
16. Csornai SE 8 1 1 6 13-20 4
NB III Dél-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Szentlőrinc 8 7 1 0 24-8 22
2. Iváncsa 8 7 1 0 24-9 22
3. Ferencváros II 8 6 0 2 17-8 18
4. Dunaföldvár 8 5 1 2 18-9 16
5. FC Nagykanizsa 8 4 3 1 18-6 15
6. Mohácsi TE 8 3 1 4 13-16 10
7. Gárdonyi VSC 8 2 4 2 20-16 10
8. Kaposvár 8 2 4 2 10-10 10
9. Paks II 8 3 0 5 19-23 9
10. MTK II 8 2 3 3 14-13 9
11. Fehérvár II 8 2 2 4 13-15 8
12. Érdi VSE 8 2 2 4 11-19 8
13. Majosi SE 8 2 1 5 11-14 7
14. PTE-PEAC 8 1 3 4 6-18 6
15. Dunaújváros FC 8 1 2 5 6-24 5
16. Szekszárd 8 0 2 6 5-21 2
Női NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Győri ETO FC 5 5 0 0 27-4 15
2. FTC 4 4 0 0 21-0 12
3. PAFC 5 4 0 1 15-6 12
4. Haladás Viktória 5 3 1 1 11-5 10
5. MTK Budapest 5 3 0 2 8-7 9
6. DVTK 5 2 1 2 12-18 7
7. Astra HFC 4 2 0 2 7-4 6
8. Szekszárdi WFC 5 1 1 3 3-8 4
9. Szent Mihály 5 1 1 3 4-12 4
10. Fehérvár 5 1 0 4 5-15 3
11. Soroksár 5 1 0 4 5-18 3
12. BSC 5 0 0 5 2-23 0
Archív tabellák
Göllövőlista / NB I, 2023/2024
1. Varga Barnabás (Ferencvárosi TC) 7
2. Drazic Stefan (Mezőkövesd) 6
3. Ljujic Matija (Újpest FC) 5
4. Németh Krisztián (MTK) 4
Plsek Jakub (Puskás Akadémia) 4
Traoré Adama (Ferencvárosi TC) 4
Loncar Stefan (Debrecen) 4
8. Könyves Norbert (Paks) 3
Bognár István (MTK) 3
ifj. Lisztes Krisztián (Ferencvárosi TC) 3
Mesanovic Jasmin (Kisvárda) 3
Kodro Kenan (Fehérvár FC) 3
Edomwonyi Bright (Diósgyőr) 3
14. Windecker József (Paks) 2
Lukács Dániel (Diósgyőr) 2
Mim Gergely (ZTE) 2
Szabó Levente (Fehérvár FC) 2
Bárány Donát (Debrecen) 2
Horváth Krisztofer (Kecskemét) 2
Katona Mátyás (Fehérvár FC) 2
Szalai Gábor (Kecskemét) 2
Zachariassen Kristoffer (Ferencvárosi TC) 2
Colley Lamin (Puskás Akadémia) 2
Kyziridisz Alexandrosz (Debrecen) 2
Kastrati Lirim (Fehérvár FC) 2
Ambrose Peter (Újpest FC) 2
Pernambuco Rodrigues (Diósgyőr) 2
28. Dzsudzsák Balázs (Debrecen) 1
Böde Dániel (Paks) 1
Bódi Ádám (Debrecen) 1
Simon Krisztián (Újpest FC) 1
Bőle Lukács (Paks) 1
Haraszti Zsolt (Paks) 1
Gera Dániel (Diósgyőr) 1
Kalmár Zsolt (Fehérvár FC) 1
Bobál Dávid (MTK) 1
Holdampf Gergő (Diósgyőr) 1
Sajbán Máté (ZTE) 1
Nagy Krisztián (Kecskemét) 1
Ramírez Cristian (Ferencvárosi TC) 1
Tóth Barna (Kecskemét) 1
Pálinkás Gergő (Kecskemét) 1
Szuhodovszki Soma (Kecskemét) 1
Hej Viktor (MTK) 1
Bárdos Bence (Diósgyőr) 1
Csoboth Kevin (Újpest FC) 1
Kovács Krisztián (Paks) 1
Szabó Bálint (Paks) 1
Mezei Szabolcs (Paks) 1
Kusnyír Erik (Debrecen) 1
Szendrei Norbert (ZTE) 1
Tajti Mátyás (ZTE) 1
Nguen Tokmac (Ferencvárosi TC) 1
Kata Mihály (MTK) 1
Slagveer Luciano (Puskás Akadémia) 1
Mance Antonio (ZTE) 1
Lehoczky Roland (Mezőkövesd) 1
Gruber Zsombor (Puskás Akadémia) 1
Mmaee Samy (Ferencvárosi TC) 1
Croizet Yohan (ZTE) 1
Spoljaric Josip (ZTE) 1
Mack Luca (Újpest FC) 1
Babunski Dorian (Debrecen) 1
Golla Wojciech (Puskás Akadémia) 1
Vida Kristopher (Kisvárda) 1
Jovicic Aleksandar (Kisvárda) 1
Spasic Milos (Kisvárda) 1
Levi Jonathan (Puskás Akadémia) 1
Mörschel Heinz (Újpest FC) 1
Pozeg Vancas Rudi (Diósgyőr) 1
Vallejo Alex (Diósgyőr) 1
Stephen Godfrey Bitok (Diósgyőr) 1
Acolatse Elton (Diósgyőr) 1
Karamoko Mamoudou (Fehérvár FC) 1
Soisalo Mikael (Puskás Akadémia) 1
Evangelou Stefanos (ZTE) 1
Göllövőlista / NB II, 2023/2024
1. Nagy Dominik (Nyíregyháza) 5
Bumba Claudiu (ETO FC Győr) 5
3. Nagy Zoárd (Csákvári TK) 4
Tóth Milán (Vasas) 4
5. Takács Tamás (M.magyaróvár) 3
Lovrencsics Balázs (Soroksár SC) 3
Novothny Soma (Vasas) 3
Rácz Barnabás (Haladás) 3
Vajda Roland Attila (Kozármisleny) 3
Ádám Ferenc (Kazincbarcika) 3
Pinte Patrik (Kazincbarcika) 3
Borvető Áron (Szeged-Csanád) 3
Torvund Alexander (Tiszakécske) 3
Bíró Bence (Szeged-Csanád) 3
Huszár Marcell (ETO FC Győr) 3
16. Szakály Dénes (Csákvári TK) 2
Hidi Patrik (BVSC-Zugló) 2
Litauszki Róbert (Vasas) 2
Zamostny Balázs (Tiszakécske) 2
Pekár László (Kazincbarcika) 2
Radó András (Vasas) 2
Medgyes Zoltán (Gyirmót) 2
Myke Bouard Ramos (Nyíregyháza) 2
Kovács Dávid (Budafoki MTE) 2
Géresi Krisztián (Nyíregyháza) 2
Nagy Richárd (Siófok) 2
Kozics Barnabás (Kozármisleny) 2
Tamás Nándor (Csákvári TK) 2
Soltész Dominik (Gyirmót) 2
Major Gergő (Siófok) 2
Kerezsi Zalán (Honvéd) 2
Hajdú Roland (Soroksár SC) 2
Benczenleitner Barna (Honvéd) 2
Molnár Ádin (Kozármisleny) 2
Lacza Alex (ETO FC Győr) 2
Riquelme Rodrigues Mendes (ETO FC Győr) 2
37. Elek Bence (Budafoki MTE) 1
Gaál Bálint (Ajka) 1
Vernes Richárd (BVSC-Zugló) 1
Mitrovics Nikola (BVSC-Zugló) 1
Holman Dávid (Honvéd) 1
Tóth Gergely (Ajka) 1
Illés Dávid (M.magyaróvár) 1
Horváth Zoltán (Tiszakécske) 1
Ihrig-Farkas Sebestyén (Vasas) 1
Kirchner Krisztián (Kozármisleny) 1
Gajág Gergő (Kozármisleny) 1
Holender Filip (Vasas) 1
Novák Csanád (Nyíregyháza) 1
Jancsó András (Haladás) 1
Horváth II Péter (Kozármisleny) 1
Madarász Márk (Gyirmót) 1
Karacs Dániel (Csákvári TK) 1
Óvári Zsolt (Szeged-Csanád) 1
Zsolnai Richárd (Ajka) 1
Hudák Dávid (Gyirmót) 1
Czingráber Máté (M.magyaróvár) 1
Pávkovics Bence (Vasas) 1
Harsányi István (PMFC) 1
Szabó Bence (M.magyaróvár) 1
Dragóner Filip (Soroksár SC) 1
Oláh Bálint (Budafoki MTE) 1
Svedyuk Alex Pál (PMFC) 1
Adamcsek Máté (Gyirmót) 1
Takács Ronald (Gyirmót) 1
Csernik Kornél (Haladás) 1
Szilágyi Zoltán (Szeged-Csanád) 1
Tóth Zoltán (Kozármisleny) 1
Szépe János (ETO FC Győr) 1
Kovács Nikolasz (Honvéd) 1
Hidi M Sándor (Vasas) 1
Erdei Carlo (Tiszakécske) 1
Cipf Dominik (Tiszakécske) 1
Sipos Zoltán (Soroksár SC) 1
Rabatin Richárd (Ajka) 1
Papp Milán (Kazincbarcika) 1
Urblík József (Vasas) 1
Szekszárdi Milán (Kazincbarcika) 1
Szerető Krisztofer (Budafoki MTE) 1
Pintér Ádám (Budafoki MTE) 1
Kalmár Olivér (Budafoki MTE) 1
Skvarka Michal (ETO FC Győr) 1
Bencze Márk (Tiszakécske) 1
Gálfi Zoltán Norbert (Soroksár SC) 1
Zimonyi Dávid (Vasas) 1
Vasvári Zoltán (Budafoki MTE) 1
Mucsányi Márk (BVSC-Zugló) 1
Bocskay Bertalan (Honvéd) 1
Kocsis Dominik (Honvéd) 1
Kelemen Marko (Haladás) 1
Gazdag Vajk (Csákvári TK) 1
Sztojka Dominik (Vasas) 1
Gyurkits Gergő (PMFC) 1
Pekár István (Honvéd) 1
Vékony Viktor (Siófok) 1
Horváth Rajmund (Haladás) 1
Farkas Bendegúz (Nyíregyháza) 1
Kaján Norbert (Soroksár SC) 1
Alaxai Áron (Nyíregyháza) 1
Dénes Csanád (Siófok) 1
Papp Áron (Szeged-Csanád) 1
Balogh Máté (BVSC-Zugló) 1
Merényi Ádám (Budafoki MTE) 1
Babós Levente (Csákvári TK) 1
Barkóczi Benedek (Kozármisleny) 1
Vingler László (ETO FC Győr) 1
Szendeff Bence (M.magyaróvár) 1
Mohos Barnabás (Haladás) 1
Diarra Mamady (ETO FC Győr) 1
Kröhn Christopher (ETO FC Győr) 1
Pintér Attila Filip (Haladás) 1
Göllövőlista / NB III, 2023/2024
1. Boros Gábor (Putnok VSE) 14
2. Molnár János (ESMTK) 8
Rétyi Róbert (Szentlőrinc) 8
Bartusz Dániel (Veszprém) 8
5. Monori Norbert (Érdi VSE) 7
6. Vólent Roland (Békéscsaba) 6
Lőrincz Bence (FC Nagykanizsa) 6
Bányai Péter (Iváncsa) 6
Wirth Dániel (ESMTK) 6
Lettner Lóránt (Dabas) 6
Szabó Tamás (SC Sopron) 6
Varga Zétény (Ferencváros II) 6
13. Remili Mohamed (Kelen Sport Club) 5
Wéber László (Kőrösladány) 5
Kerékgyártó Dávid (Csornai SE) 5
Balogh Ádám (Gárdonyi VSC) 5
Ominger Bence (Gyirmót II) 5
Pesti Zoltán (Paks II) 5
Nwachukwu David (Debrecen II) 5
20. Bartha László (Dunaföldvár) 4
Magasföldi József (Puskás Ak. II) 4
Barczi Dávid (III. Ker. TVE) 4
Kocsis Gergő (Tatabánya) 4
Tóth Tibor (Gárdonyi VSC) 4
Gránicz Patrik (Karcag) 4
Hampuk Ádám (Kaposvár) 4
Bíró Ákos (Pénzügyőr SE) 4
Tömösvári Bálint (Veszprém) 4
Kovács Sándor (Iváncsa) 4
Szabó Martin (Haladás VSE) 4
Nagy Zsolt András (Tiszafüred) 4
Kelemen Gergő (Cigánd) 4
Sármány Kristóf (Békéscsaba) 4
Bohata Ádám (Mohácsi TE) 4
Kövesdi Péter (Gárdonyi VSC) 4
Iván Milán (Szolnok) 4
Szabó Bence (Füzesgyarmat) 4
Honchar Nikita (Kisvárda II) 4
Kerék László (BKV Előre) 4
Tóth Máté Zsolt (Dunaföldvár) 4
Batai Tamás (Debrecen II) 4
Simon Benedek (Honvéd II) 4
Földi Dominik (Paks II) 4
44. Farkas Ádám (Monor) 3
Major Norbert (Veszprém) 3
Gál Szabolcs (Dunaföldvár) 3
Pintér Norbert (Békéscsaba) 3
Kalmár Ferenc (Karcag) 3
Albert István (Békéscsaba) 3
Raducu Sorin (Kőrösladány) 3
Sóron Tibor (Bicskei TC) 3
Vigh Ádám (Dorog) 3
Kiprich Dávid József (Tatabánya) 3
Árvai Dániel (Tatabánya) 3
Tarlósi Milán (Salgótarjáni BTC) 3
Kapacina Kevin (Sényő FC) 3
Pál Achilles (Majosi SE) 3
János Norbert (FC Nagykanizsa) 3
Keresztes Bence (Szentlőrinc) 3
Sandal Dominik (Komárom VSE) 3
Bíró Dominik (Kaposvár) 3
Haragos Viktor (Honvéd II) 3
Lizák Bence (Sényő FC) 3
Vladul Stefan (Hódmezővásárhely) 3
Pál Márton Vilmos (Majosi SE) 3
Kovács Norbert (Cigánd) 3
Molnár Tamás (ESMTK) 3
Horog Ádám (Mohácsi TE) 3
Mucsányi Márk (Újpest II) 3
Burzi Alex (Hatvan) 3
Hulicsár Máté (Monor) 3
Halácsi Mirkó (Budaörs) 3
Suszter László Márk (Iváncsa) 3
Kocsis Ármin (SC Sopron) 3
Ladányi Gergő (Ferencváros II) 3
Varga Donát (Vasas II) 3
Letenyei Zalán (Tatabánya) 3
Kicsun Jevhenyij (Gyirmót II) 3
Juhász Bálint Dániel (Cegléd) 3
Rácz Milán (Monor) 3
Rajsli Tamás (Kőrösladány) 3
Sajnovics Milán (Majosi SE) 3
Fekete Vince (Diósgyőr II) 3
Pintér Viktor (Martfű LSE) 3
Bagi Ádám Gyula (Ferencváros II) 3
Kócs-Washburn Erik (Debrecen II) 3
Kenesei Noel (MTK II) 3
Kriska Norbert (Martfű LSE) 3
Horváth László Dávid (Monor) 3
Vas Milán (MTK II) 3
91. Hegedűs Dávid (Eger) 2
Szepessy Róbert (Dunaújváros FC) 2
Korhut Mihály (DEAC) 2
Kis Szabolcs (Füzesgyarmat) 2
Nagy Dávid (Tiszaújváros) 2
Domokos Bálint (Dabas) 2
Aradi Csaba (Iváncsa) 2
Németh Milán (Haladás VSE) 2
Papp Máté (III. Ker. TVE) 2
Kristófi Sándor (Kisvárda II) 2
Grabant Bence (Szentlőrinc) 2
Török Milán (Balatonfüred) 2
Varga Szabolcs (Bicskei TC) 2
Sajbán Miklós (Budaörs) 2
Szalai Dániel (Bicskei TC) 2
Sándor Tamás (DEAC) 2
Soltész Barnabás (Tatabánya) 2
Busa Bence (Szolnok) 2
Constantinescu Dan-Marius (Karcag) 2
Slezák Richárd (ESMTK) 2
Oldal Tibor (Cegléd) 2
Németh Márk (Szentlőrinc) 2
Nemes Milán (Putnok VSE) 2
Márkvárt Patrik (PTE-PEAC) 2
Mácsai László (Tiszafüred) 2
Visy Bálint (Csornai SE) 2
Hunya Krisztián (Hódmezővásárhely) 2
Szellák Soma (Gárdonyi VSC) 2
Lakatos István (Gyöngyösi AK) 2
Czirok József (Kőrösladány) 2
Kercsó Bence (Iváncsa) 2
Zádori Krisztián (Békéscsaba) 2
Lőrincz Attila (Putnok VSE) 2
Hegedűs Márk (BKV Előre) 2
Kun László Dávid (Dunaföldvár) 2
Pethő Bence (Gyirmót II) 2
Novák Zsombor (Szentlőrinc) 2
Gréczi Márton (Hódmezővásárhely) 2
Bata Kristóf (Dunaújváros FC) 2
Hetesi Patrik (Balatonfüred) 2
Annus Árpád (Cegléd) 2
Törőcsik Péter (Iváncsa) 2
Valkay Richárd (Tiszaújváros) 2
Juhos Dávid (Putnok VSE) 2
Jónyer Kristóf (Eger) 2
Márton Adrián (Csornai SE) 2
Barna Gergő Ákos (Dorog) 2
Zuigéber Ákos (MTK II) 2
Molnár Balázs (Veszprém) 2
Szenczi Bence (Haladás VSE) 2
Dobrovolszki Jenő (Putnok VSE) 2
Nagy Zalán Barna (Komárom VSE) 2
Fazekas Lóránt (Békéscsaba) 2
Feledy Balázs (Vasas II) 2
Gíber Attila (Eger) 2
Görög Gergő (Dunaföldvár) 2
Kiss Krisztián (Szentlőrinc) 2
Fehér Barnabás (FC Nagykanizsa) 2
Medgyesi Márk (Szentlőrinc) 2
Schmidt Péter (Sényő FC) 2
Pap Márton Rafael (Haladás VSE) 2
Szederkényi Ádám (Kaposvár) 2
Girdán Levente (Cigánd) 2
Jurek Gábor (Diósgyőr II) 2
Kovács Patrik (MTK II) 2
Józsa Marcell (Dabas) 2
Tochukwu Oliver (DEAC) 2
Izsák Máté (Mohácsi TE) 2
Bagó Bálint (Gyirmót II) 2
Zavodni Tamás Ferenc (Kelen Sport Club) 2
Skripek Dávid (REAC) 2
Pongó-Dankai Dominik (Kisvárda II) 2
Dani Zoltán (BKV Előre) 2
Pataki Zoltán (Szeged-Csanád II) 2
Szőke Gergő (Gyirmót II) 2
Kalocsány Péter (Honvéd II) 2
Simon Balázs Bálint (Újpest II) 2
Csepregi Barnabás (Fehérvár II) 2
Oláh Benjámin (Tiszaújváros) 2
Nagy Richárd (Balatonfüred) 2
Vincze Dániel (Diósgyőr II) 2
Farkas Balázs Zoltán (Pénzügyőr SE) 2
Papp G. Benedek (DEAC) 2
Farkas Jeromos (Vasas II) 2
Baloteli Philip (ZTE II) 2
Hujbert Botond (Karcag) 2
Tóth Sándor (DEAC) 2
Kanálos Péter (Hatvan) 2
Balogh Máté Zsolt (Fehérvár II) 2
Orbán Kolos (PTE-PEAC) 2
Sági Marcell (FC Nagykanizsa) 2
Ambach Arnold (Fehérvár II) 2
Cserkuti-Németh Olivér (Fehérvár II) 2
Bán Gergő (ESMTK) 2
Győrfi Milán (Paks II) 2
Szabó Szilveszter László (Hatvan) 2
Halászi-Harsányi Medárd (Puskás Ak. II) 2
Lépő Kristóf (Paks II) 2
Silling Máté (Cigánd) 2
Lakatos Zoltán (REAC) 2
Sándor Raul (Füzesgyarmat) 2
Fendrik István (SC Sopron) 2
Usakov Pavel (Gárdonyi VSC) 2
Tokody Bence (Szekszárd) 2
195. Böde Dániel (Paks II) 1
Birtalan Botond (Budaörs) 1
Tamás László (Szentlőrinc) 1
Pál Szabolcs (Érdi VSE) 1
Fröhlich Roland (Dunaföldvár) 1
Ur László (Sényő FC) 1
Lengyel Béla (Szolnok) 1
Kardos Norbert dr. (Martfű LSE) 1
Lázár Patrik (Gyirmót II) 1
Bozsoki Imre (Bicskei TC) 1
Rubus Tamás (Kisvárda II) 1
Tisza Kálmán (Szolnok) 1
Szokol Zsolt (Sényő FC) 1
Bertus Lajos (Diósgyőr II) 1
Horváth Bence (Iváncsa) 1
Vég Bence (Mohácsi TE) 1
Kovács Ádám (Sényő FC) 1
Kapacina Valér (Sényő FC) 1
Markó Ádám (Cegléd) 1
Pécseli Szilárd (Balatonfüred) 1
Farkas Norbert (Iváncsa) 1
Balázs Bálint (Pénzügyőr SE) 1
Berkó Ádám (Dorog) 1
Tóth Dániel (Hódmezővásárhely) 1
Budai Dávid (Szekszárd) 1
Orosz Máté (Sényő FC) 1
Geiger Norbert (Békéscsaba) 1
Popgeorgiev Pantelisz (REAC) 1
Engel Alex (Tiszafüred) 1
Földes Milán (Dabas) 1
Erdei Gábor (III. Ker. TVE) 1
Füredi Patrik (Szekszárd) 1
Kárász Krisztián (REAC) 1
Túri Dániel (ESMTK) 1
Károly Bálint (Dunaföldvár) 1
Szabó Balázs (Gárdonyi VSC) 1
Lucz Viktor (ESMTK) 1
Karácsony Dávid (Hatvan) 1
Szabó Bence (Balatonfüred) 1
Szabó Tamás (Martfű LSE) 1
Bora György (Békéscsaba) 1
Szanyi Krisztián (FC Nagykanizsa) 1
Vallejos Dominique (Iváncsa) 1
Baldauf Konrád (Veszprém) 1
Cseszneki Richárd (III. Ker. TVE) 1
Dudás Dániel (Dabas) 1
Soós Dávid (REAC) 1
Bakos Bence (Salgótarjáni BTC) 1
Kószás Krisztián (Veszprém) 1
Bartos Julián (III. Ker. TVE) 1
Vincze Ákos (DEAC) 1
Oláh László Dávid (Komárom VSE) 1
Pintér Nikolasz (Érdi VSE) 1
Székely II Dávid (Karcag) 1
Zsóri Dániel (MTK II) 1
Nagy Gergő (REAC) 1
Lénárt Tomás (Dorog) 1
Tarlósi Patrik (Salgótarjáni BTC) 1
Havas Attila (Szentlőrinc) 1
Kovács Dávid (Eger) 1
Madarász Bence (Iváncsa) 1
Lustyik Levente (REAC) 1
Zachán Péter (Veszprém) 1
Godzsajev-Telmán Rabil (FC Nagykanizsa) 1
Kitl Krisztián (Hatvan) 1
Tímári Norman (Komárom VSE) 1
Németh Balázs (Csornai SE) 1
Kóródi Nándor (Békéscsaba) 1
Kovács Dominik (Monor) 1
Pócsik Botond (Putnok VSE) 1
Pap Zsolt (Cigánd) 1
Szabó Dominik (Mohácsi TE) 1
Bence Szilárd (FC Nagykanizsa) 1
Szőr Levente (Kisvárda II) 1
Mikló Roland (Békéscsaba) 1
Galacs Erik (Putnok VSE) 1
Székely Dávid (Martfű LSE) 1
Horváth Emil (Budaörs) 1
Udvardi Dániel (PTE-PEAC) 1
Tapiska Géza (Dunaújváros FC) 1
Tóth Márton Mihály (Haladás VSE) 1
Barta Barnabás (Iváncsa) 1
Papp Richárd (Csornai SE) 1
Babinszky Bence (Kaposvár) 1
Vastag Richárd (Hódmezővásárhely) 1
Mezei Szabolcs (Paks II) 1
Tóth Ádám (Cigánd) 1
Kovalovszki Máté (FC Nagykanizsa) 1
Maruscsák Jan (Karcag) 1
Tóth Borisz (Tiszaújváros) 1
Temesvári Attila (Paks II) 1
Radics Márton (Szeged-Csanád II) 1
Magyar Zsolt (Szeged-Csanád II) 1
Szegő Imre (Tatabánya) 1
Pusztai András (Kőrösladány) 1
Szalai Péter (Balatonfüred) 1
Csernik Zsombor (Mohácsi TE) 1
Farkas Bálint (Érdi VSE) 1
Nikic Nemanja (Karcag) 1
Puskás Zsombor (Vasas II) 1
Juhász Zsombor (Monor) 1
Labát Krisztofer (Pénzügyőr SE) 1
Barna Viktor (Szolnok) 1
Sipos Gábor (Hódmezővásárhely) 1
Szalay Szabolcs (ZTE II) 1
Váradi Ádám (Békéscsaba) 1
Csontos Dominik (ETO FC Győr II) 1
Buna Gábor (ETO FC Győr II) 1
Balogh Ferenc (SC Sopron) 1
Bartók István Dániel (Füzesgyarmat) 1
Cibla Flórián (Debrecen II) 1
Keresztes Zalán (PTE-PEAC) 1
Bene Marcell (Pénzügyőr SE) 1
Németh Dániel (ZTE II) 1
Csóka Dominik (ZTE II) 1
Papp Marcell (Diósgyőr II) 1
Tóth Adrián (Csornai SE) 1
Horváth Máté (Salgótarjáni BTC) 1
Dinka Kristóf (Hatvan) 1
Hosszú Zétény (Vasas II) 1
Sindel Roland (Martfű LSE) 1
Sipőcz Bence (SC Sopron) 1
Forrai Zoltán (Dabas) 1
Nagy Barnabás (Pénzügyőr SE) 1
Ulbert Renátó (Paks II) 1
Tarjáni Péter Máté (Hatvan) 1
Dékei Márk (Újpest II) 1
Pintér Dániel (FC Nagykanizsa) 1
Demeter Zsombor (Puskás Ak. II) 1
Dér Zalán (Mohácsi TE) 1
Lőrinc Dániel (Majosi SE) 1
Csatári Gergő (Diósgyőr II) 1
Gruber Zsombor (Puskás Ak. II) 1
Csicsely János (Kőrösladány) 1
Győri Benjámin (Karcag) 1
Bozai Bence Attila (Gárdonyi VSC) 1
Kovács Gergő (Szeged-Csanád II) 1
Croizet Yohan (Újpest II) 1
Bodor Zoltán (Cegléd) 1
Szabó Zalán (Szentlőrinc) 1
Molnár Rajmund (MTK II) 1
Artner Dávid (Kecskemét II) 1
Horváth Gergő Ákos (Fehérvár II) 1
Gula Boldizsár (Budaörs) 1
Kovács Bence (Fehérvár II) 1
Králik Péter (Kisvárda II) 1
Radosevic Ognjen (Újpest II) 1
Milovanovikj Daniel (ZTE II) 1
Trencsényi Bence (DEAC) 1
Szabó Lajos Mátyás (Karcag) 1
Erős Tibor (Tiszaújváros) 1
Kubó Gábor (BKV Előre) 1
Volter Patrik (Veszprém) 1
Janyickij Kirilo (Puskás Ak. II) 1
Szamosi Tamás (Budaörs) 1
Buda Péter Pál (III. Ker. TVE) 1
Kincses Márk (Érdi VSE) 1
Guth Ádám (Hódmezővásárhely) 1
Kocsis Gergely (Honvéd II) 1
Molnár Attila (Bicskei TC) 1
Klausz Milán (ZTE II) 1
Szécsi Patrik (Paks II) 1
Czékus Ádám (Kisvárda II) 1
Takács Ádám (Ferencváros II) 1
Szabó Benjámin (Vasas II) 1
Behovits Máté (III. Ker. TVE) 1
Zsuppán Donát (Dabas) 1
Varga László (ZTE II) 1
Korógyi Szabolcs (ZTE II) 1
Doncsecz Levente (Szeged-Csanád II) 1
Mihály Bálint (Békéscsaba) 1
Mitring Zsombor (ETO FC Győr II) 1
Tullner Péter (ZTE II) 1
Horváth Kevin (Paks II) 1
Puporka Dávid (Kisvárda II) 1
Tóth Máté György (Újpest II) 1
Geiger Bálint (Újpest II) 1
Balogh Zsombor (Honvéd II) 1
Vajda Roland Ottó (Puskás Ak. II) 1
Pető Milán (Fehérvár II) 1
Boros Zsombor (ZTE II) 1
Rédling Kevin (Békéscsaba) 1
Demeter Milán (Diósgyőr II) 1
Horváth Zalán (Debrecen II) 1
Farkas János (Kőrösladány) 1
Vajda Cristofer (Tiszaújváros) 1
Misák Sándor (Cigánd) 1
Urbin Martin (Pénzügyőr SE) 1
Megyeri Márk (Pénzügyőr SE) 1
Horváth Marcell (Kecskemét II) 1
Tóth Alex László (Ferencváros II) 1
Pinto Mario Alfredo (Szolnok) 1
Keczeli Krisztián (Majosi SE) 1
Hetyei Szilveszter (Diósgyőr II) 1
Szamosi Csanád (Kecskemét II) 1
Pyshchur Oleksandr (Puskás Ak. II) 1
Ledacs-Kis Balázs (Cegléd) 1
Csikai Gergő (Csornai SE) 1
Nagy Benjámin (Balatonfüred) 1
Moharos Leó (ETO FC Győr II) 1
Trombola Vilmos (Gyöngyösi AK) 1
Harmat Zsombor (Dorog) 1
Molnár Csaba (Vasas II) 1
Pelles Patrik (Szolnok) 1
Berényi Erik (Ferencváros II) 1
Vass Benjámin (Kelen Sport Club) 1
Gágyor Domán (Ferencváros II) 1
Bárány-Doór Barna (Kelen Sport Club) 1
Forgó Milán (Vasas II) 1
Barta Tamás (Gyirmót II) 1
Jánovszki László (Kőrösladány) 1
Fekete Kristóf Zsolt (Hatvan) 1
Ésik Ákos (Kisvárda II) 1
Vékony Bence (Puskás Ak. II) 1
Paksi Dániel (Szekszárd) 1
Süveges Attila (Gyirmót II) 1
Varga Olivér (ETO FC Győr II) 1
Földi Gergő (MTK II) 1
Kozachuk Artur (Kisvárda II) 1
Borbás Martin (Hódmezővásárhely) 1
Kruppai Adrián (Újpest II) 1
Selmeci József (Dorog) 1
Vagyóczki Dávid (Dunaújváros FC) 1
Draskóczi Péter (Martfű LSE) 1
Kőrizs Ákos (Cigánd) 1
Krán Attila (Gyöngyösi AK) 1
Dudás Csanád (Gyöngyösi AK) 1
Bernáth Ákos (Tiszafüred) 1
Csuka Krisztián (Salgótarjáni BTC) 1
Kaszala Patrik (REAC) 1
Micheller Tamás (REAC) 1
Tóth Márk (REAC) 1
Szabad Vendel (Szeged-Csanád II) 1
Barkóczi Barnabás (Vasas II) 1
Hancz Dominik (Honvéd II) 1
Sebestyén Márk (Honvéd II) 1
Nagy Dávid (ETO FC Győr II) 1
Árvay Dávid (Haladás VSE) 1
Szabó Szilárd (Ferencváros II) 1
Rétfalvi Zsombor (Fehérvár II) 1
Bertók Dániel (Fehérvár II) 1
Urbán Péter (Dunaföldvár) 1
Molnár Kevin (MTK II) 1
Tagai András (ESMTK) 1
Helmich Pál (ESMTK) 1
Jankovics Máté (Komárom VSE) 1
Göllövőlista / Női NB I, 2023/2024
1. Vachter Fanni (Győri ETO FC) 8
2. Siklér Kinga (MTK Budapest) 6
3. Kocsán Petra (Győri ETO FC) 5
Oláh Adrienn (DVTK) 5
5. Pusztai Sára (FTC) 4
Sweatman Marlo (Haladás Viktória) 4
Krisztin Sára (DVTK) 4
Palakovics Laura (PAFC) 4
Frajtovic Andela (Győri ETO FC) 4
10. Csigi Eszter (FTC) 3
Zán-Fábián Panna (PAFC) 3
Molnár Adelina (Soroksár) 3
Tóth Zsóka (PAFC) 3
Földvári Fanni (Fehérvár) 3
Ladhani Maya (Győri ETO FC) 3
16. Vidács Krisztina (Astra HFC) 2
Csányi Diána (FTC) 2
Süle Dóra (Győri ETO FC) 2
Gődér Brigitta (FTC) 2
Kis Anita (Haladás Viktória) 2
Szarvas Sára (PAFC) 2
Garcia Alesia (FTC) 2
Semanová Stela (Győri ETO FC) 2
24. Diószegi Fanni (FTC) 1
Szakonyi Emese (Astra HFC) 1
Fenyvesi Evelin (FTC) 1
Vágó Fanny (FTC) 1
Szabó Viktória (FTC) 1
Kós Petra Klaudia (Astra HFC) 1
Győrik Alexandra (Soroksár) 1
Papp Luca (FTC) 1
Boros Kinga (DVTK) 1
Csolti Réka (Astra HFC) 1
Kovács Virág (Haladás Viktória) 1
Nagy Viktória (FTC) 1
Fábián Rebeka (BSC) 1
Sali Rebeka (Győri ETO FC) 1
Savanya Csilla (Győri ETO FC) 1
Papp Szidónia (Szent Mihály) 1
Sajti Krisztina (Szent Mihály) 1
Németh Diána (FTC) 1
Berencsi Boglárka (BSC) 1
Csizmadia Zsófia (Haladás Viktória) 1
László Henrietta (MTK Budapest) 1
Skultéty Tamara (Soroksár) 1
Urbán Viktória (Haladás Viktória) 1
Taylor Brianna (Szekszárdi WFC) 1
Mikó Erika (DVTK) 1
Kovács Aida (PAFC) 1
Tamók Rebeka (PAFC) 1
Lovász Emma (Astra HFC) 1
Vladulescu Ana-Maria (Haladás Viktória) 1
Madrid Ebony (FTC) 1
Petrovics Petra (Győri ETO FC) 1
Knezevic Milana (Szent Mihály) 1
Szehofner Vivien (Fehérvár) 1
Szombati Katalin (Fehérvár) 1
Prigli Barbara (Szekszárdi WFC) 1
Grönberg Minea (PAFC) 1
Koszo Sydney (Szent Mihály) 1
Kövy Elza (Astra HFC) 1
Keeley Marie Ayala (Szekszárdi WFC) 1
Szabó Fanni (Haladás Viktória) 1
Smajic Elma (DVTK) 1

A Hivatásos Labdarúgók Szervezete (HLSZ) 1990-ben alakult a hivatásos labdarúgók érdekeinek előmozdítása érdekében. Jelenleg is hivatásszerűen képviseljük a futballistákat az egyesületekkel, szövetségekkel szembeni érdekérvényesítés során, és általában véve a nyilvánosság előtt;

Cím: 1132 Budapest XIII. kerület, Nyugati tér 5. III/2

Telefon: 06 (1) 237-6050

Fax: 06 (1) 332-4573

E-mail: office@profifoci.hu

Biztonsági kód
A böngészőjében cookie-kat (adatfájlokat) tárolunk a felhasználói élmény javítása érdekében. További információk
Kosár tartalma
Ingyenes kiszállítás
Ingyenes kiszállítás
Tovább a kosárhoz